Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: vin
Czw 24 Sty, 2013
Czy przystanek woodstock zmierza w zlym kierunku??
Autor Wiadomość
sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex


Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 229
Skąd: Brzeg-Opolskie
Wysłany: Czw 20 Paź, 2011   

vin napisał/a:
Zmartwiony z S napisał/a:
ale nie bawiłem się do końca tak jak się nastawiłem,


Ja po swoim pierwszym Woodstocku miałam zupełnie inne wrażenie. Nie spodziewałam się, że będzie aż tak dobrze jak było..chociaż mimo wszystko z tych 3 tylko na których byłam ten uważam za najbardziej udany.



Jeśli Wood zna się tylko z YT i opowieści innych i potem się jedzie,
to można się zdziwić,wielu ludzi jest Zwyczajnych,Normalnych,
choć większość jest kolorowa,barwna i intrygująca,
oczywiście,co roku zdarza się poznać paru chamów i wrednych typów,
ale to są ,na szczęście,nadal tylko niemiłe wyjątki.

Niestety,macie rację,coraz więcej przyjeżdża na Wood ludzi,
którzy nie czują klimatu,nie bawią się,i dziwią się widząc poprzebieranych szalejących Woodstokowiczów.


Jeśli chodzi o koncerty... Jelonek2010>Prodigy2011
 
 
kopernikth  
Coś już napisał

Wiek: 38
Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 58
Skąd: police
Wysłany: Czw 20 Paź, 2011   

dokładnie ludzie macie racje, masa narodu przyjeżdża tam nie czując w ogóle klimatu, jadą bo ktoś im powiedział ze jest fajnie, z drugiej strony luzz przyjeżdzajcie moze bedziecie juz tam jeżdzic co roku, ale chamstwa rzeczywiście jest coraz wiecej i niestety tego nie zmienimy. a co do śmieci to przyłączam sie do stworzenia acji gratisy i suweniry za śmieci poprostu nie zostanie tyle syfu w niedzielny poranek
 
 
 
Jacahehe  
Forumowy prawiczek
Waaagh!

Wiek: 29
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 2
Skąd: Bydgoszcz/Niemcz
Wysłany: Pią 21 Paź, 2011   

Wydaje mi się, że nakręciliście się przez występ Prodidżi. Co prawda to był mój pierwszy Woodstock, ale przez dwa pierwsze dni było pięknie, z każdym mogłem pogadać, nikt się na nikogo nie wkur*iał, nic takiego, dla mnie to było coś niespotykanego, ale szybko się w to wkręciłem. Gorzej było trzeciego dnia, ale sądzę, że to jednorazowy błąd Jurka :)
 
 
 
ares502  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 6
Skąd: okolice Krzyża Wikp
Wysłany: Pon 24 Paź, 2011   

Dużo osób przyjechało ze względu tylko na koncert The Prodigy. Moim zdaniem niezagrali najlepiej. Słyszałem też że to był playback (bez obrazy dla fanów tego wykonawcy).Woodstock sie zmienia powoli powoli ale sie zmienia
-mniej rocka i tego typu muzyki
-więcej ludzi z których niewarto sie o nic pytać (chamstwo)
-feciarze
 
 
Yuri8  
Forumowy prawiczek
hey miłego dnia daj buziakaaa <;


Wiek: 30
Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 38
Skąd: się wziołeś?
Wysłany: Wto 01 Lis, 2011   

ares502 napisał/a:
Dużo osób przyjechało ze względu tylko na koncert The Prodigy
i to nie podlega wszelkiej innej racji, lecz także ludzie się zmieniają i to bardzo z tym co było wcześniej napisanie, że Jurek chce już zaa dobrze też jest jakaś prawda, ale co my możemy na to poradzić(mam na myśli nasze forum), myślę, że powinniśmy bawić się tak by zachować Woodstockowy klimat przynajmniej my.

PS
Myślę, że ten temat powinniśmy rozwinąć w przyszłym roku bardziej ponieważ w tym roku wiele można powiedzieć "złego" zrobiło Priodygi.
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 01 Lis, 2011   

Aktualnie wszystko zmierza w dobrym kierunku :P przynajmniej dwa tegoroczne zespoły ;) oby tak dalej :)
 
 
Fibi Buffe  
Forumowy prawiczek
A ja lecę, wciąż lecę i odlecę jak najdalej stąd.

Dołączyła: 26 Lip 2011
Posty: 7
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Pią 25 Lis, 2011   

a jezeli nie to czemu weterani woodstokowi twierdza ze kiedys bylo lepiej??

To, że kiedyś było lepiej, mówi się o wszystkim. Dla mnie kiedyś było lepiej na woodstocku, ale też w życiu było lepiej. Ale myślę, że nie do końca jest lepiej/gorzej. Jest po prostu inaczej, bo człowiek dojrzewa, jest starszy, mniej beztroski, bardziej rozważny i pewne rzeczy nie bawią, tak jak kiedyś. Za kilka lat ktoś pewnie stwierdzi, że w 2011 r. było lepiej na przystanku:).
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Sob 26 Lis, 2011   

Poprostu kiedyś punk był zawsze i wszędzie muzyka miała wysze idee
 
 
ruda maruda  
Coś już napisał
adrianna


Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 88
Skąd: Tuchola
Wysłany: Sob 26 Lis, 2011   

ja bym się tylko chciałam Was zapytac, gdzie można spotkac tych ludzi z Woodstocku? Gdzie są te punki z najpiekniejszymi irokezami w słońcu, gdzie ludzie w glanach, gdzie radosne dzieci kwiatu, gdzie rockmeni z gitarami, metale spiewające pieśni o mroku.
Ide ulicą Was nie ma, a przecież z Wami przez 5 dni żyłam, jest tak jakbyście wszyscy sie poukrywali, przed swiatłem, ciemnoscią czy brakiem zrozumienia, szukam Waszych twarzy wszedzie. Gdzie Was wywiało, czy Wy tylko istniejecie na tym polu, w tych dniach, w tych pieknych chwilach? Ostatnio nauczycielka zażuciła mi kiedy pusiłam na jej lekcji 'the bill'a - kibel' że prawdziwe punki nie istnieją, że prawdzwiego pokolenia, którym kieruje muzyka nie ma.. A przecież nikt z Was mi się nie snił, to było prawdziwe a ja to przeżyłam.
 
