Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zabawy ochroniarzy
Autor Wiadomość
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 27 Lis, 2012   

marsjanin012 napisał/a:
Zamiast się cieszyć że jakieś dowody na taką sytuacje są, ujrzały światło dziennie i coś można z tym zrobić, to najlepiej narzekać i zgrywać kozaka w internecie czego to byście nie zrobili na moim miejscu.


Jak dla mnie to mało co widać na tych filmikach, może się mylę, może ślepa jestem...
Trochę słychać jak koleś krzyczy na 1 filmiku i Wasze opisy sytuacji. Nic tym nikomu nie udowodnisz, przecież tam nawet nie widać, że to ochrona tak naprawdę. Nikt za to nie odpowie, niestety. Dobrze, że zwróciłeś na ten problem uwagę, chociaż osobiście myślę, że Owsiak nic z tym nie zrobi..nie będzie chciał skandalu a Tobie napisze, że za mały dowód. Przynajmniej ja tak myślę, może nie mam racji, ale próbować warto tak czy inaczej.

marsjanin012 napisał/a:
Nie pomogłem bo NIE MOGŁEM mu pomóc. Nikt by wtedy nie mógł.


No i ok, ja mam inne zdanie i mam do tego prawo.
 
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Śro 28 Lis, 2012   

Raz miałem okazję być uspokajanym przez ochronę i było ok ale jak wiadomo ludzie są różni. Jeżeli dostaniesz odpowiedź od WOSP to proszę przedstaw ją w tym temacie bo dyskusja jest co najmniej burzliwa. Z jednej strony forumowicze mają rację co do ruszenia z odsieczą, jednak nie byli przy tej sytuacji więc ciężko się wypowiadać. Zrobiłeś jak Ci instynkt kazał. Dobrze że przedstawiasz temat na forum pomimo pasywnego udziału w incydencie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group