Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: vin
Śro 23 Sty, 2013
Enter Shikari
Autor Wiadomość
Taffi1994  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 13 Lis 2012
Posty: 25
Skąd: Łask
Wysłany: Śro 10 Kwi, 2013   

Zgadzam się z przedmówcą sam nie byłem przekonany o ich występie, ale gdy obejrzałem parę ich koncertów od razu ich polubiłem.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=zEv2DXPrgO8[/video]
jak zagrają z taka mocą to jestem w niebie :P
 
 
 
Kazut  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 11
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: Śro 10 Kwi, 2013   

Ich występy są świetne. <haha> Wczoraj moje serce podbił ten (a dokładniej śpiewy tłumu):
[video]http://www.youtube.com/watch?v=rzTB2l5Wm1c[/video]
Przez cały koncert żaden mikrofon nie był niezbędny. :D
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Śro 01 Maj, 2013   

'Dub / HappyHardcre / Rock'
heh, kto powpisywał tutaj te gatunki? bo żaden z powyższych do nich nie pasuje ;] a już w szczególności nie dub.
 
 
 
Kazut  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 11
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: Wto 21 Maj, 2013   

Co poradzisz.

Ja mam wielką nadzieję, że ich setlista będzie unikalna, woodstockowa. Szczerze mówiąc będę lekko zawiedziony jeśli zagrają tą standardową.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 21 Maj, 2013   

Ale dlaczego miałaby być unikalna? Machine Head w zeszłym roku tez na całej europejskiej trasie grał praktycznie cały czas jedną setlistę.
 
 
 
Kazut  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 11
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: Wto 21 Maj, 2013   

Jaaasiek napisał/a:
Ale dlaczego miałaby być unikalna? Machine Head w zeszłym roku tez na całej europejskiej trasie grał praktycznie cały czas jedną setlistę.

Machine Head dość długo gra(/li) to samo, ale wcale nie uważam, że to dobrze. ;)

ES mają bardzo, bardzo dużo ciekawych piosenek, których niestety nie można za często usłyszeć live i po prostu byłoby mi bardzo miło gdyby zrobili taki drobny wyjątek. ;)
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 22 Maj, 2013   

Nie no wiadomo, że każdy ma swoją jakąś playlistę. Ale zespoły światowego formatu (chociaż nie wszystkie), planując trasę, raczej mają opracowaną jedną bazową setlistę, która się koryguje podczas poszczególnych eventów.
 
 
 
Chester  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 205
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Pon 08 Lip, 2013   

Odliczam dni ^^
 
 
Kazut  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 11
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: Pon 08 Lip, 2013   

Nie jesteś sam. :D
 
 
Chester  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 205
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Wto 09 Lip, 2013   

To dobrze :D Planuję coś ciekawego na Crowd Surfing, tylko nie wiem jak mi fundusze pozwolą :D
 
 
AdrianOSW  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 9
Skąd: ostrów
Wysłany: Wto 09 Lip, 2013   

Słucham ich od kilku miesięcy, nigdy nie widziałem live, ale oglądając na bieżąco wycinki z ich koncertów, to szykuje się najlepszy występ :D

@Chester, jak masz jakieś pomysły ciekawe (i nie wymagające ogromnego nakładu $) to podrzuć mi coś na PW. :)
 
 
cheatman  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 15 Mar 2011
Posty: 41
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 16 Lip, 2013   

z tegorocznego Downloada, chyba dają radę ;)

[video]http://www.youtube.com/watch?v=PoPFJh2sVYc[/video]
 
 
TrojanSkins  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 33
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Śro 17 Lip, 2013   

Nie, nie dają rady, a to że byli na Downloadzie nic nie znaczy, bo Download się skończył ;)

Jak dla mnie chłopaki chcą zaistnieć, ale nie do końca wiedzą co grają, czego chcą. Patrząc na wielkie zespoły można stwierdzić, dlaczego są wielkie. Są wielkie, ponieważ wiedzą czego chcą, wiedzą co chcą grać, wiedzą co chcą od życia itd.

Wg mnie, to zgraja chłopców z instrumentami. Nic więcej. Nie chodzi o to że mnie nie zainteresowała ich muzyka, ale nie wnoszą nic swoją twórczością do instrumentalnego świata. Niby szaleją, grają, napierdalają, ludzie się bawią. Ale to jakieś puste, dawno temu opatentowane. Nie są pewni siebie, a na scenie zachowują się dla mnie chujowato. Dziękuje dobranoc :D
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 17 Lip, 2013   

Tak, Download się skończył, jeśli chodzi o datę festiwalu. Takiego składu jak tam jest co roku to chyba żadna scena festiwalowa nie widziała.

Jeśli chodzi o ES, to doskonale wiedza co chcą grać i robią to od pierwszej płyty. Jednym się podoba, innym nie, ale jeśli chodzi o moje zdanie to szaleństwo na scenie tylko pomaga w odbiorze publiki, bo chyba tylko Nosowska potrafi tłumy porwać stojąc bez ruchu.
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 17 Lip, 2013   

Mam takie samo odczucie jak TrojanSkins, wygląda to jak banda nieskoordynowanych pajaców, którzy swą padaczkę przenoszą z ruchu scenicznego także na instrumenty.

Ale trudno, zawsze znajdzie się coś do roboty. Szkoda tylko właśnie, że już nie pojawiają się takie Nosowskie itd, czy olewa się jubileusze legend polskiej sceny muzycznej by nie tylko zapraszać, ale na dodatek płacić pajacom.

Tak tak, wiem, wiem, nie podoba mi się to mam wyp...dalać bo to nie tylko dla mnie, ale dla wszystkich i do wszystkiego.

A jak coś jest do wszystkiego, to cóż. Wiadomo do czego jeszcze.
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Śro 17 Lip, 2013   

a ja czekam na koncert niecierpliwie ; 3
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 17 Lip, 2013   

Radek, ale Ty pieprzysz. To, że skaczą po scenie i się bawią to znaczy, że są pajacami? To w takim razie 90% zespołów grających ostrzejszą muzykę to pajace, bo tez gonią po scenie, machają łbami, skaczą na publikę. Weź Ty się zastanów...
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 17 Lip, 2013   

Nie ma to jak wybierać wybiórczo coś, mi o całokształt chodzi :D Ale masz prawo do odmiennej opinii, tak jak ja mam do swojej, Twojej pieprzeniem nie nazywam ;p
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 17 Lip, 2013   

Ale to o to chodzi, że w tym momencie określasz zachowanie typowe dla muzyki rockowej czy innej ostrzejszej, pajacowaniem. No chyba, że uważasz, że tylko stricte rockowe/punkowe/metalowe zespoły mają prawo do wariowania na scenie i Enter Shikari, kopiując ich, pajacuje.

"Pieprzenia" nie bierz na poważnie, bo to tak jakbym Ci przy piwie powiedział "stary, co Ty pieprzysz" ;)
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

Nie zachowania tylko całokształt twórczości scenicznowokalnoinstrumentalnej ^^ Niech sobie nawet się po rusztowaniu wspinają jak ten gość z Łąki Łan jeśli wychodzi im to na zdrowie. Widocznie mamy po prostu inny gust, tylko to wmawianie, że ma się podobać albo jest się ograniczonym mi nie pasuje i to, że nie ma miejsca dla szerzej chcianych i zasłużonych. Ale to szerszy temat już.
 
 
Saiyan  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 21
Skąd: Gostynin
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

miyuki napisał/a:
a ja czekam na koncert niecierpliwie ; 3


Nie tylko ty :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group