Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Złoty Bączek 2013
Autor Wiadomość
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Śro 19 Cze, 2013   

Jezu, oba zespoły które mi najbardziej pasowały będą grały jeszcze raz. wiem, że będzie teraz ból dupy o happysad, ale trudno. ale zajebiście xD
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 20 Cze, 2013   

Kabanos pociesza moje marchewkowe serducho. <haha>
 
 
Zander  
Rozkręca sie


Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 113
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 20 Cze, 2013   

HAPPYSAD!!! I humor poprawiony na cały dzień! :D
 
 
Rootwater  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 24 Maj 2012
Posty: 44
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 20 Cze, 2013   

Ach, już hejty. Jurek na koncercie happysadu w zeszyłym roku dobrze powiedział. Hejty w necie a na koncercie super zabawa była. To, że nie klną jak Analogsi czy nie napierdalają jak Slayer, nie oznacza, że nie mozna się na nich dobrze bawić. Trochę dystansu ludzie, nie patrzeć na nazwe zespłu czy jego renome w necie tylko iść i się dobrze bawić!
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 20 Cze, 2013   

Spoko, hejty tu to byłyby akurat na każdy zespół z tej 3, więc nie ma co się przejmować ;) Osobiście po prostu wolałabym Sabaton, ale teraz to mi to tam rybka..niech sobie grają.
 
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Czw 20 Cze, 2013   

Happysad i Kabanos... gorzej być nie mogło :))
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 29
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Czw 20 Cze, 2013   

Nie słucham już Happysad'u na co dzień, jednak nie ukrywam, że był to zespół, którego lubiłam słuchać w wieku 15-16 lat i mam do niego spory sentyment. Fajnie mi się słuchało ich koncertu pod namiotem, z zimnym piwkiem w ręku i trochę żałowałam, że nie poszłam pod scenę, dlatego mam w tym roku okazję to nadrobić. Dla mnie bomba.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 21 Cze, 2013   

Ogólnie kiepski ten Bączek wyszedł, w sensie, że były kapele ze znacznie lepszymi występami, choćby takie In Extremo i tak dalej, ale były mniej medialne, bo Sabaton to Sabaton, My Riot zagrał na finał zaraz, największa widownia, a na Happysada pewnie było pospolite ruszenie w głosowaniu.

Trudno, to nie koniec świata :D
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Nie 23 Cze, 2013   

Ostatnimi laty wyniki Zlotego baczka zaskakujace jak polska ekstraklsa..
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie 23 Cze, 2013   

berndsen napisał/a:
Nie słucham już Happysad'u na co dzień, jednak nie ukrywam, że był to zespół, którego lubiłam słuchać w wieku 15-16 lat i mam do niego spory sentyment. Fajnie mi się słuchało ich koncertu pod namiotem, z zimnym piwkiem w ręku i trochę żałowałam, że nie poszłam pod scenę, dlatego mam w tym roku okazję to nadrobić. Dla mnie bomba.


Bardzo chętnie bym się z Tobą zamienił, bo ja akurat miałem tę wątpliwą przyjemność być wówczas niedaleko sceny i męczył mnie ten koncert niemiłosiernie, zanim się zwinąłem wytrzymałem góra z 5 kawałków .. do tego te piszczące nastki dookoła ;]

Powtórzę jeszcze raz to co już kiedyś pisałem, dla mnie obecna formuła głosowania na bączka to już anachronizm, nie przystający do obecnych czasów. Z głosowania na faktycznie najlepszego artystę, zrobił się nieformalny test na mobilizację fanów z wszelakich fejsbukowych fanpejdży. W wypadku Erisów było to już wręcz ostentacyjne nakłanianie przez zespół przeróżnymi bonusami do tworzenia całego stada lewych multikont, co fundacja musiała potem ręcznie ukrócić.. Z czymś podobnym pewnie mieliśmy do czynienia w ostatnim tygodniu w przypadku happysad-u, stąd ich nagły skok. Do tego dochodzi fakt, że żaden topowy artysta wyłoniony w ten sposób nie zagra na kolejnej edycji, bo początek czerwca to już dużo za późno, by kogoś takiego zabookować na pierwszy weekend sierpnia. Papa Roach, Airbourne, teraz Sabaton .. a to przecież i tak tylko średnia światowa półka jeśli chodzi o markę tych zespołów. No chyba, że Owsiakowi chodzi tylko o to, by takim głosowaniem jakoś przykuwać do festiwalu uwagę w ciągu suchego sezonu między kolejnymi edycjami.
 
 
 
Dziuku  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 19
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 24 Cze, 2013   

a czy przypadkiem rok temu nie było tak, że na dużej były 2 bączki - dla polskiego i zagranicznego artysty? czemu teraz tak nie ma? akurat Sabaton gra wtedy też na Wacken i pewnie by przyjechali i tu, bo na prawdę lubią grać w Polsce (sami kiedyś przyznali - w niepolskim wywiadzie - że to jedno z 2 miejsc gdzie najbardziej lubią koncertować).
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pon 24 Cze, 2013   

Ey, Ekstraklasa nie jest aż tak zaskakująca. Od dłuższego czasu na górze utrzymuje się Lech, Sląsk i Legia :D

A ja się cieszę, chociaż hepisedu nie słucham. Wybawiłam się na ich koncercie i to do tego stopnia, że do końca dnia nie mogłam mówić :P
Poza tym, Glaca, Glacą, ale My Riot nie znam tak naprawdę, bo kiedyś coś puściłam i nie przypadło mi do gustu, a Sabaton... Srabaton, Srabaton... Nie lubię :D
 
 
 
Oczko66617  
Rozkręca sie
We are your friends


Wiek: 28
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 100
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 24 Cze, 2013   

Dziuku napisał/a:
a czy przypadkiem rok temu nie było tak, że na dużej były 2 bączki - dla polskiego i zagranicznego artysty? czemu teraz tak nie ma? akurat Sabaton gra wtedy też na Wacken i pewnie by przyjechali i tu, bo na prawdę lubią grać w Polsce (sami kiedyś przyznali - w niepolskim wywiadzie - że to jedno z 2 miejsc gdzie najbardziej lubią koncertować).


Owszem, w tym roku też tak jest, i Sabaton również otrzymał bączka w tym roku, który zostanie im wysłany, i muszę cię rozczarować bo chyba nie lubią aż tak grać u nas, bo już z miesiąc temu powiedzieli że, nie przyjadą napewno. A tak na serio to chyba żadna gwiazda większego formatu, nie zabukuje sobie terminu miesiąc przed festiwalem.
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pon 24 Cze, 2013   

Ale to nie jest do końca tak, że miesiąc przed. Od początku utrzymywał się na szczycie, więc na lajcie już dawno mógł zostawić te 3 dni wolne :)
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 24 Cze, 2013   

Ossie napisał/a:
Ale to nie jest do końca tak, że miesiąc przed. Od początku utrzymywał się na szczycie, więc na lajcie już dawno mógł zostawić te 3 dni wolne :)


A co gdyby zostawili sobie te 3 dni, a potem jednak nie wygrali ? Żaden zagraniczny artysta nie podejmie takiego ryzyka w okresie wakacyjnym, a tym bardziej na weekend. Czas letnich festiwali w Europie i Ameryce do dla nich istne żniwa, nie trzeba grać długich koncertów, eventy rzadko kiedy są odwoływane, a stawki za występ mają wyborne.
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pon 24 Cze, 2013   

Ktoś mi powie, bo dziś się dopiero dowiedziałem bo nie czytam waszych wypocin, co odpadło w końcówce w zaciętej zapewne rywalizacji z taką gwiazdą jak Happysad?
 
 
 
Jabłuszko  
Jabłuszek Sandomierski
\,,/(^_^)\,,/


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 470
Skąd: Dwikozy
Wysłany: Pon 24 Cze, 2013   

Glaca i Sabaton.

Ustawione te głosowanie było czy jak?
Jestem cholernie rozczarowany.
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Wto 25 Cze, 2013   

ogolem kurwa w tym roku tez w baczku bede nie te sklady ktore nie powinny byc. Ide o zaklad
 
 
Jabłuszko  
Jabłuszek Sandomierski
\,,/(^_^)\,,/


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 470
Skąd: Dwikozy
Wysłany: Wto 25 Cze, 2013   

Zły jak Cię lubię tak się z Tobą nie założę ponieważ flaszkę przegrałbym :-d
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto 25 Cze, 2013   

zlowieszczy4 napisał/a:
ogolem kurwa w tym roku tez w baczku bede nie te sklady ktore nie powinny byc. Ide o zaklad

to podwójne zaprzeczenie było celową pułapką na zgarnięcie łatwej flaszki ? ;-D
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Wto 25 Cze, 2013   

hiehiehie wlasnie teraz sam to przyuwazylem:P to chyba moja podswiadomosc chce mi zapewnic flaszke :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group