Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: vin
Śro 23 Sty, 2013
Enter Shikari
Autor Wiadomość
pankowa  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 223
Skąd: z nikąd
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

A ja mam nadzieję że jednak nie zagrają.
 
 
krylas  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 154
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

przesłuchałem parę kawałków jeden mi się spodobał, reszta niezbyt, ale na pewno będzie rozpierdol pod sceną więc warto pójść będzie na nich :)
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

Jaaasiek napisał/a:
Ale Ty kojot znowu wypłakujesz bzdurę.

Może Anthrax miał jedyny wolny termin w piątek? To poza tym chyba Anthrax decyduje jakiego dnia ma gdzie zagrać chyba?


Nigdy nie pisałem o dniu w jakim zagrają chodzi mi o "wielkość czcionki na plakacie"
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

Anthrax akurat "z marszu" gra potem na Wacken. Stąd nie będą "finalistami", bo z miejsca zbierają się do Niemiec.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

Straszne, wielkość czcionki. Może jeszcze wojnę stoczmy o to, że to jest Arialem a tamto Times New Roman? Czy naprawdę AŻ tak trzeba zaznaczać jedną kapelę na plakacie, że niby jest lepsza od drugiej? Ma to jakiś wpływ na to jaki dadzą koncert? Kojot, szkoda życia na takie detale.

Jak dla mnie wszystkie kapele Woodstockowe powinny być wypisane na plakacie jednakową czcionką i wielkością.
 
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

Jednak niestety potwierdzone :/
 
 
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

No i sie stalo :( Ja pier..
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

Potwierdzone w audycji, czekamy na zalew hejtingu <3
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

przeniosłam z powrotem do pewniaków;)
 
 
 
Glober  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 235
Skąd: Nowogard / Warszawa
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

Wiosko piwna witaj
 
 
Ancug  
Forumowy prawiczek
Skoro jestem, dobrze że jestem.

Wiek: 32
Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 10
Skąd: Warka
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

Glober napisał/a:
Wiosko piwna witaj


przejde się z tobą:PP
 
 
pankowa  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 223
Skąd: z nikąd
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

Mam nadzieję że w tym czasie będzie grało coś ciekawego u kryszny albo na folkowej
 
 
Glober  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 235
Skąd: Nowogard / Warszawa
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

Ancug napisał/a:
przejde się z tobą:PP


Jestem za ;d . Zrobimy spotkanie uctokowiczów w trakcie koncertu Enter Shikari. Nie na zasadzie hejtingu, ale po prostu, okazji :D
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

Jaaasiek napisał/a:
Straszne, wielkość czcionki. Może jeszcze wojnę stoczmy o to, że to jest Arialem a tamto Times New Roman? Czy naprawdę AŻ tak trzeba zaznaczać jedną kapelę na plakacie, że niby jest lepsza od drugiej? Ma to jakiś wpływ na to jaki dadzą koncert? Kojot, szkoda życia na takie detale.

Jak dla mnie wszystkie kapele Woodstockowe powinny być wypisane na plakacie jednakową czcionką i wielkością.


No mnie strasznie w oczy gryzłoby gdyby ES byłoby zapisane większą czcionką na plakacie niż Wągliki, pomysł z jednolitą czcionka na plakacie jest już ok.



A co do potwierdzenia ich to spodziewam się fali lamentu UZASADNIONEGO! Szkoda,że ich potwierdzili
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

A lamentujcie, nie krępujcie się :) Faktu nie zmienicie, i dobrze :)

A zabawa zapewne będzie mega, i bede miał dziką satysfakcję patrząc na miny tych kręcących nosem <haha>
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

Cytat:
Wiosko piwna witaj


Niestety wioskę piwną Carslberg zmienił na dyskotekę.
 
 
gipcu  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 01 Mar 2012
Posty: 8
Skąd: wyry
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

Mówcie co chcecie ale mi
[video]http://www.youtube.com/watch?v=PSjaM9E2gr4[/video]
przypadło do gustu i NA PEWNO pójdę :)

nie wiem szczerze w sumie o co Wam chodzi. Wszystkie dźwięki tworzone są przez instrumenty, a to że przechodzą taki a nie inny mastering w czasie rzeczywistym to już chyba nie ma takie znaczenia, szczególnie że nie jest to jakieś techno...ni kumam tego hejtu z Waszej strony.

a i tak bedzie tak jak na The Qemists...full pod sceną!
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

Lament wynika głównie z tego,że klasycznej muzyki coraz mniej na PW, a wynalazków coraz więcej...
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

Bo świat w miejscu nie stoi, Woodstock też nie, tym bardziej oczekiwania ludzi :)
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

Jaaasiek napisał/a:
Bo świat w miejscu nie stoi, Woodstock też nie, tym bardziej oczekiwania ludzi :)


Ehh ja dziękuję w takim razie za takie pójście do przodu:D
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

Świat zawsze idzie do przodu, nie zawsze w dobrym kierunku :D

Czytam komentarze w różnych miejscach i niepokoi mnie podejście "w sumie to ten łudstok to ćpuny i brudasy, ale na Enter Shikari pojadę". Największą plagę takiego podejścia zaobserwowałem w trakcie Prodigy, w całym tamtym feralnym dniu, zniszczenie atmosfery, agresja, chamstwo, pobicia...

Wtedy też pierwszy raz zauważyłem, że coś jest nie tak z tym pójściem do przodu. Po długim dopingowaniu łudstokowego euro byłem padnięty, to lazłem do siebie, idzie gość w koszulce prodigy z 5litrową butlą wody, poprosiłem, czy mogę się napić, to ze złośliwym uśmiechem wylał wszystko na ziemię. Niby drobnostka, ale na łudstoku? Wtedy to był ten pierwszy moment gdy zrozumiałem, że coś idzie nie tak. Od tamtego roku zresztą coraz rzadziej bywam w pasażu, pod dużą sceną, koło gastronomii itd. Coraz gorzej jest z atmosfera, coraz więcej przypadkowych ludzi.

Doceniam to, że fundacja stara się być otwarta na wszystkich. Ale coś, co jest do wszystkiego najczęściej staje się czymś, co jest do niczego. Za dużo przypadku zwyczajnie, bo przypadek jest tu słowem kluczem. Zjawiają się przypadkowi ludzie, zjawia się korozja. Nie da się być wszystkim na raz, nie da się pogodzić wszystkich. Tego się najwięcej obawiam.

Nawet wśród pierwszych komentarzy na fb jest tekst w rodzaju "fajnie, ale jednym zespołem mnie nie kupią".

Ludzie, to tu w końcu przyjeżdża się na łudstok, czy na zespoły? To jest chyba najważniejsza kwestią tutaj. Z roku na rok coraz więcej ludzi przyjeżdża na dany moment, nie zżywa się, nie buduje tej magii. Zauważyłem, że znika coraz więcej ludzi przyjeżdżających ileś dni przed od lat, coraz więcej zas pojawia się na finał, konkretne dni, oddziela się od innych, jest coraz więcej agresji, chamstwa, tłoku, nijakości. To mnie martwi. Coraz więcej też zbędnych dupereli, marketingu, reklam, napięć, spięć, terminarzy, pośpiechu, agresji ze strony ochrony nawet, znikają takie symbole łudstoku, jak dawna wioska piwna (teraz to dyskoteka i skarbonka, tam też przestałem chodzić), wywala się nawet Haribo, no ja proszę.

Chyba zostanie z roku na rok skupiać się w pobliżu Kriszny i ASP. Może powstanie nowy festiwal wynikający z tych okolic, a PW zmieni się w "Big International Music Party", świetny, rozmaity i najzwyczajniejszy jak masa innych festiwali.

Chyba mało kto z "hejtujących" ma coś wobec samego zespołu ;p Chodzi o ogólne zmiany, w które takie "nominacje" się wpisują. Mówicie, że to raz, potem drugi, trzeci, czwarty, i tak się zaczynają zmiany, a jeźdżę sporo (wiem, że sa ludzie, co byli więcej razy, ale często się z tym zgadzają) i wiem, jak wyglądał łudstok nie tylko rok i dwa lata temu, ale te pięć, sześć, siedem, osiem lat temu, i zaczynam rozumieć tych, co mówią, że to już nie to samo, co Żary, bo zaczynam powoli być przekonany, że to nie to samo, co pierwsze łudstoki w Kostrzynie.

Niedługo np zniknie scena folkowa taka, jaka była wcześniej, pełna magii, różnorodności właśnie i tajemniczości, gdzie kiedyś tylko ognisk brakowało, taka atmosfera była, a teraz jest "małą" sceną zepchniętą w kąt dla "mniej popularnych" zespołów.

Kiedyś i tego podziału nie było zresztą. Kolejna zmiana z serii zmian, bo "świat też się zmienia".
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group