Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Polityka na Przystanku Woodstock
Autor Wiadomość
czarnyaniol1990  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 244
Skąd: Kępno kiedys Zdw
Wysłany: Pią 05 Paź, 2012   

co do polityków na ASP sie nie wypowiem bo tam nie dotarłam :D

a co do polityki na dużej scenie...sytuacja miała miejsce podczas otwarci PW jak juz przemawiał Prezydent itd...razem z moja przyjaciółka bez szalenstw wielkich stoimy sobie w błocie, czasami pod grzybkiem patrzymy co sie na scenie dzieje...
w pewnym momencie zadaje proste pytanie: kiedy ten koleś skończy gadać a zacznie występować? troche sie odjebał jak szczur na otwarcie kanałów ale może coś ciekawego zagra...
w pierwszej chwili nie zrozumiałam konsteracji mojej przyjaciółki i parskniec ludzi wokół...
--przeciez to Komorowski
ja- nie znam a co on gra
--Agnieszka to nasz prezydent...
historia ta chociaż absurdalna jasno obrazuje że tak naprawde jeżeli nie wiesz kto jest z lewicy, kto z prawicy a kto jest prezydentem to nie zwracasz zbytniej uwagi na polityke na PW i raczej ci ona nie przeszkadza...
mam tylko nadzieje że nie wezmiecie mnie za inteligentna inaczej poprostu ja od kilku lat nie ogladam telewizji, nie sucham radia, nie ogladam seriali, nie wiem kto gdzie i z kim tańczy wiec nie poznaje zdawało by sie podstawowych "znanych ludzi" :D
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 05 Paź, 2012   

Cytat:
Jednak nie miejcie klapek na oczach i spójrzcie na to że zapraszani są ludzie wiekszości związanych z pogladami lewicowymi.


Paulina, przeczytaj, co pisałem. Po pierwsze to nieprawda, byli już "politycy" z różnych opcji. Np sam Komorowski to konserwatysta.

Po drugie byli zapraszani politycy, publicyści, kapłani, którzy po prostu zaproszeniom odmawiają. Lista przykładów jest w poprzednich moich postach.

Więc pora zdjąć klapki z oczu, Paulino ;p

Edit: ułatwię Ci sprawę ;p

Cytat:
Zapraszani między innymi byli Kaczyński, Cejrowski, Giertych, Rydzyk, Ziemkiewicz, Cymański, Sakiewicz i tak dalej.
 
 
paolina.zet  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 86
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pią 05 Paź, 2012   

tak tak szłyszałam że byli zapraszani a nie przyjęli zaproszenia itd itp :P ok ok jednak i tak uważam że tego typu ludzi powinno być najmniej xp
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 05 Paź, 2012   

Ja tam uważam, że powinni być ludzie ciekawi, nieważne, skąd xD Komorowski i prezydent Niemiec mnie nie zaciekawili zbytnio, ale skoro już otwierali ućtok jako reprezentanci obu granic, to się znaleźli na ASP. Osobiście chowałem się wtedy przed słońcem xD

A tak to niech będzie kto chce. Wobec takiego Cejrowskiego np jako "publicysty" mam swoje zdanie, niepochlebne i obraźliwe, ale chętnie bym go zobaczył w rozmowach na temat podróżnictwa, to przykład ;p

Swoją drogą masz temat, gdzie możesz napisać, kogo chętnie byś widziała w ASP :D
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Sob 06 Paź, 2012   

Ogólnie mówię stop polityce na PW.
 
