Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kamil Bednarek
Autor Wiadomość
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Czw 17 Sty, 2013   

Wszyscy go oceniaja po muzyce a nie kim jest, to raz, a dwa, ze kazdy moze sie wypowiedziec co mu najlepiej pasuje na rozpoczecie a co nie, bo kto zabroni?

sorry za znaki
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 17 Sty, 2013   

Dobre słowa "co MU pasuje". Jakoś w większości wypowiedzi nie widzę "moim zdaniem", "uważam, że" itp.

Za to jest "Bednarek jest chujowy" jakby to był fakt podany na sucho i żywcem przeczytany w "Bravo Girl". I jakby to był fakt niepodważalny i wszyscy w około się mylili. Zwykłe wylewanie potoku gówna.

Bo prawo do własnego zdania to jedno, ale publiczne odzieranie kogoś z godności jest po prostu żenujące i pachnie podstawówką.
 
 
 
Hexen  
Doręczyciel dobrych wiadomości

Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 232
Wysłany: Czw 17 Sty, 2013   

Ja jestem ciekaw jak ludzie jeszcze mogą lubić Farben Lehre, skoro Wojtek jest jego managerem i Gutka który powiedział, że Kamil ma najlepszy wokal w Polsce.
Ciekaw jestem co np jeżeli zagra z nim Jelonek.....np?
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 17 Sty, 2013   

Jaaasiek napisał/a:
gościa, którego nie znam osobiście i oceniam go tylko za jego muzykę, jak niektórzy



oceniam muzykę, nie człowieka, albo inaczej - oceniam biednarka po tym jaką muzykę sobą prezentuje.. a nie podoba mi się co sobą reprezentuje, więc MOIM ZDANIEM jest chujowy <haha> i nie podoba mi się, że będzie otwierał wódstok. dziękuję za uwagę i tak Was nie przekrzyczę, bo przecież znacie go osobiście i jest najlepszy <rotfl3>



Ament/kijan
 
 
 
krylas  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 154
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 17 Sty, 2013   

Hexen napisał/a:
Ja jestem ciekaw jak ludzie jeszcze mogą lubić Farben Lehre, skoro Wojtek jest jego managerem i Gutka który powiedział, że Kamil ma najlepszy wokal w Polsce.
Ciekaw jestem co np jeżeli zagra z nim Jelonek.....np?


a co ma jedno do drugiego ? to ich sprawa z kim się trzymają i ich sprawa co im się podoba, i kogo za genialnego uważają.


Ty naprawdę masz problem z definicja "własnego zdania"

Jaaasiek napisał/a:
Dobre słowa "co MU pasuje". Jakoś w większości wypowiedzi nie widzę "moim zdaniem", "uważam, że" itp.


ty jesteś aż tak ograniczony że nie potrafisz zrozumieć że jeżeli ktoś się pod czymś podpisuje to właśnie to jest jego zdanie ? skoro masz napisanego posta, i masz nick osoby która to napisała , to zrozum że to jest jej zdanie na dany temat !

nie jesteśmy osobami publicznymi by każde zdanie zaczynać od "według mnie....", by nie narazić instytucji którą reprezentujemy.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 17 Sty, 2013   

Co do czyjegoś ograniczenia to sobie na priv możemy porozmawiać.

Odnośnie jednakże wypowiedzi dotyczącej mojego "ograniczenia".

Ja mam zboczenie polonistyczne na temat poprawności budowy, składni i ortografii. Więc jeśli ktoś stawia tezę "kamil bednarek jest chujowy" to w podstawówce już uczyli jak to wyrazić odpowiednio:

Cytat:
Teza – zdanie oznajmujące, w którym piszący wyraża swoje zdanie (zajmuje stanowisko) w sprawie zasugerowanej w temacie i poruszonej we wstępie. Wyraźnie akcentuję, że musi to być zdanie oznajmujące, najlepiej poprzedzone sformułowaniem podkreślającym, że jest to JEGO zdanie (np. moim zdaniem ...). W trakcie pisania autor będzie musiał udowodnić i potwierdzić swoje stanowisko.


So, jak jeszcze raz podkreślam, moje polonistyczne zboczenie, będę się czepiał za każdym razem. Krótko i na temat. Więcej do wyjaśniania nie mam. Amen.

[ Dodano: Czw 17 Sty, 2013 ]
PS. Jeśli komuś to przeszkadza, to sorry, ale zmieniać się nie zamierzam, jak chcecie to mi bana dajcie najwyżej.
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 17 Sty, 2013   



Na takich mam niezmienny podpis :D
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 17 Sty, 2013   

Widać hejtowanie to nowa tradycja, bynajmniej na uctoku. Jestem tu od 2011 i to wygląda następująco:
2011 - Prodigy (jakoś po występie dopiero fala goryczy się wylała , przed występem , o dziwo! jakoś nie dostrzegłem krucjaty)
2012 - Eris Is My Homegirl (sporo ludzi krzyczało przerażonych , "Co to ma być ?!")
No a nowy rok otwarto z pompą , ruszyła jakaś oddolna ogólnopolska akcja: wszyscy hejtują Kamila Bednarka hah, teraz nie zdziwi mnie nawet jak ktoś założy taką stronę na fejsie. Pytanie jedno i proste: dlaczego tyle żalu i goryczy wobec jednego artysty ? Gdyby to był ktoś z zagranicy to by zaraz zaczęto marudzić: No, jak to ma być !? Przystanek Woodstock jest polski, czemu otwiera go zagraniczna gwiazda. A jeszcze nie tak dawno marudzono , ze na Woodzie za mało polskiej muzy, oj ludzie trudno Wam dogodzić. Rozumiem, gdyby to była impreza biletowana, owszem można by było wybrzydzać do woli i na całego a tak ? Za darmo jest przecież, tyle różnych scen dookoła. Z pewnością u "Kriszny" coś się dobrego znajdzie albo na "Małej Scenie". Woodstock to tyyyyle atrakcji , pamietajcie o tym. I najwazniejsze! Woodstock to przede wszystkim ludzie a nie muzyka. Peace : )
 
 
schodydonieba  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączyła: 17 Sty 2013
Posty: 1
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: Czw 17 Sty, 2013   

Bronson napisał/a:
Widać hejtowanie to nowa tradycja, bynajmniej na uctoku. Jestem tu od 2011 i to wygląda następująco:
2011 - Prodigy (jakoś po występie dopiero fala goryczy się wylała , przed występem , o dziwo! jakoś nie dostrzegłem krucjaty)
2012 - Eris Is My Homegirl (sporo ludzi krzyczało przerażonych , "Co to ma być ?!")
No a nowy rok otwarto z pompą , ruszyła jakaś oddolna ogólnopolska akcja: wszyscy hejtują Kamila Bednarka hah, teraz nie zdziwi mnie nawet jak ktoś założy taką stronę na fejsie. Pytanie jedno i proste: dlaczego tyle żalu i goryczy wobec jednego artysty ? Gdyby to był ktoś z zagranicy to by zaraz zaczęto marudzić: No, jak to ma być !? Przystanek Woodstock jest polski, czemu otwiera go zagraniczna gwiazda. A jeszcze nie tak dawno marudzono , ze na Woodzie za mało polskiej muzy, oj ludzie trudno Wam dogodzić. Rozumiem, gdyby to była impreza biletowana, owszem można by było wybrzydzać do woli i na całego a tak ? Za darmo jest przecież, tyle różnych scen dookoła. Z pewnością u "Kriszny" coś się dobrego znajdzie albo na "Małej Scenie". Woodstock to tyyyyle atrakcji , pamietajcie o tym. I najwazniejsze! Woodstock to przede wszystkim ludzie a nie muzyka. Peace : )


Dobrze gada,polać mu. Poza tym naprawdę nie ma co narzekać! Festiwal darmowy? Darmowy. Doskonale zorganizowany? A jakże. Atmosfera się podoba? Podoba, skoro jeździcie. Jak macie jakieś problemy z tym, że gra Bednarek czy jakieś techno-trudno. Sami zorganizujcie sobie festiwal i zaproście inne zespoły.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 17 Sty, 2013   

