Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Jurek Owsiak
Autor Wiadomość
Glober  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 235
Skąd: Nowogard / Warszawa
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   Jurek Owsiak

Zanim wydam jakiś osąd, chciałbym się zapytać czy orientujecie się dlaczego w tym roku Prezes tak rzucał mięsem ze sceny w kierunku konkretnych osób z publiki? Bo nie powiem, żeby z namiotu na górce przyjemnie słuchało się takich komentarzy Owsiaka.
 
 
pa10220  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 24
Skąd: szczecin
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Ludzie wdrapywali się na scenę. Gdyby zrobili coś złego, to musiałby by powstać barierki pod sceną, i Owsiak nie chce do tego koniecznie dopuścić(i dobrze!)
 
 
Layla  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączyła: 26 Lip 2012
Posty: 10
Skąd: ...
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Wiadomo, ma dużo rzeczy na głowie, musi o wszystko dbać . Zwłaszcza o to żeby było bezpiecznie ,osobiście nie dziwie się ,że powiedział osobom zachowującym się nieodpowiednio żeby przestali tak robić ( nawet używając przy tym dobitnych słów) . Przez te kilka dni żyje w ciągłym napięciu , więc nerwy mogą puścić, mimo tego ,że miłe to nie było . Takie moje zdanie .
A ludzie rzeczywiście strasznie chcieli dostać się na scenę .
 
 
matuch  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 6
Skąd: polska
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

nie chodzi tylko o tych co wdrapywali się na scenę. Sporo czasu spędziłem pod sceną i Jurek rzeczywiście wyzywał ludzi którzy naprawdę wcale nie robili jakiś strasznie głupich numerów :P Z niektórych wszyscy się śmiali, pokojowy patrol czy obsługa sceny a Jurkowi coś nie pasowało :P nie osądzam ale mnie osobiście to też rzuciło się w oczy.
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Ja pamiętam jak przed którymś koncertem Jurek wyskoczył z takim textem: Kolego nie wchodź mi na scenę! Popi*rdoliło Cię?!!! Będziemy musieli barierki stawiać!!!" :D
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

A słyszeliście jak opie*dalał gościa, co przyszedł pod scenę z gumową lalą? Trochę pojechał, z daleka było tylko słychać ku*wowanie ze sceny...
Ja rozumiem, że nie chciał, by Woodstockowiczów utożsamiać z kretynami co pompują gumowe niunie, ale chyba można to było powiedzieć nieco inaczej.
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

chybaw widziałam tę lalę ;D
 
 
 
defirujaca  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 99
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

No ja słyszałam,podobno ktoś rzucił tę lalę na scenę i powiedział Owsiak, że jak się nie ogarnie to zamyka festiwal...
 
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

biedny Jurek, mimo wszystko się mu nie dziwię, że tak ostro reagował na niektóry rzeczy. Jeszcze biedak głos potem stracił a obowiązki wzywały. Też bym się wkurzyła.
 
 
fobia666  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 23
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Wolność swoją drogą, ale jak ktoś się wpierdala na scenę to reagować trzeba, bo potem jakaś kapela nie zagra, bo stwierdzi, że faktycznie niebezpiecznie. Pod sceną byłem jedynie na 8 koncertach, w przerwach wychodziłem, więc wiele Jurkowych komentarzy nie słyszałem.
 
 
chłystek błażej  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Lip 2012
Posty: 25
Skąd: Polandia
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Rutyna... A pamiętacie jak Jurek skoczył ze sceny podczas koncertu Dżemu? Który to był rok? 2010?
 
 
Punky Slave
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Tekstów Jurka nie słyszałam, ale na ostatnim koncercie festiwalu widziałam jak jakaś laska na barach u faceta czepiała się sceny a potem rąk niebieskich, bo myślała że chcą ją wciągnąć:D
 
 
1maryska24  
Forumowy prawiczek
1marysia24

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

...Może przez stres...z roku na rok Owsiak czuję jednak coraz większą presje..z każdej strony szukają na niego jakiegoś haczyka..ale zgadzam się.. było to raczej mało pozytywne zachowanie...zdecydowanie odbiegające od hasła. ..przyjażń, miłość i muzyka...w tym roku dało się odczuć raczej średni kontakt z ludżmi..i te jego komercyjne hasła..kto za sponsorował.. co za sponsorował i jakie statystyki..może Nam się Owsiak wypala.....ja jednak wierze w tego faceta...jak mało w kogo..trzymaj się Jurek!Przystanek Woodstock do końca świata i o jeden dzień dłużej!!!Pozdrówka dla wszystkich pięknych Woodstokowiczów:* ;))
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Alien napisał/a:
A słyszeliście jak opie*dalał gościa, co przyszedł pod scenę z gumową lalą? Trochę pojechał, z daleka było tylko słychać ku*wowanie ze sceny...
Ja rozumiem, że nie chciał, by Woodstockowiczów utożsamiać z kretynami co pompują gumowe niunie, ale chyba można to było powiedzieć nieco inaczej.


To już przesada i nadwrażliwość z jego strony. Ja tego akurat nie widziałem, ale sytuacja dość dziwna, wręcz kuriozalna. Na wielu koncertach czy festiwalach widziałem już gumową lalę. Nawet rok temu była na uctoku przy okazji the prodigy.
 
 
 
kaliber44  
Coś już napisał
``Zdecydowany niezdecydowanie..``


Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

chłystek błażej napisał/a:
Rutyna... A pamiętacie jak Jurek skoczył ze sceny podczas koncertu Dżemu? Który to był rok? 2010?



Pamiętam otwór Whisky dokładnie.
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Prawda jest taka, że presja spoczywająca na Jurku jest z roku na rok coraz większa, a on nie młodnieje. Przepisy odnośnie imprez masowych są coraz bardziej restrykcyjne, ludzi na Woodstocku coraz więcej, a jak coś się stanie to tylko na nim będą wieszać psy.
 
 
 
Adzianu  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 36
Skąd: Rogoźno WLKP.
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Rozumiem, że się wkurzał na ludzi, którzy wchodzili na scenę, ale pojechanie kolesia z gumową lalą i kolesia, który chciał bis na Hope to już było przegięcie... Mógł delikatniej powiedzieć a nie od razu kurwować... Coś Owsiakowi odbija...
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Gdyby jeszcze kurwował to spoko.

Ale to co powiedział o gumowej Oli (bo tak ponoc miała na imię) to przegiecie totalne. Szlo to mniej wiecej tak:

"Mistrzu weź ta swoją mamusię(SIC!) dmuchaną/gumową do domu [...] i wypierdalaj z nią, bo robisz wiochę. [...]"

Jak można obrażać czyjąś matkę, w dodatku ze secny, w dodatku w tak błahej sprawie? : |
Przegiął ostro. Choć prawda, zę gość probował wepchnąć ją na scenę, czy coś - był niebezpiecznie blisko.

Link:
http://www.youtube.com/wa...channel&list=UL
 
 
ziemniakz  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 19
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Vorathiel napisał/a:
Gdyby jeszcze kurwował to spoko.

Ale to co powiedział o gumowej Oli (bo tak ponoc miała na imię) to przegiecie totalne. Szlo to mniej wiecej tak:

"Mistrzu weź ta swoją mamusię(SIC!) dmuchaną/gumową do domu [...] i wypierdalaj z nią, bo robisz wiochę. [...]"

Jak można obrażać czyjąś matkę, w dodatku ze secny, w dodatku w tak błahej sprawie? : |
Przegiął ostro. Choć prawda, zę gość probował wepchnąć ją na scenę, czy coś - był niebezpiecznie blisko.

Link:
http://www.youtube.com/wa...channel&list=UL


Właśnie miałem o tym pisać. Rozumiem - dmuchana lala nie powinna się znaleźć na scenie (chociaż samo w sobie było to nawet zabawne), ale po pierwsze gdyby gość chciał ją wrzucić, to od tego są niebiescy, żeby takiej akcji zapobiec, a dwa że na tym Woodstocku Owsiak przekroczył dla mnie granicę chamstwa, która szczególnie na tym festiwalu przekroczona być nie powinna. Porównywanie lalki do matki czy generalnie wjeżdżanie na rodzinę w jakikolwiek sposób jest poniżej jakiejkolwiek krytyki, a nie był to jedyby raz - po Hope, też kazał wypierdalać z festiwalu (bo "nie kuma zasad", a Owsiak ma zdarty głos) człowiekowi, który po prostu chciał jeszcze jeden bis (hm, rzeczywiście źle zawodnik zrobił, że mu się koncert spodobał), po czym kazał wracać mu do swojej jebanej/pieprzonej matki/starej. Nie pamiętam dokładnego cytatu z tego incydentu, gdyby ktoś znalazł na YT proszę o wrzucenie. Generalnie agresja Owsiaka była nieadekwatna do sytuacji w których wystąpiła, a zachowanie (choć przykro mi to pisać) po prostu prostackie i chamskie.
To był mój 5. PW, niestety z roku na rok przywożę coraz gorsze wrażenia...
  
 
 
Share  
Forumowy prawiczek
Free Hugs ! :D

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 13
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Moim zdaniem dobrze, że pojechał temu typkowi. Machine head sam nie słucham ale wiem, że to nie jest jakiś mało znany zespół a co więcej kręcił teledysk na Woodstocku. Jurek chce dla nas jak najlepiej starając się o wszystko, a jakiś debil chce wrzucać lalki na scene. Właśnie przez takich ludzi co roku może być coraz gorzej. Kto wie czy za jakiś czas nie będzie już obowiązkowych barierek od razu, żeby uniknąć takich rzeczy. Wtedy będzie można im tylko podziękować...
Macie mega festiwal za darmo to, to szanujcie i tyle na temat.
 
 
cykor21  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 15
Skąd: obecnie W-wa
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Mam wrażenie, że się tu sporo osób czepia JO, a on ma naprawdę ciężką robotę, żeby ogarnąć to całe towarzystwo. Na biletowanych imprezach nie mozesz wejść nawet z zegarkiem na ręku ani z butelką wody,a tutaj mimo swobody jaką dają organizatorzy zawsze znajdzie się debil z gumową lalą czy innym gównem, które prędzej czy pózniej wyląduje na głowach fanów albo na scenie ( w tym roku nowością było polewanie kefirem). A tak do końca nie wiadomo czy nie jest to jakiś prowokator z przeciwnego obozu światopoglądowego.

Skoro chcemy oglądać zespoły światowej klasy to dajmy im również poczuć się bezpiecznie; oburzacie się na wulgarność, ale jednocześnie dobrze wiecie, że pewne osobniki nie rozumieja innego języka. Nie ma tolerancji dla typów, którzy swoim głupim zachowaniem rozwalają wielomiesięczną pracę sztabu ludzi.

Gumowa lala to pikuś przy innych debilnych zachowaniach typu przywożenie starych mebli, lodówek, wanny czy zostawianiu samochodów rzęchów na polu. Usunięcie tego też kosztuje niemało o czym z pewnością autorzy takich pomysłow nie zdają sprawy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group