Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Jurek Owsiak
Autor Wiadomość
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 19 Wrz, 2012   

aqu*, przepraszam, jeśli to jakoś uraziło ;p I wróćmy do tematu samego Owsiaka ^^
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Nie 23 Wrz, 2012   

aqu32 napisał/a:
Jaka znów możliwość podłączenia laptopa? Skąd to wymyśliłeś? One po prostu tam już były ustawione w specjalnym namiocie i można było z nich skorzystać w dowolnym celu.

A odnośnie "gadżetów" to były właśnie przydatne: T-Shirty od Allegro, Piłki i freesbie od play; czy też latarki, kubki i przeciwdeszczowe poncho od Carlberga.

Cytat:
Zwyczajnie nie wmówicie mi, że mam się godzić, by kasa rządziła woodstockiem ;p


Bez tej kasy już dawno festiwal by upadł. Nie bez kozery Owsiak parę lat temu przez kilka edycji z rzędu mówił całkiem na poważnie, że to już prawdopodobnie ostatnia edycja Woodstocku.

No niestety niektórym forumowiczom jest to ciężko zrozumieć. Nie mylcie pojęcia zrozumieć z pogodzić z tym. Trudno. Dla mnie i tak woodsotck to najważniejsze dni w roku i mam nadzieję że tak pozostanie bez względu na sponsorów.
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie 23 Wrz, 2012   

To mi wyjaśnij, czemu działało to wcześniej bez Carslberga, Playa, Monstera w takim stopniu. Było Tyskie.

I nie czytasz, co piszę. Pisałem, że sponsorzy są potrzebni, chodzi tylko o to, w jakim stopniu wpływają na festiwal. Np Tyskiego jako sponsora nikt nie negował.

I podawałem też sposób na wspomożenie finansowe, też pominięte. Najlepiej uprzeć się, że ktoś uważa, że bez sponsorów da radę (wzięte nie wiadomo skąd są takie opinie) i na tym się skupiać, zamiast na całości wypowiedzi, jej sensie i temacie. Który odbiega od tematu właściwego swoją drogą.

Dlatego sugeruję, by do tematu właściwego zwyczajnie wrócić ^^
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group