Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Modestep
Autor Wiadomość
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 13 Gru, 2012   

Nie zrozumieliśmy się ;) Wolę Woodstock w klimacie rockowym, bo taka muzyka jest mi bliska. Co do tematu - Modestep tak mi ekstremalnie nie leży, że masakra. Zdecydowanie Tiesto lepszy, ale to nadal wybór między krzesłem elektrycznym a potrąceniem przez tira.
 
 
Tony94  
Forumowy prawiczek
Coś

Wiek: 29
Dołączył: 21 Gru 2012
Posty: 2
Skąd: Goleszów
Wysłany: Pią 21 Gru, 2012   

Ja słucham w większości metalu i gangsta rapu, i także jazzu, muzyki wokalnej z lat '80, ale Woodstock to miejsce, gdzie powinien być metal, rock, folk, ew. reggae. A nie rap czy techno i w ogóle elektronika (chyba, że to tylko domieszka malutka). Tak jak w wiosce Play. Wkurzało mnie to już. Marni "raperzy" i "MC", marna muzyka tam była i w ogóle... Woodstock to nie miejsce dla tego typu muzyki.

Mi się nie podobało Prodigy, ni Qemists, ni Gooral. Dla elektroniki NIE. Tak samo rapu i HH.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Sob 22 Gru, 2012   

Yyyy, a kto decyduje o tym dla jakiej muzyki jest miejsce na Woodstocku? To, że przez lata się utarło że Woodstock to rockowy bastion nie znaczy, że tak miało zostać na zawsze. Już w 2004 był świetny dubowy zespół Zion Train, który opierał się w 90% na elektronice. Woodstock jest dla wszystkich, Modestep akurat jest słabą kapelą i nie porwałby mnie ich koncert raczej, ale dla nurtu elektronicznego typu The Qemists jak najbardziej na TAK.
 
 
 
Crowley  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 16 Lis 2012
Posty: 6
Skąd: Żywiec
Wysłany: Sob 22 Gru, 2012   

a najgorsze jest zę odkiedy ta wstretna elektornika została zaproszona na wooda to sie zrobil bardziej popularny, a co za tym idzie ze bardziej dochodowy, wiec mamy przejebanexD
 
 
Czasu  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 26
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 14 Sty, 2013   

Mi tam się podoba Modestep i ze względu na to, że do tej pory nie udało mi się być na ich koncercie chciałbym przynajmniej na PW zobaczyć. Z drugiej strony rzeczywiście klimatycznie troche nie pasują do dużej sceny, choć mi i tak by nie przeszkadzali ;D
Co do wspomnianego Chase & Status i ogólnie dnb to na takim ogromnym otwartym koncercie napewno byłaby miazga. Bo niby czemu na jednej z największych imprez nie ma być muzyki tanecznej ? ;D
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Nie 03 Lut, 2013   Re: Modestep

[quote="TinTin"]Co myślicie o Modestep? Koncert The Qemists i Goorala to prawdziwa petarda. Może więc Modestep - nie dużo zostało zespołów które grają w pełnym składzie :)?


Jak najbardziej za, byłam na ich koncercie i było ogień! chcę jeszcze raz :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group