Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
[Ankieta] SLAYER !!!

Czy chciałbyś/abyś zobaczyć zespół Slayer na XIX PW ?
TAK
65%
 65%  [ 62 ]
NIE
29%
 29%  [ 28 ]
NIE MAM ZDANIA
5%
 5%  [ 5 ]
Głosowań: 95
Wszystkich Głosów: 95

Autor Wiadomość
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 24 Sie, 2012   [Ankieta] SLAYER !!!



Źródło: www.slayer.net

Czekałem na ten dzień gdy pojawi się dział Przystanek Woodstock 2013 i takowy się objawił. W takim to razie pierwsza propozycja z mojej strony to : Slayer. Wszystkich tych, którzy zaraz napiszą: nie ma takiej możliwości ! Nie da rady ! Przypomnę że zespół Slayer wystąpił na jednym z niszowych festiwali w Europie czyli Ursynaliach. Skoro tam dali radę się objawić to myślę że Przystanek Woodstock może też być prawdopodobny. Wyobraźcie to sobie ! Pierwszy dzień : Anthrax. Ostatni: Slayer : D Obecnie [ tj.24.08.2012] na ich stronie w dziale tours widnieje już dzień 13 kwietnia!

Dla przypomnienia:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=iTveYPDkLO4[/video]

Oficjalna strona zespołu
Polska strona fanów formacji Slayer

Facebook zespołu
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 24 Sie, 2012   

wydaje mi się, że Slayer też jest zbyt znanym zespołem jak na taką imprezę, który również ściągnąłby tłumy, ale marzyć zawsze można :D
 
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 24 Sie, 2012   

kometta napisał/a:
wydaje mi się, że Slayer też jest zbyt znanym zespołem jak na taką imprezę, który również ściągnąłby tłumy, ale marzyć zawsze można :D


To że przybyłyby tłumy jest pewne ale skoro ma zagrać już jeden zespół z tzw. "Wielkiej 4" to czemu by nie dwa : ) ? No Megadeath czy Metallica to już za wysokie spoglądanie w chmury ale Slayer ? Tak jak napisałem już wcześniej zagrali na Ursynaliach no to chyba już najwyższa pora na to aby objawili się na Przystanku Woodstock. Ależ by to było zakończenie festiwalu ^^
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 24 Sie, 2012   

Nie! Mimo ,iż lubię Slejera i na koncert chętnie bym poszedł to nie mam ochoty oglądać tłumów metaluffczyków z naszywkami linkin park zaraz obok slejera i Komy :)

Chociaż z drugiej strony mogłoby być bardzo zabawnie ...

Niech grają będzie rzeź ;P

Zdecydowanie wolę coś równie dużego, a mnie znanego przez sezonowych metaluffczyków, np. Annihilatora,OverKilla czy Artillery
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Pią 24 Sie, 2012   

19kojot91 napisał/a:
Nie! Mimo ,iż lubię Slejera i na koncert chętnie bym poszedł to nie mam ochoty oglądać tłumów metaluffczyków z naszywkami linkin park zaraz obok slejera i Komy


Piękne, chciałem sprawę podobnie skomentować ale byłeś pierwszy. Slayer niedawno był w Polsce więc na 21PW mógłby się pokazać.
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 24 Sie, 2012   

Żeby tylko za dużo tak zwanej "gimbazy" (to chyba niezależnie od wieku już funkcjonuje) spod znaku "...Slayer kurwa!" się nie zjechało.
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Sob 25 Sie, 2012   

A ja jestem na tak i nie ważne kto by na Slayera zjechał, bawiłbym się przednio i tyle.
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Sob 25 Sie, 2012   

Wychowałem się na tym, ale mam dylemat, ponieważ nie wiem czy koncert z PW Slayera zapamiętałbym tak jak np. stadionowy. Mimo wszystko.... Slayer kurwa!
 
 
RyszardRudy  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 17
Skąd: Litwa
Wysłany: Nie 26 Sie, 2012   

kometta napisał/a:
wydaje mi się, że Slayer też jest zbyt znanym zespołem jak na taką imprezę, który również ściągnąłby tłumy, ale marzyć zawsze można :D

Ale ściągnął by więcej odpowiednich ludzi niż wieśniactwo z wioch, po za tym może większa ilość tego "odpowiedniego" tłumu swym przybywaniem i odpędzi - bo większość złodzieji właśnie jest z "nieodpowiedniej" części. Tak sądzę i ... SLAYER QRWA!
 
 
Jurgen  
Coś już napisał
róbta co chceta


Wiek: 29
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 69
Skąd: Muszyna
Wysłany: Nie 26 Sie, 2012   

RyszardRudy napisał/a:
kometta napisał/a:
wydaje mi się, że Slayer też jest zbyt znanym zespołem jak na taką imprezę, który również ściągnąłby tłumy, ale marzyć zawsze można :D

wieśniactwo z wioch,


Uwierz że czasami większe buractwo zamieszkuje miasta tj WARSZAWKA.Poza tym wiocha to bardziej stan umysłu niż miejsce zamieszkania.

Co do Slayera to raczej nie możliwe ale gdyby się udało... No mógłbym zginąć w pogo i wcale bym tego nie żałował w piekle :3
 
 
 
kaziu  
Forumowy prawiczek
TheBill


Wiek: 28
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 23
Skąd: Pila
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

mogłoby być ciekawie :> ale wolałbym żeby grali na początku (koniec 1 dnia) żeby większość ludzi która przyjechałaby tylko na ten koncert odjechała do domu :)
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

kaziu napisał/a:
mogłoby być ciekawie :> ale wolałbym żeby grali na początku (koniec 1 dnia) żeby większość ludzi która przyjechałaby tylko na ten koncert odjechała do domu :)


a ja wręcz przeciwnie, chciałbym,żeby grali w ostatni dzień,żeby ludzie którzy jadą tylko na nich byli od początku do końca;p
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

kaziu napisał/a:
mogłoby być ciekawie :> ale wolałbym żeby grali na początku (koniec 1 dnia) żeby większość ludzi która przyjechałaby tylko na ten koncert odjechała do domu :)


To w którym dniu kaziu widziałbyś koncert Anthraxa ? Bo i jedni i drudzy mają sporą rzeszę fanów, ale faktem jest że to Slayer by zgromadził większą publikę, Anthrax jest ceniony, lubiany ale chyba nie wielbiony tak jak Slayer czy Metallica ? Niemniej gdyby zagrali, to by organizatorzy musieli nieźle pokombinować z grafikiem. Trudno wyobrazić sobie aby po Anthraxie wszedł Slayer bądź odwrotnie, chyba jest tak że jedna gwiazda (legenda sceny, powiedzmy) dziennie, tj. jednego dnia było Ministry a innego Machine Head.
 
 
Boro  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 29 Cze 2012
Posty: 16
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
  Wysłany: Pon 10 Wrz, 2012   

Viking napisał/a:
A ja jestem na tak i nie ważne kto by na Slayera zjechał, bawiłbym się przednio i tyle.


I ja jestem tego samego zdania. <haha>
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2012   

Slayer na Woodstocku? dziwna rzecz... musiałby być niezły support przed nimi :D wyobraźcie sobię, że coma gra przed Slayerem. Widzicie ten syf? jeśli Slayer miałby zagrać na Woodstocku, to trzeba to zrobić bardzo ostrożnie :P
 
 
KudlaczDG  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 28 Lip 2012
Posty: 8
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2012   

Pomimo faktu, iż jestem ich wielkim fanem , postuje na nie. Gimbus wjechałby z piskiem opon na PW. Zresztą nie sądzę, żeby dali 2 zespoły z Big 4 .
 
 
 
kachlok  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 33
Skąd: Wawa
Wysłany: Śro 19 Gru, 2012   

19kojot91 napisał/a:
Nie! Mimo ,iż lubię Slejera i na koncert chętnie bym poszedł to nie mam ochoty oglądać tłumów metaluffczyków z naszywkami linkin park zaraz obok slejera i Komy :)

Chociaż z drugiej strony mogłoby być bardzo zabawnie ...

Niech grają będzie rzeź ;P

Zdecydowanie wolę coś równie dużego, a mnie znanego przez sezonowych metaluffczyków, np. Annihilatora,OverKilla czy Artillery


bo tylko ty jesteś tró

[ Dodano: Sro 19 Gru, 2012 ]
KudlaczDG napisał/a:
Pomimo faktu, iż jestem ich wielkim fanem , postuje na nie. Gimbus wjechałby z piskiem opon na PW. Zresztą nie sądzę, żeby dali 2 zespoły z Big 4 .


i kolejny tró.

Metalowe hipstery sie znalazły.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 19 Gru, 2012   

"Metalowi hipsterzy" omg, dobreeee :D

Tak w ogóle, to każdego urodzonego po 85 roku można określić gimbusem, więc niektórzy powinni sobie lepiej słowa dobierać ;)

Ja myślę, że to raczej zespół decyduje w jakim towarzystwie grać, jeśli nie miałby nic przeciwko temu, żeby taki a nie inny zespół zagrał przed nim, to wara reszcie od tego. Czy to Coma, czy Turbo czy Gooral. Nie podoba się na supporcie - won do wioski piwnej. Simple.
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 19 Gru, 2012   

kachlok napisał/a:

bo tylko ty jesteś tró


oj przestań zawstydzasz mnie <zawstydzony>
Jeszcze za mało słyszałem,żeby być tró:(
 
 
havik  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 202
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią 21 Gru, 2012   

Panowie... Szanujmy się. Slayer gra na Impact Festival 4 czerwca, i nie możliwe, aby wystąpił na Woodstocku.
Fajny zespół, klasyka thrashu, Kerry jest zajebisty, ale też byłbym na nie, bo to trochę za duży zespół :))
 
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 29
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Pią 21 Gru, 2012   

Już i tak nas zaszczyt kopnął, że Anthrax zagra na woodstocku. To by chyba było za dużo jak na tego typu festiwal moim zdaniem, ale mam nadzieję, że może w następnych latach się ich doczekamy :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group