Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Gastro.
Autor Wiadomość
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

U Kriszny zawsze była woda i jakieś słodkie napoje za psie pieniądze... może w tym roku też będą. :-))
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

toc to nawet w stolycy za pol litrowa wode 2 zl w kiosku sie placi ;p

a w lidlu normalnie wode maja w 1,5l butelkach ?? ( pytam bo nie dotarlem tam w tamtym roku ) ew wycieczka na miasto, lubie sie przejsc, troche alko pusci, a wode trzeba pic :))

[ Dodano: Czw 18 Lip, 2013 ]
Dahomej napisał/a:
U Kriszny zawsze była woda i jakieś słodkie napoje za psie pieniądze... może w tym roku też będą. :-))


za ile woda u kryszny ?
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

nie pamiętam. 2? 3 złote? Nie więcej.
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

W Lidlu mieli rok temu swoją lidlowską Saguaro 1,5 l - gazowana, niegazowana lub lekko gazowana <3, 69 gr za butelkę.

I jeszcze jakieś smakowe były też.
I 0,5 litrowe :p
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

W Lidlu były też 5 litrowe wody.
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

ja się nastawiam psychicznie że w czasie PW praktycznie nic nie jem i organizm się nie domaga.

Wodę można kupić w pięciolitrowym baniaczku i trzymać w namiocie, przydaje się też do amatorskich ablucji porannych gdy strasznie się nie chce iść pod krany

No i - alkohol przywożę ze sobą- cytrynówkę z bukłaczka można pić na ciepło.

Zasadniczo, Fundacja niczego na mnie nie zarabia ale czasem zarabiają woodstokowicze, jeśli mają ciekawy pomysł na zbiórkę pieniędzy lub alkoholu
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

Porównując wychodzi o 1zł średni więcej niż w tamtym roku.

 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

Za pięcioltrowy baniak niegazowanej saguaro płaciłosię chyba 1,50zł. Ehh myślałem, że w tym roku pierwszy raz skorzystam z gastro, ale wizja podwójnych kolejek i te ceny mnie odstraszyły. Może raz po jakiegoś hod doga się wybiorę. Dobrze, że mam palnik. Zrobie sobie 3x lepsze papu, za 3x mniejszą cenę i to bez kolejek i obaw co do smaku itd.
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

http://img07.allegroimg.p...0/43/3383604399
Moi kumple się chwalą,że właśnie sobie coś takiego zakupili, za sześc dych. Coś czuję, że dzień będę rozpoczynał od mocnej kawy
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

wtg napisał/a:
Najbardziej ratowałoby mnie żarcie od Kriszny, ale to mój pierwszy Woodstock, a już się nasłuchałam sporo o właściwościach ich jedzenia, więc trochę się boję do nich iść.

Wegańskie żarcie u Kriszny jest jak najbardziej ok i jeszcze nie słyszałem by komuś zaszkodziło. Jak zawsze jest tu jakieś ale - w tym przypadku chodzi o ich deser z kaszy manny z mussem jabłkowym, generalnie niezjadliwe powyżej 2 kęsów..szkoda tylko, że znów podnieśli cenę - 8 złociszy to już dość sporo jak na 1 porcję.
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

aqu32 napisał/a:
... u Kriszny jest jak najbardziej ok i jeszcze nie słyszałem by komuś zaszkodziło ...


jadłem raz i mi nie zaszkodziło ale paru znajomych od jakiegoś czasu nie zbliża się do wioski kryszny, chyba że na odległość gwarantującą skuteczną ucieczkę jeśli tamci zdecydują się częstować tą wysoce podejrzaną mieszanką. gdy pytam o co chodzi, ci - w niepewności czy zdołają słowem oddać bezmiar cierpień żołądkowych - po prostu wbijają oczy w dal

