Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kamil Bednarek
Autor Wiadomość
Hexen  
Doręczyciel dobrych wiadomości

Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 232
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

Eneja też byście teraz pojechali, zresztą jak Goorala i kilku innych.

Gdyby ograniczyć wypowiedzi do osób które były na jego koncercie w nowym składzie i z nową płytą, nie było by dużo negatywnych wypowiedzi....

Kamil nie zagrał wtedy kiedy był boom i wszystkie festiwale go cgray, zagra w tym roku - kiedy właśnie się niesamowicie rozwinął i ma zajebistą radość z tego co robi, zresztą której brakuje u największych....

U Nas jest taka mentalność, jestem ciekaw dlaczego Niemcy np nie jadą po Heaven Shall Burn, pomimo faktu, że jest ich sporo w mediach jak na tak ciężką muzę i sprzedają większe ilości płyt niż np....znienawidzony Bednarek.

"w d.... się było g.... widziało" :)

PS
W Krishnie publika w zeszłym roku była podstawiona na pewno, skoro bisował 8 RAZY i to w środę....kiedy impreza jeszcze się nie zaczęła.
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

Widzę, że Big Cyca nic już nigdy nie pobije , wyskoczy Biednarek, zamuli pałę jak Daab w którymś tam roku i tyle. Jak dla mnie na rozpoczęcie powinno być coś z powerem, jak rozpoczęcie to na pełnej k***wie. A później mógłby sobie grać ten Bednarek.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

No i Kijan podzielam Twoje zdanie, ja też bym wolała..tylko, że powoli zaczynam się przyzwyczajać do myśli, że to co my wolimy nie jest ważne..zresztą każdy lubi coś innego. Każdy ma prawo do własnego zdania i nie rozumiem czemu Owsiak i cała fundacja nam to prawo poniekąd odbiera. Jak komuś się coś nie podoba to już jest be i ma nie przyjeżdżać itp. Mi chodzi tylko o formę wyrażania tego zdania, rzucanie obelg nie jest na miejscu i tutaj http://woodstock-owo.blog...sie-stao-z.html Owsiak ma jednak trochę racji.
 
 
 
maniek14  
Na pewno offtopuje
mam na to wszystko wyjebaaaneee


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 832
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

czekalem troche chcialem zabaczyc co tu ludzie popisza zaskoczony nie jestem ;p

ja po czesci zgodze sie z Hexenem a osobiscie mam zamiar isc na rozpoczecie pod scene i bawic sie zajebiscie jak co roku i to czy kogos lubie mniej czy bardziej mi w tym nie przeszkodzi i nie ma znaczenia. Mankowi wystarczy ze nie bedzie zadnego ona tanczy dla mnie czy innych gagnam stajlow na rozpoczecie ;D

ostatnie zdanie to kpina oczywisie ;p
 
 
 
Hexen  
Doręczyciel dobrych wiadomości

Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 232
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

sam fakt że napisaliście że zamuli jak daab świadczy o tym, że nigdy go nie słyszeliście, bo koncerty głównie ma żywiołowe!!!! Nawet bardzo.
Zachowujecie się dokładnie jak hajterzy Woodtocku - "Tylko brudasy tam jeżdżą", którzy nigdy tam nie byli!!!

Skończcie pierdolić i zacznijcie komentować muzę po uprzednim zapoznaniu się z nią....na żywo!!!!!!
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

ja tam go widziałam na żywo, szału nie było
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

Hexen napisał/a:
Skończcie pierdolić i zacznijcie komentować muzę po uprzednim zapoznaniu się z nią....na żywo!!!!!!


Ja też widziałam na żywo, nawet dwa razy. I sorry, ale szału nie ma. Nie wiem czego Ty oczekujesz w sumie? Że każdy będzie się cieszył ze wszystkiego tylko dlatego, że to darmowy festiwal? Każdy kto jest na 'nie' to od razu się nie zna według Ciebie? Z całym szacunkiem, ale sam skończ pierdolić.
 
 
 
maju  
Rozkręca sie

Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 214
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

Bednarek na rozpoczęciu szczytem marzeń nie jest, ale nie ma co narzekać to jest WOODSTOCK i tam człowiek który chce na wszystkim będzie się dobrze bawić (ja przynajmniej mam zamiar)...
 
 
Jabłuszko  
Jabłuszek Sandomierski
\,,/(^_^)\,,/


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 470
Skąd: Dwikozy
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

Jeśli reggae ma rozpoczynać ten fest to oddajmy tę przyjemność Third World. Świętując swe 40 lecie byliby na pewno zaszczyceni koncertem inaugurującym otwarcie Przystanku. Ponadto byłby to "prezent" od Jurka z okazji ich przybycia do Polski i 40 lecia kariery zawodowej na scenie. A jeśli nie, to wystawić dobrą polską kapelę metalową i pokazać, że scena może "spłonąć" już pierwszego dnia, natomiast stare czasy/poprzednie edycje PW wciąż są w śród nas żywe.
 
 
 
Gruby  
Forumowy prawiczek
Oto ja...


Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 15
Skąd: Śląsk
  Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

Mi tam Bednarek nie przeszkadza... Niech gra na Woodzie ale na pewno nie na rozpoczęcie, nie zasłużył sobie <zly> No ale zawsze Jurek mógł nam sprzedać nóż w plecy i na otwarcie dać jakiś mózgojebów <z jezorem>
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

Hexen napisał/a:
"w d.... się było g.... widziało" :)


Kurwa światowy człowiek się znalazł ;) może nam troche poopowiadasz o tym wielkim świecie...?
a tak poważniej to przyjmij do wiadomości że ludziom ten gość nie leży i nie pierdol głupot bo obrażasz innych. I zastanów się kurwa ze skoro tak wiele osób wypowiada się krytycznie na jego temat to może faktycznie coś w tym jest a nie kurwa pospolite zwalanie na Polską mentalność. Wypraszam sobie, z moją mentalnością jest wszystko dobrze a Bednarek gra chujowo.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

voo_doo napisał/a:
Wypraszam sobie, z moją mentalnością jest wszystko dobrze a Bednarek gra chujowo.

Może dla Ciebie gra chujowo, dla mnie np. ani źle ani super, dla wielu gra świetnie. Popieram zdanie Hexena, że ludzie w Polsce nie mają co robić tylko narzekać. Pamiętajcie, że kapela rozpoczynająca ma bardzo ograniczony czas. Dadzą takie Turbo czy jakąś kapelę, którą kochacie i znowu się "kurwy" posypią, że "jak to?", "tylko 40 min", "przecież to zasługuje na granie w nocy" itp. Co by nie podali i tak znajdzie się grupa, która to zdissuje. Bo taka niestety mentalność, że jak coś się nie podoba, to:
- nie może grać tam gdzie chcę jechać, bo na 70 kapel musi być 70 pod mój gust
- potem napierdalać, że cholera nie ogarnę tego wszystkiego bo tyle na trzech scenach się dzieje, że muszę z czegoś zrezygnować;
- muszę o tym napisać na forum, że to mi się nie podoba, więc to "gówno" itd itp.
Ale jakby ktoś tu napisał "Jakie Carrantuohill i Anthrax to chujostwo, gdzież ich na Woodstock" od razu byłaby wielka awantura. To, że coś nie wpada w Wasze gusta, nie znaczy, że to gówno i że chujowe.

Osobiście dam Kamilowi szansę, bo nowa płyta jest o niebo lepsza od jego dokonań ze StarGuardMuffin i przede wszystkim miał na nią większy wpływ jako twórca.

I jeszcze najbardziej śmieszy mnie fakt, że ani Jurek, ani Bednarek nie robią sobie nic z tych wpisów, tylko spokojnie czekają na Woodstock. I tak powinno być, jeszcze niech zacznie Juras Wasze maile olewać to już będę miał totalny ubaw.
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

Hexen napisał/a:
Skończcie pierdolić i zacznijcie komentować muzę po uprzednim zapoznaniu się z nią....na żywo!!!!!!


Hexen kijem wisły nie zawrócisz.
Poza tym to forum o czym dobrze wiesz właśnie po to jest aby można było posłuchać skrajnych wypowiedzi. Jak ktoś ma zawsze wyważone opinie i nie chce takich rzeczy słuchać to nie tu :)

Aczkolwiek ja osobiście z Tobą się zgadzam.
 
 
 
Hexen  
Doręczyciel dobrych wiadomości

Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 232
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

voo_doo napisał/a:
Hexen napisał/a:
"w d.... się było g.... widziało" :)


Kurwa światowy człowiek się znalazł ;) może nam troche poopowiadasz o tym wielkim świecie...?
a tak poważniej to przyjmij do wiadomości że ludziom ten gość nie leży i nie pierdol głupot bo obrażasz innych. I zastanów się kurwa ze skoro tak wiele osób wypowiada się krytycznie na jego temat to może faktycznie coś w tym jest a nie kurwa pospolite zwalanie na Polską mentalność. Wypraszam sobie, z moją mentalnością jest wszystko dobrze a Bednarek gra chujowo.


A wiesz, że mógłbym Ci o wielu rzeczach poopowiadać, a uwierz zaskoczył bym Cię...
On co najwyżej może chujowo śpiewać. Jeżeli chcesz powiedzieć, że jego zespół gra chujowo to się nie zgodzę bo basista i gitarzysta to jedni z najlepszych polskich muzyków reggae :)...zresztą o ja Ci będę opowiadał, przecież nawet nie wiesz w jakich składach grali i z jakimi muzykami...
Dla Ciebie każdy artysta który był w jakimś programie jest chujowy. Zapewne duża ilość gości która zagra z Kamilem na PW też jest chujowa i będą chcieli tylko zagrać z WIELKIM BEDNARKIEM - a tutaj muszę Ci powiedzieć, że na kilku artystach się zawiedziesz :(.

Gooral zły, Qemists złe, Happysad złe.....tylko jakoś tłumy pod sceną i ktoś na nich głosuje.

Pierwsza płyta byłą chujowa zgadzam się w 100%, ale co oczekiwać po materiale nagranym przed programem Mam Talent...przez muzyków mających 17 lat...
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

Hexen napisał/a:
A wiesz, że mógłbym Ci o wielu rzeczach poopowiadać, a uwierz zaskoczył bym Cię...


zachowaj te historie dla ludzi którzy mają ochotę Cie słuchać ;)

Hexen napisał/a:
zresztą o ja Ci będę opowiadał, przecież nawet nie wiesz w jakich składach grali i z jakimi muzykami... Zapewne duża ilość gości która zagra z Kamilem na PW też jest chujowa i będą chcieli tylko zagrać z WIELKIM BEDNARKIEM - a tutaj muszę Ci powiedzieć, że na kilku artystach się zawiedziesz :(.


Szczerze powiedziawszy taka wiedza nie jest mi potrzebna do niczego potrzebna i nie mam zamiaru być pod sceną ;)

Hexen napisał/a:
Dla Ciebie każdy artysta który był w jakimś programie jest chujowy.

A Ty co, wróżysz z fusów? czy skąd wziąłeś takie teorie? Jest zupełnie inaczej niż piszesz bo np.Enej bardzo lubie i znałem ich zanim wygrali Must Be The Music, gdzie z resztą grało mnóstwo świetnych kapel. Pisząc moje komentarze mam na myśli tylko Bednarka i zupełnie nie rozumiem zachwytu nad jego twórczością ani starszą ani nowszą. Mimo szerokiego wachlarza gatunków które słucham nie podoba mi się. Skoro nie potrafisz przejść z tym do porządku dziennego to masz chłopie problem bo wielu ludzi podziela moje zdanie ;) Dalej chcesz dyskutować na temat mojego gustu muzycznego?
 
 
 
Hexen  
Doręczyciel dobrych wiadomości

Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 232
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

Ciesze się, że nie chcesz się zapoznawać z moimi historiami ;). Myślę że i na historię Prezesa jak i jego opinie też masz wyjebane ;)
Na temat Twojego gustu nie chce dyskutować, nawet nie chciałem.
Chciałem podyskutować na temat tego, że ludzie w Polsce nie chodzą na koncerty i oceniają kapele po nagraniach z sieci odtwarzanych na laptopach, to żę oceniają artystów na podstawie tego gdzie, kto w jakim programie brał udział.
Zdajesz sobie sprawę, że gdybyś znał Enej najpierw z programu byłby Ci dużo łatwiej ich nie lubić bo może nie chciałbyś zapoznać się z nimi na koncertach, bo brali udział w programie.

[ Dodano: Wto 15 Sty, 2013 ]
Jestem też ciekaw jaką traumę będziesz miał jak będą "dzikie" tłumy a za rok będą w czołówce Bączka ^^
 
 
Jannn08  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 8
Skąd: Radom
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

Hexen napisał/a:

[ Dodano: Wto 15 Sty, 2013 ]
Jestem też ciekaw jaką traumę będziesz miał jak będą "dzikie" tłumy a za rok będą w czołówce Bączka ^^

Tak będą tłumy ale nastek które przyjadą na Bednarka i amatorów lekkiej muzyki . Prawdziwi słuchacze reagge mogli by Ci wymienić kilka innych zespołów które godnie by zastąpiły Bednarka. Wspomniałeś ,że nie rozumiesz nas bo nie podoba się nam ,że był w jakimiś programie - a czy ktoś słyszał o nim zanim wystąpił w mam talent? Może mała grupka. A po mam talent szał macicy z bednarkiem.
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

Cytat:
Ciesze się, że nie chcesz się zapoznawać z moimi historiami ;). Myślę że i na historię Prezesa jak i jego opinie też masz wyjebane ;)


W wielu przypadkach tak, nie podzielam opinii Jurka. To że go szanuje nie znaczy że go muszę wielbić i w całości go popierać. Natomiast na Twoje historie faktycznie mam wyjebane;)

Cytat:
Zdajesz sobie sprawę, że gdybyś znał Enej najpierw z programu byłby Ci dużo łatwiej ich nie lubić bo może nie chciałbyś zapoznać się z nimi na koncertach, bo brali udział w programie.


No kurwa człowieku skąd Ty wyciągasz takie historie? bo chyba znasz mnie lepiej niż ja sam siebie znam... Napisze jeszcze raz: Nie, nie mam nic przeciwko kapelom które występowały w programach pod warunkiem że mają coś ciekawego muzycznie do zaoferowania. Mam nadzieje że przekaz tym razem dotrze. (Oczywiście Bednarek nie ma dla mnie nic do zaoferowania)

Cytat:
Chciałem podyskutować na temat tego, że ludzie w Polsce nie chodzą na koncerty i oceniają kapele po nagraniach z sieci odtwarzanych na laptopach, to żę oceniają artystów na podstawie tego gdzie, kto w jakim programie brał udział.


Czy Ty aby kurwa nie przesadzasz z tymi swoimi teoriami ? :) Ja nie widzę nic złego w muzyce odtworzonej na laptopie tak poza tym.


Cytat:
Jestem też ciekaw jaką traumę będziesz miał jak będą "dzikie" tłumy a za rok będą w czołówce Bączka ^^


na złotego bączka to ja mam wyjebane od dobrych paru lat ;) a tłumy niech sobie będą, wszystkim muzykom zawsze tego życze.
 
 
 
Hexen  
Doręczyciel dobrych wiadomości

Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 232
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

Nie przesadzam z teoriami z teoriami.
Odpowiedz mi m.in. dlaczego większość ludzi zmieniła zdanie na lepsze po koncercie The Qemists i Gooralua?
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

who the fuck is Bednarek?
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

Hexen napisał/a:
Nie przesadzam z teoriami z teoriami.
Odpowiedz mi m.in. dlaczego większość ludzi zmieniła zdanie na lepsze po koncercie The Qemists i Gooralua?

Hexen, odpuść. Pieniacze pianę będą bić co roku, a my co roku będziemy się bawić i mieć na nich wyjebane. Co roku będzie narzekanie, a i tak co roku Jurek będzie wg. swojego widzimisię zapraszał kapele jak to zawsze było. On już się nauczył, żeby olewać te rozmaite wrzaski w tym i forumowe, skoro nawet do Terlika ostatnio pozytywnie podszedł na żywo ;) Bierzmy z niego przykład :)

Szkoda nerwów i klawiatury. Browara otwórz i śmiej się z tego co czytasz :) Bo ja zapaliłem sobie, czytam niektóre posty i mam ogromny ubaw. A piana poleci czy przed PW czy po, czy ktoś był na Bednarku czy nie :) Yo!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group