 
SpnPW  
Forumowy prawiczek
Stop Poltyce na PW

Wiek: 59
Dołączył: 21 Wrz 2012
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 15 Paź, 2012   

@Radosław Lubor
Z tego co widze to nie masz zielonego pojecia o czym piszesz> Komorowski 'konserwatysta"? Balcerowicz "liberał ?! Belka 'apolityczny"??
-jesli wierzysz w to co Ci wciskaja z telewizora to ok. A jak sie zaczniesz interesowac polityka to zobaczysz ze to co napisales jest wielka bzdura.
Odbijasz Paulinie piłeczkę z klapkami na oczach - zdejmij lepiej swoje;p
Argument ze inni byli zapraszani jest słaby - ciekaw jestem jak byli zapraszani i po co. Ci ktorzy byli mieli robiana atmosfere zajebistosci przez jurka - dobrze wiedzieli ze nie bedzie niewygodnych pytan i wyjda z twarza - bo ludzie sluchaja jurka a on bedzie po ich stronie. Gdyby bali sie kompromitacji odmowiliby. Ciekawe jak jurek by sie zachowywal jakby przyjechal Rydzyk - widzicie co by sie działo?

Dlaczego na spotkaniu w ASP komorowski nie odpowiadał na pytania rzeczowe a wrecz nich unikal i udawal ze nie padly, a rozmawial o wetkowaniu?
Jesli kolego Radoslawie nie wiesz to wlasnie rozmowa o rybkach byla kampania komorowskiego. Robił sobie tam po prostu dobry PR (jak nie wiesz Radku co to to zapraszam do ksiażek, internetu - poszperaj dowiedz sie na czym polega). Chciał pokazac sie z fajnej strony ze w ogole jestem taki dobry i ze fajnie. Do tego jeden przez drugiego wchodzili sobie w tylek Juras podlal to wszystko slodkim lukrem i dal do posmakowania woodstockowiczom takim jak Ty - z klapkami na oczach(i językach;)).
Nie chcemy tego na Woodstocku.
CHCEMY WOODSTOCKU APOLITYCZNEGO od poczatku do konca (swiata i jeden dzien dłuzej)!!

@czarnyaniol1990
Oni właśnie liczą na to że ich nie znasz i poznasz właśnie takich fajnych uśmiechnietych wyluzowanych na woodstocku i bedziesz miala z nimi mile skojarzenia:) Tak dziala wlasnie kampania:)
A prawda jest niestety taka ze to smutni panowie w maskach....
Działamy by uchronic takie istotki jak Ty przed niebezpiecznym omamieniem;) - apolityczny woodstock.
Pozdrawiam Kefira - ciesze sie ze nie jestem tu sam;)

Peace!
https://www.facebook.com/StopPolityceNaWoodstocku
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 15 Paź, 2012   

Nie oglądam telewizji. Polityką interesują się od dawna. I podtrzymuję, co napisałem. Widze, że jak ktoś ma własne zdanie i inne, to musi być jakimś bezmózgim zombi, miłe ;p

Przykładowo Giertych zapraszany był na rozmowy jako minister edukacji w sprawie swoich pomysłów na szkolnictwo.

Cejrowski jako podróżnik.

Rydzyk w kontekście zakładania własnej uczelni i spraw związanych z geotermią.

Na spotkaniu z prezydentami chowałem się przed słońcem i rozmowa nie była o wędkowaniu, a tym bardziej o wetkowaniu. Była o wspólnej przeszłości i potencjalnej przyszłości, o kwestii wolności i jej pojmowania, o tak niewygodnych "szczegółach" jak niepodpisanie karty praw kobiet czy jak się to nazywa.

Miło, że zapraszasz mnie do książek. Och ja głupi, zapomniałem, że istnieją książki. I internet.

Krótko mówiąc - jeśli masz mi zarzucać ignorancję, głupotę, analfabetyzm, bycie sterowanym i inne takie rzeczy tylko dlatego, że mam inne zdanie co do różnych kwestii, to zwyczajnie się odwal. Oczywiście jeśli masz zamiar to robić.

Chyba, że planujesz prowadzić jakąś merytoryczną rozmowę. Nie w zakresie "jesteś głupi, idź do książek, przestań jeść lukier z dupy, jesteś tacy jak oni, wierzysz w to, co ci wciskają z telewizora" i tak dalej. Wtedy mogę kulturalniej stwierdzić, że mam polityki po uszy, także robienia jej poprzez takie tematy.

