Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Behemoth

Behemoth na PW
Tak
61%
 61%  [ 33 ]
Nie
38%
 38%  [ 21 ]
Głosowań: 54
Wszystkich Głosów: 54

Autor Wiadomość
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Nie 09 Gru, 2012   

Aras666 napisał/a:
a jak podrę Harrego Pottera? też nie będę mógł przyjechać na Woodstock?


Masz u mnie piwo ;)
 
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Nie 09 Gru, 2012   

jestem na taaaak, chce zobaczyc ten kolorowy tlum bawiacy sie przy behe ehe hehe he :))
 
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie 09 Gru, 2012   

Nergal NIE spalił biblii. Podarł i rzucił. Ludzie obecni na koncercie złapali, niektórzy spalili, inni rzucili pod nogi. Nikt nie wybiegł z płaczem, że został obrażony. Skarżą go pajace, którzy nie byli na koncercie, więc sprawa jest co najmniej żałosna. Po drugie, bardziej obraziłoby mnie spalenie powiedzmy pierwszego numeru Batmana, bo ta bajka w odróżnieniu od pierwszej ma jakąś wartość. Koncert Behemotha jak najbardziej tak. Uwielbiam ich koncerty, ale łatwiej na nich trafić za granicą, niż w Polsce, więc im częściej grają tym lepiej dla mnie.
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Nie 09 Gru, 2012   

DJPreZes napisał/a:
Po drugie, bardziej obraziłoby mnie spalenie powiedzmy pierwszego numeru Batmana, bo ta bajka w odróżnieniu od pierwszej ma jakąś wartość.


za to to bym w kwasie topił :D
 
 
Glober  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 235
Skąd: Nowogard / Warszawa
Wysłany: Nie 09 Gru, 2012   

kaaarolina napisał/a:
Nie zapomninajmy o tym,że Woods obraca się też wokół tolerancji, a niektore z zachowań członków zespołu [tak,spalenia Bilbii] tolerancyjnymi zdecydowanie nie są
Jak dla mnie na nie.

No wiesz, jak możesz być tak nietolerancyjna dla nietolerancji. Hipokryzja ;)


Tak poważnie: Mimo że fanem Behemotha nie jestem, to takie granie na Woodstocku jest jak najbardziej mile widziane, więc jestem na tak.

A co do sprzedania się - dla mnie sprzedanie sie jest wtedy, kiedy cierpi na tym muzyka. To samo mówi się o Titusie, że się sprzedał, bo pokazywał się w różnych programach, bo to i tamto. Ale nagrał nową płytę z Acid Drinkers, która kopie dupę. Wiadomo, nie jest to najlepsza płyta w ich dorobku, ale trzyma poziom.
 
 
kamilos96  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 23 Lis 2012
Posty: 23
Skąd: Janikowo
Wysłany: Pią 14 Gru, 2012   

Być może niektórzy nie poczuli się urażeni podarciem Biblii, bo większą wartość mają dla nich komiksy Batmana. Ale te komiksy to nie jest coś w co się wierzy, a Biblia ma jednak wielką wartość dla niektórych osób i należy to uszanować, a nie rozdzierać ją. Zresztą takie rozdzieranie Biblii to zwykła szopka, mająca na celu zaistnienie w mediach i wytrzepanie jak największej kasy. Totalny brak tolerancji i chamstwa. I to co przeczytałem o tym, że to nic takiego to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. I taka propozycja, niech zrobi tak z Koranem, to nigdy na Woodstocku już nie zagra :D
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 14 Gru, 2012   

A z jakiej racji ma to urazić kogoś, kto nie był na koncercie i nie widział tego? Biedni Ci katolicy (ba, sam się nim czuję, chociaż księży nie trawię), których uraziło podarcie książki. Jak podrę gazetę, w której są fragmenty Biblii to też urażę czyjeś uczucia? Byłem na ostatnim koncercie Cradle Of Filth w Krakowie i tez spotkałem paru takich nawiedzonych, dla których sama obecność tego zespołu w Polsce była obrazą chrześcijaństwa, więc sorry.


Zaistnienie w mediach? Są lepsze sposoby, chociażby romans z Dodą.
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pią 14 Gru, 2012   

Polska to wspaniały kraj, co byś nie zrobił to zawsze się znajdzie ktoś, kogo czymś się urazi. Apotem wielkie przeprosiny w mediach, bo ten nazwał tego głuptasem, albo tamten nazwał ekologów bandą świrów. Zamknijcie w końcu papy, bo jak tak na każdego, za byle gówno będziecie psioczyć, to ten kraj nigdy się nie podniesie na nogi.

Kiedyś Elton John powiedział, że trzeba być mężczyzną by umieć przeprosić. Ja uważam inaczej, trzeba być mężczyzną by powiedzieć "Pierdol się, to moje zdanie i wiem, że mam poparcie u ludzi", bo przeprosiny tracą powoli sens! przeprasza się tylko dla tego by nie mieć sprawy w sądzie, a nie, że komuś było przykro. Z tego co wiem, Negral nie przeprosił i chwała mu za to.

kamilos96 napisał/a:
Zresztą takie rozdzieranie Biblii to zwykła szopka, mająca na celu zaistnienie w mediach i wytrzepanie jak największej kasy.


To był pokaz ziom, najzwyklejsze na świecie Show ... i uwierz, nie ma w tym nic nadzwyczajnego, są bardziej hardcorowi ludzie. Kto to nagłośnił? Pajac Nowak, którego zajęciem jest,chyba tylko i wyłącznie, siedzenie w internecie i szukanie pretekstu by kogoś oskarżyć o obrazę uczuć religijnych.
 
 
kamilos96  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 23 Lis 2012
Posty: 23
Skąd: Janikowo
Wysłany: Pią 14 Gru, 2012   

Ja dobrze wiem, że to był zwykły pokaz, zwykłe show. I nie mówię, że bardzo mnie to uraziło i teraz bym go spalił na stosie, ale takie zachowania nie mają sensu. Ja jestem za tym żeby przede wszystkim robić dobrą muzę i tym zaistnieć, a nie takim debilnym show. Rozumiem różne inne kontrowersyjne zachowania na scenie, ale trzeba umieć rozgraniczyć pewne rzeczy i niektórych nie robić, bo naprawdę są one do niczego niepotrzebne, a mogą kogoś właśnie urazić. Trzeba widzieć różnicę między pokazaniem gołej dupy do publiczności a rozdarciem Biblii. Natomiast co do przeprosin to zgadzam się żeby przepraszać za coś za co nam przykro i nie wymagam od Nergala żadnych przeprosin.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 14 Gru, 2012   

Niektórych może bardziej urazić goła dupa na scenie niż darcie Biblii i co Ty na to?
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pią 14 Gru, 2012   

Dla ciebie pokazanie gołej dupy, może nie być obraźliwe, dla innego tak i możemy się przekrzykiwać cały dzień. Nie można sobie odpuścić? i nie iść na koncert? nie zamordował nikogo na scenie, nie zgwałcił, nie pociął świni piłą mechaniczną jak to robił Dead w Mayhem. Uraziło ludzi podarcie książki.

Słuchacie wypowiedzi pajaców typu Nowaka i niepotrzebnie, bo czepiacie się o gówno i to PRZEZ WAS, nie Nergala, cała sprawa jest nagłośniona i to PRZEZ WAS gościu ma nieprzyjemności i musi zapierdalać po sądach. Gratuluje.

P.S. pisząc "przez was" mam na myśli ludzi urażonych podarciem książki.
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią 14 Gru, 2012   

Ludzie!!!1 czy tam 2 przykazanie! Nie będziesz miał Bogów cudzych przede mną!! Książka nawet jeśli opisuje Boga, to... jest nadal książką! Coś było o bożkach, złotych posągach, złotych cielach, świętych krowach. Poganie? NA STOS POGAN! A wy/my co? Święte księgi, święte obrazy? Coś mi się założenia nie zgadzają. Show na scenie, wariat z internetem i oburzenie całej Polski...masakra.
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pią 14 Gru, 2012   

właśnie, nie powinniśmy zabijać krów, bo Hindusi się na nas obrażą albo wieprzowiny bo żydzi podadzą nas do sądu, że obrażamy ich uczucia religijne :D Pozwólcie komukolwiek wyrazić siebie na scenie, pokazać swoje show, swoją wizję, tak jak inni pozwalają wam wierzyć w swoich bożków :P

Nergal na scenę raz!
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 14 Gru, 2012   

...nie obchodzi mnie czy podarł Biblię, czy trzymał za kolano Dodę czy też inną Panią/Pana, że był jurorem w tym czy innym programie- ważne jest dla mnie ,że Behemoth jest jednym z najlepszych polskich zespołów sceny metalowej i liczę tylko na To,że kolejne płyty nie będą gorsze niż poprzednie...
 
 
 
Lysander  
Forumowy prawiczek
Lord Ściemniacz

Wiek: 31
Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 13
Skąd: sztokholm
Wysłany: Sob 15 Gru, 2012   

rekami i nogami podpisuje sie za Behemothem na woodzie.Sa po prostu zajebisci a przy paru dziesiątkach tysiecy ludzi w środku nocy to bylby po prostu epicki koncert
 
 
 
kriksos72  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 30 Gru 2012
Posty: 4
Skąd: Mieszkowice
Wysłany: Nie 30 Gru, 2012   

Wszyscy dookoła mówią: "podarł Biblię, podarł Biblię"... po pierwsze: nikt nie ma pewności czy to rzeczywiście była Biblia.. nikt nie zaglądał do środka.. mogła to być jakakolwiek książka, z okładką Biblii.. Ci, którzy go pozwali nie byli tego pewni. A Adam zrobił to, bo to część jego pracy. Jak dla mnie, jest on bardzo inteligentnym facetem. po drugie: dużo ludzi podobno "cierpi" przez to co Nergal zrobił. Ciekawe ile osób z tych obrażonych chodzi do kościoła. coraz mniej ludzi wierzy w Boga, a są wielce oburzeni zachowaniem Nergala. na scenie i poza nią.. po trzecie: stop nietolerancyjności? jeśli ktoś jest przeciwny czemuś to sam staje się nietolerancyjny, więc równie dobrze i tej osoby nie powinno być na PW...

Jak dla mnie Behemoth na PW - jak najbardziej :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group