Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: vin
Śro 23 Sty, 2013
Enter Shikari
Autor Wiadomość
Kołodziej  
Coś już napisał
nakurwiacz!

Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 92
Skąd: Częstochowa/Łódź
Wysłany: Śro 31 Paź, 2012   

Ta kapela została odkryta zupełnie przypadkiem przez moich znajomych gdy pojechali na festiwal Rock for People do Czech z myślą zobaczenia The Offspring. Enter Shikari grali przez nimi. Był to ponoć najlepszy koncert festiwalu. Wiadomo później było słuchanie ich muzyki i kolejny (ponoć) rewelacyjny koncert w Warszawie. Dlatego ja się wstrzymam z wydawaniem jakichkolwiek sądów, dopóki nie zobaczę tego na żywo :)
 
 
krzyu  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 31 Paź, 2012   

19kojot91 napisał/a:
MTV i VIVA też ich uważa za jedną z najlepszych kapel na żywo? zdecydowana większość forumowiczów tego nie kupuje

No właśnie, na forum, ile Was tu jest?(malkontentów) Strzelam, 27?
Ja też nie znam zespołu, ale chętnie posłucham na żywo.
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Śro 31 Paź, 2012   

krzyu napisał/a:
Ja też nie znam zespołu


Kto powiedział, że nikt go nie zna i jedynie krytykuje? Czytaj uważnie jeśli już masz coś pisać.
 
 
katasza  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 28 Mar 2011
Posty: 59
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Śro 31 Paź, 2012   

ale chała :P mózg mi padł po przesłuchaniu kilku kawałków :P
 
 
trutek  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 10 Lut 2012
Posty: 33
Skąd: Ozimek
Wysłany: Śro 31 Paź, 2012   

Pięknie, pięknie, coraz piękniej, tylko czekam na oficjalne info od Jurka i mogę zacząć robić pod siebie ze szczęścia. Byłem na nich 3x i za każdym razem zrobili piękny rozpiernicz. Są naprawdę najlepszym zespołem na żywo. Genialna interakcja z publiką, ogromne zaangażowanie na scenie, każdy koncert grają, jakby to miał być ich ostatni, że się tak wyrażę. O warstwie muzycznej i tekstowej nie wspomnnę, to kwestia gustu, ale dla mnie jest perfekcyjna. Nikt tak jak oni nie potrafi połączyć post-hardcore'owego ducha z elektroniką. Tylko u nich brzmi to tak dobrze, tak naturalnie. Polecam ich ostatni album "A Flash Flood Of Colour", mnóstwo eksperymentów, genialny przekaz.
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Sob 03 Lis, 2012   

Post-hardcore to niesamowity syf , wstyd dla prawdziwego hardcore - ale z tą kapelą jest coś nie tak bo chętnie bym po moshował pod scena! jak najbardziej jestem na tak!

tró hejterzy wystarczy że usłyszą elektronikę i już srają ogniem ;d bo są przecież tacy tró! ja na szczęście z tego wyrosłem po gimnazjum :))
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Sob 03 Lis, 2012   

O zespole słyszałam pierwszy raz jakieś 2 lata temu, ale dopiero teraz zmobilizowałam się, żeby zobaczyć co oni tam grają..i przyznam szczerze, że mi się podoba. Nawet mimo tej elektroniki. <z jezorem> Kumpel był na nich w Wawie i był zachwycony. Na koncert się przejdę na pewno chociażby z ciekawości, ale póki co:

trutek napisał/a:
czekam na oficjalne info


bo takie tam gadanie to dla mnie za mało, żeby uważać zespół za pewniak.

Podsumowując jestem na tak :D
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob 03 Lis, 2012   

Cytat:
tró hejterzy wystarczy że usłyszą elektronikę i już srają ogniem ;d bo są przecież tacy tró! ja na szczęście z tego wyrosłem po gimnazjum :))


Czyli wystarczy, że przesłuchałem i zwyczajnie mi się nijak nie podoba tylko męczy i jest dla mnie przeformowaną papką bez względu na gatunek, pomijając sam profil festiwalu i wciepywanie w niego elektroniki, bo to inny temat, i już jestem tró hejterem cokolwiek to znaczy, sram ogniem i nie wyrosłem z gimnazjum?
I do tego pewnie jestem jeszcze niemodny i nietrendi czy niedżezi, czy jak to się mówi, oraz nietolerancyjny!

Aha ;d
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Sob 03 Lis, 2012   

Radosław Lubor napisał/a:
i nie wyrosłem z gimnazjum?

chyba tak :((

razcej mówiłem o tych ludziach któzry nawet nie słuchając danego utworu zaraz krytycznie oceniają go tylko ze względu na to że występuje w nim elektronika
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob 03 Lis, 2012   

A to są tu tacy wśród wypowiadających się? ;p
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 03 Lis, 2012   

Wiaderko napisał/a:
tró hejterzy wystarczy że usłyszą elektronikę i już srają ogniem ;d bo są przecież tacy tró! ja na szczęście z tego wyrosłem po gimnazjum :))


No popatrz:) a ja w zamierzchłych gimnazjalnych czasach, gdy nie potrafiłem oddzielić gówna od muzyki nie srałem ogniem i byłem tolerancyjny dla wszelakiego syfu,a dopiero później zacząłem komentować pewnie kapele zgodnie z rzeczywistością:)

chyba się uwsteczniam:P

Wiaderko napisał/a:
razcej mówiłem o tych ludziach któzry nawet nie słuchając danego utworu zaraz krytycznie oceniają go tylko ze względu na to że występuje w nim elektronika


Przysięgam, że wszystko co krytykuję przesłuchałem, bądź przesłuchać próbowałem,ale nie dotrwałem do końca.
 
 
KubaKuba  
Coś już napisał
ZDR

Wiek: 27
Dołączył: 13 Sty 2012
Posty: 86
Skąd: Drawsko Pomorskie
Wysłany: Nie 04 Lis, 2012   .

Dobrze jakby było coś fajnego u Kriszny :D
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie 04 Lis, 2012   

Kuba, co roku jest coś fajnego u Kriszny ;p I żadna elektronika tam nie trafi :D
 
 
Rootwater  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 24 Maj 2012
Posty: 44
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 04 Lis, 2012   

Normalnie kurwica mnie trafia jak w każdym temacie czytam ''gimbus'' , ''gimnazjum' i komentarze cwaniaków którzy są już po gimnazjum i jacy to oni teraz są dorośli. Kiedyś jak ktoś głupio gadał nazywano go kretynem, teraz gimbusem... Co to kurwa jest ? Jak ktoś skończył gimnazjum nie oznacza, że jest super dorosły i w ogóle. Nie wiem czy wiece ale kiedyś było 8 lat podstawówki i nie było żadnego gimnazjum. Przepraszam niezmiernie za ot ale już mam po dziurki w nosie czytania o gimbusach!
 
 
trutek  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 10 Lut 2012
Posty: 33
Skąd: Ozimek
Wysłany: Nie 04 Lis, 2012   

Gimbus to stan mentalności, a nie stopnia edukacji danej osoby. Ktoś może mieć 14 lat i być inteligentnym, ogarniętym, zarówno ktoś może mieć 25 lat i mentalnie utknąć w gimnazjum. Tak się przyjęło w Internecie i taka moda teraz panuje. Tak samo jak ktoś robi z kogoś żarty, albo wkręca kogoś to musi być nazwany w dzisiejszych czasach trollem. Świata swoją postawą nie zmienisz, więc po co się przejmujesz? Moda zawsze przemija, kilka miesięcy i znajdą sobie inne wyrażenie, które będą męczyć przez jakiś czas.
 
 
KudlaczDG  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 28 Lip 2012
Posty: 8
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Pon 05 Lis, 2012   

Defekujecie żarem, a potem będzie jak po Qemistach ,,ooo jak faaaajnie,, . Zobaczycie koncert - ocenicie. Sam nie lubię np. Arki Noego, a bawiłem się przednio w tamtym roku. Bardzo dobrze, że jest jakieś urozmaicenie. Bo pomimo tego, że sam jaram się bardzo ciężką muzykę to wychodzę z założenia, że od nadmiaru można się obrzygać.
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 07 Lis, 2012   

Ja tam nie powiedzialem "ale faaajniiieee". Więcej, było to marne z daleka. Pod samą sceną wielotysięczny tłum się dobrze bawił, owszem. Przy atmosferze woodstockowej i pod sceną i przy alkoholu znajdą się tysiące doskonale bawiących się ludzi nawet, jak zagrają Doda czy Feel ;p

Po prostu pójdzie się gdzie indziej, tak samo na Gooralu. Szkoda tylko, że nie można się doczekać wielu zespołów reprezentujących ducha woodstocku, to, co go kreowało, a kolejny rok z rzedu są dyskotekowe wynalazki pokroju Goorala. I coraz więcej takich rzeczy.

Na samą elektronikę nie psioczę. Asian Daab Fundation dało świetny występ i nie złożyłem na niego nigdy słowa krytyki, to dla przykładu ;p Z drugiej strony jak Sabaton wygra bączka i będzie chciał wrócić to też przyjmę to jak zapowiedź gry Goorala czy Enter Shikari. Więc nie spinajcie się tam z tym dogmatyzmem, że jesteśmy tru gim black hardcore obrońcami krzyża i gitar ;p I że ma nam odpowiadać i się podobać, byśmy okazali swoje lepsze wnętrze zamiast zaścianku ;p
 
 
kecaj1603  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 131
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 07 Lis, 2012   

na początku bardzo się ucieszyłem gdy zobaczyłem że ta kapela zagra, niestety dość szybko zrozumiałem że pomylili mi się z All Shall Perish (z jakiś powodów zawsze nazwy tych kapel mi się mylą).
Nie mam nic do muzyki elektronicznej czy techno ale po przesłuchaniu kilku utworów powiem szczerze że to strasznie nudna i słaba kapela. I prawdę mówiąc kompletnie nie pasuję mi do woodstocku a w takim tempie za kilka lat zamiast dobrej muzyki zacznie zapraszać się na wooda dj tiesto albo skrillexa.
 
 
Zajc13  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 2
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 08 Lis, 2012   

Nadzieja moja wielka iż zespół ten się nie pojawi na Woodzie...
Hłam jakiś to jest a nie muza... Wokalista śpiewać nie potrafi, ani nawet drzeć się do mikrofonu... A samej wartości ich 'muzyki' nawet komentować nie będę...
 
 
Synu  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 15
Skąd: Chojnice
Wysłany: Czw 08 Lis, 2012   

Spokojnie, ta sama zgraja narzekaczy komentowała wcześniej zeszłoroczny koncert Qemists, a zagrali zajebiście. Macie moje (nic nie znaczące co prawda) słowo, że teraz będzie tak samo. Przyznaje, że nowina z tym pewniakiem bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Na zakończenie polecam ten kawałek:
http://www.youtube.com/wa...9E2gr4.[/video]
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 08 Lis, 2012   

Marne to powyżej ;p Jak nie będzie zajebiście i nie dotrzymasz w ten sposób słowa, to co wygram? AGD? :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi