Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Jakiej muzyki najbardziej brakuje Ci na woodstocku?
Autor Wiadomość
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 29 Paź, 2012   Jakiej muzyki najbardziej brakuje Ci na woodstocku?

Skoro to mój temat zacznę pierwszy.
Na pw brakuje mi najbardziej klasycznego heavy i thrash metalu(speed,power itd) lat 80, który w ostatnich latach się praktycznie w ogóle nie pojawia (nie chodzi mi tu o glam,czy hard rock) Był w tym roku Machine Head,ktory jest nawiązaniem do takiej muzy,ale to nie do końca to(mimo,iż zespół fenomenalny i dali fantastyczny koncert)
W 2011 był Helloween, W 2010 nie było nic typowo klasycznego i dopiero w 2008 Kreator. Więc na przestrzeni 5 lat dwa zespoły z tych klimatów, moim zdaniem mało.

Taki Annihilator, Heathen czy Artillery myślę,że nie maja kosmicznie wygórowanych wymogów finansowych,a ściągnęli by całe rzeszę miłośników gatunku
  
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 29 Paź, 2012   

Mi brakuje... folku na scenie folkowej. Z roku na rok coraz go mniej. Do tego występuje zmiana nastawienia z folkowej na małą, czyli dla "mniej znanych zespołów". Co tworzy jakiś podział na gorsze i lepsze. A pamiętam, że zawsze na dużej scenie grały zespoły nie ze względu, że są znane, ale ze względu, że dają świetne koncerty. I zdarzało się, że dla wielkiej publiczności koncert dawał prawie-debiutant, czy jakaś niszowa na polskiej scenie medialnej )nie koncertowej) kapela.

A na folkowej zawsze był niezapomniany klimat folkowy, i tyle. I tak już przenieśli ją na wzgórze, zabierając idealną lokalizację, a na jej miejsce wciepali Jezusów, nie wiem po co, skoro koło ASP byłoby dla Jezusów idealnie, bo strefa bez procentów, a na górkę mniej osób chodzi i scena folkowa na tym cierpi, ostatnio coraz mniej nowoprzybywających osób w ogóle ją znajduje. I jakoś to zmierza w stronę likwidacji jej w przeciągu następnych lat.

A to byłoby bardzo smutne. Także - więcej folku, na folkowej.

Plus więcej polskiej muzyki na dużej scenie, też coraz mniej jej jest w miarę "umiędzynarodowiania" i rozmywania festiwalu. W tym muzyki pankowej (Jej też coraz mniej, ostatnio śladowe ilości, poza sceną u Kriszny, ale to prywatna sprawa Smalca już kogo dobiera). Przykładem na brak polskiej muzyki i panku jest w obu przypadkach... występ Analogsów - chociaż to jeszcze nie to, to entuzjastycznie przyjęty już z wyprzedzeniem, właśnie z racji tych braków.
 
 
kazuar  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 29 Paź, 2012   

mi właśnie najbardziej brakuje punka i polskich kapel więcej ogólnie //.
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 29 Paź, 2012   

Ja woodstock traktuje jako całość wiec punka mi na nim nie brakuje bo na scenie krishny jest go pełno.
 
 
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Wto 30 Paź, 2012   

Punka i Polskich kape; :( Strasznie malo tego jest!
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Wto 30 Paź, 2012   Re: Jakiej muzyki najbardziej brakuję Ci na woodstocku?

19kojot91 napisał/a:
brakuję

 
 
palmoos  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 53
Skąd: Jedwabno / Olsztyn
Wysłany: Wto 30 Paź, 2012   

Rocksteady :D
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 30 Paź, 2012   Re: Jakiej muzyki najbardziej brakuję Ci na woodstocku?

Niez napisał/a:
19kojot91 napisał/a:
brakuję

Obrazek


no no, ależ wypatrzyłaś babola wręczam Ci za to statuetkę złotego kutasa:)



A teraz wróćmy do właściwego tematu
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Wto 30 Paź, 2012   

"Chujowa statuetka" że tak powiem. Czemu to ma jajca w dwóch workach? xd
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Wto 30 Paź, 2012   

Mały i krzywy. Nie przyjmuję. Weź sobie,w końcu babol należy do Ciebie :D
A jeśli brakuje Wam muzyki z PW w ogóle to na Tvp Polonia można obejrzeć koncerty o godzinie 15.00
27.10.2012 – XVI Przystanek Woodstock 2010 – Jelonek
03.11.2012 – XII Przystanek Woodstock 2006 – Vavamuffin
10.11.2012 – XIV Przystanek Woodstock 2008 - Lao Che
17.11.2012 – XVII Przystanek Woodstock 2011 - Łąki Łan
24.11.2012 – XVII Przystanek Woodstock 2011 – Enej
01.12.2012 – XVII Przystanek Woodstock 2011 - Raggafaya
08.12.2012 – XVIII Przystanek Woodstock 2012 – Bethel
15.12.2012 – XI Przystanek Woodstock 2005 – Pogodno
22.12.2012 – XVII Przystanek Woodstock 2011 - Plateau – Projekt Grechuta
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 30 Paź, 2012   

Niez napisał/a:
Mały i krzywy. Nie przyjmuję. Weź sobie,w końcu babol należy do Ciebie :D
A jeśli brakuje Wam muzyki z PW w ogóle to na Tvp Polonia można obejrzeć koncerty o godzinie 15.00


W żadnym wypadku nie brakuje mi muzyki z Woodstocku:) zdecydowanie mam czego słuchać, raczej chodzi mi o to w tym temacie jakiej muzyki wg. was brakuje na przystanku.
 
 
Pigul  
Rozkręca sie
I love this smell I love this sound As an napalm i


Wiek: 35
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 136
Skąd: Legnica
Wysłany: Wto 30 Paź, 2012   

Polska muzyka...ostatnio kuleje to jak by nie patrzeć.Zdecydowanie za mało.Jest to Polski festiwal więc lepiej by było więcej Polskich kapel zobaczyć ;))
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

Jak dla mnie line-up idzie w ciekawym kierunku - polska muzyka też jest obecna i wcale mi nie przeszkadza, że grają międzynarodowe gwiazdy. Podobnie jak kojot widziałbym więcej gwiazd z klimatów metalowych, szczególnie folk metalowych, ale mile widziane byłoby coś progresywnego (póki co mieliśmy Riverside). No i tak jak Radosław napisał - ze sceny folkowej najchętniej wywaliłbym zespoły z eliminacji - bo ta scena nie do tego służy, powinien być tam folk, bo tworzy niesamowity klimat (na scenie folkowej byłem tylko na folkowych koncertach i bawiłem się niesamowicie). Jeśli ma być jakaś "mała scena" to albo niech zostanie utworzona jakaś dodatkowa (inna sprawa, że nie bardzo jest gdzie ją zrobić - chociaż te wszystkie olimpiady czy mecze można by spokojnie zastąpić taką sceną dla mniej znanych zespołów - pytanie tylko, czy wtedy sponsorzy tak chętnie będą dawać pieniądze na festiwal) albo niech jej nie będzie (bo na scenę Kryszny też bym jej nie ładował - nie ma sensu
 
 
 
diablica85
Gość
Wysłany: Sob 03 Lis, 2012   

więcej punka mogłoby być i tym podobnych klimatów, kiedyś Woodstock był bardziej klimatycznym miejscem niz teraz, nie znaczy to że już go nie lubię ;) ale tak jak piszę wiecej muzy w klimatach punkowych, metalowych itp a czy polskie zespoły czy nie to już bez różnicy choć jest sporo fajnych polskich kapel które mogłyby zgrać na PW :)
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Nie 04 Lis, 2012   

ska ska ska!
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 04 Lis, 2012   

Typowego heavy metalowego brzmienia! szczególnie polskiego, ale o takim tsa, czy turbo były już gadki, więc pewnie nic to nie da :(

I tak sobie ostatnio pomyślałam, że w ten woodstockowy klimat (szczególnie pod wieczór, bo bardziej kameralnie)super wpisałoby się trochę blues'a. Mamy taką genialną piosenkarkę z tych klimatów Elżbietę Mielczarek.

http://www.youtube.com/watch?v=4nXIYk7IEg8
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie 04 Lis, 2012   

Co do bluesa to scena folkowa zaprasza, blues zawsze był na niej obecny i współtworzył jej klimat ^^
 
 
baniol  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 23
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pią 09 Lis, 2012   

Czy tylko mi brakuje starego punka? Fajnie by było zaprosić np Dead Kennedys, zespół z prawdziwego zdarzenia, który idealnie pasuje do woodstocku.
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sob 10 Lis, 2012   

Mnie też brakuje kapel pokroju Dead Kennedys, czy Guantanamo School of Medicine. Taki Biohazard byłby genialny na Uctok, no i stary dobry polski punk, w stylu Dezertera, KSU, WC
 
 
 
havik  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 202
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon 12 Lis, 2012   

Mnie osobiście najbardziej brakuje thrashu...
 
 
 
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Śro 14 Lis, 2012   

kaaarolina, a no SKA! tez na woodstocku brakuje.. chetnie bym posluchal np. Skampararas na woodstocku :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group