Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Bezpieczeństwo na Przystanku woodstock
Autor Wiadomość
Wiedźma  
Coś już napisał
Mniejsze Zło


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Lip 2013
Posty: 64
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 20 Lip, 2013   

Radosław Lubor napisał/a:
To wyjazd pod namioty, sporo osób, ciągle coś się dzieje i lata się, nie raz po pijaku, mała apteczka to raczej rzecz przydatna.

Nawet po pijaku nie trzeba. Do tej pory pamiętam, jak pomykałam nocą bez latarki tachając ze sobą piwa i jak się nie władowałam do cudzej "lodówki", która wcześniej była obita patykami, aby każdy ją mógł zauważyć, ale z czasem oczywiście wszystko powpadało do środka i zmieniło się w wilcze dołu. Rozwaliłam sobie całą łydkę: popieram pomysł noszenia ze sobą plastrów i wody utlenionej. Zawsze zgarniam ze sobą tez tabletki przeciwbólowe i coś na komary, a także po ukąszeniach.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob 20 Lip, 2013   

Wiedźma napisał/a:
Radosław Lubor napisał/a:
To wyjazd pod namioty, sporo osób, ciągle coś się dzieje i lata się, nie raz po pijaku, mała apteczka to raczej rzecz przydatna.

Nawet po pijaku nie trzeba. Do tej pory pamiętam, jak pomykałam nocą bez latarki tachając ze sobą piwa i jak się nie władowałam do cudzej "lodówki", która wcześniej była obita patykami, aby każdy ją mógł zauważyć, ale z czasem oczywiście wszystko powpadało do środka i zmieniło się w wilcze dołu. Rozwaliłam sobie całą łydkę: popieram pomysł noszenia ze sobą plastrów i wody utlenionej. Zawsze zgarniam ze sobą tez tabletki przeciwbólowe i coś na komary, a także po ukąszeniach.


Dlatego ja swoją lodówkę otaczam taśmą ostrzegawczą :D Kolejny środek bezpieczeństwa - jak kopiecie doły, stawiacie namioty a nie ma latarni itd to dajcie chociaż tę taśmę :D Można też wbić lampki solarne koło namiotów, wtedy nikt nie wpadnie.
 
 
KamilEPLR  
Forumowy prawiczek
Medical Staff


Dołączył: 27 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: Lbn/W-Wa
Wysłany: Sob 27 Lip, 2013   

Wszystko z głową a będzie dobrze. Dbajcie o swoje bezpieczeństwo, lodówke jak ktoś wyżej napisał można choćby ogrodzić. Starajcie się nie chodzić boso.

Jakiekolwiek problemy zgłaszajcie Pokojowemu Patrolowi, medyczne tematy Medykom. Zapoznajcie się gdzie znajdują się punkty medyczne, zwracajcie uwagę na osoby leżące lub "podsypiających" znajomych. Warto też wyjeżdżając z domu zaopatrzyć się w podstawową apteczkę która będzie zawierać:
nożyczki
plastry
kilka bandaży elastycznych
opaski dziane
kilka kompresów
sól fizjologiczna zamiast wody utlenionej

ostatecznie coś pbólowego we własnym zakresie. Odradzam po alkoholu leczenie bólu lekami.

Miłej zabawy! :-)
 
 
harekriszna  
Forumowy prawiczek
Łudstokowy Papierz <3


Wiek: 26
Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 9
Skąd: z łudstoku!!!!!! :P
Wysłany: Nie 28 Lip, 2013   

Pięć woodstocków przeżyłem bez tych rzeczy i żyje, a wy siejecie panike, że bania mała.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Nie 28 Lip, 2013   

Popatrz, a ja 9 przeżyłem i za każdym razem jak miałem te rzeczy to się komuś przydały, nawet nieznajomemu. Pewnie, że można jechać na bezczela i mieć wszystko i wszystkich w dupie, ale ja jakoś widzę trochę dalej niż czubek własnego nosa i nie patrzę na to co może się przydać tylko mnie ale też innym, choćby nieznajomym.
 
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Nie 28 Lip, 2013   

Jaaasiek, dokładnie. My (moja załoga) zawsze zabieramy podstawowe środki opatrunkowe, na ból brzucha, głowy etc. chociaż po 2 tabletki po to by w razie czego można było sobie poradzić. Mimo mojego mieszanego stosunku do farmakologi, uważam że lepiej jest zabrać niż później żałować.
 
 
Kicaj  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 54
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 28 Lip, 2013   

Obowiązkowo plastry - bo nie znasz dnia ani godziny!
Leki przeciwbólowe, woda utleniona, tabletki na biegunkę.

Od tego roku biorę też coś na zatoki, bo w ostatnim razem opuściłam zakończenie, bo caaaaały dzień zdychałam.
 
 
kamilus  
Forumowy prawiczek

Wiek: 41
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 21
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 28 Lip, 2013   

KamilEPLR napisał/a:
ostatecznie coś pbólowego we własnym zakresie. Odradzam po alkoholu leczenie bólu lekami.

Z tym nie do końca się zgodzę. Oczywiście da to wycisk wątrobie, ale ibum/apap w połaczeniu z alkoholem nie ma jakiegoś mitycznego, strasznego działania. O ile ktoś nie będzie się tym żywić dzień za dniem to nic złego się nie stanie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group