W sumie mi to obojętne, dopóki nikt nie agituje, a rozmowy widziałem ciekawsze już i chętnie zobaczyłbym kogoś innego w ASP. A Komorowskiego nie lubię, jeśli Cię to jakoś uspokoi.
 
 
SpnPW  
Forumowy prawiczek
Stop Poltyce na PW

Wiek: 59
Dołączył: 21 Wrz 2012
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 15 Paź, 2012   

Ty nie widzisz agitacji, ja ją widze.
Przepraszam jeśli Cie uraziłem i masz racje - napisalem to troche arogancko.. Nie wdawajmy sie w dyskusje o Balcerowiczu liberale itp bo sie zrobi z tego dyskusja polityczna, a przeciez jestem za apolitycznym woodstockiem, bo tam gdzie pojawia sie polityka zaczyna robic sie nieciekawie. Niech ten festiwal pozostanie dla nas Utopią bez nawet pierwiastka polityki - dosyc jej na codzien. Jadac na woodstock zawsze mam wrazenie ze przenosze sie do zupelnie innego wymiaru - chcialbym zeby tak pozostalo. Dlatego wydaje mi się sluszne sprzeciwianie sie lansowaniu politykow na woodstocku. Jesli nie poruszymy tego tematu polytyka bedzie sie na woodstocku rozrastala.

PS.
Dla Ciebie: niewygodne "szczegóły" - niepodpisanie karty praw kobiet.
Dla mnie: "niewygodne" szczegóły - niepodpisanie karty praw kobiet.

Peace.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 15 Paź, 2012   

Zwyczajnie jeśli bym nie chciał oglądać obu prezydentów, to nie polazłbym do namiotu, tyle. Jedyna agitacja, z jaką się spotkałem, to księża z Przystanku Jezus chodzący po polu i zaczepiający ludzi. Stąd tak reaguję - nie dlatego, bym sprzeciwiał się braku polityki na PW, bo to popieram. Tylko ze zwykłego poczucia rozsądku i umiaru w ocenach.

Dlatego samą akcję stop polityce na woodstocku popieram, tutaj po prostu, w tym temacie, dostrzegłem pewien poziom nieco, przepraszam, jeśli kogoś urażę, ale histerii i przesady, zakrwawającej właśnie o tworzenie polityki w kontekście PW i wyrażanie swoich poglądów politycznych ;p

Zamiast potraktowania jako funkcji prezydenta. Premier to inna sprawa by była.
 
 
czarnyaniol1990  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 244
Skąd: Kępno kiedys Zdw
Wysłany: Pon 15 Paź, 2012   

SpnPW napisał/a:
@czarnyaniol1990
Oni właśnie liczą na to że ich nie znasz i poznasz właśnie takich fajnych uśmiechnietych wyluzowanych na woodstocku i bedziesz miala z nimi mile skojarzenia:) Tak dziala wlasnie kampania:)
A prawda jest niestety taka ze to smutni panowie w maskach....
Działamy by uchronic takie istotki jak Ty przed niebezpiecznym omamieniem;) - apolityczny woodstock.



ohh...padam ci do stóp dzielny rycerzu na białym koniu ratujacy mnie przed "niebezpiecznym omamieniem".....

rozumiem że masz jakas idee, ale robiąc z ludzi debili napewno ich nie zachecisz do swoich racji...uważasz że skoro nie ogarnełam kim był ten pan w garniturze to jestem slepa owca podążajacą za tym kto bedzie dla mnie miły ze sceny, że nagle zaczne uznawać władze, zaczne chodzic na wybory, przestane palic trawe, zdejme glany i zaczne nosic majtki zasłaniajace tyłek...wiekszczosc ludzi jezdzacych na woodstock to ludzie którzy maja swój rozum, swoje wartosci i poglady dlaczego chcesz decydowac za nich...moze sa tacy ktorzy chca pogadac z komorowskim o rybach, to ze jest prezydentem nie oznacza ze przestał byc człowiekiem...
 
 
 
farfalla  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 13 Cze 2012
Posty: 16
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 15 Paź, 2012   

ja jestem na nie, weźmy, np. sytuację ze spotkania z prezydentami - w mediach pokazali studenta medycyny, który zrobił sobie fotki z wyluzowanym Bronkiem, ale nie pokazali osoby która (chyba się tu nawet udzielała) wyraziła swoje rozczarowanie brakiem konkretnych pytań. No ok nikt tam nie chciał w sumie rozmawiać na poważne tematy wiec ten protest był moim zdaniem trochę głupi, ale jednak był - to pierwszy minus, drugi minus to niepokazanie w mediach tej sytuacji, jakieś zakłamanie, ukrycie złych emocji i pokazanie tylko wymiany ciepłych czuć między młodzieżą a prezydentem. Ja ich tam nie chcę, przecież właśnie od nich uciekamy na Woodstock, poza tym w tym roku rozpoczęcie było bardzo poprawne politycznie, takie nie-Owsiakowe.
 
 
czarnyaniol1990  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 244
Skąd: Kępno kiedys Zdw
Wysłany: Pon 15 Paź, 2012   

nigdy wszystkim sie nie dogodzi ale nie popadajcie w paranoje....
-oficjalnie był prezydent źle, gadał o rybach źle bo nie gada o polityce, gada o polityce źle bo agituje.
-załużmy że prezydent czy inny polityk przyjedzie sobie prywatnie, napewno zostanie rozpoznany, znajda sie tacy którzy beda z nmi rozmawiac to zaraz wybuchnie afera pt."przyjechał po cywilnemu i agituje"
-wprowadzić zakaz wstepu dla każdego kto ma cos wspólnego z polityka- nie taka jest idea woodstocku

podsumowując nie popadajmy w paranoje
 
 
 
SpnPW  
Forumowy prawiczek
Stop Poltyce na PW

Wiek: 59
Dołączył: 21 Wrz 2012
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 16 Paź, 2012   

czarnyaniol1990 napisał/a:

ohh...padam ci do stóp dzielny rycerzu na białym koniu ratujacy mnie przed "niebezpiecznym omamieniem".....

nie bierz tego tak do siebie... to raczej byl kiepski zart niz cos tak na powaznie jak to chyba odczytalas. chociaz swoja droga - nikt mnie jeszcze nie mianowal rycerzem na bialym koniu - co pochlebia, ale kon moglby byc czarny;]
czarnyaniol1990 napisał/a:

rozumiem że masz jakas idee, ale robiąc z ludzi debili napewno ich nie zachecisz do swoich racji...

wezme to do siebie, nie chce byc tak odbierany i nie taki byl zamysl...
czarnyaniol1990 napisał/a:

uważasz że skoro nie ogarnełam kim był ten pan w garniturze to jestem slepa owca podążajacą za tym kto bedzie dla mnie miły ze sceny, że nagle zaczne uznawać władze, zaczne chodzic na wybory, przestane palic trawe, zdejme glany i zaczne nosic majtki zasłaniajace tyłek...

blagam nie zmieniaj sie;)
czarnyaniol1990 napisał/a:

wiekszczosc ludzi jezdzacych na woodstock to ludzie którzy maja swój rozum, swoje wartosci i poglady dlaczego chcesz decydowac za nich...moze sa tacy ktorzy chca pogadac z komorowskim o rybach, to ze jest prezydentem nie oznacza ze przestał byc człowiekiem...

Nie ma tu miejsca gdzie moglbym sie niezgodzic, ale chyba można powiedziec glosno ze nie podoba mi sie polityka i politycy na woodstocku - moze znajdzie sie wiecej ludzi ktorzy tak uwazaja. jesli nie to jakos to zniose, chociaz smutno patrzec jak woodstock sie psuje:(
 
 
paolina.zet  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 86
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 28 Maj, 2013   

Przypadkiem ponownie trafiłam na ten temat. Z góry przepraszam że po kilku miesiącach zakończonej dyskusji znowu pozwalam sobie coś dodać :))
Jurek mówi że festiwal ten powstaje na wzór Woodstocka z 69 w tamtym czasie ludzie wręcz uciekali od polityki i jest to dla mnie największy powód dlaczego na Woodzie nie ma miejsca(i nie powinno być) dla polityki i polityków :]

Poza tym niech nikt mi nie gada że nie widzi poparcia Jurka dla obecnego rządu ani obecnego rządu dla Jurka :))
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Wto 28 Maj, 2013   

paolina.zet napisał/a:
niech nikt mi nie gada że nie widzi poparcia Jurka dla obecnego rządu ani obecnego rządu dla Jurka :))

Niech nikt mi nie gada,że widzi poparcie Jurka dla obecnego rządu, ani obecnego rządu dla Jurka.
I można tak w kółko Oo
 
 
paolina.zet  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 86
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 28 Maj, 2013   

protokooperacja :))
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Wto 28 Maj, 2013   

Cytat:
Jurek mówi że festiwal ten powstaje na wzór Woodstocka z 69

Jezeli tak faktycznie mowi to wydaje mi sie to smieszne..... Polecam dokument "Generation X" i porownanie sobie tego wooda z 69 a tego co jest teraz. Nie chce mi sie tego komentowac bo przykladow jest tyle......A co do polityki to byl juz Marek Belka w Asp
a i przeciez Bronislaw otwieral wooda.... . Wszystko to mi sie wydaje smieszne ,nie warto sobie tym glowy zarwacac. Owsiak tak czy owak zacznie zapraszac takie osoby , ktore beda szukac potencjalnych wyborcow wsrod woodstokowiczow. Ja mam na to wszystkie wlasnie taki poglad :
[video]http://www.youtube.com/watch?v=XBYILDirUyg[/video]
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 28 Maj, 2013   

Nawet jeśli rząd popiera Woodstock, Jurka i WOŚP to ja nie wiem co w tym niby złego jest.

I ciekawe czy byłeś na spotkaniu z Markiem Belką, bo z polityką to miało tyle wspólnego co Beahemoth z poezją śpiewaną. Został zaproszony jako profesor ekonomista. Naprawdę trzeba być zaślepionym, żeby w każdym kto ma/miał cokolwiek w najmniejszym stopniu wspólnego z byciem politykiem widzieć owego i wieszać psy po nim.
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 30 Maj, 2013   

Tak jak pisał Jasiek, Komorowski otwierał łudstok jako osoba reprezentacyjna, nie polityk, a Belka był w ASP jako ekonomista.

Np Tomaszewski też był w ASP jako były sportowiec, nie działacz PiSu. Znalazłaby się niejedna osoba związana z polityką, która w ASP się znalazła, ale była tam już nie jako polityk.
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Czw 30 Maj, 2013   

Mnie tam ni to grzeje, ni to chłodzi kto tam przyjeżdża. Skoro nie interesuje mnie polityka, to nie czytam gazet i nie oglądam wiadomości. Z tego samego powodu każdy może nie przyjść na spotkanie z tą, czy tamtą osobą. Ja tam przez te wszystkie lata na ASP byłem raz, bo nie interesują mnie spotkania z tymi ludźmi, a odkąd nie można tam pić i palić, to nawet nie podchodzę blisko. Zapraszanie ludzi, którzy byli związani z polityką zawsze będzie uważane za spotkanie o polityce i nie możecie nikogo za to winić. Komorowski otwierający PW jako osoba reprezentacyjna, a nie jako prezydent to trochę za mocno naciągane, jak dla mnie. To już lepiej by w tym miejscu pasowała Miss Polonia :P . Był zaproszony jako aktywny polityk pełniący funkcję prezydenta. Wcale mi to nie przeszkadza, po prostu pierwszy raz od 13 lat ominąłem rozpoczęcie i nie płaczę z tego powodu. Nikt nikomu nie każe chodzić na to, czy na tamto. Nie lubisz polityków na PW to nie chodź na spotkania z nimi na ASP. Będą tacy, którzy chętnie zajmą twoje miejsce. Trochę tolerancji by się nam wszystkim przydało :(
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group