Jaaasiek napisał/a:
w podstawówce już uczyli jak to wyrazić odpowiednio


nie wiem jak Ty, ale ja w podstawówce nie jestem od ładnych paru lat, do tego jesteśmy na forum, gdzie w tym temacie większość wyraziła swoje zdanie w postaci tezy i ją krótko acz zwięźle poparła jakimś argumentem. z drugiej strony to nie jest temat do rozważań polonistycznych. jeśli jednak jesteś tak wyedukowany w tym kierunku, to przejrzyj posty i każdemu wyślij pw z obstrukcją insługi jak się stawia <haha> tezę i ją popiera (pomogię Ci: biednarek jest zajebisty, bo uważa tak jaaasieeekkk)

Jaaasiek napisał/a:
Jeśli komuś to przeszkadza, to sorry, ale zmieniać się nie zamierzam, jak chcecie to mi bana dajcie najwyżej.


jeśli Tobie nie podoba się forma wyrażania poglądów na niniejszym forum, to sorry ale nie zamierzamy się zmieniać, jak chcesz to możesz zaniechać dalszego wchodzenia i taplania się w intelektualnym bagnie naszych rozmów
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Czw 17 Sty, 2013   

Bronson napisał/a:
Widać hejtowanie to nowa tradycja, bynajmniej na uctoku. Jestem tu od 2011 i to wygląda następująco:
2011 - Prodigy (jakoś po występie dopiero fala goryczy się wylała , przed występem , o dziwo! jakoś nie dostrzegłem krucjaty)
2012 - Eris Is My Homegirl (sporo ludzi krzyczało przerażonych , "Co to ma być ?!")



Co do Prodigy - słuchaj, jeśli luidziom się koncert nie podobał, a poszli na neigo ochoczo, to co się dziwić, że była jakaś gorycz?

Co do Eris, ja np. nie lubię. JA, PODKREŚLAM, ZE JA. I ja też do tej pory krzyczę "CO TO MA BYĆ?!".

Jaaasiek napisał/a:
Co do czyjegoś ograniczenia to sobie na priv możemy porozmawiać.
Ja mam zboczenie polonistyczne na temat poprawności budowy, składni i ortografii. Więc jeśli ktoś stawia tezę "kamil bednarek jest chujowy" to w podstawówce już uczyli jak to wyrazić odpowiednio:.


Dobra, słuchaj, jesteśmy na forum, ja też mam spaczenie zawodowe związane z j. polskim.To nie znaczy jednak, że każę wszystkim luźne wypowiedzi ubierać w rozprawki.

A poprawienie kolegi na B. zostawię Tobie.

Hexen napisał/a:
Ja jestem ciekaw jak ludzie jeszcze mogą lubić Farben Lehre, skoro Wojtek jest jego managerem i Gutka który powiedział, że Kamil ma najlepszy wokal w Polsce.
Ciekaw jestem co np jeżeli zagra z nim Jelonek.....np?


A to Wojtek i Gutek nie mogą mieć swojego zdania? Przecież im może się podobać, nam nie i jest spoko.
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 17 Sty, 2013   

Jeśli komuś się wydaje, że to forum po prostu jest i nikt oprócz kłócących się osób tego nie czyta, to niestety jest w błędzie. Tak to się poskładało, że oprócz bywalców forum jest odwiedzane przez różne osoby w tym ze środowiska WOŚP i powinniście o Tym wiedzieć. Sam Jurek przyznał, że wie o istnieniu forum i raz na czas ma doniesienia, co się tu dzieje.

Reasumując, duża swoboda wypowiedzi jaka Tu jest, jest przywilejem z którego trzeba umieć korzystać. Nieważne zatem czy będzie to ładnie po Polsku czy też bardziej chałupniczym sposobem napisane, niech będzie trochę bardziej wyważone.

Wkurza mnie już powoli ten temat bo nawet o znienawidzonym przez wielu Happysad nie było tak głośno jak teraz.

Jak będzie dalej nagonka to go zamknę bez możliwości odblokowania.

Każde posty łamiące ramy rozsądnej dyskusji będą usuwane.
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pią 18 Sty, 2013   

Mi już dawno Woodstockowe nerwy minęły. Każdego roku, podobnie jak większość z Was, pojawiam się na 3-4 koncertach. Czekam więc na fajne propozycje, a te które mi nie pasują olewam ;) Nie ma co się spinać, przecież sami widzicie że PW się zmienia. Żadne z nas nie może z tym nic zrobić (stety, niestety?). Być może Kamil Bednarek został zaproszony bo sprawdził się w wiosce Kryszny?
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 18 Sty, 2013   

Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam. Jeszcze raz tylko powtórzę, niezrozumiałym dla mnie jest narzekanie na obecność jednego artysty, jaki by do kitu nie był, spośród kilkudziesięciu innych, na DARMOWYM festiwalu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, i gdzie w trakcie każdego koncertu jest milion innych rzeczy do zrobienia.

I mówię tu o Kamilu, za którym, podkreślam, niezbyt przepadam, ale dziwi mnie jaka awantura się z jego powodu zrobiła, skoro taki uwagi nie wart.

Żyj i daj żyć innym. Komuś się nie podoba tego co Ty i Ty słuchasz. Może i mnie poniosło wcześniej, więc przepraszam, żyję w ciągłym stresie ostatnio. Aczkolwiek mam naturę upartego ;)
 
 
 
Ancug  
Forumowy prawiczek
Skoro jestem, dobrze że jestem.

Wiek: 32
Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 10
Skąd: Warka
Wysłany: Pią 18 Sty, 2013   

No wiec tak mamusia powtarzała: tradycja rzecz święta:) Moją tradycja jest że nie chodze od 2 lat na koncerty rozpoczynające, i nie mozna lamać tradycji:) Mając doświadczenia z zeszłorocznego (ostro przepitego woodstocku) i tak pewnie pójde się szlajać. A Bednarek MOIM ZDANIEm cienki jest jak cholera, na Anthraxie sobie odbije. Pozdro:)
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie 20 Sty, 2013   

A ja powiem tak. Nie znam, nie słucham, słyszałem, że sporo pomagał przy orkiestrze, że jest pozytywnie nastawiony, i że wybił się w jakimś programie, zdrowia mu na drogę, pójdę na folkową, do kriszny, w sto innych miejsc, bo mnie nie interesuje jego koncert, ale żeby tak na niego najeżdżać? Ludzie, to woodstock, a nie Radio Maryja, wyluzujcie :D
 
 
HappyGregor  
Rozkręca sie
Enjoy!


Wiek: 30
Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 147
Skąd: Sieraków
Wysłany: Nie 20 Sty, 2013   

Hmmm, tak patrzę z boku na tą dyskusję i muszę się wtrącić.

Sam nie lubię Bednarka zbyt, jego akurat koncert ominąłem u Kriszny, gdy zobaczyłem jakie towarzystwo podchodzi pod scenę [gim-dziewuchy]

Osobiście uważam że festiwal powinien być otwierany na pełnej k***ie, jak Big Cyc zaczął.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Nie 20 Sty, 2013   

Co Wy macie z tym gimnazjum? Co to, na muzyce człowiek może się znać, i może się "prawdziwie" bawić dopiero po jego ukończeniu, czy co? Stary, popatrz na swój wiek, i pomyśl, że sam to gimnazjum ukończyłeś niedawno. Jak nie muzyka to wieku publiki się uczepią, co za naród <rotfl3>

To tak jak ja napisałbym, że nie pójdę na koncert Anti-Flaga bo jest pod sceną przewaga licealistów.

Gdyby na Big Cycu na otwarciu tez była masa ludzi po 14-16 lat to też byłoby be?

Wyluzujcie.
 
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Nie 20 Sty, 2013   

Kto będzie chciał, to pójdzie, kto nie, to nie. Fajnie będzie dla osób, które Kamila lubią, gorzej dla innych. Sama wolałabym na początek coś innego, no ale może Bednarek zaskoczy. <haha> W zeszłym roku w rytmie reggae miło taplało się w błotku. :) Może się przejdę na jedną czy dwie piosenki, jak nie, to nie zaboli mnie to szczególnie, będę miała pierdyliard innych rzeczy do roboty. ;)
 
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Pon 21 Sty, 2013   

co do występu Bednarka na ubiegłorocznym Woodstocku byłam dość sceptycznie nastawiona, ale jak się okazało dało się posiedzieć i posłuchać, nie było aż tak źle. tak więc na rozpoczęcie zapewne pójdę, bo stwierdzam, że jego twórczość nie jest aż tak zła jak to wiele osób uważa ;p
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Nie 03 Lut, 2013   

Pewnie będę na jego koncercie bo zawsze zostaje po rozpoczęciu festiwalu na pierwszym występie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang