Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: vin
Śro 23 Sty, 2013
Enter Shikari
Autor Wiadomość
Synu  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 15
Skąd: Chojnice
Wysłany: Czw 08 Lis, 2012   

Wygrasz kolejny powód do marudzenia ;)
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw 08 Lis, 2012   

Na żywo zajebiści, ale w studio też dają radę, jest moc
[video]http://www.youtube.com/watch?v=Ua6APEgi2HE[/video]
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pią 09 Lis, 2012   

Jak ja lubię kiedy ktoś mi na siłę wciska, że coś jest zajebiste :D
To dla mnie nie jest i tyle!
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 09 Lis, 2012   

Kefir napisał/a:
Jak ja lubię kiedy ktoś mi na siłę wciska, że coś jest zajebiste :D
To dla mnie nie jest i tyle!


No jak to nie jest?
przecież otrzymało nagrodę za najlepsze beknięcie, za najlepsze rzygnięcie i najlepszą srakę! To jest genialne,a Ty jesteś zamknięty na inne gatunki i w ogóle jakiś taki ociemniały! Tylko narzekacie, a potem będziecie chwalić,że mieliście czas,żeby iść się do tojków wysrać,jak ten cudowny zespół z milionem nagród zagra xD
 
 
farfalla  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 13 Cze 2012
Posty: 16
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 09 Lis, 2012   

nawet jakby wyjebać te elektroniczne dźwięki to to jest zwyczajny pop udający rock albo coś gitarowego z radiowymi refrenami <ziewa2>
 
 
Bastet  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 02 Wrz 2012
Posty: 36
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 09 Lis, 2012   

Pozwolę sobie na mały OT.

Gdzie się podziały woodstockowe ideały? Czy większość forumowiczów to tylko okazjonalni 3-dniowi woodstockowicze? Gdzie wzajemny szacunek, szacunek dla artystów oraz tolerancja?
Wmawianie innym ze dana kapela/gatunek muzyczny jest zajebisty/gówniany jest zwyczajnie głupie, ponieważ każdy lubi coś innego, a ocenianie czyjegoś gustu to po prostu buractwo. Szkoda, że nawet tutaj ludzie zapominają o ważnych zwrotach takich jak "moim zdaniem", "dla mnie" itp... :-(
 
 
farfalla  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 13 Cze 2012
Posty: 16
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 09 Lis, 2012   

Bastet, a gdzie się podział ten woodstockowy line up? oczywiście zawsze szeroki: rock i jego pochodne, folk itd. ale elektroniki i Peji nie było... ogólnie to masz racje. W moim przypadku to jest luźna uwaga na temat tego zespołu ostatecznie i tak w pociągu padają pytania 'a w ogóle kto w tym roku gra?' i pytają własnie ci woodstockowicze z prawdziwego zdarzenia. Mi się ten zespół zwyczajnie nie podoba i nie będzie dobrym soundtrackiem do tej cudownej kilkudniowej egzystencji, ale jak już będzie to będzie. <z jezorem>
 
 
Synu  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 15
Skąd: Chojnice
Wysłany: Sob 10 Lis, 2012   

Jak ja lubię jak ktoś mi na siłę wciska, że coś jest gówniane. Możemy tak w nieskończoność. Nie podoba się, dobra rozumiem, ale po co ta cała otoczka o znikaniu atmosfery festiwalu, końcu woodstocku i inne wróżby. Jeżdżę na woodstock od 7 lat i choć może festiwal stara się trochę iść do przodu i urozmaica line-up to będąc tam nie odczułem, żadnych diametralnych zmian atmosfery. I nie mówcie mi co pasuje, a co nie pasuje, bo skoro nastawiamy się tam z założenia na tolerancję i miłość do ogólnie pojętej muzyki to jedyną rzeczą, która tam nie pasuje to właśnie wizje i jak to teraz jest zjebanie.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob 10 Lis, 2012   

Bo, zaczęło się, Synu, od tego, że narzekamy tylko dlatego, że to elektronika, i ma nam się podobać, byśmy byli tolerancyjny. Przy czym wyjaśnianie skwapliwie pominięto, jak i przykłady pokroju Asian Daab Fundation czy w drugą stronę Sabatona. Już w poprzedniej dyskusji, w dziale marzenia. O to chodzi ;p

Także o temat, który podjąłeś, ale jest dłuższy i roztrząsany w innych tematach już.
 
 
Synu  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 15
Skąd: Chojnice
Wysłany: Sob 10 Lis, 2012   

Bycie tolerancyjnym nie znaczy, że ma Ci się podobać tylko właśnie, żeby tolerować. Wiem, że temat jest co chwilę roztrząsany, bo już nawet brałem w takim kiedyś udział. Poza tym szczerze szanuję jak ktoś napisze, że mu się coś nie podoba, ale spoko bo ma wtedy czas na inne rzeczy, koncerty czy popijawę przy namiocie, bo to jest normalne podejście do sprawy, a jak ktoś odczuwa nieodpartą potrzebę napisania, że coś jest gówniane, na sunrise z tym, bo nie pasuje, że owsiak go w ch**a robi, to niech może się zastanowi nad znalezieniem festiwalu bardziej ukierunkowanego, a nie tak otwartego na różnorodność.
Żeby już nie robić offtopu. Enter Shikari moim zdaniem grają z mega wypierdem, może wokalista nie jest mistrzem wokalu to jednak, nieźle łączą wyraźne gatunki co w ogólnym rozrachunku powoduję, że ich muza zwłaszcza na koncercie na żywo może wypruwać flaki.
 
 
Du-Ray  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 14
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob 10 Lis, 2012   

Dyskusja bardziej się rozwinęła, niż przy alkoholowym upojeniu.

Moim zdaniem zespołowi zwyczajnie brakuje prtolnięcia. Quemists, moim zdaniem, ma więcej mocy nawet w youtubowych teledyskach.
 
 
auberginesgeneration  
Coś już napisał
blizny, alkohol i tatuaże


Wiek: 27
Dołączyła: 10 Lut 2011
Posty: 97
Skąd: Posen
Wysłany: Nie 18 Lis, 2012   

hmm... ja się bardzo cieszę i trzymam kciuki za potwierdzenie, bo ja bawiłam się świetnie, żeby nie powiedzieć najlepiej w tym roku na Qemists i zeszłym na Skindredzie, czyli właśnie takich mieszankach dających powera :)
 
 
 
klivids  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 19
Skąd: Radom
Wysłany: Wto 27 Lis, 2012   

Bastet napisał/a:
Mnie zastanawia jedno: czy wszyscy "hejterzy" chociaż zapoznali się z twórczością zespołu, czy marudzą dla samego marudzenia, tylko dlatego że w muzyce Enter Shikari jest coś z elektroniki?
Moim zdaniem jest to najciekawsza propozycja z dotychczasowych kapel mających coś wspólnego z elektroniką, ponieważ grają muzykę ROCKOWĄ z elementami elektronicznymi w przeciwieństwie do innych "elektronicznych" artystów, którzy byli na woodzie ;P


Uwielbiam elektronikę i Prodigy (mimo rozczarowania), Asian Dub Foundation czy Dubioza Kolektiv to dla mnie było czymś niesamowitym. Niestety Enter Shikari jak i Gooral mi nie podchodzą.
 
 
Mefisto  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 35
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

Smieszy mnie to ze dla wiekszosc ludzi, ktorzy jezdza albo inaczej wypowiadaja sie na forum, na woodzie powinno grac tylko KSU i tym podobne. Do usranej smierc, caly czas to samo ze powinno byc na woodzie "stary dobry polski punk". Ale po co caly czas to samo?
Przed koncertem Heaven shall burn komentarze "To sa pedaly jakies ja na to nie ide" po 2 piosenkach HSB odrazu wszyscy w pogo z okrzykiem na ustach jacy to oni nie sa zajebisci.
Z Papa roach tak samo "Pedaly,emosy nie pasuja na woodstock. Polski punk!" 20 min po rozpoczeciu koncertu " KTO GRA TAK ZAJEBISCIE?"

Zawsze gdy gra cos nowego z gatunku Core to hejty i gadki ze nie pasuja na wooda, a wlasnie Ci wykonawcy najlepiej bawia sie na scenie nie sa gwiazdeczkami ktore jada dla kasy, tylko po to zeby robic to co kochaja.
Zapraszajac takie zespoly otwieramy "brame" na wieksza liczbe imprez gdzie mozna pomoshowac przy naprawde dobrym darciu ryja.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

Mefisto, a teraz uspokój się, przemyśl co napisałeś, przeczytaj wszystkie wypowiedzi, przemyśl tym razem je i napisz znowu. To oczywiście prośba. By prowadzić kulturalną dyskusję, nie wpadać w totalne skrajności i nie wmawiać niczego ludziom, wiedząc lepiej o co im chodzi niż oni sami.
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

:D Papa Rołcz był strasznie słabyyyyyyyy :D A co do HSB zgodzę się,wypadli naprawdę fajnie,ale na nich nie psioczyłem nawet przed występem bo to jednak mimo wszystko coś więcej niż typowy gówniany core, piszesz o dobrym darciu ryja a wrzucasz propozycje jakichś jęczących kastratów:)
Fakt, ciągłe wołanie o punka jest już wkurzające zwłaszcza,że punka jest dużo o krishny,a metalu praktycznie nie ma (2/3 koncerty to prawie nic) Jak już walczyć o ciężką muzykę gitarową to taką gdzie gitary są faktycznie ważne i nie stanowią tła dla homosiowatych ryków godowych:)

[video]http://www.youtube.com/watch?v=XD1BBE-XYxQ[/video]
Ot pierwszy przykład z brzegu
 
 
osa321  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Kwi 2012
Posty: 11
Skąd: Oświęcim
Wysłany: Pon 03 Gru, 2012   

Jeśli nie lubisz elektroniki, jesteś nietolerancyjny! Zaprośmy na Woodstock jakiś Honor czy inne idiotyzmy, bo przecież ten festiwal jest dla wszystkich. W sumie można by na dużą scenę dać Weekend, bo usłyszymy "Ona tańczy dla mnie".
Niestety. PW z roku na rok będzie odchodził od tego co było na początku, a przegadywanie się na internetowym forum nic tu nie da. Pozostaje tylko siedzieć i płąkać :P
 
 
Mefisto  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 35
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 04 Gru, 2012   

Szczerze chetnie bym posluchal Honoru na glownej scenie :3
Muzyka sie zmienia, wiec po co siedziec caly czas w jednej oklepanym "gatunku", nie lepiej zobaczyc to pod kierunkiem tego ze elektronika moze polepszyc piosenke itp.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 06 Gru, 2012   

Słaboo. Ale ponoć na żywo dupę urywają, więc z ciekawości się przejdę.
 
 
 
Kus  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 27 Paź 2011
Posty: 15
Skąd: Rsko/Piotrków
Wysłany: Pon 17 Gru, 2012   

wg last.fm na 1sierpnia mają koncert u ruskich na Kubana 2k13, co będzie jak ich Putin nie wypuści albo samolot się rozbije we mgle?

xD
 
 
karmen_b  
Forumowy prawiczek
karmen_b

Wiek: 32
Dołączyła: 14 Sty 2013
Posty: 2
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 14 Sty, 2013   

kiedy widzialam ich w 2011 roku na Reading Festival ich koncert byl dla mnie lekka masakra stojac przy barierkach, ale tak mi sie spodobali, ze w sobote jade do Warszawy na ich kolejny koncert.
polecam, fajni sa !:)
http://www.youtube.com/wa...n&v=s13RoHLMYr4
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group