Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Internet na Woodstocku ?
Autor Wiadomość
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Oficjalny fanpage PW napisał, że Allegro da wifi...
ech... Wszystko się zmienia :/

 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Jak telefony komórkowe stawały się powszechne pewnie co poniektórzy czepiali się co do sensowności ich bytu na festiwalu, a dziś to normalka. To samo z internetem. Jeśli ktoś chce tracić czas na fejsa to jego strata. z drugiej strony siedząc na kiblu w TOI-u lepsze to niż nic ;] Dla niektórych to też narzędzie pracy, w tym i po części dla mnie. Nikt do korzystania nikogo nie zmusza, płacić też za to nie musimy, więc tylko się cieszyć, że taka opcja jest, a nie zamartwiać cudzymi problemami, jeśli ktoś jest od niego uzależniony.
 
 
 
TrojanSkins  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 33
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

A to przypadkiem nie było tak że można było wejść tylko na twarzksiążkę w tej całej kawiarence? Pamiętam że pod lekkim wpływem wpadłem do tego klimatyzowanego (och...) namiotu i się zdziwiłem bo była otwarta tylko strona twarzksiążka.pl i nic więcej nie można było zrobić <haha>
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Ja mam teraz taki telefon, że internet nawet na wi-fi nie działa <rotfl3> Poza tym nawet jakby działał to szkoda by mi było baterii na bzdury.

aqu32 napisał/a:
z drugiej strony siedząc na kiblu w TOI-u lepsze to niż nic


Siedząc ta toju to myślę tylko o tym żeby jak najszybciej stamtąd wyjść a nie o logowaniu się na fejsa :D
 
 
 
TrojanSkins  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 33
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

vin napisał/a:
Ja mam teraz taki telefon, że internet nawet na wi-fi nie działa <rotfl3> Poza tym nawet jakby działał to szkoda by mi było baterii na bzdury.

aqu32 napisał/a:
z drugiej strony siedząc na kiblu w TOI-u lepsze to niż nic


Siedząc ta toju to myślę tylko o tym żeby jak najszybciej stamtąd wyjść a nie o logowaniu się na fejsa :D


Czemu nie? Klik, foteczka na fejsbuczka, świeżo z tojki.

"takie tam z toj toja" :P Jaka szkoda, że aparat też mi nie działa./vin
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

To wy tam siadacie??? o.O
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Haha, myślałam, że nikt o to nie zapyta :D Ja tam nie siadam.
A co do tematu - mi internet na Woodstocku nie jest potrzebny. Nie korzystam ;) Mam się socjalizować na fb z ludźmi, którzy są obok? :P
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Smartphonika zostawiam w domu, a na Wooda biorę (i tak niechętnie) nokie 100, która nawet aparatu nie ma. Internet na Woodstocku nie jest mi potrzebny. W sumie nie powinno mi to przeszkadzać, ale trochę mnie będzie irytować widok ludzi szukających smartphonem zasięgu, gdy wokół tyle fajnych rzeczy się dzieje (ciekawszych niż Kwejk czy FB). A ci, którzy mimo wszystko tego internetu potrzebują np. do pracy, zawsze mogli sobie pakiet kupić. Dla mnie to kolejne nic nie znaczące udogodnienie, które jednak po cichu zabija ducha festiwalu. Ale cóż takie czasy.
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Tasior napisał/a:
To wy tam siadacie??? o.O


Ale się szczegółów czepiacie ;D .. szczerze mówiąc to zawsze mam całą rolkę dobrej jakości papieru, m.in po to, by odpowiednio dużo rozwinąć go dookoła i kulturalnie usiąść ;]
anyway.. i tak chodziło mi tylko o przenośnię, że MOŻNA (co nie znaczy że trzeba) z niego skorzystać w momencie kiedy i tak 'tracimy' czas, np czekając w kolejce po piwo lub do bicia rekordu w allegro.

TrojanSkins napisał/a:
A to przypadkiem nie było tak że można było wejść tylko na twarzksiążkę w tej całej kawiarence? Pamiętam że pod lekkim wpływem wpadłem do tego klimatyzowanego (och...) namiotu i się zdziwiłem bo była otwarta tylko strona twarzksiążka.pl i nic więcej nie można było zrobić <haha>


Nawet nie pamiętam czy tak było, ale nawet jeśli to błyskawicznie to ominąłem - pamiętam, że odpisałem stamtąd na maile i sprawdziłem wiadomości z igrzysk w Londynie.
 
 
 
xxl  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 93
Skąd: Żary/Wro
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Nie czaję dlaczego dla tak wielu osób internet = facebook i nic poza tym. Na festiwalu może się przydać przecież do wielu spraw, np., jak wspomniano, do bycia w kontakcie z pracą, także do komunikacji z rodziną (email typu "mamo, żyję"), znajomymi, którzy mają dołączyć, do sprawdzania pociągów i busów, jakichś ważnych newsów, niektórzy są jeszcze w trakcie rekrutacji na studia i milion innych powodów, niekoniecznie zaraz fejsik i statusik. Skoro ktoś chce z tego internetu skorzystać, to widocznie jest mu potrzebny, skąd możecie wiedzieć po co? Takie samo zrzędzenie jak w wątkach typu "szukam hotelu podczas PW" - widocznie ktoś ma taką potrzebę/kaprys - jego sprawa, jego powody, co komu do tego, dajcie żyć.
 
 
lysy692  
Forumowy prawiczek
Nie mogę się już doczekać :-)

Wiek: 39
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 21 Lip, 2013   

Mi osobiście, raz kawiarenka internetowa uratowała życie... Gdy zgubiłem kartę bo bankomatu, szbkie poszukiwanie kogoś kto ma mój bank, przelewik i jazda dalej :-) Więc nie mówcie że całkiem nie potrzebny niee
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Pon 22 Lip, 2013   

aqu32 napisał/a:


Ale się szczegółów czepiacie ;D .. szczerze mówiąc to zawsze mam całą rolkę dobrej jakości papieru, m.in po to, by odpowiednio dużo rozwinąć go dookoła i kulturalnie usiąść ;]
anyway..


warto kupic sobie zel antybakteryjny lub nakladki na kibel

a w temacie to nokia 3310 rulezz. Nie dosc ze bateria niczym Lenin, to jeszcze ta zazdrosc w oczach hipstersuff...priceless
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Pon 22 Lip, 2013   

Zasięg wifisia na udstoku może się przydać ale jeśli przesiedzisz przy nim dłużej niż 44 minuty dziennie - ogarnij się: zagadaj do przypadkowych ludzi lub daj się zagadać, zrób coś szalonego. W ostateczności - pozwól by wioska piwna cię uleczyła (tylko nie próbuj zrozumieć puszczanej tam "muzyki")
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania