Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Jakiej muzyki najbardziej brakuje Ci na woodstocku?
Autor Wiadomość
pegasuse  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 2
Skąd: Brody
Wysłany: Śro 16 Sty, 2013   

Ogólnie to nie słucham tego typu muzyki. Ale chciałbym aby było więcej reggae.
 
 
Defo  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączył: 13 Sty 2013
Posty: 7
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

Mnie brakuje AOR'u ;)
 
 
 
czarny18_88  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączył: 10 Kwi 2013
Posty: 3
Skąd: Polkowice
Wysłany: Śro 10 Kwi, 2013   

Brakuje DOBREGO rocka i DOBREGO metalu, bo te wszystkie polskie kapele punk, ska, reagge i wieśniacki folklor typu "GOORAL" to można o kant dupy rozbić... I pomyśleć ,że PW pretendował kiedyś do miana festiwalu rockowego... coraz gorzej to wygląda. W tym roku jedynie Anthrax i Mech godny polecenia :)
 
 
Muffin  
Coś już napisał
Twoja ulubiona woda?


Wiek: 28
Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 74
Skąd: Koszalin
Wysłany: Śro 10 Kwi, 2013   

masz racje czarny, kapele z prawdziwego zdarzenia by się przydały.
 
 
 
czarny18_88  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączył: 10 Kwi 2013
Posty: 3
Skąd: Polkowice
Wysłany: Śro 10 Kwi, 2013   

Tyle jest dobrych (polskich) kapel metalowych które powinni namawiać, by przyjechały na ten jeden dzień... a tu taki ch*j co roku. Bez urazy, ale organizatorzy chyba słabo znają się na ostrzejszej muzyce i wolą dalej karmić ludzi tą padliną xD Dadzą jeden dobry zespół i narka, lepiej już jechać na jakiś płatny metal fest żeby poosłuchać dobrej muzyki xD

Dla przykładu: Decapitated, Vader - wiem, że grali, Behemoth, Lost Soul, Virgin Snatch - ci też, None, Rootwater, Chassis, UnSun, Milczenie Owiec, Totem, Frontside, Schizma, Sammath Naur - ostatnio zasłyszany, J. D. Overdrive i wiele innych) I co kurde?! Mało mamy dobrych zespołów, ja sie pytam Walduś????
 
 
maju  
Rozkręca sie

Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 214
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Pią 12 Kwi, 2013   

czarny18_88 napisał/a:
Brakuje DOBREGO rocka i DOBREGO metalu, bo te wszystkie polskie kapele punk, ska, reagge i wieśniacki folklor typu "GOORAL" to można o kant dupy rozbić... I pomyśleć ,że PW pretendował kiedyś do miana festiwalu rockowego... coraz gorzej to wygląda. W tym roku jedynie Anthrax i Mech godny polecenia :)


nie do końca się zgodzę się że prezentowane polskie zespoły grające punka i ska (których gatunków na dużej w tym roku się nie dopatrzyłem) oraz reggae są takie że można o kant dupy rozbić, bardzo często prezentują bardzo wysoki poziom artystyczny
 
 
kachlok  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 33
Skąd: Wawa
Wysłany: Pią 19 Kwi, 2013   

Do czego to doszło?! Brakuje po prostu metalu i rocka na Woodstocku! :(
za to są jakieś tekno atari... masakra <zly>
 
 
Zander  
Rozkręca sie


Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 113
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 19 Kwi, 2013   

Jakiej muzyki najbardziej brakuje? W tym roku DOBREJ :(
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 19 Kwi, 2013   

A ja kolejny raz odeślę do książki Jurka o Woodstocku dlaczego nie jest skory do zapraszania kapel metalowych i punkowych.
 
 
 
BennyLBK  
Rozkręca sie

Wiek: 30
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 101
Skąd: LBK
Wysłany: Pią 19 Kwi, 2013   

Mi brakuje celtic punk rocka, coś a'la Dropkick Murphys, czy Flogging Molly.

Albo Flatfoot 56 - twarde bisiory:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=hewehdywdaA[/video]
 
 
czarny18_88  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączył: 10 Kwi 2013
Posty: 3
Skąd: Polkowice
Wysłany: Nie 28 Kwi, 2013   

Jaaasiek napisał/a:
A ja kolejny raz odeślę do książki Jurka o Woodstocku dlaczego nie jest skory do zapraszania kapel metalowych i punkowych.


No to możesz streścić, bo raczej nie przeczytam tej książki....
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 28 Kwi, 2013   

czarny18_88, to kolego masz problem, jak Cię boli czytanie książek.
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie 28 Kwi, 2013   

Sister Midnight napisał/a:
czarny18_88, to kolego masz problem, jak Cię boli czytanie książek.

A to nie może jej zwyczajnie nie posiadać?

/ja też nie posiadam wszystkich książek, które czytam..z tej wypowiedzi wywnioskowałam raczej niechęć do jej przeczytania niż fizyczny brak książki ;/ //Sis.
 
 
 
zygmunt  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 130
Skąd: z brzuszka mamusi
Wysłany: Pią 12 Lip, 2013   

Widzę, że wiele osób boli występ Marii Peszek i Bednarka (mnie też).
Bana moim zdaniem na Woodstock powinny dostawać zespoły/artyści którzy zaistnieli i wybili się w ciągu ostatnich 3-4 lat jak właśnie np. Bednarek czy Peszek. Krótki staż i popularność stawia ich na półkę z etykietką POP, a nie rock, gwiazdy jednego sezonu. Wolę, już nawet żeby grało tam Kombi, które z rockiem jest związane minimalnie ale za to z długim stażem niż na odwrót.

Wolę, już żeby co roku do zarzygu grał Kabanos, KSU, albo słuchać starego rocka puszczanego z płyty niż nowych "Artystów" których czas jeszcze nie zweryfikował i których obecnie mamy przesyt.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 12 Lip, 2013   

zygmunt napisał/a:
Widzę, że wiele osób boli występ Marii Peszek i Bednarka (mnie też).
Bana moim zdaniem na Woodstock powinny dostawać zespoły/artyści którzy zaistnieli i wybili się w ciągu ostatnich 3-4 lat jak właśnie np. Bednarek czy Peszek. Krótki staż i popularność stawia ich na półkę z etykietką POP, a nie rock, gwiazdy jednego sezonu. Wolę, już nawet żeby grało tam Kombi, które z rockiem jest związane minimalnie ale za to z długim stażem niż na odwrót.

Wolę, już żeby co roku do zarzygu grał Kabanos, KSU, albo słuchać starego rocka puszczanego z płyty niż nowych "Artystów" których czas jeszcze nie zweryfikował i których obecnie mamy przesyt.


To na takim Jarocinie nie powinien nikt grać, wszelkie Proletaryaty itd były wtedy widocznie popem :D Totalnie absurdalne myślenie, że jak ktoś wybił się ostatnio to powinien mieć zakaz grania :D Chcesz listę muzycznych "dzieci" Jarocina, czyli zespołów, które tam zaczynały lub grały od paru lat? :D O stary Jarocin mi chodzi. Poszukaj sobie :D
 
 
zygmunt  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 130
Skąd: z brzuszka mamusi
Wysłany: Pią 12 Lip, 2013   

Radosław Lubor napisał/a:
zygmunt napisał/a:
Widzę, że wiele osób boli występ Marii Peszek i Bednarka (mnie też).
Bana moim zdaniem na Woodstock powinny dostawać zespoły/artyści którzy zaistnieli i wybili się w ciągu ostatnich 3-4 lat jak właśnie np. Bednarek czy Peszek. Krótki staż i popularność stawia ich na półkę z etykietką POP, a nie rock, gwiazdy jednego sezonu. Wolę, już nawet żeby grało tam Kombi, które z rockiem jest związane minimalnie ale za to z długim stażem niż na odwrót.

