Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kamil Bednarek
Autor Wiadomość
miko95ful  
Lubi pieprzyć
Maiden Family


Wiek: 25
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 584
Skąd: Tuchola
Wysłany: Pon 18 Mar, 2013   

Ja tam za nim nie przepadam ale ok :/
 
 
scorpion1077  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 93
Skąd: Gryfino
Wysłany: Wto 19 Mar, 2013   

Podobnie byłem sceptycznie nastawiony do koncertu Bednarka w tamtym roku, jak grał u kryszny. Na koncert trafiłem przypadkiem, a okazało się jednak, że chłopak ma bardzo ciekawy głos i świetnie nawiązuje kontakt z publiką.
 
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Wto 19 Mar, 2013   

Ta jego solowa płyta co bodaj w zeszłym roku wyszła może nie wymiata, ale skrajnym gównem też nie jest. Jest jakaś tam, niewielka szansa, że się zjawię pod sceną ;)
 
 
 
Oposowa  
Forumowy prawiczek
UMYTYCH PRZYTULĘ!


Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 27
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob 23 Mar, 2013   

Bednarek ma pecha, bo przerąbał sobie występem w "Mam talent". Mi osobiście bardzo podoba się jego głos, ale nie chcę stać w tłumie rozhisteryzowanych nastolatek piszczących pod sceną. Po prostu nie chcę być z nimi utożsamiana. Gdyby nie występ w telewizji, chłopak stopniowo zyskałby szacunek bez tej całej medialnej otoczki. Wydaje mi się, że pewnie on sam żałuje/żałował uczestnictwa w tym programie bo nie o taką publikę mu chodziło. Tak to już jest w naszym kraju, że gdy komuś uda się za szybko to mu się potem to odbija w uwielbieniu przez nieletnie i zawiści reszty narodu. Szkoda, bo mogło być tak pięknie: "mało znany wokalista reggae porywa publiczność swoim głosem", a jest: "-Bednarek? Co k*rwa?! Po co? Beznadzieja! Zostaję w namiocie!".
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 24 Mar, 2013   

Oposowa napisał/a:
Bednarek ma pecha, bo przerąbał sobie występem w "Mam talent".

Pecha ? Wolne żarty. On dziś robi karierę dlatego, że był w mam talent i pewnie ma w dupie narzekaczy, którzy nigdy nic w życiu nie zdziałali a śmią komentować.
Oposowa napisał/a:
Mi osobiście bardzo podoba się jego głos, ale nie chcę stać w tłumie rozhisteryzowanych nastolatek piszczących pod sceną. Po prostu nie chcę być z nimi utożsamiana.

Jak ja stanę w tłumie nastolatek na kamilu bednarku to również z nimi będę utożsamiany ?
A w ogóle to co z tego, że Cię ktoś utożsami z tłumem nastolatek ? To tylko świadczy o niedorozwoju takiej osoby...
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 24 Mar, 2013   

wszystko fajnie, ale po co on wystapił w reklamie play:( jeszcze bardziej mnie zniechęcił do siebie
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Nie 24 Mar, 2013   

Jak to po co? Z czegoś trzeba żyć :D
 
 
M.  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 41
Skąd: stąd
Wysłany: Nie 24 Mar, 2013   

Sister Midnight napisał/a:
wszystko fajnie, ale po co on wystapił w reklamie play:(


bo kasa.


Nie jestem jakąś wielką fanką, ale koncerty zaczynające wood są raczej obowiązkowo do zaliczenia... więc pewnie będę gdzieś trochę dalej siedzieć na trawce z piwkiem.
I nie skazywałabym na niepowodzenie tego koncertu tak od razu... przejdę się, posłucham, a dopiero potem wypowiem (:
 
 
kaska93  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 11
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 29 Mar, 2013   

znając życie większość ludzi , która tutaj najbardziej narzeka będzie się świetnie bawić na tym koncercie i wyjdzie zadowolona ! peace !
 
 
zygmunt  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 130
Skąd: z brzuszka mamusi
Wysłany: Pią 29 Mar, 2013   

z medialnych bednarkowopodobnych postaci w zeszlym roku był tajpan i jakos byl tajpan pod trzecia sceną, to i przezyjecie bednarka
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pią 29 Mar, 2013   

fakt faktem mi sie nie spodobal jego wystep w reklamie play... doebal z tym moim skromnym zdaniem... alleeee powoli sie do niego przekonuje.... rok temu przypadkiem sie znalazlem u kryszny kiedy gral koncert i gdy sie dowiedzialem o tym to oddalilem sie w nieznanym mi do dzis kierunku. Teraz mysle ze bylbym nawet w stanie zaszczycic jego koncert moja osoba. xD
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Nie 31 Mar, 2013   

a ja pójde, będę skakać i krzyczeć. a co
 
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Czw 04 Kwi, 2013   

aaaaaa nie podoba mnie się to.


 
 
 
kaska93  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 11
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 07 Kwi, 2013   

Yava - na koncercie, co byś tak bardzo nie narzekał ;))
 
 
powk  
Forumowy prawiczek


Wiek: 35
Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 15
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 25 Kwi, 2013   

Jak dla mnie Bednarek ma świetny głos, "mam talent" dało mu możliwość przyspieszenia kariery, co ma swoje zalety i wady. Zaleta jest jedna ale duża, w krótkim czasie dotarł do ogromnej publiczności ale niestety uważam, że mógł jeszcze rok, czy dwa poczekać. Pierwsza jego płyta (starguardmuffin) była słaba zarówno lirycznie, jak i wokalnie bez szału, za to druga (EP), nagrana w Tuff Gong na Jamajce, do tego zawierająca gościnne występy artystów z "najwyższej półki", jeśli chodzi o reggae na świecie, jest ogromnym krokiem w dobrą stronę. Chłopak bardzo rozwinął si e, w bardzo krótkim czasie. Pytanie, czy bez możliwości, które dał mu program TV byłby w stanie to osiągnąć?
 
 
essien15  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 103
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 04 Cze, 2013   

Bardzo pozytywnie mimo, że nie jestem nastolatkiem to przypadkiem znalazłem się rok temu na Bahanaliach (Zielona Góra) gdzie peiwszy raz miałem styczność z Bednarkiem, już wtedy po koncercie byłem pod wrażeniem tego jak nawiązuje kontakt z publicznością... a wiadomo, że na Woodstocku ważne jest żeby artysta ''dał pośpiewać'' pobliczności ;) Przez to Damian zawalił sprawę w tamtym roku. :P Jakiś miesiąc temu grał Bednarek pod Zielona Górą, poszedłem zobaczyć i jeszcze raz ocenić.... nawet na ''małym koceercie'' była dobra zabawa dzięki jego otwartości, emocjom i zaangażowaniu w każdy koncert ;) (po tym koncercie przybiłem sobie piątke z Kamilem, pogadałem chwilke o Woodstocku wlasnie, żółwik i rozeszliśmy się;D). Jeszcze najnowsza płyta Kamila ''Jestem'' jest według mnie jednym z najlepszych amlbumów na pewno w polskim Reggae a i wysoko ogólnie w polskiej muzyce ;) A ubiegłoroczny koncert Kamila u Kryszny był na prawdę bardz odobry i masa ludzi.... Jestem pewny, że będzie świetna zabawa! ;)
 
 
 
TrojanSkins  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 33
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Pon 01 Lip, 2013   

Eeeee, bednarek jest zbyt mainstreamowy, może w przyszłym roku łandajrekszyn? Weźcie z kamilkiem, nie lubię typa.
 
 
lolakmwtw  
Forumowy prawiczek
lolakmwtw


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Cze 2013
Posty: 46
Skąd: Andrychów
Wysłany: Pon 01 Lip, 2013   

TrojanSkins, http://www.youtube.com/watch?v=0SEg695ce3k luknij pierwszy kom :)
 
 
 
Klaudia..!  
Forumowy prawiczek
Wooodstock!

Wiek: 29
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon 01 Lip, 2013   

Woodstock jako najpiękniejszy festiwal świata? bez watpienia, jaram sie tym ze jade tam w tym roku trzeci raz i za kazdym razem bede cieszyc sie tak samo. Jade tam zeby poznawac zajebistych ludzi, sluchac dobrej muzyki i pieknie sie zniszczyc. Jak Bednarka wzieli na rozpoczecie ok, przyjmuje to na luzie. dlaczego? nie jaram sie nim jakos bardzo ale jak dla mnie jest ok tymbardziej ze bylam na nim rok temu u kryszny i swietnie sie bawilam. wiec czemu nie moze byc na duzej? dajmy chlopakowi szanse, jest bardzo pozytywny i ma dobry kontakt z publicznoscia a jak dla mnie to sie ceni. cieszcie sie tym ze tam bedziecie, a nie jedziecie po nim jakby nie wiadomo co wam zrobil. nie macie ochoty go ogladac to nie idzcie.

Kocham Woodstock, a jeszcze bardziej ludzi których tam poznałam. !! do 1 sierpnia kochani .
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Sob 06 Lip, 2013   

Klaudia..! napisał/a:
Woodstock jako najpiękniejszy festiwal świata? bez watpienia, jaram sie tym ze jade tam w tym roku trzeci raz i za kazdym razem bede cieszyc sie tak samo. Jade tam zeby poznawac zajebistych ludzi, sluchac dobrej muzyki i pieknie sie zniszczyc. Jak Bednarka wzieli na rozpoczecie ok, przyjmuje to na luzie. dlaczego? nie jaram sie nim jakos bardzo ale jak dla mnie jest ok tymbardziej ze bylam na nim rok temu u kryszny i swietnie sie bawilam. wiec czemu nie moze byc na duzej? dajmy chlopakowi szanse, jest bardzo pozytywny i ma dobry kontakt z publicznoscia a jak dla mnie to sie ceni. cieszcie sie tym ze tam bedziecie, a nie jedziecie po nim jakby nie wiadomo co wam zrobil. nie macie ochoty go ogladac to nie idzcie.

Kocham Woodstock, a jeszcze bardziej ludzi których tam poznałam. !! do 1 sierpnia kochani .


Też byłem w tamtym roku na jego koncercie i nie było źle, nawet mi się podobało. Ale mimo wszystko myślę, że jest wielu lepszych muzyków do otworzenia woodstocku. Szkoda, że będzie grał pierwszy koncert, bo przez to raczej opuszczę otwarcie. No ale cóż, miłe zabawy dla wszystkich którzy się wybierają. jeszcze 3 tygodnie. tyle co nic. już nie mogę się doczekać <rotfl3>
 
 
JiMi  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 34
Skąd: Gniezno/Toruń
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

Mnie tam on ani nie ziębi, ani nie parzy. Po rozpoczęciu posłucham jeden, dwa kawałki, i pójdę sprawdzić czy mnie w wiosce piwnej nie ma :-p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group