Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Bracia Figo Fagot
Autor Wiadomość
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

Cytat:
Ja jestem przeciwko. To jest festiwal rockowy, punkowy, a nie discopolowy. Chcecie powtórki z zeszłego roku z Prodigy , kiedy masa przypadkowych ludzi trafiło do Kostrzyna i wg mnie zepsuli klimat Woodstocku. Bracia Figo Fagot- jak najbardziej na juwenaliach czy miejskich koncertach plenerowych, ale ludzie... troche szacunku do festiwali typu Jarocin czy PW


A ja się z tym kompletnie nie zgadzam, to zupełnie inna sprawa :D To disco-polo celowe, kierowane, artystyczny kicz w najlepszym wydaniu i dobrze wykonany :D Trzeba też czasem mieć dystans do siebie, jeśli Cię to pocieszy, to bracia Figot-Fagot są związani między ze Skurczem, TPNem i resztą tej chorej na głowę bandy :D Zresztą jak wszedł w jednej piosence głos Kapitana Bomby, to od razu ich rozszyfrowałem.

To jest po prostu genialne i tyle, a forma celowa ;d No i za wrzuty na cyganów zawsze piwo ;d *Skreśla to ostatnie* tzn za dystans do siebie zawsze piwo ;d

Poza tym to ulubiona kapela kosmitów, wprawdzie stanowią mniejszość, ale nie trzeba ich od razu dyskryminować ;x

[video]http://www.youtube.com/watch?v=GHHSVoiTwRgs[/video]

Jedna noc, jeden seeks, łoułouło, a potem tylko AIDS *nuci sobie*
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

Radosław Lubor napisał/a:
To disco-polo celowe, kierowane, artystyczny kicz w najlepszym wydaniu i dobrze wykonany :D


dobrze prawisz, ino patrząc po koncertach, to nie każdy jest na tyle inteligentny, żeby na to wpaść (na przykład moja paprotka, co ją na parapetówce dostałam, wie, zę to dla jaj, ale pan z koncertu, co opowiadał, ze to najlepsze polo i sepcjalnie wcześniej z pola zjechał na koncert, śmiem twierdzić nie wiedział.)

dlatego lepiej ich na wooda nie ciągnąć.. nazjeżdża się tego tatałajstwa... na co to komu..
 
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Wto 04 Gru, 2012   

Pewnie, trzeba mieć dystans. Jak Jelonek grał w bardzo małym pubie u mnie to był świetny kontakt z publiką. Wszyscy śpiewaliśmy "Jesteś szalona" do gry bendu, spoko to wspominam ;p
 
 
 
333kingston  
Forumowy prawiczek
czubek

Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 21
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

Nie dziekuję, nie bawi mnie to.
 
 
Rodrigo  
Forumowy prawiczek
i tak wszyscy umrzemy

Wiek: 32
Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 26
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

Ja tam jestem za - w sam raz na małą. Scena niby folkowa, ale disco polo to obecnie muzyka jakby nie patrzeć współczesna ludowa, zresztą ubiegłoroczne Ja mmmm chyba ściebie też z folkiem mało miało wspólnego, a koncert wyśmienity. Bracia Figo Fagot to bardziej kabaret niż poważny zespół więc nie powinno być problemu z jakimiś przyjezdnymi pieniaczami, zresztą BFF koncertują non stop w całej Polsce więc żadnemu nie będzie się chciało przyjeżdżać na Woodstock specjalnie na ich koncert. Wydaje mi się, że szanse są duże, grali gdzieś na WOŚPie więc może i na Przystanek wpadną. Dodam, że każdy z kilku moich znajomych fanów tego zespołu to zaangażowani słuchacze muzyki rockowej.
 
 
Czasu  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 26
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

Przecież w zeszłym roku najpopularniejszą piosenką (a napewno najbardziej słyszaną) był właśnie Hot-Dog, na polu non stop było słychać przyśpiewki więc nawet gdyby byli na dużej scenie to i tak byliby raczej dobrze przyjęci. A co do folkowej sceny to dokładnie: disco polo jest naszym swoistym aktualnym folkiem. A patrząc na publikę na ich koncertach można śmiało stwierdzić, że jest to młodież "woodstockowa".
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

Czasu napisał/a:
Przecież w zeszłym roku najpopularniejszą piosenką (a napewno najbardziej słyszaną) był właśnie Hot-Dog


Któregoś roku po zakończeniu po oficjalnym zakończeniu festiwalu ekipa która zwijała dużą scenę puściła przez głośniki "Będę brał Cię w aucie". Nie powiem pod sceną pojawił się tłum ludzi którzy zaczęli skakać jak pojebani (min. Dezu, Punkrock i ja). Także sami sobie odpowiedzcie. czy by przeszło czy nie.

Osobiście jebie mnie to bo już mi się ten projekt (nie zapominajmy że powstał tylko na potrzeby serialu, no ale kto mógł to przewidzieć że się tak to rozwinie) znudził i rzygam jak ktoś to śpiewa albo gada o tym. Ale z drugiej strony jakby się pojawili na woodstocku to pewnie bym poszedł zobaczyć, a co mi tam.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

A ja tam bym ich chciała, nawet bardzo, chociażby na małej :P Tylko, że u mnie jak niektórym wiadomo, wiele tego typu zespołów by przeszło <rotfl3>
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

Też rzygam już fagotami, ale zabawa byłaby dobra
 
 
dydaa  
Rozkręca sie
:D


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 274
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

w ogóle mi nie pasują, jeśli chodzi o muzykę, ale koncert mógłby być ciekawy ;p
 
 
 
pa10220  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 24
Skąd: szczecin
Wysłany: Wto 29 Sty, 2013   

jeszcze weekend, boys, i mamy festiwal małomiasteczkowy
nie
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 29 Sty, 2013   

Sorry, ale porównujesz zespoły, które grają disco polo na poważnie do gości którzy robią z tego polew i szyderę. Chyba, że nie wykminiłeś satyry...
 
 
 
maniek14  
Na pewno offtopuje
mam na to wszystko wyjebaaaneee


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 832
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Wto 29 Sty, 2013   

jakby chcieli zabrac sztefana wonsa to im chyba nie pojdzie bo czeslaw chcialby barierki ;p
 
 
 
krylas  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 154
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 29 Sty, 2013   

tylko nie to "cóś" jak ja ich nie trawie...
 
 
Dj Kid  
Coś już napisał

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 74
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 08 Lut, 2013   

Hhahaha skąd ja to wiedziałem że oni się tu pojawią. Jestem za niech przyjeżdżają, podobno na ich koncertach jest zawsze full ludzi.

A tak poza tym to oni nie grają disco-polo na poważnie, zobaczcie ich twórczość na youtubie. To są goście od ZF Skurcz i filmów typu Dzudo honor 7 itp.
 
 
Zander  
Rozkręca sie


Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 113
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 20 Lut, 2013   

O tak! Fagoci zawsze i wszędzie :D
Ludzie więcej tolerancji, to nie jest festiwal rockowy czy punkowy ale MUZYCZNY!
Niech grają, koniecznie na dużej ;P
 
 
and111  
Forumowy prawiczek

Wiek: 28
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 3
Skąd: Łapy
Wysłany: Sob 23 Lut, 2013   

Nie jestem wielkim fanem ale gdyby nic fajnego nie było to bym posłuchał

____________________
<peace>
 
 
fedak  
Forumowy prawiczek


Wiek: 28
Dołączyła: 31 Gru 2011
Posty: 16
Skąd: Tuliżkuw
Wysłany: Sob 23 Lut, 2013   

Ooo tak!
Jestem jak najbardziej za Fagotami.
Gdyby jeszcze zabrali Sztefana Wonsa... :D
 
 
q456852  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 23 Lut 2013
Posty: 15
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 24 Lut, 2013   

Boże boże boże bożeeenkooo!!!

Hm... Fagoci to jakby nie patrzeć disco-polo. Moim zdaniem jednak chyba nie za bardzo na wooda pasują. Jakoś ten klimat disco tam nie pasuje. Może na folkową. Tam jak najbardziej. Ale na dużą... dziwnie by było.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie 24 Lut, 2013   

Disco polo jest muzyką folkową. To folklor polskiej wsi :D Unikatowa muzyka ludowa naszych czasów. A, że takie mamy czasy :D
 
 
q456852  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 23 Lut 2013
Posty: 15
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 24 Lut, 2013   

Otóż to. To jest folk, wiec na folkowej 1000x tak. Ale wolałbym nie przecierac szlaków dla disco polo na głównej.

Ps: wyobraźcie sobie pół miliona osob pod dużą sceną śpiewających "Ona tańczy dla mnie". Chcielibyście to zobaczyć? Ja raczej nie. Lepiej nie otwirać furtki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania