Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kefir
Pią 09 Lis, 2012
Zniszczenia na Woodstocku - są straty i kłopoty
Autor Wiadomość
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Pią 09 Lis, 2012   Zniszczenia na Woodstocku - są straty i kłopoty

http://owsiaknet.pl/video/53071009

Co wy na to??
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pią 09 Lis, 2012   

Sam chciał "światowy" festiwal to mu sie światowe debile zjeżdżają.
 
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Pią 09 Lis, 2012   

Z tego co kojarzę to co roku były malowane i niszczone nikt nic nie gadał to dość prawdopodobne że w takim tłumie się znajdzie parę debili.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 09 Lis, 2012   

a co on się ciska o te toje? to przecież prawie tradycja zamalowywanie tych bud głupimi tekstami..;/
a jak chce stać przy tojach, to niech sobie porządną maskę p/gaz zakupi;] przy takiej ilości ludzi, którzy są tam z przypadku nie da się upilnować i właśnie dlatego ma te sracze ubezpieczone.. nie rozumiem w czym rzecz.
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pią 09 Lis, 2012   

"Postawić toje z amelinium" <haha>
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pią 09 Lis, 2012   

Mam wrażenie, że ostatnimi czasy Owsiak to tylko pi....ić i biadolić potrafi.
Niez napisał/a:
"Postawić toje z amelinium" <haha>

Dokładnie! Tego nie pomalują! Tylko nie mówić wcześniej, bo se farby ameliniowe kupią! :D
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 09 Lis, 2012   

A ja popieram Kefira. Chciał mieć światowy festiwal, masę ludzi, pełno przypadkowych, jak stałym łudstokowiczom czującym atmosferę i budującym ją nie podobają się zmiany, to każe im wypierdalać, to ma. A teraz jeszcze elektronika się zjeżdża, ludzie na konkretne dni wpadają, reklamują się w tv, na billboardach, że melanż krajowy, jakieś monstery, dupstery, zjeżdża się co się da, z najpiękniejszego zmienia się w największy, to nie ma co narzekać, że jeden debil z drugim debilem szkód narobią.

Skoro ma gdzieś to, co tworzyło tę niesamowitą atmosferę. W ramach przeciwdziałania proponuję więcej reklam.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pią 09 Lis, 2012   

Niestety Owsiak jest za głupi i zbyt zapatrzony w siebie samego żeby dojść chociaż do części takich wsiosków.
 
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 12 Lis, 2012   

I znowu na tego biednego Owsiaka tak biadolicie :D Moim zdaniem dobrze robi, wytykając błędy ludziom, chociaż fakt pewnie sam nie jest czysty jak łza. Ale on jako organizator ma prawo takie rzeczy mówić.

Za dużo spinacie
 
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 13 Lis, 2012   

...w innym temacie pisałem o poszanowaniu własności ...nooo i się nie ma co czepiać, zwalać na innych, na wielkość festiwalu...Owsiak ma rację...
 
 
 
LordV  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Lip 2012
Posty: 22
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Wto 13 Lis, 2012   

no ma rację, ale głównym sponsorem jest browar, i to on rozdaje promile, więc niestety trzeba liczyc sie z pijanymi szkodnikami i wrzucić to w koszty, ktorych (realnie oceniajac) nie da sie uniknąć
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Śro 14 Lis, 2012   

woodstock92 napisał/a:
no ma rację, ale głównym sponsorem jest browar, i to on rozdaje promile, więc niestety trzeba liczyc sie z pijanymi szkodnikami i wrzucić to w koszty, ktorych (realnie oceniajac) nie da sie uniknąć

Też uważam, że nie da się uniknąć takich sytuacji. Ale proszę nie mierzcie Jurka swoją miarą. To nie wy tylko on z ekipą organizuje Woodstock i wie, co mówi.
Miał powiedzieć malujcie sobie toje będzie fajnie ?
Oczywistym jest, że żadna firma ubezpieczeniowa nie jest organizacją non profit więc albo zapłacą w następnym roku więcej niż w tym roku firma musiała wydać albo nikt ich nie ubezpieczy...
 
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 14 Lis, 2012   

..tak na prawdę to My jako Naród dopiero uczymy się szanować cudze...wiec sponsorem mógłby być Tymbark a i tak były by zniszczenia...cały czas się mówi ,że auto firmowe najlepsze-wjedzie wszędzie, ile osób widzieliście sprzątających po swoich pupilach, czy choćby kiepy i papierki rzucane na ulice, a rozpieprzone przystanki MPK-po jaki ch%^j się pytam??przyjdzie wiatr, deszcz to zmarzniesz , zmokniesz...ale fakt zmienia się...trzeba mówić, pisać z czasem ludzie zaczną dbać...a może dać te rozwalone w tym roku??Tylko czemu inni mają płacić za kilku oszołomów??..
 
 
 
zygmunt  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 130
Skąd: z brzuszka mamusi
Wysłany: Czw 14 Mar, 2013   

Jurek ma ból dupy zupełnie nieuzasadniony moim zdaniem, jest tutaj zupełnie niezaradny.
Może zamiast wypożyczać toalety, niech je KUPI, wtedy będzie można je niszczyć ile się chce. I zostana na przyszly rok.Wypozyczanie jakiegokolwiek sprzetu na taka impreze, to wielki blad. Juz przy 1000 ludzi ciezko utrzymac porzadek, co dopiero na woodstocku, gdzie z roku na rok przyjezdza coraz wiecej ludzi.

Czy komukolwiek na woodstocku, gdzie sra się po krzakach, przeszkadza jakaś kreska na toalecie? Chyba tylko tym kto te toalety wypozycza. Są intensywnie uzywane to i wiadomo ze beda troche zniszczone, lepiej by poruszyl temat obyczajowosci i gwaltow niz spuszczal sie nad toaletami. Niech postawia jakies jednorazowe, zabieraja sie do problemu od dupy strony. <prysznic>
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 14 Mar, 2013   

Tylko gdzie potem je przechować itd. Akurat apele o to, by nie niszczyć bez sensu, albo chociaż nie srać po sufitach toiów (słyszałem o takich przypadkach i do dzisiaj nie chcę się zastanawiać jak to możliwe) mają sens. Tylko, czy tutaj? Chyba każdy się zgadza, że takie zachowane jest bez sensu i szkodzi wszystkim. Zostaje reagować, gdy się je widzi, bo w takim tłoku trudno przeoczyć, że ktoś skacze po toiu, albo wykręca krany. Bo to robi niewielki odsetek, apele publiczne są wiec nietrafione, trzeba ten odsetek usadzić na miejscu. Np raz jak jechaliśmy pociągiem i jeden pijany gość wykręcał świetlówki i je rozbijał, to z nim po prostu pogadaliśmy, a potem wysadziliśmy na peronie na najbliższym postoju, bo chyba naćpany był i nie dało się do niego dotrzeć.
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Czw 14 Mar, 2013   

zygmunt napisał/a:
Jurek ma ból dupy zupełnie nieuzasadniony moim zdaniem, jest tutaj zupełnie niezaradny.
Może zamiast wypożyczać toalety, niech je KUPI, wtedy będzie można je niszczyć ile się chce.


To żeś wydumał ;)
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pią 15 Mar, 2013   

zygmunt napisał/a:
Jurek ma ból dupy zupełnie nieuzasadniony moim zdaniem, jest tutaj zupełnie niezaradny.
Może zamiast wypożyczać toalety, niech je KUPI, wtedy będzie można je niszczyć ile się chce. I zostana na przyszly rok.Wypozyczanie jakiegokolwiek sprzetu na taka impreze, to wielki blad. Juz przy 1000 ludzi ciezko utrzymac porzadek, co dopiero na woodstocku, gdzie z roku na rok przyjezdza coraz wiecej ludzi.

Czy komukolwiek na woodstocku, gdzie sra się po krzakach, przeszkadza jakaś kreska na toalecie? Chyba tylko tym kto te toalety wypozycza. Są intensywnie uzywane to i wiadomo ze beda troche zniszczone, lepiej by poruszyl temat obyczajowosci i gwaltow niz spuszczal sie nad toaletami. Niech postawia jakies jednorazowe, zabieraja sie do problemu od dupy strony. <prysznic>


Orkiestra ubezpiecza ten sprzęt, bo taki jest wymóg. Co za tym idzie oprócz ubezpieczenia nie ponosi strat bezpośrednich. Jednakże straty w tamtym roku były tak duże, że za bardzo firmy już nie chcą ubezpieczać a to grozi po prostu brakiem toalet na festivalu a tym samym brakiem zgody na jego organizację.

Jak uważasz, że należy niszczyć sprzęt to kup sobie jednego Toi Toja i mnie zaproś a Ci go chętnie zniszczę.
 
 
 
zygmunt  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 130
Skąd: z brzuszka mamusi
Wysłany: Pią 15 Mar, 2013   

Cytat:
Jak uważasz, że należy niszczyć sprzęt to kup sobie jednego Toi Toja i mnie zaproś a Ci go chętnie zniszczę.


Nie zrozumiałeś. Nie chodzi mi o to, że należy sprzęt niszczyć, tylko o to, że gdybym ja postawił te 10 czy 20 toalet i przeprowadził przez nie przez 3 dni prawie milion ludzi, w większości pijanych, wielu z problemami żołądkowymi, to wcale bym się nie dziwił, że kible będą w opłakanym stanie, że będzie nasrane na klapie, pod klapą czy nawet na suficie jak ktoś tam wyżej wspomniał. Niech wrzuci te toalety w koszty, a nie dziwi się że po tak intensywnym woodstockowym sraniu wyglądają jak wyglądają. Na forum z tego co czytałem, były opowieści o zamykaniu w nich ludzi i przewracaniu, wysmarowywaniu kałem od środka itd. i na tym tle, jakaś kreska czy wyrwany zamek wydaje mi się czymś zupełnie naturalnym.

Chodziło mi o to, że zniszczeń nie sposób uniknąć przy takiej kupie ludzi, nie jedzcie tak na mnie. Dalej uważam, że Jurek zajmuje się pierdołami i niech daruje sobie swoje rewolucyjne pomysły.

Dobra, zmodyfikowałem swój pomysł niech je kupi i WPROWADZI TOALETY PŁATNE te symboliczne 1 czy 2 zł, na górce ludzie srają pod siebie i tak, a przy takiej ilości ludzi nawet gdy co 15 osobie zachce się srać, to koszt powinien się zwrócić, nawet jeśli ktoś je zniszczy. Możnaby przybijać pieczątki na ręce tym co zapłacili i mogliby oni z taką pieczątką wejść na teren kiblowy. Może by jeszcze coś na tym zarobił.

Zresztą, kibli moim zdaniem było jak na taką masę ludzi za mało, sam musiałem czekać do nich w kolejce. Ludzie się niecierpliwią, będą strajkować, będą źli, bo czekają w upale, zacznie się wandalizm, takie jest prawo wolnego rynku jak to Korwin mówi.

Już widzę oczyma wyobraźni Owsiaka stojącego przy ubikacjach i podejrzliwie patrzącego na każdego korzystającego <wc> <rotfl3> dalej podtrzymuję swoje zdanie, że toalety na woodstocku to jeden z mniejszych problemów. Ludzie przyjezdzaja tam za wlasne pieniadze, przez caly kraj i praktycznie nie maja tam nawet warunków do srania. Niech się nie dziwi.
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pią 15 Mar, 2013   

Jeżeli ten apel dotrze do jednej osoby i ta osoba nie popsuje kibla, to było warto. Nawet nie chodzi o samych psujących chodzi o uczulenie reszty woodstockowiczów. Być może któryś z nich zwróci komuś uwagę.
Taki apel nic nie kosztuje a może pomóc.
Jak w 2002 roku jechałem na Woodstock to pociąg dojeżdżał bez szyb. Po latach uczulania aby nie dewastować pociągów, stan dojeżdżających składów nie jest idealny ale dużo lepszy niż bywał 10 lat temu.
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 15 Mar, 2013   

Z pociągami różnie bywa. Pamiętam raz aferę, że powybijano szyby w pociągu. A co się okazało? PKP sprzedało trzy razy więcej biletów, niż było miejsca dla ludzi, podstawili stary złom, a na koniec poblokowali okna. Było lato, dzień, ludzie zaczęli się zwyczajnie dusić po jakimś czasie, kilka osób zemdlało, jedna miała problem i była bliska reanimacji, okien nie da się otworzyć, to zaczęto wybijać szyby, by było powietrze. Czasem wystarczy nie traktować ludzi jak bydło wożone do uboju, by nie mieć strat. Co roku sprzedaje się o wiele więcej biletów niż jest miejsc, albo na odwrót - wiedząc, ile sprzedadzą biletów nie dostawiają wystarczającej ilości pociągów, tak, że co roku są maksymalnie zatłoczone, że ludzie po sobie depczą albo ruszyć się nie można, i jeszcze potem cwaniaczą, że zniszczenia są. Akurat PKP powinno siedzieć cicho ze swoimi praktykami (pomijając oczywiście rzecz wiadomą, że tak czy siak bezsensowne demolowanie jest głupie).
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Sob 16 Mar, 2013   

zasadniczo PKP od kilku lat z pociągami na Wooda ma tyle wspólnego że jadą po ich torach... pretensje proszę kierować do PR
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group