Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Jurek Owsiak
Autor Wiadomość
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 19 Wrz, 2012   

Gumki rozdawały organizacje w pasażu ;p

Lidl po prostu stawia sklep i sowicie na tym zarabia. Naprawdę sowicie. Nie traktuję tego w formie dofinansowania, że sprzedają po prostu towary. Uwierz, w normalnym handlu też muszą zatrudnić ludzi i załatwić transport, a nie mają takich obrotów xd

Gadżety reklamowe. obejdę się.

3 rowery na setki tysięcy ludzi, też istotna wygoda ;p

Darmowa woda - ok. Na oczy nie widziałem darmowej wody, ale pewnie jest i pewnie to istotna rzecz w sponsorowaniu ;p

Jedyne, co przekonuje, to igrzyska. Jesteś pewien, że tak kosztowne w tym wydaniu?

No i można podłączyć laptopa. NA UJ BRAĆ LAPTOPA NA ŁUDSTOK!

Nikt mi nie wmówi, że te kilka pierdół jest warte takiego rozpychania się coraz większej liczby sponsorów. Ani, że mam się pogodzić, z tym zdaniem:

Cytat:
Woodstockiem jak i światem coraz bardziej rządzi kasa.


Bo w tym cytacie osoby tłumaczącej mi, czemu sponsorzy na ućtoku to dobro, zawiera się sens. Tyskie nie rządziło woodstockiem. Tyskie się wkomponowało i sponsorowało. Nie ja jeden zauważam wiele zmian na gorsze na tym nadal pięknym i niepowtarzalnym odcinku czasoprzestrzeni. Bo kiedyś nie nazywano tego festiwalem. Był to po prostu Przystanek. Między innymi do odpoczęcia od tego świata rządzonego kasą.

I wiele osób nie chce, by zmieniło się to w "International Festival in Poland" tracąc nawet swoją nazwę, nie mówiąc o charakterze. Przez rozpychanie się sponsorów, którzy dodatkowo wiele nie wnoszą więcej, niż było wcześniej za czasów Tyskiego.

Zmian na gorsze można wymienić sporo, ale to już wiele osób pisało jakie, a odchodzimy od tematu.

Zwyczajnie nie wmówicie mi, że mam się godzić, by kasa rządziła woodstockiem ;p
 
 
Jurgen  
Coś już napisał
róbta co chceta


Wiek: 29
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 69
Skąd: Muszyna
Wysłany: Śro 19 Wrz, 2012   

Aras666 napisał/a:
Narzekacie, narzekacie, a za rok i tak pojedziecie i będziecie gadać jak to zajebiście było :P


Ponarzekać czasami warto ale do pewnego stopnia :) Mamy to w słowiańskiej krwi :)
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 19 Wrz, 2012   

Nie narzekam na festiwal, bo jest cudowny, nie narzekam na samo istnienie sponsorów, bo są w kluczowym stopniu potrzebni ;p

Tylko na to, że nie tylko zmieniają festiwal, ale do tego w coraz większym stopniu, i do tego przeważnie nie w dobrą stronę.

Mimo kilku plusów.

Jak możliwość podłączenia laptopa.

Kto brał laptopa na PW? I to też chyba pewien znak...
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Śro 19 Wrz, 2012   

Jaka znów możliwość podłączenia laptopa? Skąd to wymyśliłeś? One po prostu tam już były ustawione w specjalnym namiocie i można było z nich skorzystać w dowolnym celu.

A odnośnie "gadżetów" to były właśnie przydatne: T-Shirty od Allegro, Piłki i freesbie od play; czy też latarki, kubki i przeciwdeszczowe poncho od Carlberga.

Cytat:
Zwyczajnie nie wmówicie mi, że mam się godzić, by kasa rządziła woodstockiem ;p


Bez tej kasy już dawno festiwal by upadł. Nie bez kozery Owsiak parę lat temu przez kilka edycji z rzędu mówił całkiem na poważnie, że to już prawdopodobnie ostatnia edycja Woodstocku.
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 19 Wrz, 2012   

Agu, przeczytaj wszystkie moje posty w tym temacie oraz to, od czego zaczął się ten wątek ;p I reszta to już na PM, by nie offtopować ^^

No i nie chcę dramatyzować ;p
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Śro 19 Wrz, 2012   

Radosław Lubor napisał/a:
Agu, przeczytaj wszystkie moje posty w tym temacie

A Ty jeszcze raz przeczytaj mój nick :]
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 19 Wrz, 2012   

aqu*, przepraszam, jeśli to jakoś uraziło ;p I wróćmy do tematu samego Owsiaka ^^
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Nie 23 Wrz, 2012   

aqu32 napisał/a:
Jaka znów możliwość podłączenia laptopa? Skąd to wymyśliłeś? One po prostu tam już były ustawione w specjalnym namiocie i można było z nich skorzystać w dowolnym celu.

A odnośnie "gadżetów" to były właśnie przydatne: T-Shirty od Allegro, Piłki i freesbie od play; czy też latarki, kubki i przeciwdeszczowe poncho od Carlberga.

Cytat:
Zwyczajnie nie wmówicie mi, że mam się godzić, by kasa rządziła woodstockiem ;p


Bez tej kasy już dawno festiwal by upadł. Nie bez kozery Owsiak parę lat temu przez kilka edycji z rzędu mówił całkiem na poważnie, że to już prawdopodobnie ostatnia edycja Woodstocku.

No niestety niektórym forumowiczom jest to ciężko zrozumieć. Nie mylcie pojęcia zrozumieć z pogodzić z tym. Trudno. Dla mnie i tak woodsotck to najważniejsze dni w roku i mam nadzieję że tak pozostanie bez względu na sponsorów.
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie 23 Wrz, 2012   

To mi wyjaśnij, czemu działało to wcześniej bez Carslberga, Playa, Monstera w takim stopniu. Było Tyskie.

I nie czytasz, co piszę. Pisałem, że sponsorzy są potrzebni, chodzi tylko o to, w jakim stopniu wpływają na festiwal. Np Tyskiego jako sponsora nikt nie negował.

I podawałem też sposób na wspomożenie finansowe, też pominięte. Najlepiej uprzeć się, że ktoś uważa, że bez sponsorów da radę (wzięte nie wiadomo skąd są takie opinie) i na tym się skupiać, zamiast na całości wypowiedzi, jej sensie i temacie. Który odbiega od tematu właściwego swoją drogą.

Dlatego sugeruję, by do tematu właściwego zwyczajnie wrócić ^^
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group