Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Modestep
Autor Wiadomość
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2012   

:D widzę,że już wcześniej komentowałem ten temat:P i to niemalże identycznie:)
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 25 Paź, 2012   

macie 3 dni muzy od rana do świtu. każdego dnia po jednym elektroniku nikomu nie zaszkodzi. Sam do niedawna byłem "pankurem" czyli nunu dla elektroniki, ale stopniowo Lao Che i Dubioza Kolektiv, a doszczętnie Qemists, Asian Dub Foundation i Gooral przekonali mnie do tej muzy. Nikt nie mówi, że Ci, którzy nie lubią są tępi i ciemni, ale po prostu nie zamykajmy się w jednej stylistyce, zwłaszcza, że w przyszłym roku mają być 4 dni. Metal, Punk, Rock owszem, ale HH, Elektronika, Dub to zajebiste rytmy, które ruszają tłumy. To, że was akurat nie, to nie znaczy, że nikogo. Osobiście też wolałbym The Lunatics, Koniec Świata, czy Muchy, ale elektronika też jest spoko.
Co do Modestep - średniawka. Jest parę lepszych squadów
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 25 Paź, 2012   

Lao Che i elektronika? Hm.

Nie sprowadzaj tematu do "mają zagrać, bo to elektronika, byście okazali się tolerancyjni i w ogóle".

I już zaszkodziło, o czym było szeroko mówione. I rok temu i w tym.
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie 28 Paź, 2012   

TSW06 napisał/a:
macie 3 dni muzy od rana do świtu. każdego dnia po jednym elektroniku nikomu nie zaszkodzi. Sam do niedawna byłem "pankurem" czyli nunu dla elektroniki, ale stopniowo Lao Che i Dubioza Kolektiv, a doszczętnie Qemists, Asian Dub Foundation i Gooral przekonali mnie do tej muzy. Nikt nie mówi, że Ci, którzy nie lubią są tępi i ciemni, ale po prostu nie zamykajmy się w jednej stylistyce, zwłaszcza, że w przyszłym roku mają być 4 dni. Metal, Punk, Rock owszem, ale HH, Elektronika, Dub to zajebiste rytmy, które ruszają tłumy. To, że was akurat nie, to nie znaczy, że nikogo. Osobiście też wolałbym The Lunatics, Koniec Świata, czy Muchy, ale elektronika też jest spoko.
Co do Modestep - średniawka. Jest parę lepszych squadów


I pod tym się podpiszę. Zapoznałem się też bliżej z Modestepem i niestety trochę za często ich kawałki śmierdzą komercyjnym brostepem. Do tego ten ich kanał Vevo.
 
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Nie 28 Paź, 2012   

Elektronika na PW jest już stałym elementem niestety. Przesuwam swój ostatni bastion do chronienia woodstocku przed HH. Tylko co ja mogę zrobić T_T
 
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 29 Paź, 2012   

Radosław Lubor napisał/a:
Lao Che i elektronika? Hm.

Nie sprowadzaj tematu do "mają zagrać, bo to elektronika, byście okazali się tolerancyjni i w ogóle".

I już zaszkodziło, o czym było szeroko mówione. I rok temu i w tym.


Lao Che z elektroniką bardzo mocno romansowali i w Prądzie stałym/zmiennym i w Soundtracku. Zwłaszcza Soundtrack jest bardzo elektroniczna.
Nigdzie nie napisałem, że mają grać, bo tak. Jak napisałem - Modestep bardzo średni skład, ale moim zdaniem na Woodstocku powinni występować najlepsi przedstawiciele jak największej różnorodności muzycznej.
Gooral Ci zaszkodzłi? Okej, ale było tam koło 200k ludzi, którym nie zaszkodził. Wiem, że demokracja to debilny ustrój, ale w tym przypadku muszę się nim posłużyć. Osobiście twierdzę, że i Qemists i Goooral w tym roku dali genialne koncerty, w przeciwieństwie do np. Hardcore Superstar, czyli metalowego-woodstockowego brzmienia.
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 29 Paź, 2012   

TSW06 napisał/a:
Qemists i Goooral w tym roku dali genialne koncerty, w przeciwieństwie do np. Hardcore Superstar, czyli metalowego-woodstockowego brzmienia.


Nie wiem co Ty ćpiesz, ale:
1. Hardcore superstar nie ma nic wspólnego z metalem:)
2. Był to jeden z najlepszych koncertów na pw. ( nie podobało mi się nagłośnienie tego koncertu i pora o jakiej zagrali)
Mogłeś się doczepić do nudnego Sabatonu,który rzeczywiście usypiał:P
Qemists i Goooral, faktycznie było to nawet jadalne i zespoły ich pokroju same w sobie mi nie wadzą, wadzi mi natomiast fakt,że zajmują miejsce dla zespołów,których chętnie bym posłuchał.

+1 zespół elektroniczny = -1 zespół interesujący mnie,a że woodstock to już impreza tak rozrośnięta,że jeżdżą tam już wszyscy bo ludzie namawiają swoich znajomych, zachęcają do tego miejsca jako dobrej melanżowni więc nie sposób wszystkim dogodzić muzycznie:) to i po co na siłę się starać. Stara forma bez elektroniki działała świetnie i tak by zostać mogło. AMEN
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 29 Paź, 2012   

Kumam co masz na myśli i to szanuję. Ale tak jak świat idzie do przodu, tak i Wood będzie szedł do przodu i nikt z tym nie wygra. A to, że mnie się to podoba, a Tobie nie, to już inna sprawa.
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 29 Paź, 2012   

Każda zmiana dobra, nawet na gorsze, o ile to zmiana? Nie kupuję takiej wizji.

Bo dzisiejszy świat pod wieloma względami ni zmienia się na lepsze. Skoro takich argumentów używasz (że świat się zmienia, to wszystko ma się zmieniać).

Przy okazji warto zainteresować się, czemu PW powstał i na jakiej inspiracji, co do kwestii zmian - a nawiązywania do tradycji ;p
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 29 Paź, 2012   

Melissa napisał/a:
Jak chcesz sobie posłuchać elektroniki to jedź na sunrise czy jakiś inny festiwal gdzie grają tylko elektronikę i panuje inny klimat.


Sorry bardzo, ale pisanie o Sunrise jako przedstawicielu festiwalu muzyki elektronicznej jest równie logiczne co pisanie o Erisach jako o przedstawicielach muzyki hard rock/metal ;]
95% ludzi słuchających elektroniki nigdy nie wybierze się na Sunrise. Prawdziwe festiwale elektroniczne to choćby Audioriver w Płocku, Tauron Nowa Muzyka z Katowic czy Let It Roll z Tarnowskich Gór. Sunrise to muzyka dyskotekowa, potocznie zwana manieczkami.
  
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 29 Paź, 2012   

No to znajdą doskonałą elektronikę i atmosferę na Audioriver, Tauronie i Let It Roll.
 
 
error312
Gość
Wysłany: Nie 04 Lis, 2012   

Ludzie przestańcie...Eletronika nie pasuje do wooda
 
 
kowal  
Rozkręca sie


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 235
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 07 Lis, 2012   

widziałem ich na Ursynaliach (tam też nie pasują) i z czystym sumieniem stwierdzam 4 razy TAK. Poza tym, widać że Jurek nie zrezygnuje z elektroniki na Woodzie po wtopie z Prodigy, rok temu Gooral i The Qemists a w tym ? Się okaże.

Jak zwykle jest marudzenie, a jakoś te wstrętne elektroniczne koncerty przyciągnęły rok temu bardzo dużo ludzi. którzy bawili się wyśmienicie. Dopóki będą to 2-3 koncerty na cały Woodstock to nie mam zamiaru narzekać.
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 07 Lis, 2012   

kowal napisał/a:
Jak zwykle jest marudzenie, a jakoś te wstrętne elektroniczne koncerty przyciągnęły rok temu bardzo dużo ludzi. którzy bawili się wyśmienicie. Dopóki będą to 2-3 koncerty na cały Woodstock to nie mam zamiaru narzekać.


Jeśli dla wyrównania sił co roku dostaniemy 3 prawdziwie metalowe koncerty to ja również przestanę narzekać:) Póki co widzę tyle,że Owsiak znajduje miejsce dla kilku zespołów elektronicznych,a nie potrafi go znaleźć dla metalowych
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 09 Lis, 2012   

Melissa napisał/a:

Tak samo ja mogłabym pomarudzić,że jest za mało tharash metalu.


Z tym się również zgadzam. Brakuje mi również prawdziwych metalowych zespołów na Uctoku

Melissa napisał/a:
Podepnę się pod Radka,że trzeba spojrzeć na to z jakiej inspiracji powstał wood.Jak chcesz sobie posłuchać elektroniki to jedź na sunrise czy jakiś inny festiwal gdzie grają tylko elektronikę i panuje inny klimat.

Mozecie mnie nienawaidzić,ale jestem przeciw elektronice na pw.W tym czasie mógłby na głównej dać koncert jakiś dobry zespół.


Jasne. Żeby posłuchać elektroniki pojadę na sunrise, żeby posłuchać reggae, dymam do Ostródy, dla punku Jarocin... Tylko jest jeden problem - nie sram hajsem, rozumiesz o co mi chodzi?
 
 
 
RastaGofer  
Rozkręca sie
Mama gotuje zupę, pewnie rosół.


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 159
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 05 Gru, 2012   

Też byłam przeciwna elektronice na Woodstocku, dopóki nie usłyszałam Qemists. I teraz ja tam nie mam nic przeciwko temu, żeby Modestep grał na Woodzie. Zauważyłam ostatnio, że subkultury ograniczają strasznie ;x Bo jestem "true" i nie mogę słuchać innego gatunku, najlepiej wszystko hejtowac. Rozumiem, są gusta i guściki, ale jak mi coś nie pasowało to szłam po pierogi (które zresztą potem okazały się być ohydne). I tak jak ktoś już tam gdzieś napisał - wszyscy narzekają a potem bawiące się tłumy pod sceną.
 
 
 
kowal  
Rozkręca sie


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 235
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 05 Gru, 2012   

A już tak lekko poza tematem, do osób które zespoły typu modestep, prodigy, qemists czy chase and status podpinają pod sunrise.. takie zespoły nie mają tam prawa bytu, nie mylcie do cholery. Co innego Tiesto napierdalajcy techno a co innego dnb czy dubstep. Widzieliście kiedyś żeby na sunrise grał ZESPÓŁ? A wszystko wyżej wymienione to zespoły uzywajace instrumentów do tworzenia swojej muzyki.

To ak na przyszłość bo już nie mogę wytrzymać jak ktoś chce mi wysłać Chase and Status na sunrise, chyba by ich tam zabili.
 
 
RastaGofer  
Rozkręca sie
Mama gotuje zupę, pewnie rosół.


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 159
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 11 Gru, 2012   

kowal napisał/a:
Co innego Tiesto napierdalajcy techno a co innego dnb czy dubstep.


NARESZCIE, ktoś to rozumie.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 11 Gru, 2012   

Ci sami "znawcy" Sunrise wkurzają się potem, kiedy gatunki takie jak metalcore, folk metal czy deathcore wrzuca się do jednego wora z napisem "metal". Moralność Kalego :)
 
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 11 Gru, 2012   

kowal napisał/a:
Co innego Tiesto napierdalajcy techno a co innego dnb czy dubstep.

To ja wolę "napierdalanie techno" niż dubstep, którego całym sercem nienawidzę.
 
 
kowal  
Rozkręca sie


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 235
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 13 Gru, 2012   

DJPreZes napisał/a:
kowal napisał/a:
Co innego Tiesto napierdalajcy techno a co innego dnb czy dubstep.

To ja wolę "napierdalanie techno" niż dubstep, którego całym sercem nienawidzę.


no i ok! przecież nikt tu nie narzuca zdania, że dubstep jest lepszy niż techno i koniec.
wolisz techno, ok - Sunrise i Mayday dadzą Ci tego mega dużą dawkę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group