Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kamil Bednarek
Autor Wiadomość
Hexen  
Doręczyciel dobrych wiadomości

Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 232
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

Ciesze się, że nie chcesz się zapoznawać z moimi historiami ;). Myślę że i na historię Prezesa jak i jego opinie też masz wyjebane ;)
Na temat Twojego gustu nie chce dyskutować, nawet nie chciałem.
Chciałem podyskutować na temat tego, że ludzie w Polsce nie chodzą na koncerty i oceniają kapele po nagraniach z sieci odtwarzanych na laptopach, to żę oceniają artystów na podstawie tego gdzie, kto w jakim programie brał udział.
Zdajesz sobie sprawę, że gdybyś znał Enej najpierw z programu byłby Ci dużo łatwiej ich nie lubić bo może nie chciałbyś zapoznać się z nimi na koncertach, bo brali udział w programie.

[ Dodano: Wto 15 Sty, 2013 ]
Jestem też ciekaw jaką traumę będziesz miał jak będą "dzikie" tłumy a za rok będą w czołówce Bączka ^^
 
 
Jannn08  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 8
Skąd: Radom
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

Hexen napisał/a:

[ Dodano: Wto 15 Sty, 2013 ]
Jestem też ciekaw jaką traumę będziesz miał jak będą "dzikie" tłumy a za rok będą w czołówce Bączka ^^

Tak będą tłumy ale nastek które przyjadą na Bednarka i amatorów lekkiej muzyki . Prawdziwi słuchacze reagge mogli by Ci wymienić kilka innych zespołów które godnie by zastąpiły Bednarka. Wspomniałeś ,że nie rozumiesz nas bo nie podoba się nam ,że był w jakimiś programie - a czy ktoś słyszał o nim zanim wystąpił w mam talent? Może mała grupka. A po mam talent szał macicy z bednarkiem.
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

Cytat:
Ciesze się, że nie chcesz się zapoznawać z moimi historiami ;). Myślę że i na historię Prezesa jak i jego opinie też masz wyjebane ;)


W wielu przypadkach tak, nie podzielam opinii Jurka. To że go szanuje nie znaczy że go muszę wielbić i w całości go popierać. Natomiast na Twoje historie faktycznie mam wyjebane;)

Cytat:
Zdajesz sobie sprawę, że gdybyś znał Enej najpierw z programu byłby Ci dużo łatwiej ich nie lubić bo może nie chciałbyś zapoznać się z nimi na koncertach, bo brali udział w programie.


No kurwa człowieku skąd Ty wyciągasz takie historie? bo chyba znasz mnie lepiej niż ja sam siebie znam... Napisze jeszcze raz: Nie, nie mam nic przeciwko kapelom które występowały w programach pod warunkiem że mają coś ciekawego muzycznie do zaoferowania. Mam nadzieje że przekaz tym razem dotrze. (Oczywiście Bednarek nie ma dla mnie nic do zaoferowania)

Cytat:
Chciałem podyskutować na temat tego, że ludzie w Polsce nie chodzą na koncerty i oceniają kapele po nagraniach z sieci odtwarzanych na laptopach, to żę oceniają artystów na podstawie tego gdzie, kto w jakim programie brał udział.


Czy Ty aby kurwa nie przesadzasz z tymi swoimi teoriami ? :) Ja nie widzę nic złego w muzyce odtworzonej na laptopie tak poza tym.


Cytat:
Jestem też ciekaw jaką traumę będziesz miał jak będą "dzikie" tłumy a za rok będą w czołówce Bączka ^^


na złotego bączka to ja mam wyjebane od dobrych paru lat ;) a tłumy niech sobie będą, wszystkim muzykom zawsze tego życze.
 
 
 
Hexen  
Doręczyciel dobrych wiadomości

Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 232
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

Nie przesadzam z teoriami z teoriami.
Odpowiedz mi m.in. dlaczego większość ludzi zmieniła zdanie na lepsze po koncercie The Qemists i Gooralua?
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

who the fuck is Bednarek?
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

Hexen napisał/a:
Nie przesadzam z teoriami z teoriami.
Odpowiedz mi m.in. dlaczego większość ludzi zmieniła zdanie na lepsze po koncercie The Qemists i Gooralua?

Hexen, odpuść. Pieniacze pianę będą bić co roku, a my co roku będziemy się bawić i mieć na nich wyjebane. Co roku będzie narzekanie, a i tak co roku Jurek będzie wg. swojego widzimisię zapraszał kapele jak to zawsze było. On już się nauczył, żeby olewać te rozmaite wrzaski w tym i forumowe, skoro nawet do Terlika ostatnio pozytywnie podszedł na żywo ;) Bierzmy z niego przykład :)

Szkoda nerwów i klawiatury. Browara otwórz i śmiej się z tego co czytasz :) Bo ja zapaliłem sobie, czytam niektóre posty i mam ogromny ubaw. A piana poleci czy przed PW czy po, czy ktoś był na Bednarku czy nie :) Yo!
 
 
 
Hexen  
Doręczyciel dobrych wiadomości

Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 232
Wysłany: Śro 16 Sty, 2013   

Nie przejmuje się :-) . Woodstock i tak wszystko zweryfikuje, byłem tego pewien rok temu, również w tym jestem :-) . Po prostu ze względu na zawód jaki wykonuję dziwi mnie brak podstawowej wiedzy muzycznej, tolerancji i przejaw bezpodstawnej krytyki :-) .
Ja niestety muze na żywo słuchać "muszę" .
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 16 Sty, 2013   

Hexen napisał/a:
Ja niestety muze na żywo słuchać "muszę"


Akustyk?:P
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Śro 16 Sty, 2013   

Poczekaj, poczekaj. Dobrze zrozumiałam?

To, że ktoś nie lubi muzyki Bednarka (bo o tym cały czas mowa, jeśli nie zauważyłeś) i otwarcie pisze o tym, że nie chciałby (takie prawo każdego) oznacza, że ktoś nie ma podstawowej wiedzy muzyki? I jeszcze do tego jest nietolerancyjny? I bezpodstawnie krytykuje?

No to ciekawe. Nie wiem, jaki masz zawód, ale jeździj sobie po koncertach, sprawdzaj, macaj. Niektórzy mogą nie mieć takiego komfortu - brak czasu, pieniędzy. Ja np. nie jestem w stanie pozwolić sobie na jakieś tam koncerty Bednarka Eneja czy innego czegoś z powodów finansowych. To prawda, czasem skoczę na coś, ale to jest jeden z tych zespołów, które uwielbiam na yt, są sprawdzone.

Poza tym, jakim prawem oceniasz ludzi?
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 16 Sty, 2013   

<gafa>
Hexen napisał/a:
Po prostu ze względu na zawód jaki wykonuję dziwi mnie brak podstawowej wiedzy muzycznej, tolerancji i przejaw bezpodstawnej krytyki :-) .
Ja niestety muze na żywo słuchać "muszę" .


przyłączę się jednak do dyskusji. to że wypowiadający się tu juzerzy nie lubią biednarka i nie chodzą na jego koncerty wcale nie oznacza, że nie mają podstawowej wiedzy muzycznej. śmiem twierdzić, że wręcz przeciwnie, takową posiadają, dlatego unikają koncertów tego osobnika. z resztą tyle jest dobrych koncertów, dawanych przez świetne kapele, że na prawdę nie trzeba marnować pieniędzy na takie barachło.. wybacz, ale Twój kolejny post skłania mnie do dwóch refleksji, pierwsza - usilnie chcesz nam zaimponować, jaki jesteś obyty, obeznany i masz zajebisty zawód, czego mamy Ci zazdrościć o Panie, a druga - bronisz biednarka, bo z jakiegoś powodu musisz? jeśli sięmylę, nie poprawiaj mnie, nie chcę kolejny raz czytać, jakiż to jesteś zajebisty i błagam.. nie próbuj nas przekonywać do jego "twórczości", bo to tak jakbyś twierdził, że czarne jest białe.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 16 Sty, 2013   

Widzę, że w Twoim mniemaniu prywatna opinia i gust równa się wiedza muzyczna. Patrz, ja pracuję w nagłośnieniach i uczę się realizacji dźwięku, a w życiu nie powiem, że moja "wiedza muzyczna" pozwala mi określić wykonawcę jako "barachło".

Nikt nikomu nie broni wygłaszać prywatnej opinii, ale tutaj od paru stron jest zwykły hejting.
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Śro 16 Sty, 2013   

No więc reasumując proszę o skręcenie sobie blanta zanim ktoś się wypowie w tym temacie.
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 16 Sty, 2013   

Hexen,
to,że ktoś jest najlepszym muzykiem z gatunku to też nie jest równoznaczne z tym,że zrobi komuś dobrze,a już na pewno nie wszystkim.
Skoro to Twoja praca to mam wrażenie,ze nie potrafisz się pogodzić,że komuś jej efekt się nie podoba,a to się w każdej robocie zdarza... Zawsze coś komuś nie spasuje i nie jest to kwestia bycia głupim czy nieobeznanym.
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Śro 16 Sty, 2013   

Thrashers napisał/a:
Ja otwarcie zawsze traktuje po macoszemu:P nie pamiętam,żeby na otwarciu grało coś co mnie interesuje i nawet tego bym nie chciał.
Najlepsze koncerty są po zmroku i o takiej porze upatrywałbym miejsce dla "moich" koncertów, a radosne reggae niech sobie gra za dnia:P miło się przy nich piwkuje z dala od sceny

I tu ci przyznaje slusznosc! a tak poza tym to pewnie sie najebie ,wiec mi to bedzie wisialo ze on gra na rozpoczecie....
pozdro dla wszystkich alkoholickich zmor
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Śro 16 Sty, 2013   

Ja tam Pana Kamila nie polubialem od samego poczatku.... taki jakis pajacowaty mi sie wydal...
jak to ktos powiedzial : " Sa gusta i gusciki, gardelka i gardziele"
 
 
lilsun  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 27 Maj 2012
Posty: 8
Skąd: Żary
Wysłany: Śro 16 Sty, 2013   

ja nie mam nic przeciwko, myslmy pozytywnie plus jak juz ktos tu wspomnial - serio na ostatnim woodzie dobrze zagral, bardzo fajnie mi sie do niego skakalo
 
 
Barman  
Forumowy prawiczek


Wiek: 28
Dołączył: 11 Lis 2012
Posty: 11
Skąd: żory
Wysłany: Śro 16 Sty, 2013   

Byłem na jednym jego koncercie. Zero kontaku z publicznością, nudny program. Facet jednym słowem nie nadaje sie żeby grać na scenie a co dopiero na otwarcie takiej imprezy.
 
 
kazuar  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 17 Sty, 2013   

a może feel ?
 
 
Hexen  
Doręczyciel dobrych wiadomości

Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 232
Wysłany: Czw 17 Sty, 2013   

Od Jurka słów kilka
http://owsiaknet.pl/video/57592163
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 17 Sty, 2013   

Hexen, o minutę mnie uprzedziłeś :P

Myślę, że Juras wyjaśnił czemu i jak Bednarek zagra. "Nie podoba się? To na piwo albo nie przyjeżdżać".

I porównanie tych większych krzykaczy do Terlikowskiego, które mnie tak rozbawiło, a jednocześnie nie mogło być trafniejsze.
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 17 Sty, 2013   

Pewnie,że pójdziemy na piwo. Kto bogatemu zabroni? ;]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group