Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kaiser Chiefs
Autor Wiadomość
Glober  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 235
Skąd: Nowogard / Warszawa
Wysłany: Czw 14 Mar, 2013   

Lol, o jakiej gwieździe mowa, skoro gra Anthrax? Poza tym gwiazda niekoniecznie gra jako ostatnia (w tym roku ostatnim koncertem był występ My Riot).

Zespół nie dla mnie, dobrze, że krishna się zbroi.
 
 
BennyLBK  
Rozkręca sie

Wiek: 30
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 101
Skąd: LBK
Wysłany: Czw 14 Mar, 2013   

No powiem wam mam mieszane uczucia. Z jednej strony nie pasują na wooda, może Rojek ich nie chciał na Offie to Jurek ich zaprosił. Z drugiej strony jednak, to nie takie wynalazki już były. Prawdopodobnie próba zaznaczenia tego, że PW to nie impreza jednego nurtu. Mimo to może być ciekawie.
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Czw 14 Mar, 2013   

Hicior mają spoko, płyt nie znam. Gwiazdą festiwalu nie jest ten, kto gra na końcu, a ten... kto jest gwiazdą festiwalu. Obstawiam, że pozostanie to Anthrax. A zagra w piątek (dobrze pamiętam?), żeby sezonowcy dworca nie zawalali. Kaiser Chiefs pewnie też ściągną ludzi tylko na swój koncert, ale będzie ich mniej. Taką logikę przeczuwam u organizatorów.
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 14 Mar, 2013   

No cóż,rzeczywiście Kaiser Chiefs to zespół,którego prędzej spodziewałbym się na Open'Erze lub OFF-ie,więc uznaję to za pewnego rodzaju niespodziankę. Czy się cieszę na fakt,że wystąpią akurat na Woodzie? Mocno umiarkowanie. Choć jest pewna piosenka w ich repertuarze,do której jakąś tam słabość mam:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=54DtVXjk2jY[/video]

Sal_P napisał/a:
Kaiser Chiefs pewnie też ściągną ludzi tylko na swój koncert, ale będzie ich mniej.


No nie żartuj.Ten zespół nie jest aż tak popularny.To nie ta liga co The Prodigy,ani ta krajowa popularność co Sabaton.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 14 Mar, 2013   

Z Milanem akurat się zgadzam. Sam pierwszy raz usłyszałem ich w tym temacie. Tłumów nie ściągną.
 
 
kryzysova
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Mar, 2013   

Może macie rację, że do konwencji woodstockowej nie bardzo pasują, ale jak grali na Szczecin Rock Festival, to dali z siebie wszystko. Wokalista to bardzo energetyczny gość, kto był, ten pamięta jak np. wspinał się po barierkach od sceny :D Ja pójdę na koncert nawet z czystej ciekawości, żeby zobaczyć co pokażą tym razem :)
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 14 Mar, 2013   

Ja sobie pewnie siądę z daleka pod namiotem z flaszeczką i pozioram co z tego wyjdzie w ogóle. Doświadczenia z The Subways wręcz przywołują konwulsje.
 
 
 
Mahian  
Forumowy prawiczek
Kierownik Imprezy


Wiek: 35
Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 16
Skąd: Płock / Łódź
Wysłany: Czw 14 Mar, 2013   

Kefir napisał/a:
Nie bo to pedalski pop-rock dla klientów haemu :D


DJPreZes napisał/a:
Pedalstwo straszne, ale mogło być gorzej. Jest jeszcze drugi ale-z soboty na niedziele? W okolicach zakończenia? :P Bez jajec panie i panowie...


Co to za homofobia?! Kompleksy jakieś macie? A gdzie tolerancja i przyjaźń tak sławiona wśród Woodstockowiczów?
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Czw 14 Mar, 2013   

'Pedalstwo' nie oznacza homofobii, bo nie kazdy gej to pedał i na odwrót. xd

Niemniej - nie podoba mie się to. Właściwie w tym roku nic mi się nie podoba. :O No cóż. Zobaczymy, co dalej. :P
 
 
Świtezianka  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 19 Sie 2012
Posty: 21
Skąd: Promilowy Las
Wysłany: Czw 14 Mar, 2013   

Coś czuję, że na tegorocznym Woodstocku spędzę więcej czasu u Kryszny miast pod dużą sceną. Kaiser Chiefs mnie ani trochę nie porywa.
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Czw 14 Mar, 2013   

Az sie zalogowalem na portalu, zeby swoje niezadowolenie wyrazic. Nie dla mnie nie dla mnie. A ruby ruby ruby. Bedzie bolalo
 
 
kowal  
Rozkręca sie


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 235
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 14 Mar, 2013   

ee tam, nie narzekać.
jest spoko, już sobie wyobrażam jak cały ten tłum w którym będzie połowa narzekających oszeleje przy Ruby ;) Szkoda tylko, że ostatni dzień i to jeszcze wieczorem.

Swoją drogą ciekawe czy mamy w takim razie już główne gwiazdy. Anthrax, Enter Shikari, Kaiser Chiefs spokojnie mogą kandytować na 'gwiazdę' wieczoru.
Mam nadzieje, że jednak Jurek nas czymś jeszcze zaskoczy bo na razie bidnie to wygląda.. ;)
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 14 Mar, 2013   

Cytat:
Enter Shikari, Kaiser Chiefs spokojnie mogą kandytować na 'gwiazdę' wieczoru.


:-(
 
 
benek  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 25
Skąd: krk
Wysłany: Czw 14 Mar, 2013   

Spoko news, choć szału nie robi. Z ciekawości zobaczę, bo na żywo podobno nieźle wypadają, chociaż nie pasują mi na zamknięcie całego wooda...
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 14 Mar, 2013   

Oooo matko ale nuda....


Ale Owsiak dziękuję za naszą "super reakcję na wczorajszą wiadomość o występie zespołu Kaiser Chiefs na tegorocznym Przystanku Woodstock" Czyli jednak ktoś się cieszy....
a ja będę chyba bardzo pijana i nie tylko ja, bo z tego co widzę to wiele osób robi przerwę na piwo na większości koncertów :D Buu Czadowo!
  
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 14 Mar, 2013   

Widzisz, Agó, to kolejny raz, gdy się zgadzamy :D
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Czw 14 Mar, 2013   

Owsiak dziękuje, ale jak czytałem wczoraj wieczorem było sporo niezadowolonych, dziś tych komentarzy nie ma ;p
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pią 15 Mar, 2013   

Jutro nie będzie ludzi, którzy pisali te niezadowolone komentarze. If you know what i mean ;)
 
 
 
Hexen  
Doręczyciel dobrych wiadomości

Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 232
Wysłany: Pią 15 Mar, 2013   

o usuwaniu negatywów na FB, głupoty pierdolicie ;).
 
 
metallos  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 15 Mar, 2013   

Witajcie, jako wolontariusz i wielki fan Woodstocku pomagam Fundacji przy stronie na FB. Stronie Przystanku, którą w 2009 roku założyłem jako stronę fanowską która teraz jest oficjalną. Prawie wszystkie newsy o zespołach są wrzucane przez moją skromną osobę i ukrywam (nie usuwam) TYLKO komentarze które obrażają zespół , innych ludzi lub są bardzo wulgarne! Usuwam spam, którego jest coraz więcej...niezwiązanego z Woodstockiem. Rzekłem.

Piotr Michalak
FB Team Przystanku Woodstock
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pią 15 Mar, 2013   

fajnie że zostało to wyjaśnione a teraz wracajmy do tematu ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group