Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Ugly Kid Joe
Autor Wiadomość
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Czw 22 Lis, 2012   

Jest dobrze :P nie załamałem się, zobaczymy co z tego wyjdzie. Puki co jedynym koncertem na który na pewno pójdę jest Anthrax, a na Ugly Kid Joe... nie jestem pewien :P
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 22 Lis, 2012   

Ja patrząc na to co kiedykolwiek na woodstocku grało nie widzę zbyt wielu ciekawszych opcji na niż UKJ np. gwiazdki typu Guano Apes i Papa Roach są wg. mnie dużo gorsze niż wyżej wymieniony band, a masa ludzi się nimi podniecało
 
 
Jurgen  
Coś już napisał
róbta co chceta


Wiek: 29
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 69
Skąd: Muszyna
Wysłany: Czw 22 Lis, 2012   

Dobra wiadomość :) Słucham cały dzień nowej płyty i brzmią naprawdę świetnie :) Wokal coś pod Motley Crue-Bon Jovi a gitarki jak GnR za najlepszych czasów w wersji light. Czuje że będzie świetny koncert :)
 
 
 
kecaj1603  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 131
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 22 Lis, 2012   

powiem tak nie znałem tej kapeli i po przesłuchaniu kilku kawałków stwierdzam że nie jest źle. Nie jest to muzyka której słucham, ale brzmią całkiem fajnie. Grają fajnego klasycznego rocka, także na pewno 100 razy lepszy wybór niż jakiś zespół pokroju Shakiri
 
 
mac  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 13
Skąd: Radom
Wysłany: Czw 22 Lis, 2012   

Super wiadomość jak dla mnie idealnie pasują na woodstock. Wszyscy którzy ich do tej pory nie znają niech zapoznają sie z ich twórczością, warto;p Pare refrenow na pamieć i bedzie przednia zabawa! Wygląda że są w formie...
[video]http://www.youtube.com/watch?v=CpdYVHNwn7I&feature=related[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=i_3ihb7aVuw[/video]
 
 
bbfan  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 49
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: Czw 22 Lis, 2012   

19kojot91 napisał/a:
Ja patrząc na to co kiedykolwiek na woodstocku grało nie widzę zbyt wielu ciekawszych opcji na niż UKJ np. gwiazdki typu Guano Apes i Papa Roach są wg. mnie dużo gorsze niż wyżej wymieniony band, a masa ludzi się nimi podniecało


Co do Guano owszem, ale Papa Roach gorsze od UKJ ? Papa Roach ma dużo więcej dobrych numerów, niż UKJ... Ale to moje zdanie...
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Czw 22 Lis, 2012   

Okeja, dupy nie urywa ale jest mocny kandydat żeby dobrze się pobawić na ich koncercie.
 
 
 
wloczykijek  
Coś już napisał
brujo/shaman/poganin


Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 65
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 23 Lis, 2012   

MmmmmMMmm dobry koncert się szykuje, dobre klimaty na woodstock
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Nie 25 Lis, 2012   

Agó napisał/a:
Kurczę jak Jurek podawał info i puścił kawałek to prawie zaczęłam piszczeć, bo brzmieli jak Gunsi troszkó,

wolę tą mało znaną kapelę (u nas) niż GnR
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 26 Lis, 2012   

Jak sobie teraz nad tym myślę to też do tego dochodzę, bo dla mnie GnR to stare dobre GnR, a jednak trochę się pozmieniało.
 
 
Aosji  
Forumowy prawiczek
Buba?

Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 22
Skąd: Arcelin/Olsztyn
Wysłany: Nie 02 Gru, 2012   

Na co dzień nie odzywam się odnośnie zespołów, ale muszę w tym temacie, gdyż jedno z moich muzycznych marzeń na Woodstocku się własnie spełniło. Wiec mówiąc językiem "młodzieży": Jaram się.
PEACE
I do zobaczenia tam gdzie każdy znajdzie swoje miejsce:D
 
 
 
Johnn  
Forumowy prawiczek

Wiek: 35
Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 7
Skąd: Legnica
Wysłany: Nie 02 Gru, 2012   

Ja się cieszę,myślałem,że będzie gorzej a tu całkiem fajny zespół.;) Dobry będzie koncert,na pewno się przejdę.;)
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Nie 02 Gru, 2012   

ta kapela nie jest mało znana, kiedyś we wczesnych latach 90 leciała często w MTV ;) Zespół jednak szybko zniknął i wydaje się że jest nawet nie odgrzewanym kotletem tylko tą zieloną naroślą na tym kotlecie. Co z tego że jest z hameryki? Pójdę z ciekawości zeby zobaczyć czy się obroni czy nie. Ale szczerze wątpię ;)
 
 
 
Jurgen  
Coś już napisał
róbta co chceta


Wiek: 29
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 69
Skąd: Muszyna
Wysłany: Nie 02 Gru, 2012   

Wiaderko napisał/a:
Agó napisał/a:
Kurczę jak Jurek podawał info i puścił kawałek to prawie zaczęłam piszczeć, bo brzmieli jak Gunsi troszkó,

wolę tą mało znaną kapelę (u nas) niż GnR


Dawniej GnR obecnie Axl n Pozzers: )
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 04 Gru, 2012   

Jurgen napisał/a:
Wiaderko napisał/a:
Agó napisał/a:
Kurczę jak Jurek podawał info i puścił kawałek to prawie zaczęłam piszczeć, bo brzmieli jak Gunsi troszkó,

wolę tą mało znaną kapelę (u nas) niż GnR


Dawniej GnR obecnie Axl n Pozzers: )


Strasznie modne ostatnimi czasy stało się słuchanie "starego Guns n' Roses" i bycie przeciwko wszystkiemu co Axl robi pod tym szyldem. Podejrzewam, że gdyby wyrzucono Axla a cały trzon zespołu pozostałby niezmieniony to pojawiłyby się głosy jak to bez Axla to nie to samo - widać ludzi zadowolić nie można. I uprzedzę podejrzenia - nie jestem fanem Axla ani Gunsów, jednak nie trawię głupiej mody na nazywanie wszystkich wokoło pozerami i odrzucanie wszystkiego co odbiega od klasycznego rockowo/metalowego schematu.
 
 
 
hemoglobina  
Forumowy prawiczek
UMIERAM. Żartowałam. To dopiero jutro. Ej,ale jutr

Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2012
Posty: 1
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 04 Sty, 2013   

Dobry klimat na Woodstock :). Właśnie leżę w domu na kacu , zbieram energię na ich koncert.
 
 
Defo  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączył: 13 Sty 2013
Posty: 7
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 13 Sty, 2013   

FreaK napisał/a:
No i git dla mnie moze byc ..
Polecam [video]http://www.youtube.com/watch?v=OtNW88sgO04[/video]


Genialny kawałek stary! To będzie "moja" gwiazda na tym festiwalu. Będzie rozpierdol!
 
 
 
bbfan  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 49
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: Czw 17 Sty, 2013   

KazikHansen napisał/a:
Jurgen napisał/a:
Wiaderko napisał/a:
Agó napisał/a:
Kurczę jak Jurek podawał info i puścił kawałek to prawie zaczęłam piszczeć, bo brzmieli jak Gunsi troszkó,

wolę tą mało znaną kapelę (u nas) niż GnR


Dawniej GnR obecnie Axl n Pozzers: )


Strasznie modne ostatnimi czasy stało się słuchanie "starego Guns n' Roses" i bycie przeciwko wszystkiemu co Axl robi pod tym szyldem. Podejrzewam, że gdyby wyrzucono Axla a cały trzon zespołu pozostałby niezmieniony to pojawiłyby się głosy jak to bez Axla to nie to samo - widać ludzi zadowolić nie można. I uprzedzę podejrzenia - nie jestem fanem Axla ani Gunsów, jednak nie trawię głupiej mody na nazywanie wszystkich wokoło pozerami i odrzucanie wszystkiego co odbiega od klasycznego rockowo/metalowego schematu.


A co Axl robi pod tym szyldem ? Zobacz Rock in Rio 2011, charczy, pieje, żenujący koncert, i to się często powtarza, w słabej formie wokalnej zdziera kasę z ludzi, a oferuje im marne widowisko...
 
 
Barman  
Forumowy prawiczek


Wiek: 28
Dołączył: 11 Lis 2012
Posty: 11
Skąd: żory
Wysłany: Nie 20 Sty, 2013   

bbfan napisał/a:
KazikHansen napisał/a:
Jurgen napisał/a:
Wiaderko napisał/a:
Agó napisał/a:
Kurczę jak Jurek podawał info i puścił kawałek to prawie zaczęłam piszczeć, bo brzmieli jak Gunsi troszkó,

wolę tą mało znaną kapelę (u nas) niż GnR


Dawniej GnR obecnie Axl n Pozzers: )


Strasznie modne ostatnimi czasy stało się słuchanie "starego Guns n' Roses" i bycie przeciwko wszystkiemu co Axl robi pod tym szyldem. Podejrzewam, że gdyby wyrzucono Axla a cały trzon zespołu pozostałby niezmieniony to pojawiłyby się głosy jak to bez Axla to nie to samo - widać ludzi zadowolić nie można. I uprzedzę podejrzenia - nie jestem fanem Axla ani Gunsów, jednak nie trawię głupiej mody na nazywanie wszystkich wokoło pozerami i odrzucanie wszystkiego co odbiega od klasycznego rockowo/metalowego schematu.


A co Axl robi pod tym szyldem ? Zobacz Rock in Rio 2011, charczy, pieje, żenujący koncert, i to się często powtarza, w słabej formie wokalnej zdziera kasę z ludzi, a oferuje im marne widowisko...


no to zadam ci pytanie. Byłeś może na jego koncerie, ale na żywo a nie przez łącze internetowe?? Ja miałem taką możliwość, i powiem Ci efekt mnie zaskoczył. Interner psuje to wszystko, nie oddaje koncertowej atmosfery. I uwierz mi sam byś sie ździwił jak ten charczący dziadek daje pokaz w trakcie koncertu.

Wracając do tematu, zespołu nie znam ale na koncert napewno pojde :>
 
 
bbfan  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 49
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

Owszem byłem, w 2006 roku w Warszawie i koncert był bardzo dobry,ale to było 7 lat temu, koncerty z ostatnich lat, konkretnie forma wokalna dla mnie słaba...
 
 
Zander  
Rozkręca sie


Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 113
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 07 Lut, 2013   

Tak UKJ! To chyba na razie najlepszy pewniak :D

[video]http://www.youtube.com/watch?v=cN4OYrKBMEQ[/video]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group