Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
[Ankieta] SLAYER !!!

Czy chciałbyś/abyś zobaczyć zespół Slayer na XIX PW ?
TAK
65%
 65%  [ 62 ]
NIE
29%
 29%  [ 28 ]
NIE MAM ZDANIA
5%
 5%  [ 5 ]
Głosowań: 95
Wszystkich Głosów: 95

Autor Wiadomość
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Pon 31 Gru, 2012   

Seler na impact, czyli na jedno wychodzi a nawet lepiej bo nie zatłoczy PW swoimi fanami a i tak go zobaczę ;p
 
 
 
Kobain  
Forumowy prawiczek
kanada istnieje.

Wiek: 25
Dołączyła: 14 Sty 2013
Posty: 10
Skąd: Śrem
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

Mam podobne zdanie, jak wy. Za dużo ludzi by się zjechało, to jedno + "gimbusy" (14 latka pisze posta, ok) i... pamiętacie jak p.Owsiak był zły za zniszczone kible? Wyobraźcie sobie ToiToie po takim najeździe ludzi. Organizatorzy pewnie by się nieźle wkur...tego, koniec z Woodem i świat by wybuchł.
Straszne.
 
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 18 Sty, 2013   

Slayer upodobał sobie Polskę i nie zdziwiłbym się gdyby okazali się kolejną gwiazdą na XIX PW. Pamiętacie jak było z MH ? Zagrali przed Metą w W-w a później na Woodzie, więc nie piszcie hop! Demonizujecie fanów Slayera , tak że przypomina mi się Jim Breuer (komik), który opowiadał jak to udało się mu przezyć ten koncert , sam się dziwił jak to możliwe by przez dobrą godzinę nie dotykać stopami ziemi :D A true fanów Slayera przedstawiał , tak jak Wy tu demonizujecie, zbiegna się wytatuowani, piercieng i zaczną totalną demolkę pod sceną, trochę luzu. No co prawda twierdzicie że w Polsce to gro fanów SLayera to gimbaza, nie wiem, nie mam staystyk wobec czego się nie wypowiem ale sądzę że mają fanów w każdym przedziale wiekowym. A już powyższy post śmieszy na maxa, no jedynym marzeniem fana Slayera jest zdewastowanie Toi Toiów na Woodzie, hah, nie mogę. Luz, myśle bardzo pozytywnie co do tego że mogą się objawić jako kolejna gwiazda, krążą tutaj najczęściej z całej Wielkiej 4 i skoro na takie Ursynalia trafili, to przepraszam bardzo ale na Woodstock to już must !
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 18 Sty, 2013   

A ja wręcz przeciwnie, myślę, że Slayer ściągnąłby podobną publikę co Anthrax (mowa tylko o tych, którzy specjalnie na jeden koncert przyjeżdżają). Jeśli chodzi o demolkę pod sceną, to sorry, ale jak ktoś się pcha na metalową siekę pod scenę, żeby postać i np. zdjęcia porobić to chyba nie wie gdzie jest, tu nie ma "fosy". Jeśli chodzi o naszywki, to co kogo obchodzi kto jakie ma naszywki. Mogę sobie chodzić z naszywkami Slayera obok Lady Pank, Bednarka i Comy i to tylko moja sprawa, czego słucham. Wyśmiewanie tego jest lekko żałosne.

Nie chcę Slayera z innych względów, byłby to ich drugi koncert tego roku w PL, i drugi festiwalowy zarazem. Moim marzeniem jest ich zobaczyć na własnym koncercie w hali typu Spodek, na co pewnie i marne szanse, ale zawsze :)
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pią 18 Sty, 2013   

Ja widziałem Slayera na Sonisphere kiedy był koncert wielkiej czwórki. Moja ciekawość została zaspokojona mimo że uwielbiam płytę Season in the abyss :) było by fajnie gdyby zagrali ale osobiście chciałbym zobaczyć na ten wyjątkowej scenie kogoś innego z wielkiego metalowego światka :)
 
 
 
Thrashers  
Coś już napisał


Dołączył: 08 Gru 2011
Posty: 85
Skąd: Z domu
Wysłany: Pią 18 Sty, 2013   

Bronson napisał/a:
zbiegna się wytatuowani, piercieng i zaczną totalną demolkę pod sceną,


Niech się zbiegają! I zamiast radosnego pogo pod woodstockową sceną w końcu wybuchnie prawdziwa wojna w moshu!! Hell Yeah!

ps. tojki dewastujemy tylko gdy jesteśmy głodni.
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Pią 18 Sty, 2013   

Thrashers napisał/a:

ps. tojki dewastujemy tylko gdy jesteśmy głodni.



Trochę dziwnie mi to zabrzmiało...

A co do samego tematu Slayera się nie wypowiem, bo nie specjalnie przepadam za thrash metalem (i tym podobnymi gatunkami). Więc nawet jeśli by się zjawił, to pod sceną by mnie nie było. Jedyne co by mi przeszkadzało to ciasnota na polu.
 
 
 
hiroaki  
Coś już napisał
Urodzony aby żyć

Wiek: 29
Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 71
Skąd: Mielec
Wysłany: Czw 31 Sty, 2013   

znam od czasu do czasu sobie posłucham lajtowo grają ale choć fajnie byłoby posłuchać pobawić się to zdecydowanie nie na Wodzie.Wole jakieś mniej znane rodzime produkcje takie z pozytywnym pie*dolnięciem i ze świadomością że nie zjedzie się masa ludzi tylko żeby zobaczyć jakąś gwiazdę.
 
 
 
Dj Kid  
Coś już napisał

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 74
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob 09 Lut, 2013   

Co to za dziwne kryteria teraz, ten zespół to nie bo za dużo ludzi przyjedzie, jak dobrze grają to niech przyjeżdżają nieważne ile ludzi ściągną.

Ja tam jestem za
 
 
hiroaki  
Coś już napisał
Urodzony aby żyć

Wiek: 29
Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 71
Skąd: Mielec
Wysłany: Sob 09 Lut, 2013   

Ja tam pomimo ,że lubię sobie posłuchać jestem na nie.zjechałoby się ludzi w hyj to pewne ,a osobiście uważam ,że lepiej żeby zagrał mniej znany zespół i dał dobry koncert niż jak ma przyjechać wielka gwiazda i żeby zrobił się masakryczny tłok na polu. Wychodzę z założenia ,że im sławniejszy zespół tym większe problemy i niedogodności mogłyby wyniknąć z ich koncertu.
 
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Nie 10 Lut, 2013   

Dwa zespoły z wielkiej czwórki na jednym woodstocku to raczej marzenia ściętej głowy, ale jakby polecieli Big4 rok po roku byłoby zacnie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group