Wolę, już żeby co roku do zarzygu grał Kabanos, KSU, albo słuchać starego rocka puszczanego z płyty niż nowych "Artystów" których czas jeszcze nie zweryfikował i których obecnie mamy przesyt.


To na takim Jarocinie nie powinien nikt grać, wszelkie Proletaryaty itd były wtedy widocznie popem :D Totalnie absurdalne myślenie, że jak ktoś wybił się ostatnio to powinien mieć zakaz grania :D Chcesz listę muzycznych "dzieci" Jarocina, czyli zespołów, które tam zaczynały lub grały od paru lat? :D O stary Jarocin mi chodzi. Poszukaj sobie :D


Ale woodstock to nie jarocin. Woodstock to impreza o wiele bardziej masowa, i moim zdaniem bezpieczniej wrzucić do repretuaru stare, sprawdzone zespoły które każdy zna, niż nowe. Poczytaj na forach, jak alergicznie ludzie reagują na nowości na woodzie.
 
 
Glober  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 235
Skąd: Nowogard / Warszawa
Wysłany: Pią 12 Lip, 2013   

Tu nie chodzi o to, że grają zespoły nowe, tylko o to, że te zespoły są słabe. Równie dobrze mogłaby grać Beata Kozidrak, która na scenie jest dłużej niż ja żyję, a byłbym niezadowolony, bo jej nie lubię. Ja na przykład chętnie zrobiłbym jeden dzień festiwalu w całości poświęcony kapelom z eliminacji PW, bo wg mnie stoją na naprawdę wysokim poziomie. Nie są znane, nie są popularne, a na pewno bawiłbym się na nich lepiej niż na Kaiser Chiefs, Jezus marii czy innym Atari Teenage Riot.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 12 Lip, 2013   

Cytat:
Wolę, już nawet żeby grało tam Kombi, które z rockiem jest związane minimalnie ale za to z długim stażem niż na odwrót.


To jasno wskazuje na to, że chodziło w tym o to, by nie grały nowe zespoły, nawet kosztem Kombipodobnych, a to, czy są słabe czy nie to już rzecz subiektywna.

I wiem, że co znane bezpieczniejsze ale mi chodzi jedynie tekst o zakazu gry młodym zespołom grającym od kilku lat, że to absurd i wydziwianie ;D
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Sob 13 Lip, 2013   

na jarocinie graja przeciez tez zespoly z wieloletnim stazem. Niech se graja mlode zespoly ,ale niech to beda porzadne sklady wpisujace sie w klimat. A nie jakies badziewie.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob 13 Lip, 2013   

To tak i to popieram. Cały czas odnosiłem się jedynie do bana dla młodych zespołów. Sam ciagle marudzę, że nie ma tych starszych, znanych i uznanych polskich kapel, któe może i grywały, ale lata temu no i zawsze jest to dla ludzi, jak Hey, KSU itd, zawsze magiczne przeżycie :D
 
 
Oczko66617  
Rozkręca sie
We are your friends


Wiek: 28
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 100
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 13 Lip, 2013   

zlowieszczy4 napisał/a:
na jarocinie graja przeciez tez zespoly z wieloletnim stazem. Niech se graja mlode zespoly ,ale niech to beda porzadne sklady wpisujace sie w klimat. A nie jakies badziewie.


Dla jednych badziewie dla innych super zespół. Ja na przykład niezmiernie się cieszę że, zagra Maria Peszek. Marzyłem żeby posłuchać ją na żywo. I wcale nie jest na scenie od 3 lat, ciekawa informacja.

A druga sprawa to nigdy nie mogłem zrozumieć podejście ludzi do line-upu na woodsotcku. Ja na przykład jadąc na jakikolwiek festiwal patrzę kto zagra ustalam co mnie interesuje a kiedy mam dziurę na piwo czy zwiedzanie. A nie roztrząsam czemu zagrają ci a nie ci. Coś mnie nie kręci to nie idę. Zresztą wyobrażacie sobie że, non stop grają tylko te fajne zespoły? Przecież wtedy by nie było czasu na nic innego.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi