Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Farben Lehre (Historia Punka)

Jakie kawałki powinni zagrać ?
Brudne Dzieci Sida - No Future
22%
 22%  [ 34 ]
Sex Pistols - Anarchy in the UK
26%
 26%  [ 41 ]
Ramones - Blitzkrieg Bop
15%
 15%  [ 24 ]
Ramones - Blitzkrieg Bop
0%
 0%  [ 0 ]
Ramones - Havana Affair
2%
 2%  [ 4 ]
UK Subs - Warhead
14%
 14%  [ 22 ]
UK Subs - Warhead
0%
 0%  [ 0 ]
The Clash - I Fought The Law
7%
 7%  [ 11 ]
Billy Idol - Rebel Yell
10%
 10%  [ 16 ]
Głosowań: 60
Wszystkich Głosów: 152

Autor Wiadomość
Golec  
Forumowy prawiczek
PePek


Dołączył: 19 Sie 2012
Posty: 7
Skąd: L.
Wysłany: Pią 05 Paź, 2012   Farben Lehre (Historia Punka)

Farbensi już przygotowywują "niesamowity projekt" na XIX PW..

http://owsiaknet.pl/video/50819686
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 05 Paź, 2012   

Jeżeli to rzeczywiście pewniak, to już pierwsza dobra wiadomość :D Zielone Żabki, Carrantouhill, Farben Lehre, dobry start ;d Jakżeś tu z Pokojowego Patrolu, to możesz gdzieś tam napomnieć o wizji 25lecia Closterkellera i 35 lecia KSU na następnym ućtoku ;d

P.S.
Też chcę do Afganistanu i Iraku ;x Mezopotamia, Hindukusz, piękne okolice ;x
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pią 05 Paź, 2012   

aa...Farbeni słyszani po raz x w życiu, ale i tak się cieszę <rotfl3>
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob 06 Paź, 2012   

Radosław Lubor napisał/a:
.. na następnym ućtoku ;d

Nigdy nie kapuję skąd Ty bierzesz to 'Ć' w tym spolszczeniu :-]
A z oceną Fahrbenów poczekam jak będzie wiadomo coś więcej.
 
 
 
KubaKuba  
Coś już napisał
ZDR

Wiek: 27
Dołączył: 13 Sty 2012
Posty: 86
Skąd: Drawsko Pomorskie
Wysłany: Sob 06 Paź, 2012   

Będe napewno. Super wiadomość ! :D
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Nie 07 Paź, 2012   

I tak do porzygu.. Ni to punk ni to rock, takie sobie do poskakania i pośpiewania kilku tekstów jeśli się zna. <ziewa2>
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Nie 07 Paź, 2012   

tak samo myśle
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 07 Paź, 2012   

Mimo,że nic nie mam do FL to można ich usłyszeć co najmniej 2 razy w roku w każdym mieście. Jak dla mnie to niepotrzebne zabieranie miejsca innym, grali już przecież kilka razy na PW
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie 07 Paź, 2012   

I za każdym razem zagrali świetnie, stworzyli niesamowitą atmosferę, zabawę, i dali niezapomniane wrażenia i wspomnienia. To szczególny zespół na polskiej scenie, do tego wybitnie koncertowy, nie studyjny, a na dużej scenie tak wiele nie grali - głównie u Krishny, która okazuje się dla nich za małą sceną jednak, co odczuło także moje zdrowie ;p

Dopóki trzymają formę, to są mile widziani, a trzymają od dawna.
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 08 Paź, 2012   

vin napisał/a:
aa...Farbeni słyszani po raz x w życiu, ale i tak się cieszę <rotfl3>


Może w końcu po raz pierwszy... xD Fajnie :)
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 08 Paź, 2012   

Radosław Lubor napisał/a:
I za każdym razem zagrali świetnie, stworzyli niesamowitą atmosferę, zabawę, i dali niezapomniane wrażenia i wspomnienia. To szczególny zespół na polskiej scenie, do tego wybitnie koncertowy, nie studyjny, a na dużej scenie tak wiele nie grali - głównie u Krishny, która okazuje się dla nich za małą sceną jednak, co odczuło także moje zdrowie ;p

Dopóki trzymają formę, to są mile widziani, a trzymają od dawna.



Jest całe multum zespołów,które trzymają formę i są koncertowymi zespołami i nie mówię tego z jakiejś niechęci dla zespołu tylko wkurza mnie głupie pieprzenie typu "Nie zapraszamy zespołów,które chcecie bo już grały" żebym potem widział zespół,który grał naprawdę wiele razy. Farbenów zna każdy i każdy ich nie raz słyszał live, woodstock miał podobno promować rodzimych wykonawców więc w miejsce FL mógłby wejść jakiś zespół,który jest znany tylko dla pewnego grona odbiorców bądź też nie znany w ogóle dla szerokiej publiki.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 08 Paź, 2012   

Co roku jest ich sporo, do tego stopnia, że cała masa ludzi dopiero co pisała, że brakuje obok zespołów zagranicznych, i mniej znanych polskich właśnie takich marek, jak FL. Coraz bardziej zrozumiałe robi się, jak trudno organizatorom dogodzić widowni.

Pamiętajmy - to nie przegląd, nie konkurs, to festiwal.

A ostatni raz FL grało na Dużej scenie w 2006. 7 lat przed 2013. Poprzednim razem... w 1996. Dziesięć lat przed swoim drugim występem.

Bo na Dużej wystąpił dwa razy tylko, nie "wiele razy", w odstępie 10 lat, a 10 lat, przyznasz, w takim kontekście to bardzo dużo.

Występy na scenie u Krishny to sprawa osobna, prywatna Smalca, a w namiocie nie wchodzi wielotysięczny tłum, w zasadzie zdecydowana mniejszość tam trafia (ich strata :D), i przeładowanie namiotu tylko pokazuje, jak bardzo ludzie FL po prostu chcą, a atmosfera i entuzjazm obu stron jak to się sprawdza.

No i powyżej masz przykład, że nie wszyscy byli 16 i 6 lat temu na PW, a nawet na koncercie FL ;p

Cytat:
tylko wkurza mnie głupie pieprzenie typu "Nie zapraszamy zespołów,które chcecie bo już grały"


Powinieneś się tym bardziej cieszyć, że zaprosili zespół, który już grał 2 (nie wiele) razy, i który ludzie zwyczajnie chcą, przecież takie niezapraszanie właśnie Cię wkurza, mnie też irytuje w pewnym stopniu. A tu miła niespodzianka, zaprosili. I znowu źle? ;p

A na koniec warto zaznaczyć, że jak zapowiedziano FL szykuje nam jakiś specjalny projekt, nie "zwykły" (bo wszystkie są świetne i niepowtarzalne) koncert, więc to nie taka standardowa powtórka z rozrywki :D Kto wie, co się stanie, z kim np się pokażą na scenie i co pokażą.
 
 
terrorystka87  
Coś już napisał


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 88
Skąd: okolice Poznania :)
Wysłany: Pon 08 Paź, 2012   

Ha. W tym roku dostanie się gdzieś blisko na FL u Kryszny, graniczyło z cudem, cieszę się, że może za rok mi się uda :D
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 08 Paź, 2012   

Radosław Lubor napisał/a:
Coraz bardziej zrozumiałe robi się, jak trudno organizatorom dogodzić widowni.


masz racje, w tym roku był tak chujowy line-up, że ściągnął tylko pół miliona osób, coś trzeba z tym zrobić.
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 08 Paź, 2012   

Zespołów tzw. "znanych marek" które na woodstocku jeszcze nigdy nie zagrały jest cała masa, no chyba,że dla niektórych znane marki kończą się na pierwszej stronie google po wpisaniu "Polski rock"
Ja to bym życzył sobie z znanych marek/legend Kreon, Wilczy Pająk, Alastor, Turbo, TSA itd. zespoły, które największe triumfy świeciły w latach 80,a dziś są zapomniane przez szeroką publikę(niesłusznie)
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 08 Paź, 2012   

Ale to temat o FL, nie o Turbo. O Turbo jest tysiąc tematów na tym forum i masa krzyku już.

Wiadomo, że w miejsce każdej kapeli mógłby zagrać milion innych z całego wszechświata.
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 08 Paź, 2012   

terrorystka87 napisał/a:
Ha. W tym roku dostanie się gdzieś blisko na FL u Kryszny, graniczyło z cudem, cieszę się, że może za rok mi się uda :D


w tamtym roku było tak samo i w następnym pewnie też tak będzie :)
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 08 Paź, 2012   

Cytat:
Ale to temat o FL, nie o Turbo. O Turbo jest tysiąc tematów na tym forum i masa krzyku już.

Wiadomo, że w miejsce każdej kapeli mógłby zagrać milion innych z całego wszechświata.


Wymieniłem kilka innych kapel z czego Turbo było wymienione jako, któryś z kolei zespół, a cała wypowiedź ma odniesienie do tematu, więc nie rozumiem czepiania się na siłę.
Naprowadzając temat na właściwe tory podkreślam,że denerwujący jest fakt,że najpierw organizator psioczy,że zespoły które grały nie będą zapraszane, a potem zespół gra dwa lata z rzędu(nie obchodzi mnie na której scenie,ale gra) Każdy zaliczył nie jeden koncert FL i myślę,że w tym przypadku jest to niepotrzebne zajmowanie miejsca, FL gra na juwenaliach, gra na impreza"okolicznościowych" takich jak dni miasta i inne podobne i gra też swoje PRL'e także kto chce może ich zobaczyć kilkukrotnie każdego roku. FL jest wszędzie i ja już czuję lekki przesyt. Chociaż jeśli nic innego w tym czasie nie będzie grało to pójdę posłuchać
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 08 Paź, 2012   

Jak widać nie każdy. A grał na scenie u Krishny, a to ma znaczenie, bo ta scena nie jest organizowana przez fundację, to scena "prywatna" ;p

I przygotowują coś specjalnego, nie zwyczajny koncert ;p
 
 
kaziu  
Forumowy prawiczek
TheBill


Wiek: 28
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 23
Skąd: Pila
Wysłany: Pon 08 Paź, 2012   

Panowie, mówiąc, że mogłaby na ich miejscu zagrać inna świetna kapela pomyślcie, że mogło być odwrotnie, mogła zagrać GORSZA kapela. Mi tam na FL było dobrze więc nie marudze, że będą kolejny raz :)
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 08 Paź, 2012   

Nawet już nie mówię,że lepsza:P po prostu inna:) jak już napisałem FL mam przesyt bo często na nich trafiam na darmowych koncertach i to nawet całkiem przypadkiem tak jak np. Dzień Śliwki :P Nic nie mam do zespołu bo koncerty zawsze są ok, kapela z "dzieciństwa", po prostu czysto teoretycznie wolałbym coś innego i nie rozumiem spiny. Jeśli już maja zagrać to fajnie byłoby jeśli byłby to np. ostatni koncert dnia pierwszego:P możebny się sowicie nachmielić iść się pobawić i bez żalu ,że coś później się przegapi iść spać;p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime