Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: vin
Śro 23 Sty, 2013
Enter Shikari
Autor Wiadomość
Alexy  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 18 Sty 2013
Posty: 2
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pią 18 Sty, 2013   

I, jak wiadomo coś oficjalnie? Szukając na necie nic takiego nie znalazłem, a bardzo chętnie bym się wybrał na ich koncert. Na żywo dupę urywają :>
Polecam obejrzeć&posłuchać (ale całe, a nie tylko początek po czym stwierdzić słabe i wyłączyć :>)
[video]http://www.youtube.com/watch?v=s2035q8It0s[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=jeDZMpigsB8[/video]

Grają różnie - i lżej i nieco (relatywnie) ciężej. Mimo wszystko uważam, że gdyby takowy koncert się odbył, to wielu ludzi zmieniło/ukształtowałoby sobie opinię o tym zespole, myślę, że pozytywną ;). Peace. I bez spin ludzie - są gusta i guściki.
 
 
vvv  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 53
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Pią 18 Sty, 2013   

narazie lipa z zespołami. straszna lipa. większośc zespołów nie jest wogule w woodstockowym klimacie. może ja mam inne wyobrażenie, że chciałabym zespoły 'z kwiatami we włosach' a nie jakieś pieprzone elektroniki
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Sob 19 Sty, 2013   

Alexy, dzięki za wstawki :) Właściwie to nie są źli.. są wręcz kurewsko beznadziejni.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Sob 19 Sty, 2013   

vvv napisał/a:
narazie lipa z zespołami. straszna lipa. większośc zespołów nie jest wogule w woodstockowym klimacie. może ja mam inne wyobrażenie, że chciałabym zespoły 'z kwiatami we włosach' a nie jakieś pieprzone elektroniki

to faktycznie mamy inne wyobrażenie o Woodstocku

ile ludzi tyle opinii ;)
 
 
 
333kingston  
Forumowy prawiczek
czubek

Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 21
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

co robi w dziale 'pewniaki' kapela ktora 'pewniakiem' nie jest? po za zbędnym, poki co, robieniem nadziei? :/ trochę nie rozumiem.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

Nie jest pewniakiem? Ulżyło mi ;d
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

333kingston napisał/a:
co robi w dziale 'pewniaki' kapela ktora 'pewniakiem' nie jest? po za zbędnym, poki co, robieniem nadziei? :/ trochę nie rozumiem.


Jak to nie jest ? W sobotę chłopaki po występie w klubie w Warszawie już za kulisami zapraszali na Woodstock :) A czemu za kulisami? Być może Juras chce poczekać z ich ogłoszeniem, może mają zamykać festiwal jako tzw 'główna gwiazda'? Któż to wie. Niemniej jak już sami artyści mówią, że zagrają, to jak mają pewniakiem nie być? ;-]
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

aqu32 napisał/a:
może mają zamykać festiwal jako tzw 'główna gwiazda'?

Jeśli tak ma faktycznie być to ktoś ma niezłe poczucie humoru w sytuacji gdy na festiwalu gra Anthrax gwiazdą główną miałby być ten syfek?xD
Wtorek rozpoczynam od uśmiechu, a to wszystko dzięki Tobie! :)


Ludzie, bez takich jaj.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

Przynajmniej kolejny rok z rzedu nie będzie dylematu, czy finał PW na Dużej Scenie, czy u Kriszny. Z wyborem na Krisznę rzecz jasna :D
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

19kojot91 napisał/a:

Jeśli tak ma faktycznie być to ktoś ma niezłe poczucie humoru w sytuacji gdy na festiwalu gra Anthrax gwiazdą główną miałby być ten syfek?xD
Wtorek rozpoczynam od uśmiechu, a to wszystko dzięki Tobie! :)


Ludzie, bez takich jaj.

Ale Ty kojot znowu wypłakujesz bzdurę.

Może Anthrax miał jedyny wolny termin w piątek? To poza tym chyba Anthrax decyduje jakiego dnia ma gdzie zagrać chyba?

Już Ci powiedziano nie raz, to nie jest festiwal tylko pod Twój gust. Dla innego śmiechem na sali byłoby, gdyby Anthrax zamykał festiwal w przypadku gdy, np. byłoby na tym festiwalu Eluveitie.

I mam tyle samo racji co Ty, bo patrzę wg. swojego gustu.

PS. Poza tym to od kiedy na Woodstocku główna i największa gwiazda zamyka festiwal? Czy na innych festiwalach, też zawsze największa gwiazda jest ostatniego dnia wieczorem?

PS.2 podobno Enter Shikari dało czadu w Wawie? Był ktoś? Słyszałem, że Cancer Bats też nie zawiedli, a dowiedziałem się, że grają z ES dopiero w dniu koncertu :/ Kurczę, gdybym pojechał na CB to ciężko byłoby jakiemukolwiek zespołowi przebić u mnie w tym roku ten koncert.
  
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

Jaaasiek napisał/a:

PS. Poza tym to od kiedy na Woodstocku główna i największa gwiazda zamyka festiwal?


W ostatnich latach, od kiedy Woodstock gra czwartek-sobota przyjęło się, że headlinera ustawiają na sobotę wieczór, na przedostatni koncert.
A powód tego jest oczywisty - na festiwalu jest wówczas największa publika.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

Kreator 2008, Clawfinger 2009, Papa Roach 2010... wcale nie grali na końcu ;)
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

Jaaasiek napisał/a:
Kreator 2008, Clawfinger 2009, Papa Roach 2010... wcale nie grali na końcu ;)

aqu32 napisał/a:
od kiedy Woodstock gra czwartek-sobota

w sumie to tylko ostatnie 2 lata ;-)
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

aaa, sorki, nie doczytałem ;) myślałem, że ogólnie o trzydniowe Woodstocki chodzi :)
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

No ja jeszcze zanim zostałam modem też rozkminiałam czemu temat jest w pewniakach, bo z całym szacunkiem dla Ciebie Agu, ale mimo tego, że gdzieś tam coś słyszałeś to ja akurat bym poczekała na ogłoszenie oficjalne ( swoją drogą, Ty słyszałeś czy ktoś tak Ci powiedział?).

No, ale skoro nikt do tej pory tematu nie przesunął tzn, że to tylko moje zdanie, więc sama tego robić nie będę.
 
 
 
kowal  
Rozkręca sie


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 235
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

ja już od dawna dziwie się czemu temat wisi w pewniakach, bo ktoś coś powiedział...
Najlepsze jest to, że przez to, że temat wisi w pewniakach niektóre inne serwisy puszczają dalej info w świat, że najpewniej zagrają oni na Woodstocku. Cóż za sławne forum ! <rotfl3>

może pomyślcie nad kolejną 'zakładką' - ploty. bo takowe się co rok pojawiają, nie tylko jeśli chodzi o koncerty. a poplotkować wiadomo - zawsze fajnie! :)
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

vin napisał/a:
No ja jeszcze zanim zostałam modem też rozkminiałam czemu temat jest w pewniakach, bo z całym szacunkiem dla Ciebie Agu, ale mimo tego, że gdzieś tam coś słyszałeś to ja akurat bym poczekała na ogłoszenie oficjalne ( swoją drogą, Ty słyszałeś czy ktoś tak Ci powiedział?).


Poszlak tego, że zagrają jest już kilka. najpierw Juras mówił, że prowadzą zaawansowane rozmowy z kapelą, którą polecili im The Qemists - więc musiało tu chodzić o Enterów (a skoro o tym wspomniał publicznie to pewnie sam już wiedział, że kontrakt jest niemal pewny). Potem na jednym z koncertów potwierdził ich występ jeden z muzyków The Qemists, o czym wspominał autor tego tematu w którym piszemy. A teraz sami muzycy Enter Shikari również siebie na woodstocku zapowiedzieli. Wrzucili także ten link na swój profil na fejsie:
http://theeyeofeverystorm...-2013/#comments
Zarówno w komentarzach pod tym linkiem na facebooku, jak i w komentarzach pod powyższym tekstem ludzie piszą, że rozmawiali z nimi i ich występ na Woodstocku jest już praktycznie przesądzony. Dodam, że ja osobiście na tym koncercie być niestety nie mogłem.
ps.
aQu, nie aGu - to tak w kwestii organizacyjnej ;)
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

Dziękuje za wyjaśnienie..już mi lepiej. W 99% jestem już przekonana;) A co do nicka to sorry wielkie. Pamiętałam, że Aqu a nie Agu, nie wiem sama czemu mi się tak napisało.
 
 
 
karmen_b  
Forumowy prawiczek
karmen_b

Wiek: 32
Dołączyła: 14 Sty 2013
Posty: 2
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

W Warszawie dali zajebisty koncert i tak, potwierdzili, że będą na Woodstocku. Miałam to szczęście rozmawiać z członkami zespołu.
Wiadomo, że nie wszystkim przypadną do gustu, ale chyba własnie o to chodzi żeby każdy znalazł tam coś dla siebie, czyż nie? Jeśli mi nie podoba się twórczość jakiegoś zespołu, po prostu odpuszczam sobie ich koncert i czekam na coś, co będzie mnie interesowało.
Polecam taką taktykę wszystkim.
Dajcie nam- fanom, cieszyć się z tego koncertu ;)
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

Powstał właśnie dział Ploty dla zespołów, o których coś słychać, ale nie są jeszcze pewniakami. Przeniosłam ten temat. Jak Owsiak oficjalnie ogłosi to temat wróci do pewniaków.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

Ja obstawiam, że ogłosi to dzisiaj ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group