Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kamil Bednarek
Autor Wiadomość
Ildar  
Coś już napisał
Tomek


Wiek: 31
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 88
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pon 14 Sty, 2013   

No nic :P pare piw więcej sie kupi.
 
 
Jannn08  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 8
Skąd: Radom
Wysłany: Pon 14 Sty, 2013   

Moim zdaniem komercyjny wykonawca wypromowany przez telewizję komercyjną . Dziewczyny będą się pewnie dobrze bawić a ja odeśpię sobie podróż pociągiem.
 
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 14 Sty, 2013   

Nie fiem jak mam zareagować nawet....Czy się śmiać czy płakać.
 
 
Czasu  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 26
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 14 Sty, 2013   

Ja się cieszę i mam nadzieję, że dobrze się przygotuje na to otwarcie. W sumie nie lada wyzwanie przed nim. Swoją drogą w zeszłym roku Vavamuffin genialnie rozpoczeli bal. Woodstock ma być pokojowy i pogodny dlatego wierzę, że koncert Bednarka też taki będzie.
 
 
xXXxGumisxXXx  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 253
Skąd: Głogów
Wysłany: Pon 14 Sty, 2013   

Agó napisał/a:
Nie fiem jak mam zareagować nawet....Czy się śmiać czy płakać.

To samo pomyślałem, ale po przeczytaniu całego tematu doszedłem do wniosku, że zwisa mi czy jest do dupy czy wręcz przeciwnie. Idę normalnie na otwarcie i będzie co będzie ( może nie zasnę jak 2 lata temu u siebie na koncercie ).
 
 
 
MrArtur6666  
Forumowy prawiczek
UwagaNaQrwiam

Wiek: 26
Dołączył: 06 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Człuchów
Wysłany: Pon 14 Sty, 2013   

Ogólnie będzie fajnie chłopak daje dużo pozytywnej energii ;)
 
 
Du-Ray  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 14
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

HappyGregor napisał/a:
ŁOTAFAK O.o

No jaja trochę, ale tak szczerze, to zeszły rok w większości spędziłem u Kriszny, która grać zaczyna coraz lepiej niż Główna. Amen


W zeszłym roku Bednarek grał u Kryszny.
 
 
Thrashers  
Coś już napisał


Dołączył: 08 Gru 2011
Posty: 85
Skąd: Z domu
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

A ja go nie lubię, ale się cieszę,że zagra bo się fajnie bulwersujecie.

Druga sprawa, w zeszłym roku wooda otwierały vavamufiny, ach co to był za tragiczny koncert.
Teraz powiedzcie mi dlaczego vavamufiny sa fajne a Bednarek nie?:P
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

Bo przecież nic co brało udział w konkursach TV i różnego rodzaju programach nie może być fajne, bo jest sławny i 14stki na niego lecą (za każdym razem jak ten argument słyszę łzy mi ze śmiechu płyną).
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

Vavamuffiny są okropne na koncertach, dlatego ich nie lubię i nie było mnie na otwarciu :>
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

Ehh, a mi trochę Go żal..właśnie przez takie komentarze, nie tylko na forum, ale ogólnie. To nie jego wina, że nastolatki piszczą na Jego widok (o ile piszczą). Pamiętam koncert na 25leciu Farbenów w Płocku, jak poleciały komentarze w jego stronę różne. Dla mnie to była trochę masakra. Nawet Wojtek z FL coś tam skomentował. Osobiście Jego twórczość mnie nigdy nie interesowała i raczej nie zainteresuje, też bym wolała coś innego na to miejsce, ale póki co tak mam z większością pewniaków jakie się do tej pory pojawiły. Jak słusznie ktoś napisał, nie wiem czy w tym czy w innym temacie mało kto był podczas PW na więcej niż 10 koncertach mimo wcześniejszych planów. Tam się tyle dzieje, że na pewno koncert Bednarka mi nie popsuje zabawy a gdyby nie to, że gra na rozpoczęcie to pewnie bym nawet nie zauważyła kiedy grał <haha>
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

To ja napisałam! xD Jak mogłaś nie zapamiętać xD

Ohh, no nie wiem jak mogłam. Wybacz:P/Vin

Wybaczam :P/ OxD
 
 
 
Thrashers  
Coś już napisał


Dołączył: 08 Gru 2011
Posty: 85
Skąd: Z domu
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

Ja otwarcie zawsze traktuje po macoszemu:P nie pamiętam,żeby na otwarciu grało coś co mnie interesuje i nawet tego bym nie chciał.
Najlepsze koncerty są po zmroku i o takiej porze upatrywałbym miejsce dla "moich" koncertów, a radosne reggae niech sobie gra za dnia:P miło się przy nich piwkuje z dala od sceny
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

A ja uważam, że może i nie jest najlepszy w tym co robi znalazło by się sporo lepszych ale jednocześnie na znalazło by się wiele gorszych. Ale ja mu nie współczuję, jak się chce iść do ShowBizu to trzeba mieć twardą skórę. Z resztą Pani kasa go na pewno pociesza.
 
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

jak był w Mam talent każdy się jarał a teraz .... jestem troche zawiedziony no ale cóż klimatycznie można powiedzieć,że pasuje lepsze to niż ZAKOPOWER
 
 
Hexen  
Doręczyciel dobrych wiadomości

Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 232
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

Eneja też byście teraz pojechali, zresztą jak Goorala i kilku innych.

Gdyby ograniczyć wypowiedzi do osób które były na jego koncercie w nowym składzie i z nową płytą, nie było by dużo negatywnych wypowiedzi....

Kamil nie zagrał wtedy kiedy był boom i wszystkie festiwale go cgray, zagra w tym roku - kiedy właśnie się niesamowicie rozwinął i ma zajebistą radość z tego co robi, zresztą której brakuje u największych....

U Nas jest taka mentalność, jestem ciekaw dlaczego Niemcy np nie jadą po Heaven Shall Burn, pomimo faktu, że jest ich sporo w mediach jak na tak ciężką muzę i sprzedają większe ilości płyt niż np....znienawidzony Bednarek.

"w d.... się było g.... widziało" :)

PS
W Krishnie publika w zeszłym roku była podstawiona na pewno, skoro bisował 8 RAZY i to w środę....kiedy impreza jeszcze się nie zaczęła.
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

Widzę, że Big Cyca nic już nigdy nie pobije , wyskoczy Biednarek, zamuli pałę jak Daab w którymś tam roku i tyle. Jak dla mnie na rozpoczęcie powinno być coś z powerem, jak rozpoczęcie to na pełnej k***wie. A później mógłby sobie grać ten Bednarek.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

No i Kijan podzielam Twoje zdanie, ja też bym wolała..tylko, że powoli zaczynam się przyzwyczajać do myśli, że to co my wolimy nie jest ważne..zresztą każdy lubi coś innego. Każdy ma prawo do własnego zdania i nie rozumiem czemu Owsiak i cała fundacja nam to prawo poniekąd odbiera. Jak komuś się coś nie podoba to już jest be i ma nie przyjeżdżać itp. Mi chodzi tylko o formę wyrażania tego zdania, rzucanie obelg nie jest na miejscu i tutaj http://woodstock-owo.blog...sie-stao-z.html Owsiak ma jednak trochę racji.
 
 
 
maniek14  
Na pewno offtopuje
mam na to wszystko wyjebaaaneee


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 832
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

czekalem troche chcialem zabaczyc co tu ludzie popisza zaskoczony nie jestem ;p

ja po czesci zgodze sie z Hexenem a osobiscie mam zamiar isc na rozpoczecie pod scene i bawic sie zajebiscie jak co roku i to czy kogos lubie mniej czy bardziej mi w tym nie przeszkodzi i nie ma znaczenia. Mankowi wystarczy ze nie bedzie zadnego ona tanczy dla mnie czy innych gagnam stajlow na rozpoczecie ;D

ostatnie zdanie to kpina oczywisie ;p
 
 
 
Hexen  
Doręczyciel dobrych wiadomości

Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 232
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

sam fakt że napisaliście że zamuli jak daab świadczy o tym, że nigdy go nie słyszeliście, bo koncerty głównie ma żywiołowe!!!! Nawet bardzo.
Zachowujecie się dokładnie jak hajterzy Woodtocku - "Tylko brudasy tam jeżdżą", którzy nigdy tam nie byli!!!

Skończcie pierdolić i zacznijcie komentować muzę po uprzednim zapoznaniu się z nią....na żywo!!!!!!
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

ja tam go widziałam na żywo, szału nie było
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime