Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam znajomych !
Autor Wiadomość
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Czw 13 Wrz, 2012   

a ja to bym chciała jeszcze spotkać fajnego chłopaka co raz odpoczywał pod dużą sceną:P


nie no prawdopodobieństwo że siekogos odnajdzie jest niewielkie. trzeba od razu do kogoś podbijać i wziąć kontakt bo tak to ciężko:P
 
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 13 Wrz, 2012   

Raczkins napisał/a:
nie no prawdopodobieństwo że siekogos odnajdzie jest niewielkie. trzeba od razu do kogoś podbijać i wziąć kontakt bo tak to ciężko:P

a jaka radocha jeśli jednak znajdziesz :D
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 13 Wrz, 2012   

Ja raz znałem imię i miasto, konkretnie Poznań, więc niemałe xD I po prostu zaczepiałem na gg wszystkie osoby z Poznania o tym imieniu, dosłownie wszystkie, po jakiejś setce osób trafiła się właściwa xd
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Sob 22 Wrz, 2012   

zna ktoś chłopaka ze zdjęcia ? w którąś noc przegadałam z nim pod kriszną z pół godziny, a imienia nie pamiętam nawet :( zależy mi na kontakcie !
kontakt na priv, albo pod nr tel. 726 071 037 (nie odbieram telefonów, odpisuję tylko na smsy).
 
 
modyqt  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 7
Skąd: Mysłowice
Wysłany: Nie 23 Wrz, 2012   Szukam pewnej dziewczyny, prosze o pomoc

Wiec!
Na stacji kolejowej w katowicach 1.08.2012 spotkałem pewna sliczna dziewczyne ale nie porozmawialismy. Moze to glupie ale probuje ja teraz odnalezc.
Śliczna blondynka, niebieskie oczy, czarna koszulka z liśćmi marihuany, krotkie spodenki dżinsowe, tatuaz na przedramieniu. Prawdopodobnie była z Zawiercia. Prosze o pomoc w odnalezieniu jej. Normalnie sie zakochałem....

[ Dodano: Nie 23 Wrz, 2012 ]
był to chyba ostatni pociag woodstockowy...
 
 
 
RudeWredne  
Forumowy prawiczek
Turpistycznie


Wiek: 32
Dołączyła: 06 Sie 2012
Posty: 11
Skąd: Ddz/Opole!
Wysłany: Sob 29 Wrz, 2012   

Rozmawiałam dzisiaj z poszukiwanym panem Januszem - fotografem ;) Był zaskoczony, że ludzie go szukają :P Znalazłam go na koncercie Farbenów. Obiecał wysłać wszystkie zdjęcia jak znajdzie chwilę czasu, bo od wooda miał tylko 2 dni wolnego ;)
 
 
 
bebecha  
Forumowy prawiczek


Wiek: 28
Dołączyła: 25 Cze 2012
Posty: 18
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Pon 01 Paź, 2012   

Cudownie, jednak cierpliwość popłaca :D
 
 
 
kaziu  
Forumowy prawiczek
TheBill


Wiek: 28
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 23
Skąd: Pila
Wysłany: Czw 04 Paź, 2012   

LOL
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 04 Paź, 2012   

Dokładnie. To przecież śmieszne i szokujące zarazem. Wstawać o 7 rano na woodstocku xd
 
 
xxszogunxx  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 68
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią 05 Paź, 2012   

1. Szukam pewnej dziewczyny z długimi pomarańczowymi warkoczykami. Miała troszkę piegów, wzrost mniej wiecej 160-165cm. Wiek jak dobrze pamiętam 17 lat (max. 18). Spotkaliśmy się w tym i 2011 roku (dwa razy przy kranach). Imię wypadło mi z głowy. Miasto bodaj Opole, ale nie jestem pewien.

2. Tutaj zaś szukam pary z Białegostoku (mieszkającej na Słonecznym stoku). Jechaliśmy razem pociągiem ( piętrusem) ok. 5 dni przed Woodstockiem) z Krzyża. Panna miała długie rude włosy, typek z kolczykiem w uchu niższy od dziewki. <rotfl3>
p.s. Anka miała na imię.
  
 
 
rttr  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Nie 07 Paź, 2012   

Jednak piszę

Możliwe,że również tu zaglądasz Łukaszu z Zabrza W poniedziałek w 1 dniu pobytu na woodziu szukałam swojego namiotu.

Kinga z Jaworzna
 
 
palmoos  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 53
Skąd: Jedwabno / Olsztyn
Wysłany: Pon 08 Paź, 2012   

Ej dobra. jest akcja. Poszukuje Magdy z Warszawy. Ruda, szczupła miła dziewczyna ;) Podpisała mi sie na spodniach "obsesja" więc może ktoś zna takową o takiej ksywce.

Robiłem Ci dredy chwile przed deszczem, a jak zaczęło lać to sie schowaliśmy do takiego śmiesznego namiotu z francuzami. Dałaś mi swój nr ale mi sie coś je*ło i wpisałem jedna cyfre za mało ;p

Jak ktoś zna taką ale jak Ty sama to czytasz to sie odezwij ;)



A, i miałaś być pod koniec wakacji u rodziny w Lidzbarku ;)
 
 
Victor  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 5
Skąd: Obywatel Świata
Wysłany: Śro 10 Paź, 2012   

Szukam dziewczyny, która przedstawiła się jako Klątwa - niewysoka, ciemne włosy do pasa, strasznie wesoła i pozytywna :) Siedziałem na krawężniku niedaleko pasażu. Byłaś z blondynką, Aniołkiem. Później siedzieliśmy u Was w wiosce, długo rozmawialiśmy. Spotkaliśmy się też na koncercie Bukartyka. Jeśli ktoś ją zna, bądź sama czyta - odezwij się ;)
 
 
Pola  
Forumowy prawiczek
let the noise continue...


Wiek: 29
Dołączyła: 18 Lip 2011
Posty: 39
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 11 Paź, 2012   

Szukam chłopaka, spotkałam go przy toikach koło lasu zaraz obok przystanku Jezus. Nie pamiętam imienia, być może nawet mi się nie przedstawił, wiem tylko, że był ubrany w strój Czarnoksiężnika i tak też się do niego zwracałam :D miał na łańcuchu metalowy kubek do którego zbierał od przechodniów piwo :P dziwna sprawa, tym bardziej że po krótkiej rozmowie okazało się że jest On z Poznania tak jak ja i uczęszcza bodajże do XXX LO. To tyle co pamiętam :D jeśli to czytasz, odezwij się! :)
 
 
 
Mindfreak  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Paź 2012
Posty: 10
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 12 Paź, 2012   

Niestety, moje poszukiwanie na 100 % zakończy się klęską ;( aczkolwiek szukam dziewczyny, która na koncercie The Darkness stała z 15 metrów od sceny, na lewo, na przeciw telebimu. Co jakiś czas spoglądała na mnie i uśmiechała się. Ciemna blondynka, niewysoka, w czarnej koszulce Sabatona, na oko 18 lat. Ja to ten w flaneli i koszulce Dio ;)
 
 
olkaa94  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączyła: 14 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: Szczecin
  Wysłany: Nie 14 Paź, 2012   

Ja rownież szukam kolegów, było ich trzech, dwóch z nich było braćmi o ile dobrze pamiętam to jeden z nich zwał się Adrian. Mieliście namiot koło naszych kolegów, byłam z 3 koleżankami. Jednego dnia piliśmy Wasze wino, chyba z kory :D Później jeden z Was na koncercie wyszedł z błota i przytulił mnie, a miałam na sobie białą koszulkę :D Jeśli to czytacie, piszcie na gg: 10457539
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 15 Paź, 2012   

RastaGofer napisał/a:
Szukam Czarnej Dupy, jeśli ktokolwiek stąd go zna, proszę o kontakt :D


Jak ktoś go szuka może odezwać się do mnie, widzę go prawie codzinnie, bo żulimy razem w Poznaniu :D
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 15 Paź, 2012   

Czarną Dupę z Gildii Żuli nawet ja poznałam :) Palił fajkę z nami i gitarzystą Kabanosa na koncercie u Bazyla ;)
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 15 Paź, 2012   

tak jest, wspaniała Gildia Żuli :P Jestem jej dumnym członkiem
 
 
rafciux  
Forumowy prawiczek
W sercu mam mezalians, w ręku widnokręgi.

Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 18
Skąd: Koło
Wysłany: Pią 19 Paź, 2012   

Hmm, trochę czasu już minęło a ja nadal szukam znajomych, to teraz zrobię tak.
Jak ktoś kojarzy moją mordę to niech się odezwie:

 
 
 
modyqt  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 7
Skąd: Mysłowice
Wysłany: Sob 20 Paź, 2012   

Wiec!
Na stacji kolejowej w katowicach 1.08.2012 spotkałem pewna sliczna dziewczyne ale nie porozmawialismy. Moze to glupie ale probuje ja teraz odnalezc.
Śliczna blondynka, niebieskie oczy, czarna koszulka z liśćmi marihuany, krotkie spodenki dżinsowe, tatuaz na przedramieniu. Prawdopodobnie była z Zawiercia. Prosze o pomoc w odnalezieniu jej. Normalnie sie zakochałem....

był to chyba ostatni pociag przed woodstockowy z Katowic...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group