Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: vin
Śro 23 Sty, 2013
Enter Shikari
Autor Wiadomość
Alexy  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 18 Sty 2013
Posty: 2
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 31 Sty, 2013   

lukaszfranz napisał/a:
[ Dodano: Śro 30 Sty, 2013 ]
acha - a zespół oprócz tego , że muzycznie oczywiście nowatorski - i jak widać jest moc w tym co grają niesamowita , to jeszcze bardzo inteligentny i utworki mają zawsze nie głupie - zatem poglądowo też mogą się mam nadzieję wielu osobom spodobać :)


Akurat w wielu kwestiach poglądowo są za przeproszeniem do dupy.
Multikulturowość, anty-kapitalizm, prosocjalizm, taki troche RATM. W wielu kwestiach się z nimi nie zgadzam, aczkolwiek sama kompozycja ich utworów (muzycznie) stoi na zajebistym poziomie (imo).
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 31 Sty, 2013   

Kompozycyjnie świetni, to się zgodzę, profesjonalne nagrywki i świetna energia plus kontakt z publiką na koncertach. Reszta, czyli muzyka, jest kwestią gustu.
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Sob 02 Lut, 2013   

Posty nie na temat poleciały. Kto jeszcze raz nie będzie przestrzegał regulaminu, zostanie "nagrodzony".
 
 
masło  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 10
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 03 Lut, 2013   

hohoho, niektórzy się wzdrygają, niektórzy cieszą, mi jest to obojętne, bo jadę na festiwal który powinien uczyć tolerancji:) najwyżej nie pójdę na koncert jeśli nie uznam go godnym mnie, tyle mego
 
 
Taffi1994  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 13 Lis 2012
Posty: 25
Skąd: Łask
Wysłany: Nie 03 Lut, 2013   

Zgadzam się z kolegą w 100% osobiście mam zamiar przejść się pod scenę po przesłuchaniu kilku kawałków zaciekawiło mnie :) a osobiście czuję że sytuacja będzie podobna jak z The Qemists w zeszłym roku ;)
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 04 Lut, 2013   

Jeden z ich lepszych kawałków na żywo (ok, to dwa kawałki połączone w jeden ;] )
[video]http://www.youtube.com/watch?v=EOeXscFYF6U#[/video]
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 04 Lut, 2013   

Bardzo często się nie zgadzam jak ktoś krzyczy, że jakiś zespół jest marny no ale na prawdę mi chłopaki nie podchodzą. Jeżeli to jest ich najlepszy kawałek to niestety znów mi przyjdzie pić.
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 04 Lut, 2013   

Oby w tym czasie coś ciekawego grało na folkowej albo u Kriszny. W sumie to zapewne będzie. Znowu szykuje się lepsza scena u Smalca niż ta Duża...
 
 
Prezes2607  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 12 Lut 2013
Posty: 9
Skąd: Koło
Wysłany: Śro 13 Lut, 2013   

Szczerze... nigdy ich nie słyszałem, ale posłuchałem sobie i dla tych co kochają wall of death, mosh pity i pogo będzie to niesamowita zabawa - oni na prawdę dają masę energii.

[Proszę o przeczytanie całości]

Co do tłumów dresów, itp. Zgadzam się całkowicie, że na The Prodigy przybyła masa motłochu. Ludzie niemal tak... zdegenerowani swoim agresywnym życiem, że z tego co widziałem i słyszałem od znajomych, wielu z nich zostało niesamowicie ostro wyzwanych czy naumyślnie pobitych, tylko dlatego, że byli obok, a twarze sprawców wyrażały tylko tępy uśmieszek czy wyimaginowaną wyższość. Strasznie żałuję, że The Prodigy zagrało. Bardzo zraziło mnie ich zachowanie z barierkami - na dobrą sprawę pewnie nawet nie wiedzieli gdzie są. Dopiero później chyba zrozumieli co to Woodstock. Drugim rażącym elementem było ich zachowanie na scenie - strasznie się wywyższali... a niestety ludzie są dzisiaj tak szufladkowani przez grupy, którym się choćby przyglądają, że przeniosło się to na tą słabszą mentalnie część publiki. Być może zachowanie członków The Prodigy jest tylko budowaniem wizerunku zespołu, ale osobiście uważam, że jakiś miły akcent na start byłby czymś bardzo pożądanym po incydencie z barierkami. Później mogliby wystawiać serdeczne palce przy dropach i bardzo bym się z tego cieszył. Mimo całej tej agresji nowego otoczenia pokazaliśmy czym jest Woodstock i to było dla mnie naprawdę piękne - po wszystkim czułem się cudownie, przywróciliśmy wiarę w nas. Ja bawiłem się świetnie i akurat nic złego mi się nie stało, ludzie z którymi się bawiłem byli bardzo mile zaskoczeni kiedy łapałem ich kiedy mieli się przewrócić nagłym zderzeniem czy czymś podobnym, wielu ( mimo małego stażu na Woodstocku ) opowiadałem o jego magii, o tym co poczułem i poznałem na swoim pierwszym Woodstocku. Wielu z nich później inaczej patrzyło na Woodstock kiedy się ponownie spotykaliśmy gdzieś na ścieżkach, zwykle poszerzając opowieści dla kolejnych znajomych.

Nawiązując do tekstu wyżej, Enter Shikari jak już parę osób napisało nie będzie raczej łąką dla podobnych, agresywnych pszczół jakie zjawiły się na The Prodigy. Grupa ta jest o wiele mniej znana, co mogę potwierdzić choćby swoim małym przykładem, jako że lubię między innymi taki styl grania ( i proszę nie szufladkujmy się. Dla mnie istnieją style: Podoba mi się i nie podoba mi się, idę słuchać czegoś innego. Przyjemnej zabawy. ) nigdy o nich nie słyszałem, choć bardzo długo szukałem czegoś takiego. Poza tym, kiedy jakiś dres usłyszy, że wokalista przechodzi do niemal metalcore'owego śpiewania to w życiu na to nie pójdzie bo będzie się wstydził przed kumplami. Wyłączą podany filmik po samym początku.

Bardzo spodobała mi się wypowiedź Radosława Lubora ze strony ósmej, na samej górze tej strony. Ja także obawiam się tego kogo i co przyciągną kolejne zespoły oferujące podobną muzykę. Niestety ( w tym wypadku ) wszystko idzie na przód, a Pan Jurek Owsiak tylko daje szansę ludziom, aby mogli zmienić się właśnie z tak agresywnych ludzi, w ludzi którzy będą potrafili bronić dobrego imienia i historii Woodstocku. Niestety ludzi bardzo ciężko odmienić po pewnych przeżyciach. Po pierwszym Woodstocku czuję niestety, że to wszystko gdzieś ucieka i też chciałbym poczuć to co czułem pierwszy raz w tym miejscu i posłuchać dźwięków, które kiedyś rozwijały całą tą społeczność. To prawda też, że Woodstock to ludzie, a nie koncert. Potrafimy się przecież śmiać i bawić w swoim gronie. Czy jak ktoś z waszych bliskich się do was uśmiechnie na jakimś strasznie lipnym koncercie to nie odwzajemnicie tego? Znienawidzicie Woodstock?

Jeszcze co do tak zwanych tutaj "hater'ów". Czytałem trochę postów i tematów, teraz i przed przyłączeniem się do społeczności tego forum i widzę, że naprawdę wystarczy dźwięk elektroniki i zaczyna się wojna. Nie można po prostu napisać: ,,nie podoba mi się. Nie chciałbym/abym żeby zagrali na tegorocznym Woodstocku, ale jak zagrają to będę wam życzył miłej zabawy."? Ludzie... piszecie, że Woodstock upada, ale co poniektórzy z was nie ukazują w pewnych, bardzo częstych momentach krzty kultury czy szacunku dla innych czy samej Idei Woodstocku - być może tak musi być bo te osoby to jacyś "true haters". Nie wiem, ale strasznie drażni mnie to, że wszystko w koło się sypie przez takie kłótnie. Jest ankieta, wystarczy kliknąć i gotowe.

Ja z przyjemnością pójdę na ten koncert, jak i na inne żeby tylko dobrze się bawić i usłyszeć coś co da mi radość bo chyba oto chodzi.

Ok, hejtujcie mój styl wypowiedzi i to, że nie bluzgam na lewo i prawo. Ah! I to, że jak na tyle lat to mało co wiem o Woodstocku, może i nie za dużo wiem, ale chyba ważne, że to czuję i tego bronię, szczerze mam to gdzieś. Wasze hejterskie komentarze czytałem tylko z szacunku dla strony.

Szczerze, chciałbym to o tych waśniach wrzucić wszędzie bo brak tu pojednania - w pogo, gdy upadasz, tysiące rąk, a tu tylko sprzeczki.

Mogę dostać za ten off-top bana, byle tylko trochę to pobyło i żeby może ktoś uznał tą wypowiedź za dobrą.
 
 
gipcu  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 01 Mar 2012
Posty: 8
Skąd: wyry
Wysłany: Czw 28 Lut, 2013   

Przesłuchałem album i musze powiedziec że w porównaniu do The Qemists albo The Prodigy to na tym albumie jest bardzo mała ilość tej elektroniki co to jej tak nie lubicie. Widzę że większość z Was ocenia po jednej czy dwóch piosenkach i nie daje sie przekonac tylko przez to bo to zespol przedstawiony w ten sporsob i chocbysmy udowodnili ze gra zajebiscie to i tak zdania nie zmienicie :P takie mam wrazenie :P
Powiedzcie mi czy to jest aż tak złe? -.- bo ja tu nie słysze jakoś natłoku tej "elektroniki"

[video]http://www.youtube.com/watch?v=6DzdzkWdpAA[/video]
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 28 Lut, 2013   

Ja lubię elektronikę i połączenie ich z gitarami ale no kurde dawno mi nic tak nie podchodziło jak to...
 
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 40
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Pią 01 Mar, 2013   

Dezaprobator napisał/a:
Bardzo często się nie zgadzam jak ktoś krzyczy, że jakiś zespół jest marny no ale na prawdę mi chłopaki nie podchodzą. Jeżeli to jest ich najlepszy kawałek to niestety znów mi przyjdzie pić.


Dezo jakis Ty biedny. Mogę Ci potowarzyszyć w niedoli picia :)
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 01 Mar, 2013   

U Kriszny w tym czasie będzie na pewno jakiś dobry koncert, pokazują, jak organizować koncerty :D
 
 
Felas  
Coś już napisał

Wiek: 53
Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Berlin
Wysłany: Nie 10 Mar, 2013   

Ja się jaram.
 
 
Kazut  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 11
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013   

Nigdy wcześniej nie słyszałem o tym zespole, ale już jestem w nich zakochany i nie mogę się doczekać początku sierpnia.
Jak ktoś nie jest przekonany to polecam obejrzeć ich występy live. ;)
 
 
Taffi1994  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 13 Lis 2012
Posty: 25
Skąd: Łask
Wysłany: Śro 10 Kwi, 2013   

Zgadzam się z przedmówcą sam nie byłem przekonany o ich występie, ale gdy obejrzałem parę ich koncertów od razu ich polubiłem.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=zEv2DXPrgO8[/video]
jak zagrają z taka mocą to jestem w niebie :P
 
 
 
Kazut  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 11
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: Śro 10 Kwi, 2013   

Ich występy są świetne. <haha> Wczoraj moje serce podbił ten (a dokładniej śpiewy tłumu):
[video]http://www.youtube.com/watch?v=rzTB2l5Wm1c[/video]
Przez cały koncert żaden mikrofon nie był niezbędny. :D
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Śro 01 Maj, 2013   

'Dub / HappyHardcre / Rock'
heh, kto powpisywał tutaj te gatunki? bo żaden z powyższych do nich nie pasuje ;] a już w szczególności nie dub.
 
 
 
Kazut  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 11
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: Wto 21 Maj, 2013   

Co poradzisz.

Ja mam wielką nadzieję, że ich setlista będzie unikalna, woodstockowa. Szczerze mówiąc będę lekko zawiedziony jeśli zagrają tą standardową.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 21 Maj, 2013   

Ale dlaczego miałaby być unikalna? Machine Head w zeszłym roku tez na całej europejskiej trasie grał praktycznie cały czas jedną setlistę.
 
 
 
Kazut  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 11
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: Wto 21 Maj, 2013   

Jaaasiek napisał/a:
Ale dlaczego miałaby być unikalna? Machine Head w zeszłym roku tez na całej europejskiej trasie grał praktycznie cały czas jedną setlistę.

Machine Head dość długo gra(/li) to samo, ale wcale nie uważam, że to dobrze. ;)

ES mają bardzo, bardzo dużo ciekawych piosenek, których niestety nie można za często usłyszeć live i po prostu byłoby mi bardzo miło gdyby zrobili taki drobny wyjątek. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group