Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kefir
Pią 09 Lis, 2012
Zniszczenia na Woodstocku - są straty i kłopoty
Autor Wiadomość
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Sob 16 Mar, 2013   

zygmunt napisał/a:
Dobra, zmodyfikowałem swój pomysł niech je kupi i WPROWADZI TOALETY PŁATNE te symboliczne 1 czy 2 zł, na górce ludzie srają pod siebie i tak, a przy takiej ilości ludzi nawet gdy co 15 osobie zachce się srać, to koszt powinien się zwrócić, nawet jeśli ktoś je zniszczy. Możnaby przybijać pieczątki na ręce tym co zapłacili i mogliby oni z taką pieczątką wejść na teren kiblowy. Może by jeszcze coś na tym zarobił.



Płatne toalety?O rany boskie..to by dopiero tragedia była na polu. Jak myślisz ile osób by zapłaciło nawet tą symboliczną złotówkę, która wcale nie jest taka symboliczna zważywszy na to ile razy na dobę się korzysta z toia. Jak sam zauważyłeś ludzie robią pod siebie. Jednak i tak jest to mniejszość. Boję się sobie wyobrazić co by było na polu jakby toalety były płatne..
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob 16 Mar, 2013   

To może karnety na toi toie <haha> 3 złote za dzień, 10 złotych za 4dniowy okres, 15 za tydzień <haha>

I ludzie mieliby pamiątkę, tatuaż toitoiowy <haha>
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Sob 16 Mar, 2013   

Radosław Lubor napisał/a:
To może karnety na toi toie <haha> 3 złote za dzień, 10 złotych za 4dniowy okres, 15 za tydzień <haha>

I ludzie mieliby pamiątkę, tatuaż toitoiowy <haha>


<rotfl3>
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 18 Mar, 2013   

zygmunt, masz bardzo osobliwe podejście do kibli na woodzie. korzystasz z nich w ogóle? tu nie chodzi o pijanych czy mających problemy z przewodem pokarmowym.. tu chodzi o kulturę. można wejść do kibla i nawet po pijaku nie nasrać na deskę, a już na pewno nie trzeba zapaćkać całych ścian gównem, bo i takie pomysły na woodzie były. całkowicie niezrozumiałe dla mnie
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 18 Mar, 2013   

Sister Midnight napisał/a:
zygmunt, masz bardzo osobliwe podejście do kibli na woodzie. korzystasz z nich w ogóle? tu nie chodzi o pijanych czy mających problemy z przewodem pokarmowym.. tu chodzi o kulturę. można wejść do kibla i nawet po pijaku nie nasrać na deskę, a już na pewno nie trzeba zapaćkać całych ścian gównem, bo i takie pomysły na woodzie były. całkowicie niezrozumiałe dla mnie


Więcej, po jednym wejściu do kibla do dzisiaj się zastanawiam, jak ktoś nasrał na sufit... to nie tylko potrzeba dużej "wyobraźni", ale i niezłej wyrzutni.
 
 
havik  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 202
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon 18 Mar, 2013   

Cytat:
Więcej, po jednym wejściu do kibla do dzisiaj się zastanawiam, jak ktoś nasrał na sufit... to nie tylko potrzeba dużej "wyobraźni", ale i niezłej wyrzutni.


Tak samo zastanawiałem się na Jarońskim polu w tamtym roku. :))
Moim zdaniem, to zwykłe chamstwo i brak szacunku do innych ludzi, którzy chcieliby skorzystać.
 
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Pon 18 Mar, 2013   

Gówno na suficie to po pierwsze niesamowita zagadka, po drugie niewątpliwie skutek niebywałego chamstwa, ale nie o takie zniszczenia chodziło. Bo z kału toikę można wyczyścić, chodzi o rozwalanie drzwi, malowanie etc.. Skoro ubezpieczenie toalet jest obowiązkowe trzeba Owsiaka po prostu zrozumieć i trwałego ich uszkadzania zaprzestać.

Przychylam się do postów z początku tematu, że skalę tych ekscesów fundacja zawdzięcza poniekąd przerabianiu najpiękniejszego festiwalu świata na największy oraz wypinaniu się na ludzi, którzy czują jego klimat, jednak nie uważam, aby dewastowanie toi-toiów było odpowiednią formą protestu.