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie 27 Lis, 2011   

tak tylko chciałam dodać do poprzedniego posta słowa policjanta w Kostrzynie "Gdzie się przez cały rok chowają ci wszyscy ludzie". Jego uśmiech na nasz widok i kiwanie głową w niedowierzaniu - niezapomniane!
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Pon 28 Lis, 2011   

Moim zdaniem na co dzień każdy udaje nie jest tym kim naprawdę jest tylko dostosowuje się do ogółu a Woodstock to miejsce gdzie każdy jest sobą 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 29 Lis, 2011   

woodstock92 napisał/a:
Moim zdaniem na co dzień każdy udaje nie jest tym kim naprawdę jest tylko dostosowuje się do ogółu a Woodstock to miejsce gdzie każdy jest sobą 


Nie wiem jak inni,ale ja poczulem się wręcz obrażony 1wszą częścią Twej wypowiedzi.
 
 
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 29 Lis, 2011   

woodstock92 napisał/a:
Moim zdaniem na co dzień każdy udaje nie jest tym kim naprawdę jest tylko dostosowuje się do ogółu a Woodstock to miejsce gdzie każdy jest sobą 


Bullshit :!:
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 29 Lis, 2011   

A moim zdaniem coś w tym jest. Na co dzień niestety nie mogę sobie pozwolić na różne szaleństwa, a tam jak najbardziej i nikogo to nie dziwi.
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Wto 29 Lis, 2011   

ja min na codzień "nie mogę" postawić sobie irokeza bo tłum ludzi wytyka mnie palcami niby mogę to olać ale sam nie wiem dlaczego tego nie zrobię

Wypowiadałem się nie do ogółu ale większości ludzi nie myślę,że wszyscy tacy są.
Najbardziej rozwala mnie jak ktoś wypije i wtedy jego tolerancja ożywa
 
 
judasz152  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 28 Lis 2011
Posty: 5
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto 29 Lis, 2011   

To właśnie przez Woodstock poznajesz ludzi jacy są! dlatego kocham pw!
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Śro 30 Lis, 2011   

judasz152 napisał/a:
To właśnie przez Woodstock poznajesz ludzi jacy są! dlatego kocham pw!



Uwielbiam tam jezdzić bo jest to najlepsza na świecie impreza tylko szkoda ,że nie mam przyjemności bytu z takim ludżmi na co dzień
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 01 Gru, 2011   

A może paradoksalnie na Woodstocku ludzie tyż nie są sobą,bo-przynajmniej część z nich (i wydaje mi się,ze nie taka znów mala część)-za bardzo się starają,żeby udowodnić im jacy to są wyluzowani i "krejzi".I nikt mi nie wmówi,że to wszystko ze szczerości serca i naturalne jak poranna rosa na trawie w pewnym magicznym miasteczku leżącym w Kotlinie Jeleniogórskiej.
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 02 Gru, 2011   

Na woodstocku jest spore grono niedzielnych punków czy innych równie prawdziwych zachowań . Ludzie próbują na siłę być zabawni bo to takie fajnie ...
Część osób na pewno może się w tym klimacie / atmosferze poczuć sobą .
Ale IMO masa osób robi to dla poklasku
 
 
Włóczykij  
Forumowy prawiczek
Wielki Tułacz

Wiek: 35
Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 27
Skąd: Świata obywatel
Wysłany: Pon 09 Sty, 2012   

Show must go on.

Życie jest dla poklasku. Na każdym kroku robimy rzeczy dla poklasku. Na każdym kroku się lansujemy.

Deal with it.
Nie walcz z tym, zaakceptuj to.


Jesteśmy generacją lansu. Lansu czarną skórą, lansu fryzurą, lansu kozakami, lansu koszulkami. To wszystko tak naprawdę jest lansem i zajebiście to lubimy się lansować, bo w końcu fajnie być fajnym...

Peace.
 
 
Dudzio  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 09 Sty, 2012   

Nie pieprzcie na temat ludzi, którzy patrzą na punka ze strachem w oczach, a na rasta z obrzydzeniem bo tego nie zmienimy. Tacy ludzie byli i będą zawsze.
Jedyne co się zmienia to wiek... coraz młodsi stają się mega ksenofobami, nie mówiąc już o technozjebiźmie. Jedna kultura! Kultura basuuuu!

Idźcie na jakiś mały koncert do małej miejscowości. To są szkolne dyskoteki. Ludzi stoją i podpierają ściany. na słowo "pogo" dostają wielkich oczu i pytają co to jest.

Ludzie się zmienili, odeszli od rock&rolla. Jedyne co możemy zrobić to nie pozwolić im się wciągnąć w ten cholerny styl, nie zmieniać się i być ku*wa sobą.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group