Aha, i zgadzam się w kwestii tego słodkiego. To coś na pewno nikomu jeszcze nie zaszkodziło bo trudno sobie wyobrazić zdrowego na umyśle, dorosłego człowieka, który by to tknął po wstępnym spróbowaniu
 
 
shvedeq  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 21
Skąd: Namysłów
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Żarcie z krishny próbowałem i tak najzwyczjaniej w świecie mi nie smakuje. Na bebechy me źle nie podziałało. Jeśli chodzi o pasaż gastro to pamiętam mój pierwszy wood (i pierwszy w Kostrzynie) jak był tam gdzie teraz scena i ciągnął się od grzybka aż do (wtedy)tyskiego. Nie dość że taniej (jakieś 2-3 razy) to zdrowiej. No ale wtedy była konkurencja a nie jedna firma.
 
 
TrojanSkins  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 33
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Ja osobiście nie jadam w gastro, wolę lidl i własnoręcznie na gazówce przygotować. Taniej, bliżej, łatwiej :D
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

No i kolejny raz w roku będę jeść na obiad zimne parówki z ciepłą bułeczką :P
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Jeżeli chodzi o wodę to ceny sa normalne, czy to w lidlu, biedronce czy tesco, jak na co dzień, groszowe, wszelki wybór też jest tych co w sklepie więc o to nie ma się co martwić, 69 groszy na wodę wystarczy, nie trzeba piątaka za butelkę wody jak na ołpenerze dawać <haha>
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

kizia napisał/a:
Od 4 zł do 8... Ehh, w przyszłym tygodniu biorę się ostro za gotowanie. Pomidorowa, krupnik, gulasz i takie taki same się nie zrobią. Trzeba żyć oszczędnie :P


jakie luksusy ;d


u mnie w wiosce zawsze montujemy mini grilla... bułka + hamburgery z lidla i żarcie jak się patrzy ;]
 
 
Glober  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 235
Skąd: Nowogard / Warszawa
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

kizia napisał/a:
Od 4 zł do 8... Ehh, w przyszłym tygodniu biorę się ostro za gotowanie. Pomidorowa, krupnik, gulasz i takie taki same się nie zrobią. Trzeba żyć oszczędnie :P


Zwłaszcza krupnik :P
 
 
Yuri8  
Forumowy prawiczek
hey miłego dnia daj buziakaaa <;


Wiek: 30
Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 38
Skąd: się wziołeś?
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

troche te ziemniaki z keifrem mnie dobiły, ale tak czy siak wpadnę na gastro c:
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

aqu32 napisał/a:
wtg napisał/a:
Najbardziej ratowałoby mnie żarcie od Kriszny, ale to mój pierwszy Woodstock, a już się nasłuchałam sporo o właściwościach ich jedzenia, więc trochę się boję do nich iść.

Wegańskie żarcie u Kriszny jest jak najbardziej ok i jeszcze nie słyszałem by komuś zaszkodziło. Jak zawsze jest tu jakieś ale - w tym przypadku chodzi o ich deser z kaszy manny z mussem jabłkowym, generalnie niezjadliwe powyżej 2 kęsów..szkoda tylko, że znów podnieśli cenę - 8 złociszy to już dość sporo jak na 1 porcję.


przeciez ta bananowa papka z tego wszystkiego jest najlepsza :P robilem to nawet w domu i wyszlo bardzo smacznie moze i nawet lepsze niz na Woodstocku

google -> halawa
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Smacznego.. ja tego przełknąć nie potrafię, mdli mnie już na sam widok ;] Przy kasie proszę, żeby mi tego nie kładzono, bo i tak wyrzucę, ale te babki zazwyczaj i tak po swojemu .. raz zostawiliśmy to jakiemuś psu .. powąchał, liznął,.. obsikał i poszedł :)
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

A ja się zastanawiam czemu tak wielu ludzi ta kuleczka napawa wstrętem. Ja też Ją bardzo lubię ale jak widać kwestia gustu. Tak czy tak nie stołuje się u Krishny za bardzo, cena idzie w górę tak, że śmiać się wręcz chce a na wiosce gastro takie przysmaki, że mmm
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group