I przepraszam, propozycje, aby toalety były płatne to jakiś kosmos w ogóle, przede wszystkim kolejki by się porozrastały niemiłosiernie (posiadanie karnetu trzeba by jakoś weryfikować, co tworzyłoby zator). Nie czekałoby się pewnie tyle co na żetony na browar, ale jednak i potrzeba w przypadku toików jest pilniejsza ;p
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 18 Mar, 2013   

Sal_P napisał/a:
I przepraszam, propozycje, aby toalety były płatne to jakiś kosmos w ogóle,



a ja myślę, że to jakaś podstępna forma ironii była.
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Wto 19 Mar, 2013   

Jak bedzie obowiazek placenia za toia to w formie protestu bede sral na ulicy. A co do tematu to Owsiak tylko apeluje o to by nie demolowac choc wydaje mi sie ze dobrze wie ze to gowno da.... nie ma sie o co ciskac :) Rozwalanie toiow to jakis pomylony pomysl nie rozumiem takego czegos kompletnie! nie wiem... moze by karac jakos takich ludzi?? ale jak?? ciezka sprawa
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Nie 31 Mar, 2013   

Padł temat pociągów- czuję się wywołany do tablicy:)

Rozgraniczmy syf od dewastacji. Pociąg dojeżdżający do Kostrzyna wygląda jak po wizycie na wysypisku, mocz i wymiociny na ścianach zewnętrznych, w środku pełno rozlanych napoi wymieszanych z resztkami żarcia ale to dla nas żaden problem. Specjalnie na PW uruchamiamy w Kostrzynie punkt mycia taboru i za godzinę jednostka jest już zupełnie czysta. Natomiast zupełnie nie rozumiem i nie zrozumiem takich historii jak pourywane półki, ściany pomazane markerami czy graffiti na suficie uwiecznione na jednym z filmów na YT. Jak mówić o jakiejkolwiek poprawie warunków podróży skoro straty znacznie przewyższą zyski z biletów?
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Nie 31 Mar, 2013   

Z tego co ja zauważyłam to ludzie w pociągach się pilnują z roku na rok coraz bardziej. Zawracają sobie uwagę,a nawet drą jak ktoś jest nietrzeźwy. Jak zamierza coś popsuć, czasem siłą odciągają. Są dużo mniej niszczone,niż 10 lat temu,kiedy nie widziałam po dojeździe jednej całej szyby.
A syf być musi i tego się raczej nie zmieni. Ja się staram wynieść w foliówce puszki,butelki,papierki lub chociaż zostawić je zapakowane,a nie porozrzucane. Kwestia własnych zwyczajów. Jeden może w syfie i robić go wokół siebie,a drugi,budzi się z kacem,ale bez bałaganu. Ale jak to po imprezie... Widzieliście kiedyś taką,po której nie trzeba posprzątać? Ale nie przypominam sobie takiej,żeby ktoś komuś w domu wyrywał szafki z regału,albo wybijał okno w pokoju Oo
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 31 Mar, 2013   

Cytat:
Ale nie przypominam sobie takiej,żeby ktoś komuś w domu wyrywał szafki z regału,albo wybijał okno w pokoju Oo


Nie, bo mi się wydaję, że ludzie jadąc na wooda już czują taką "wolność" i robią rzeczy, których nigdy by nie zrobili normalnie. Tym bardziej, że właściwie są anonimowi a co za tym idzie bezkarni. U kogoś w domu wybijając okno prawdopodobnie musieli by za nie zapłacić. Na innych festiwalach może nie ma specjalnych pociągów, ale mimo wszystko ludzie przecież czymś dojeżdżają, piją po drodze itp i tak to chyba nie wygląda. Na woodstock czeka się cały rok i kiedy w końcu ten czas nadchodzi to hamulce puszczają, "haj lajf" i niech się dzieje co chce. W sumie to woodstockowym pociągiem jechałam tylko raz(nie licząc powrotów) i nie zauważyłam jakiś specjalnych szkód, ale to było w 2009 roku. Z tego co słyszałam i co Niez pisze to jednak nastąpiła chyba poprawa.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime