Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: vin
Czw 24 Sty, 2013
Czy przystanek woodstock zmierza w zlym kierunku??
Autor Wiadomość
che_guevara  
Forumowy prawiczek
liberał

Wiek: 34
Dołączył: 11 Lut 2013
Posty: 2
Skąd: Sulmierzyce, łódzkie
Wysłany: Pon 11 Lut, 2013   

Oni zamiast przyjechać słuchać muzyki i się bawić chcą przyjachać by później powiedzieć ,,byłem/am''. Woodstock przez swój rozmach i atmosfere stał się wielkim wydarzeniem chyba już na świecie. Ludzie którzy lubią ,,bywać'' i pochwalić się z samej obecności ,,poprwaiają'' lub ,,pogarszają'' frekwencję. Nie uważacie?
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pon 11 Lut, 2013   

Coś w tym jest co mówisz. Kiedyś "wstydem" było jeździć teraz następuje hajnekenizacja przez karlsbergizację i niewykluczone, że niedługo spotkamy tam wojewódzkiego czy inne oszołomy.

P.S. Tylko ten Twój nick... nie lubimy lewactwa, oj nie, nie! A Che to zbrodniarz jak nasze komuchy, Stalin czy Hitler.
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 11 Lut, 2013   

Tacy są wszędzie i jest z nimi nudno. Wierzą w wypadaizm. Na szczęście nie trafiam często na takie osobniki. Taki zapychacz,jak mąka w klopsikach,albo w zupie :P
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 11 Lut, 2013   

Mąka w klopsikach nie paskudzi toi toiów xd Przynajmniej nie bezpośrednio.
 
 
che_guevara  
Forumowy prawiczek
liberał

Wiek: 34
Dołączył: 11 Lut 2013
Posty: 2
Skąd: Sulmierzyce, łódzkie
Wysłany: Wto 12 Lut, 2013   

Kefirku wszyscy zbrodniarze dokonywali zbrodni, nikt nie jest święty no może ten Hitler to diabeł wcielony ale sporo niemców może się niezgodzić, nieważne. Stalin zbrodniarz katyń czystki kolektywizacja itp. rozumiem ale bądź co bądź pomógł pokonać jeszcze gorsze zło. Che no cóż może ta rewolucja nie była rewolucją no ale na terenach swoich wpływów che pomagał szarym ludziom posiadał wiedze medyczną, udzielał podstawowych usług medycznych zakładał polowe kliniki, uczył czytania i pisania. Rewolucjoniści i partyzanci muszą współpracować z ludnością cywilną. Oczywiście szanuję twoje poglądy i oczekuje tego samego. Do zobaczenia na woodzie lub na forum

[ Dodano: Wto 12 Lut, 2013 ]
Proszę przy okazji nie odbierać mnie jako faszysty, nazisty, komunisty, sowieta ani rasisty, jestem jak napisałem o sobie liberał czyli wolność jest najważniejsza nawet poglądów politycznych. Woodstock jest festiwalem bez granic poza uprzedzeniami i dyskryminajcą więc liberał zażarcie słuchający nirvany, uznający reggae za najpiękniejszy gatunek muzyki a rock za jego ulubiony broniący marichuany gołą piersią niczym rejtan ma nadzieje że będzie mile widziany w 2013 roku 1, 2 i 3 sierpnia w okolicach kostrzyna. Co do samego tematu forum. Ciesze się że zgadzacie się z moim zadaniem, jedynie co dobre to to że ci co już byli i mogą pochwalić się że byli już może nie przybędą na kolejne festiwale bądź co bądź woodstock jest ekstremalnym festiwalem i nie każdemu pasują warunki panujące na polu. Szczególnie ten 2012 był ekstremalny przez ilość deszczu

[ Dodano: Wto 12 Lut, 2013 ]
Mam pytanie co do samego przeznaczenia festiwalu. <mysli2> Co się stanie jak Jurek najważniejsza osoba w organizacji tego wszystkiego da sobie spokój już z działalnością publiczną z oczywistych różnych względów, czy ktoś przejmie organizacje tego wszystkiego? czy po prostu festiwal umrze <urwanie glowy> ?
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 12 Lut, 2013   

Kefir napisał/a:

P.S. Tylko ten Twój nick... nie lubimy lewactwa, oj nie, nie! A Che to zbrodniarz jak nasze komuchy, Stalin czy Hitler.

Co to znaczy "my" ?
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 12 Lut, 2013   

Cytat:
nikt nie jest święty no może ten Hitler to diabeł wcielony ale sporo niemców może się niezgodzić, nieważne


Jestem wręcz przekonany, że nie zgadza się z tym stwierdzeniem więcej Polaków, niż Niemców...
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Śro 13 Lut, 2013   

Wiaderko napisał/a:
Kefir napisał/a:

P.S. Tylko ten Twój nick... nie lubimy lewactwa, oj nie, nie! A Che to zbrodniarz jak nasze komuchy, Stalin czy Hitler.

Co to znaczy "my" ?


Właśnie?
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Śro 13 Lut, 2013   

Zwrot My oznacza autora słów, plus conajmniej jedną osobę ale czasem jest używany kiedy autor mówi sam za siebie (takie "zapożyczenie" z PRL-u ;) )
P.S. O lewicy jest osobny temat, więc koniec spamu tutaj.
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 03 Mar, 2013   

Uważam, że Woodstock idzie w złą stronę: są tłumy przypadkowych ludzi (sunrisów), komercjalizuje się, coraz więcej hip-hopu i elektroniki grają. Aczkolwiek muszę przyznać że ostatni Woodstock był moim najlepszym. Prawda jest taka, że mimo tych złych zmian zawsze znajdzie się ekipa ludzi w klimatach. W tym roku spotkałem skinheada, który dał mi piwo i opowiedział historię życia (LOL). Jest jedna rzecz, która mnie podkurwiła: w 2012 kranów było mniej niż w 2011, toie były bardziej ujebane. Jak już Jurek chce zaprosić więcej ludzi to niech się postara o warunki!!!
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Nie 03 Mar, 2013   

marcinin napisał/a:
Jest jedna rzecz, która mnie podkurwiła: w 2012 kranów było mniej niż w 2011

No chyba nie, zwłaszcza, że krany były też po drugiej stronie pola, za gastro.

kranów faktycznie było więcej, ale w kilku miejscach.. większość ludzi wiedziona tradycją szłą tam gdzie zwykle i faktycznie tylko w tym miejscu było mniej /Sis.
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 03 Mar, 2013   

Te krany za gastro średnio nadawały się do mycia.
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Nie 03 Mar, 2013   

A do czego mogą się nadawać jeszcze krany?
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Nie 03 Mar, 2013   

Do stania sobie, zwłaszcza gdy woda leci z nich jak krew z nosa, albo nie leci wcale.
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Nie 03 Mar, 2013   

W tamtych kranach to można było sobie co najwyżej zęby i rączki umyć ;) A drugiego dnia połowa z nich nie działała :P
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 03 Mar, 2013   

No jak ktoś je rozpier.. za przeproszeniem to i woda nie leciała. Byłam wcześniej i woda leciała normalnie, dało się pod nimi umyć. Nawet włosy myłam normalnie. Znalazła się banda debili, którzy urządzili sobie zabawę i krany rozwalili (mówię o tych kranach niedaleko wioski piwnej tej "nowej"). Kranów było więcej i toiów też. Były w różnych miejscach co było moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem. Szkoda, że ledwo się woodstock zaczął to musiały zostać rozwalone. Jak Jurek ma się postarać o lepsze warunki skoro woodstockowicze nie szanują tego?
 
 
 
xXXxGumisxXXx  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 253
Skąd: Głogów
Wysłany: Nie 03 Mar, 2013   

Dokładnie. Choćby toiki miały funkcję odświeżacza i świeżą srajtaśmę albo krany miały ciepłą wodę to i tak zawsze znajdzie się frajerstwo, które to rozpierdzieli.
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 03 Mar, 2013   

niestety, zawsze się znajdzie się debil.. a przy takiej ilości spitych ludzi tym bardziej o to nie trudno..
 
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Śro 06 Mar, 2013   

Bo PW jest dla wszystkich, lecz nie wszyscy powinni się na nim znajdować.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 06 Mar, 2013   

Carlsberg chce międzynarodowego festiwalu z różnorodną publiką, najczęściej przypadkową i nową, jak najwięcej, to ma międzynarodową, różnorodną publikę, najczęściej przypadkową. Nie popieram dewastacji, bo to debilizm, ale fundacja ma to, co sama chce poprzez organizowanie. Sami wyznaczają "target" i całkowity obraz, to muszą się liczyć z konsekwencjami. I coraz większa liczba zamkniętych stref, płotów czy taśm nic tu nie zmieni.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 06 Mar, 2013   

Akurat jeżeli chodzi o dewastacje to bym się pokusiła o stwierdzenie, że nie "przypadkowa" publika to robi a osoby, dla których (teoretycznie) woodstock jest przeznaczony.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group