Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Gastro.
Autor Wiadomość
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 22 Lip, 2013   

Do tego wokół pola i w mieście jest masa gastronomii konkurencyjnej. Już nawet zaraz obok pola przy drodze w lesie są fajne lokale.
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 22 Lip, 2013   

Fair? Zimne zapiekanki, niedobre ziemniaki (do tej pory cierpię, jak pomyślę jak smaczne były w 2011!) ;) Ja tu widzę wyzysk :P Nie zauważyłam niesamowitej jakości w porównaniu do cen u Olewnika. Część rzeczy może im dobrze wychodziła, ale część... słabiutko. Żarcie z Kryszny nie każdy lubi/trawi odpowiednio, a w Lidlu ciepłego żarełka się nie kupi. Nie każdy również ma w obozie butlę gazową. Dlatego według mnie gastro powinno posiadać dobre dania, również wegetariańskie (uwielbiam mięso, ale dziwi mnie ciągłe ignorowanie sporej grupy osób, które za nim nie przepadają, bądź nie spożywają z powodów światopoglądowych). Dla mnie najlepszy był schabik z ziemniorami i surówką - nie tylko kawał mięcha, ale i zieleninka. A teraz tylko mięcho, albo grochówka, której w upał nie zeżrę :P
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 22 Lip, 2013   

Cytat:
Dlatego według mnie gastro powinno posiadać dobre dania, również wegetariańskie (uwielbiam mięso, ale dziwi mnie ciągłe ignorowanie sporej grupy osób, które za nim nie przepadają, bądź nie spożywają z powodów światopoglądowych).


Masz:
- Zapiekanka z pieczarkami i serem
- Ziemniaczki z kefirem i koperkiem
- Grochówka
- Nachos
- Kanapka z serem
- Popcorn
- Wrzątek w kubku <haha>
- Coca cola
- Energetyk
- Lody
- Kawa
- Herbata
- Kawa Mrożona

Na 20 pozycji 13 jest wegetariańskie, chyba, że do grochówki coś dokładają :D
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Pon 22 Lip, 2013   

grochówka na mięsie.
miyu kucharz
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 22 Lip, 2013   

Czyli na bogato. No to 12 na 20, to 60% :D A tak na poważznie to pomijając napoje kilka pozycji jest. Wiadomo, że sprzedają to co się sprzedaje, czyli co dla większości idzie przy tak obciętym wyborze.
 
 
Szczuras  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 05 Lip 2013
Posty: 22
Skąd: się biorą gołębie?
Wysłany: Pon 22 Lip, 2013   

Raczej 5 na 12 bo liczenie napojów do dań to lekkie naciągnięcie :)
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 22 Lip, 2013   

To tak żartem było :D To i tak 5 na 13, prawie połowa, nie jest tak źle jak na taki mały wybór ^^
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 22 Lip, 2013   

Taaa, Nachosy i Popcorn zastąpią Ci obiad :D Podobnie jak kanapka ;) Zostaje zapiekanka i ziemniaczki ;) Ja się nadal dziwię, że nie ma schaba. Do niego zawsze były największe kolejki... Więc średnio zwracają uwagę na popyt :P
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 22 Lip, 2013   

Zawsze można zwyczajnie stołować się gdzie indziej a gastronomię omijać :D
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 22 Lip, 2013   

Ależ oczywiście, że można. Ale chyba nie o tym jest dyskusja, prawda? Po to jest gastro na polu, żeby każdy mógł się najeść. Chociaż może w tym roku chcą żeby zarobiły kostrzyńskie knajpy ;)
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 22 Lip, 2013   

Wiem, że o tym, i to takie zalecenie, by omijając gastronomię wymusić zmiany, skoro aktualna sytuacja nie pasuje :D A nie oznacza to głodowania ^^
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Pon 22 Lip, 2013   

kizia napisał/a:
Chociaż może w tym roku chcą żeby zarobiły kostrzyńskie knajpy ;)


Te patrzac na kolejki i czas oczekiwania raczej nie narzekaja
 
 
Szczuras  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 05 Lip 2013
Posty: 22
Skąd: się biorą gołębie?
Wysłany: Pon 22 Lip, 2013   

Tu się zgadzam z przedmówcą w 100%, ilekroć byłem na mieście kolejki do bud z kebabami i pizzeri były ogromne :))
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Pon 22 Lip, 2013   

Jak wcześniej jakoś się nie przyglądałam temu menu, tak teraz patrzę i mam wielki mindfuck. Popcorn? Nachos? Kanapeczki? My jesteśmy w kinie? Ludzie na Woodstock przyjeżdżają na parę dni, a nie na kilka godzin i zastają w gastro jedynie 2 bardziej wartościowe, ciepłe dania?!
Tym mają się wyżywić? Jakimiś przekąskami? to ja dziękuję za taką "gastronomie"
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 22 Lip, 2013   

No właśnie o tym mówiłam, Roxi! :) Konkretne dania uciekły, a zastąpiły je kompletnie idiotyczne pozycje (kanapki to sobie każdy sam robi, aż ma ich dość:P). Popcornem tylko się zasolisz (i odwodnisz), a przecież każda ochlejmordka potrzebuje witamin i kalorii. Niestety, nadal traktuje się nas jak mało wybredne bydło (patrz: PKP).
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 22 Lip, 2013   

kizia napisał/a:
No właśnie o tym mówiłam, Roxi! :) Konkretne dania uciekły, a zastąpiły je kompletnie idiotyczne pozycje (kanapki to sobie każdy sam robi, aż ma ich dość:P). Popcornem tylko się zasolisz (i odwodnisz), a przecież każda ochlejmordka potrzebuje witamin i kalorii. Niestety, nadal traktuje się nas jak mało wybredne bydło (patrz: PKP).


To gastro Legii dostosowane do swych codziennych klientów to co się dziwisz, jak potraktowali nowych <haha>
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 22 Lip, 2013   

Muszę się z wami zgodzić, menu jest delikatnie mówiąc słabe. Jeśli rzeczywiście żywcem skopiowali je ze stadionu to obciach dla tej firmy i na mnie za wiele nie zarobią. Mam szczęście, że lubię żarcie u hindusów.
 
 
 
Draglex  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 23
Skąd: Hajnówka
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

Tyle ludzi narzekało na Olewnika... a moim zdaniem w porównaniu do tego co teraz będzie serwowane to niebo a ziemia.
Co to ma być? Popcorn, nachosy? Brakuje mi jeszcze tylko waty cukrowej i karuzeli oraz kobiety z brodą. Z PW robi się jakiś festyn co nie bardzo podoba się większości.
Rok temu za 9 zł każdy z mojej 6 osobowej paczki kupował mega hot-doga i najadał się do syta, wątpię, że teraz za 9 zł najemy się czymkolwiek.
Oczywiście można twierdzić, że jest jeszcze lidl i gastro na mieście, ale od tego mamy gastro na polu żeby nie biegać 20km dziennie.
Będąc na PW kilka dni na prawdę przydało by się coś konkretniejszego.
Co do przedmówców o rywalizacji firm gastronomicznych na PW-maja świętą rację, konkurencja sprawia, że ceny spadają a jakość wzrasta (chyba już się tego nie doczekam :(( ).
 
 
kowal  
Rozkręca sie


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 235
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

Radosław Lubor napisał/a:
kizia napisał/a:
No właśnie o tym mówiłam, Roxi! :) Konkretne dania uciekły, a zastąpiły je kompletnie idiotyczne pozycje (kanapki to sobie każdy sam robi, aż ma ich dość:P). Popcornem tylko się zasolisz (i odwodnisz), a przecież każda ochlejmordka potrzebuje witamin i kalorii. Niestety, nadal traktuje się nas jak mało wybredne bydło (patrz: PKP).


To gastro Legii dostosowane do swych codziennych klientów to co się dziwisz, jak potraktowali nowych <haha>


No właśnie co dziwne na Legii jest w ofercie np. kawałek pizzy a na woodstocku brak. Szkoda bo to chyba jedyna szama zjadliwa na Łazienkowskiej. Ogólnie ja to nazywam szamą zjadliwą tylko dla pijanych albo desperatów... Mam ciągle nadzieje, żę jednak gotować będą lepiej bo nie wyobrażam sobie żeby za tę cenę dostawać zapiekankę lub hot doga takiej wielkości jak na stadionie (uwierzcie mi, że jest dużo mniejsza niż ta od Olewnika).
 
 
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

My z ekipą już postanowiliśmy, kopiemy dołek, zabezpieczami go dookoła kamieniami i wstawiamy tam grilla. Przy takiej ofercie gastronomii to ja sie tam chyba ani razu nie pojawie. U Olewnika schabowy z ziemniaczkami i surówką czy bigos robiły naprawde dobrą robotę. A tu zapowiada się, że nie ma po co tam iść. Ceny jak ceny, mozna zaplacic na darmowym festiwalu, ale brak w miare normalnego posilku dyskwalifikuje to gastro...

Orientuje sie ktos czy w Lidlu w zeszłym roku mozna bylo kupic surowe mieso (karkowka etc.), jakies przyprawy i wegiel ? :D
 
 
Pająk  
Coś już napisał
Lato z browarem...

Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

Kryptonix napisał/a:

Orientuje sie ktos czy w Lidlu w zeszłym roku mozna bylo kupic surowe mieso (karkowka etc.), jakies przyprawy i wegiel ? :D


to ja jeszcze zapytam, czy można było kupić w polowym lidlu coś takiego jak gotowe pierogi, nalesniki, czyinne żarło tylko do podgotowania? bo mam starą radziecka kuchenkę na denaturat i co roku sprawdza się zajebiście, a do lidla na polu nie udało mi się dotrzeć...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group