Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Gastro.
Autor Wiadomość
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Śro 24 Lip, 2013   

Ja zawsze dobrze trafiałam z tym Lidlem :P 10 minut czekania to chyba max.
Jestem po wielkim gotowaniu! 5 słoików z żarciem leży zawekowane do góry dnem. Jeszcze tylko 3 dni pasteryzacji (=tyndalizacja) i będą gotowe. Oby tylko nie szczeliły!
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 24 Lip, 2013   

..a co Ci się ugotowało??bo rozumiem,że na PW...
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Śro 24 Lip, 2013   

2 słoiki z krupnikiem, 2 słoiki z pomidorową (zupa krem - ze zblendowanymi warzywami i kawałkami kurczaka z rosołu) i słoik gulaszu :) Miałam też podejście do pulpetów, ale znowu mnie pokonały (zawsze mi się rozpadają podczas gotowania :( ). Objętość słoika - 0,9l
Wezmę jeszcze fasolkę w sosie pomidorowym (taką w puszce, z Dawtony). Wystarczy podgrzać, dodać parówki, czy kiełby i kolejne smaczne, ciepłe danie gotowe :P Nie miałam już czasu namaczać fasoli i kombinować. I tak cały dzień przy garach stałam :/
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 24 Lip, 2013   

...ehhh smakowicie brzmi <haha> zawsze dobre jak własne...a z pulpetami co z tego,że się rozpadły- do słoika i już... <haha> jak jeździłem autem to brałem butlę z dwoma palnikami - full serwis <rotfl3> , na moto nie dorobiłem się jeszcze miniaturowego zestawu- a są -więc te 2-3 dni na suchej paszy z Lidla, jedzeniu z Krishny jakoś dam radę...a no i na ohydnym Carlsbergu- raz w roku można...

[ Dodano: Śro 24 Lip, 2013 ]
...aaaa zapomniałem w Wiosce Moto będzie ciepła micha w piątek(chyba tak wcześnie nie dojadę) i sobotę... <rotfl3>
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Śro 24 Lip, 2013   

kizia napisał/a:
2 słoiki z (...) i słoik (...) Objętość słoika - 0,9l
Wezmę jeszcze (...) wystarczy podgrzać (...) i kolejne smaczne, ciepłe danie gotowe (...) cały dzień przy garach stałam :/


<gool>

No, to uczcie się dziewczyny jak się zostaje Kobietą Idealną
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Śro 24 Lip, 2013   

Hahah, akurat lubię gotować, więc nie był to jakiś straszny wysiłek. I pochwalę się, że rosół na bazę do zupy był bez kostki rosołowych (nie używam tego ścierwa).
Udun - przy pasteryzowaniu zamieniłyby się w kompletną papkę, a nie lubię podawać innym niesmacznego jedzenia. My mamy co najmniej 2 butle w obozie, na szczęście. Nie będę musiała skakać po nachosy (buehehe) :D Osobiście dzisiaj wymyśliłam, że na PW w gastro dobry byłby chłodnik :) Kefiru mają pod dostatkiem, botwinka nie jest droga, a to smaczne danie i świetne na upały. Do słoika się niestety nie nadaje (chyba że by ktoś wziął samą bazę, a potem dodawał resztę :P)
 
 
kazuar  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro 24 Lip, 2013   

w lidlu w kolejce się nie stoi, do lidla się poprostu wchodzi ;>
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Śro 24 Lip, 2013   

kizia napisał/a:
2 słoiki z krupnikiem, 2 słoiki z pomidorową (zupa krem - ze zblendowanymi warzywami i kawałkami kurczaka z rosołu) i słoik gulaszu :) Miałam też podejście do pulpetów, ale znowu mnie pokonały (zawsze mi się rozpadają podczas gotowania :( ). Objętość słoika - 0,9l
Wezmę jeszcze fasolkę w sosie pomidorowym (taką w puszce, z Dawtony). Wystarczy podgrzać, dodać parówki, czy kiełby i kolejne smaczne, ciepłe danie gotowe :P Nie miałam już czasu namaczać fasoli i kombinować. I tak cały dzień przy garach stałam :/


Az milo to sie czyta, sama slinka cieknie ;d ja to tylko biore cheeseburgery wlasnej roboty na podroz <z jezorem>
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Śro 24 Lip, 2013   

Ech, chłodnik z wkrojonym surowym ogórkiem i niewyobrażalną ilością koperku! Nie ma na świecie lepszego dania na upały.

Tak sobie analizuję skalę wolności w moim kraju i na woodstocku przy okazji:

W Kostrzynie n. Odrą jest - powiedzmy - 7,200 Pań dpmu umiejących taki chłodnik ugotować. Dajmy na to, połowa z nich ma też męża/syna, którzy mogliby się zająć sprzedażą detaliczną za symboliczną kwotę.

Co czekałoby rodzinę, która pokusiłaby się na takie uprzyjemnienie życia woodstockowiczom - strach pomyśleć, naruszyliby pewnie co najmniej siedem paragrafów.

Ale jednym z haseł Woodstocku jest Wolność. Bo Wolnośc to, wiadomo, żeby wolno było pluć na tych, których nam wskaże telewizja, że oni brzydcy są

A administracyjne ograniczenia wolności na każdym praktycznie kroku? To przecież oczywiste - zabijać nie wolno, gwałcić nie wolno, to i sprzedawać chłodnika nie wolno, przecież to ta sama kategoria zbrodni
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Śro 24 Lip, 2013   

Nie czułbym się bezpiecznie ze świadomością, że w każdej chwili mogę spotkać niebezpiecznego sprzedawcę chłodnika. <szok>
 
 
 
Borneo  
Forumowy prawiczek

Wiek: 35
Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 5
Skąd: Borneo
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

Dobra, widzę, że ten temat o jedzeniu jest bardziej popularny od Darmowego żarcia, to piszę tutaj.

Znów mam pytanie odnośnie kuchenek turystycznych. Zamiast spirytusowej jednak zamierzam wziąć gazową. Wygodniejsza i w ogóle łolaboga. Tylko zastanawia mnie pewna kwestia. Każdy z nas wie, że na polu w pełnym słońcu namiot się strasznie nagrzewa. Tak więc, czy bezpieczne jest trzymanie butli gazowej w nagrzanym namiocie?
 
 
harekriszna  
Forumowy prawiczek
Łudstokowy Papierz <3


Wiek: 26
Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 9
Skąd: z łudstoku!!!!!! :P
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

Stanowczo nie, bodajże dwa lata temu ktoś mówił że tak trzy osoby zginęły... Najlepiej wykopać dół gdzieś w cieniu, wstawić tam nieużywaną butlę i zasypać, ale oczywiście tak, by później łatwo było ją wyciągnąć... Tak będzie najlepiej... ;)
 
 
 
Borneo  
Forumowy prawiczek

Wiek: 35
Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 5
Skąd: Borneo
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

Czyli tak jak podejrzewałem. A moi rodzinni "znawcy" wmawiali mi co innego. Jak dobrze czasem mieć odzew paranoi :)
No, ale dzięki.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

Ta, ja słyszałem, że 20 osób tak zginęło, bajki 15latków :D Wiadomo, że sam dołek to dobry pomysł, ale takie bajanie :D

Na mnie schabowe czekają na miejscu, to dopiero jest strefa vip :D Podobno pyszne, domowe, w pysznej panierce i z mięsa ze wsi chyba :D
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

Na opakowaniu jest napisane, że nie wystawiać na temperatury powyżej 50 stopni. Ze sprzętem dobrej firmy nie powinno się nic stać, ale nie ma co trzymać butli na słońcu (szczególnie, że może przyjść patrol i zabrać!). Dołek to dobry pomysł ;)
Radosław - przypomniałeś i sytuację z zeszłego roku. Mieszkańcy Kostrzyna potrafią być bardzo gościnni :) Dali nam kilka słoików z przetworami - porzeczki, gruszki i tym podobne. Cudowna sprawa :)
 
 
PIEROŻEK  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 28 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: słońsk
Wysłany: Nie 28 Lip, 2013   Re: Gastro.

Witam mamy dla Was dobra informacje - beda PIEROGI gotowane lub chrupiące z frytownicy (RUSKIE) i NALEŚNIKI (Z SEREM I Z DŻEMEM) te same co od kilku lat jednak nie na terenie samego woodstocku ale około 300 metrów dalej przy końcu ulicy gorzowskiej koło nieczynnej już stacji shella, przy parkingach samochodowych. Będzie tam stał punkt gastronomiczny z wielkim żółtym banerem z napisem między innymi PYSZNE PIEROŻKI. Ponadto oferujemyu: hot dogi, hamburgery, cheesburgery, bułki z pieczarkami lub z surówką oraz kiełbasę z grilla. Startujemy juz od środy do niedzieli, będzie czynne całą dobę! Zapraszamy!! :)
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Nie 28 Lip, 2013   

Super że konkurencja, oby ceny konkurencyjne ;)
 
 
kmicic  
Coś już napisał

Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 76
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

kizia napisał/a:

Radosław - przypomniałeś i sytuację z zeszłego roku. Mieszkańcy Kostrzyna potrafią być bardzo gościnni :) Dali nam kilka słoików z przetworami - porzeczki, gruszki i tym podobne. Cudowna sprawa :)


Czekaliśmy na powrotny pociąg leżąc na trawie pod blokiem obok dworca w Kostrzynie. To, co było w pewnym momencie punktem na niebie po chwili (a ta trwała zawieszona jak w wierszach Szymborskiej) zamieniło się w reklamówkę na sznurku pełną jedzonka. Te m.in. ogórki kiszone...
 
 
Intria  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 08 Sie 2011
Posty: 14
Skąd: Płock
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

Glober napisał/a:
Za 6pln to ja kanapki z serem będę sobie przez cały dzień robił:D

Mi rok temu bochenek chleba tostowego i paczka sera starczyły na cały festiwal (5 dni) <haha>
 
 
 
kowal  
Rozkręca sie


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 235
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

fajnie byłoby gdyby do Kostrzyna zjechały food trucki z całej Polski :D
w Warszawie jest straszny boom na to, ale żarełko pierwsza klasa... Już nie mówiąc o konkurencji jaka by wtedy się pojawiła.
A taki pyszny burger 100% wołowinki potrafi porządnie nasycić na caały dzień. :))
 
 
matias  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 11
Skąd: Chichy
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

Radosław Lubor napisał/a:
Ta, ja słyszałem, że 20 osób tak zginęło, bajki 15latków :D Wiadomo, że sam dołek to dobry pomysł, ale takie bajanie :D



Tak mówisz a 3 tygodnie temu zginął mój sąsiad bo wybuchła mu w samochodzie na parkingu butla turystyczna. Lepiej z tym uważać
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime