Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kamil Bednarek
Autor Wiadomość
essien15  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 103
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 04 Cze, 2013   

Bardzo pozytywnie mimo, że nie jestem nastolatkiem to przypadkiem znalazłem się rok temu na Bahanaliach (Zielona Góra) gdzie peiwszy raz miałem styczność z Bednarkiem, już wtedy po koncercie byłem pod wrażeniem tego jak nawiązuje kontakt z publicznością... a wiadomo, że na Woodstocku ważne jest żeby artysta ''dał pośpiewać'' pobliczności ;) Przez to Damian zawalił sprawę w tamtym roku. :P Jakiś miesiąc temu grał Bednarek pod Zielona Górą, poszedłem zobaczyć i jeszcze raz ocenić.... nawet na ''małym koceercie'' była dobra zabawa dzięki jego otwartości, emocjom i zaangażowaniu w każdy koncert ;) (po tym koncercie przybiłem sobie piątke z Kamilem, pogadałem chwilke o Woodstocku wlasnie, żółwik i rozeszliśmy się;D). Jeszcze najnowsza płyta Kamila ''Jestem'' jest według mnie jednym z najlepszych amlbumów na pewno w polskim Reggae a i wysoko ogólnie w polskiej muzyce ;) A ubiegłoroczny koncert Kamila u Kryszny był na prawdę bardz odobry i masa ludzi.... Jestem pewny, że będzie świetna zabawa! ;)
 
 
 
TrojanSkins  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 33
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Pon 01 Lip, 2013   

Eeeee, bednarek jest zbyt mainstreamowy, może w przyszłym roku łandajrekszyn? Weźcie z kamilkiem, nie lubię typa.
 
 
lolakmwtw  
Forumowy prawiczek
lolakmwtw


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Cze 2013
Posty: 46
Skąd: Andrychów
Wysłany: Pon 01 Lip, 2013   

TrojanSkins, http://www.youtube.com/watch?v=0SEg695ce3k luknij pierwszy kom :)
 
 
 
Klaudia..!  
Forumowy prawiczek
Wooodstock!

Wiek: 29
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon 01 Lip, 2013   

Woodstock jako najpiękniejszy festiwal świata? bez watpienia, jaram sie tym ze jade tam w tym roku trzeci raz i za kazdym razem bede cieszyc sie tak samo. Jade tam zeby poznawac zajebistych ludzi, sluchac dobrej muzyki i pieknie sie zniszczyc. Jak Bednarka wzieli na rozpoczecie ok, przyjmuje to na luzie. dlaczego? nie jaram sie nim jakos bardzo ale jak dla mnie jest ok tymbardziej ze bylam na nim rok temu u kryszny i swietnie sie bawilam. wiec czemu nie moze byc na duzej? dajmy chlopakowi szanse, jest bardzo pozytywny i ma dobry kontakt z publicznoscia a jak dla mnie to sie ceni. cieszcie sie tym ze tam bedziecie, a nie jedziecie po nim jakby nie wiadomo co wam zrobil. nie macie ochoty go ogladac to nie idzcie.

Kocham Woodstock, a jeszcze bardziej ludzi których tam poznałam. !! do 1 sierpnia kochani .
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Sob 06 Lip, 2013   

Klaudia..! napisał/a:
Woodstock jako najpiękniejszy festiwal świata? bez watpienia, jaram sie tym ze jade tam w tym roku trzeci raz i za kazdym razem bede cieszyc sie tak samo. Jade tam zeby poznawac zajebistych ludzi, sluchac dobrej muzyki i pieknie sie zniszczyc. Jak Bednarka wzieli na rozpoczecie ok, przyjmuje to na luzie. dlaczego? nie jaram sie nim jakos bardzo ale jak dla mnie jest ok tymbardziej ze bylam na nim rok temu u kryszny i swietnie sie bawilam. wiec czemu nie moze byc na duzej? dajmy chlopakowi szanse, jest bardzo pozytywny i ma dobry kontakt z publicznoscia a jak dla mnie to sie ceni. cieszcie sie tym ze tam bedziecie, a nie jedziecie po nim jakby nie wiadomo co wam zrobil. nie macie ochoty go ogladac to nie idzcie.

Kocham Woodstock, a jeszcze bardziej ludzi których tam poznałam. !! do 1 sierpnia kochani .


Też byłem w tamtym roku na jego koncercie i nie było źle, nawet mi się podobało. Ale mimo wszystko myślę, że jest wielu lepszych muzyków do otworzenia woodstocku. Szkoda, że będzie grał pierwszy koncert, bo przez to raczej opuszczę otwarcie. No ale cóż, miłe zabawy dla wszystkich którzy się wybierają. jeszcze 3 tygodnie. tyle co nic. już nie mogę się doczekać <rotfl3>
 
 
JiMi  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 34
Skąd: Gniezno/Toruń
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

Mnie tam on ani nie ziębi, ani nie parzy. Po rozpoczęciu posłucham jeden, dwa kawałki, i pójdę sprawdzić czy mnie w wiosce piwnej nie ma :-p
 
 
kopernikth  
Coś już napisał

Wiek: 38
Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 58
Skąd: police
Wysłany: Pią 26 Lip, 2013   

niech lepiej sie zajmie reklamowaniem pewnej telefonii komórkowej zamiast woodstock rozpoczynać, bo jest masa fajniejszych osób które mogłyby to zrobić.
Ale to tylko moje zdanie, nie przepadam za nim i tyle, robi z siebie nie wiadomo jaką gwiazde a tak na prawde niewiele reprezentuje. no ale trudno skoro słowo się rzekło kobyłka u płota
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pią 26 Lip, 2013   

Nie robi z siebie żadnej gwiazdy. Jest po prostu prowadzony przez człowieka, który wie co robi i wie jak to robić. To wina Kamila, że ludzie uwielbiają to, co on tworzy? Nie. On to robi z pełnym zaangażowaniem i nie ma tam grama gwiazdrostwa. Jest młody, osiągnął już zajebisty sukces, ale to przecież takie polskie dopie*dalać się za to, że komuś się udało...
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pią 26 Lip, 2013   

W sumie tak szczerze, to wiem jak Kamil wygląda - reklamy Playa, Pudelek... A nie znam ani jednego jego utworu xD Chyba średnio jest kierowany? Radia słucham, hiciora żadnego nie słyszałam.
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pią 26 Lip, 2013   

A słyszałaś kiedykolwiek w radiu żeby leciało reggae? Bo ja, poza nieśmiertelnym Bobem, nie. ;-))) To jest bolączka polskich mediów. Ale nie o tym tutaj. Jest dobrze prowadzony,a to czy jego muzyka jest w radiu czy nie może być tego wyznacznikiem. Poza nawet jakby była, to byłby to nie powód do radości, tylko kolejny do przypie*dolenia się do niego.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pią 26 Lip, 2013   

Dahomej napisał/a:
A słyszałaś kiedykolwiek w radiu żeby leciało reggae?

Reggae za bardzo zamula,żeby leciało w radiu:D
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Pią 26 Lip, 2013   

Poza tym w 90% przypadków, jak coś leci w radiu to się po prostu nie nadaje. ;)

ech... Ale naprawdę, posłuchajcie sobie, macie dwa przykładowe kawałki, naprawdę jest taki tragiczny?
Czy hejtujecie bo gimbaza się nim zachwyca i wybił się w Mam Talent?
Tak szczerze? :P
Bednarek ft Gutek - Światu brakuje troski
Bednarek - Cisza
 
 
hacek  
Coś już napisał

Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 96
Skąd: ze wsząd
Wysłany: Pią 26 Lip, 2013   

I tak będzie lipa w porównaniu do zeszłorocznego otwarcia Vavamuffin.
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Pią 26 Lip, 2013   

A tu ci powiem, że chociaż Vavamuffin cenię sobie znacznie bardziej od Bednarka, to w tamtym roku bardziej mnie porwał koncert tego drugiego u Kriszny.
(aczkolwiek mogło to być spowodowane tym, że pod namiotem lepiej rozchodził się dym, if you know what I mean.)
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 26 Lip, 2013   

Ja naprawdę nie rozumiem jak można określać artystę po tym w jakim wieku najwięcej ludzi go słucha, czysty kretynizm. Popieram Tasiora w 100%
 
 
 
Kohold  
Forumowy prawiczek

Wiek: 35
Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 26 Lip, 2013   

Niektórzy to są zamknięci i upierdliwy jak jakieś stare dewotki. Gra Bednarek, niech se gra. Mi on wisi, ale po prostu nie pojde na kocnert i co mi to wadzi? U niektórych za grosz tolerancji. Była steczkowska, Janosz, Flinta, czasmai pojawiaja się takie "osoby" i niech będą skoro maja publike, a woodstock ma być bardziej otwarty na różne gatunki. Niektórzy chieliby, zeby przez cały czas leciała nakurwianka death/black metal. Są od tego inne festivale Brutal Assault itd.

Pozdrawiam.
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pią 26 Lip, 2013   

Daho - ale to jest właśnie błąd. Muzyki Bednarka nie znam, a mimo to jego łeb zaraz zacznie wyskakiwać mi z lodówki. Nie ogarniam tego :P Serio, nie uważam żeby mu to specjalnie pomagało ;) I nie, nie obrażam pana Kamila, uważam że jego ludzie od marketingu popełniają duuużo błędów. Zamiast muzyka widzę tylko i wyłącznie celebrytę.
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Pią 26 Lip, 2013   

Doda polskiej sceny rege. Wszyscy ludzie od lat siedzący w tej muzie mają z niego pompę. Zaorać.
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Nie 28 Lip, 2013   

pampers napisał/a:
Doda polskiej sceny rege. Wszyscy ludzie od lat siedzący w tej muzie mają z niego pompę. Zaorać.


Co ukazują chociażby wspólne kawałki z Gutkiem, Mesajahem, albo Pezetem (no dobra, to akurat nie ten gatunek)
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

To tylko potwierdza jego mizerię.
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

Jacy wszyscy? Konkrety. Kto ma z niego "pompe"?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga