Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Jurek Owsiak
Autor Wiadomość
Zielarka  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 10 Lip 2011
Posty: 39
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 25 Sie, 2012   

Też mnie to wkurwiało.. Z drugiej strony za co zorganizować taki wielki festiwal? Wszystko odbywa sie kosztem czegoś. Woodstokowy Lildl był dla wielu ułatwieniem, z drugiej strony chcieli podpiąć się pod renomę (nie wiem czy to dobre słowo) festiwalu. Choć teraz tak rozmyslam... to bardziej Lidl promował Woodstock, czy tez na odwrót?
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob 25 Sie, 2012   

Cytat:
Z drugiej strony za co zorganizować taki wielki festiwal?


Wcześniej dawało radę bez Carlsberga, i to świetnie. Tyski wystarczył, i doskonale wplótł się w kształt festiwalu. Zespoły grały za symboliczną kwotę, nie chciały gaż. Nie rozlepiano wszędzie afiszów, billboardów i nie puszczano reklam w tv.

Nie było elektroniki, dyskotek w wiosce piwnej, monsterów, wszędobylskiego playa, reklam w czasie festiwalu, napiętych terminarzy scenowych, nacisku na zagraniczne kapele i niepowtarzanie koncertów, tylu płotów i siatek...
 
 
Rosa  
Lubi pieprzyć
Co ty wiesz o sztuce!?


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 455
Skąd: Narnia
Wysłany: Sob 25 Sie, 2012   

Zielarka napisał/a:
teraz tak rozmyślam... to bardziej Lidl promował Woodstock, czy też na odwrót?


Wg mnie to Lidl ,,ogrzał się w cieniu zajebistości" Wooda <z jezorem>
Festiwal rozrósł się na potęgę, prawda. Jednak chyba doszło już do tego momentu, kiedy nastąpił niekontrolowany przerost formy nad treścią. Te wszystkie udogodnienia, legendarne kapele ,,z kosmosu" zaczęły przesadnie zawłaszczać obszar festiwalu. Rozumiem ideę ,,przyciągnij muzyką, zatrzymaj atmosferą", ale właśnie o ten rdzeń trzeba zadbać bardziej, by nie ulotnił się gdzieś pod tym zalewem marketingu. Już teraz jest wygodnie jak na podwórku Hilton Hotel (ludzie wiecznie marudzili i marudzić będą, takie życie). Zbliża się jednak chyba moment, w którym trzeba będzie powiedzieć STOP. Miejmy nadzieję, że Prezesowi przyjdzie taki moment porównania ze sobą stanu z początku z obecnym i pomyślenia o wyznaczeniu jakiejś granicy reklamy.
 
 
goodvibestyla
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Sie, 2012   

Ale wiadomo że woodstock ciągle idzie naprzód nie stoi w miejscu,na dodatek te reklamy itp więc z tym również się wiąże zmiana klimatu,z roku na rok co niektórych cieszy innych wręcz przeciwnie.Mi co się nie podoba to,to że wielu ludzi teraz przyjeżdża na dany koncert,nie ma jakby tej jedności bo w każdy dzień ktoś przyjeżdża i odjeżdża.Co do Jurka to wcale a wcale nie podobało mi się to w jaki sposób zachował się po koncercie Hope.I wg mnie nic go nie usprawiedliwia,co nie znaczy że nie może popełniać błędów.
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 26 Sie, 2012   

:) Dla mnie line up jest głównym powodem dla którego jadę. Jeśli na scenie nie za pojawi się nic co mnie interesuje to zostanę w domu, ale jeśli gra choć jeden zespół dla którego warto jechać taki kawał drogi to pojadę i zostanę do końca imprezy
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Nie 26 Sie, 2012   

goodvibestyla napisał/a:
Co do Jurka to wcale a wcale nie podobało mi się to w jaki sposób zachował się po koncercie Hope.I wg mnie nic go nie usprawiedliwia,co nie znaczy że nie może popełniać błędów.

A co on tam nawywijał?
 
 
goodvibestyla
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Sie, 2012   

Viking źle mnie zrozumiałeś,miałem na myśli to jak zaczął obrażać tego kolesia z dmuchaną lalą :P
 
 
RyszardRudy  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 17
Skąd: Litwa
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

Rosa napisał/a:
Wg mnie to Lidl ,,ogrzał się w cieniu zajebistości" Wooda <z jezorem>

Popieram. Lidł więcej promował PW niż przystanek. Nie psuł atmosfery ani brał duuużo miejsca na terytorium, jak niektórzy mieli oogrodzone mnóstwo ziemi, której można było wykorzystać np. dla autobusu gdzie zdawano krew. Co do pozostałych sponsorów - to idąc z dworca pieszo odczuwałem przesadę reklamową. Nawet nie wiem: po co te reklamy na płotach były?

Jeszcze takie słowo na temat "agresji". Używanie niecenzurowanych słów - to nie zawsze akt agresji. Nikt jakoś nie zwraca ile fuck'ów donosi się od zespołów podczas ich przybywania na scenie. Nawet spotykają się tacy artyści, którzy będą przeklinać publikę, a tamta będzie im salutować, chociaż czasami bywa że sama publika zaczyna przeklinać artystę ale nie z powodu obrażenia, lecz dla zabawy. Może JO przez taki leksykon próbuje być więcej współczesnym?
Jeszcze co do "mamy nadmuchanej". Nie bardzo dobrze udało mi się rozpatrzeć na wideo, ale gościu wyglądał dosyć młodo, może JO sądził, że jest gościu jest za młody by nazwać tą lalę jego panienką i wcalnie nie poruszał tematu dotyczącego pierwotnego przeznaczenia tej lalki.
Nie piszę to w celu obrony JO, tylko piszę, że sami nie wiemy co miał na myśli przez takie wypowiedzi.
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

Haaaloooo, nazwał dmuchana lalkę do ruchania matką jej właściciela. Czysta obraza, za która należy się tuba w ryj.
 
 
cycu93  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 5
Skąd: sssssssss
Wysłany: Wto 28 Sie, 2012   

Zwróćcie też uwagę, że co Owsiak nie powie, to ludzie zawsze mu klaskają. Przez co stał się świętą krową
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Wto 28 Sie, 2012   

Narzekacie, narzekacie, a za rok i tak pojedziecie i będziecie gadać jak to zajebiście było :P
 
 
czarnyaniol1990  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 244
Skąd: Kępno kiedys Zdw
Wysłany: Wto 28 Sie, 2012   

Aras666 napisał/a:
Narzekacie, narzekacie, a za rok i tak pojedziecie i będziecie gadać jak to zajebiście było :P


oj tam ;p ponarzekać zawsze można tym bardziej jezeli ma sie na co ;p
pozatym raczej nie jedziemy tam dla reklam czy zeby załozyc sobie konto w banku ;p wiec pomijajac kwestie sponsorskie bez playa czy innego badziewia tez dobrze bysmy sie bawili...a niektórzy nawet lepiej :D
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 28 Sie, 2012   

Cytat:
Narzekacie, narzekacie, a za rok i tak pojedziecie i będziecie gadać jak to zajebiście było :P


Bo bardzo chcemy, by tak było zawsze ;p To narzekanie z serduszka i troski ;p
 
 
chłystek błażej  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Lip 2012
Posty: 25
Skąd: Polandia
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2012   

Woodstock będzie w nowym miejscu?

Niedobrze...
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2012   

Słyszałem, że ma być w Suwałkach *sieje zamęt*
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2012   

Nie siejcie zamętu i nie wstawiajcie informacji niepotwierdzonych.
Kostrzyn podpisał kontrakt na organizację PW do 2014 roku:
"Przystanek Woodstock będzie grał do końca świata i o jeden dzień dłużej, a w Lubuskiem na pewno do 2014 roku..." - informacja ze spotkania 6 kwietnia br. Marszałka Województwa Lubuskiego z Jerzym Owsiakiem na stronie www.lubuskie.pl.(...)" - ze strony http://www.kostrzyn.um.go...no-do-2014-roku
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2012   

czarnyaniol1990 napisał/a:
Aras666 napisał/a:
Narzekacie, narzekacie, a za rok i tak pojedziecie i będziecie gadać jak to zajebiście było :P


oj tam ;p ponarzekać zawsze można tym bardziej jezeli ma sie na co ;p
pozatym raczej nie jedziemy tam dla reklam czy zeby załozyc sobie konto w banku ;p wiec pomijajac kwestie sponsorskie bez playa czy innego badziewia tez dobrze bysmy sie bawili...a niektórzy nawet lepiej :D


Też bym wolał żeby nie było np. Play. Ale nawet nie wiecie jak dobrze się bawicie właśnie dzięki sponsorom. Łożą na to grubą kasę dzięki której macie "wygody" na PW. I proszę mi nie gadać ja dobrze było do roku na przykład 2000, bo tak już nie będzie. Woodstockiem jak i światem coraz bardziej rządzi kasa. Radził bym się przyzwyczaić bo liczba sponsorów na pewno nie będzie maleć, szczególnie z założeniami Jerzego Owsiaka który chce zrobić festiwal bardziej europejski, co się wiąże z wielkością festiwalu.
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 19 Wrz, 2012   

Oh, doskonale się bawimy dzięki takim sponsorom, bo fundują nam wygody ;p Sram na te wygody, lepiej bawiłem się wcześniej, gdy sponsorem było Tyskie ;p Wygodami przydatnymi i tak są tylko prysznice, a te są płatne i same na siebie zabierają, i większa liczba toiek. No i Lidl na polu, ale Lidla nikt nie sponsoruje, zarabia na tym sam. Jakie więc to wygody dają? Za doładowanie telefonu (to akurat przydatna wygoda) się płaci więc to też interes ;p

To ja czekam. Prysznie płatne, Lidl płatny (co oczywiste), doładowania płatne, z przydatnych udogodnień.
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Śro 19 Wrz, 2012   

Radosław Lubor napisał/a:
Oh, doskonale się bawimy dzięki takim sponsorom, bo fundują nam wygody ;p

A jak myślisz skąd kasa na scenę nagłośnienie ochronę itp. ?
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 19 Wrz, 2012   

Z tym, że przed tym natłokiem sponsorów była kasa na nagłośnienie i ochronę, z tego, co kojarzę, do dwóch milionów złotych od Tyskiego. Nie chodzi tutaj o rzeczy jak ochrona czy nagłośnienie, tylko o te rzekome wspaniałe dodatkowe wygody, bo trudno nazywać nagłośnienie na festiwalu wygodą.
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Śro 19 Wrz, 2012   

Radosław Lubor napisał/a:

To ja czekam. Prysznie płatne, Lidl płatny (co oczywiste), doładowania płatne, z przydatnych udogodnień.


Lidl - masz większość produktów (do tego świeżych) dosłownie pod ręką, za kasę taką samą jaką musiałbyś zapłacić w każdym innym sklepie. Lidl zarabia na markecie, ale wcześniej muszą przecież zainwestować z namiot, ludzi i transport. Do tego jako jeden z 3 głównych sponsorów oczywiście sowicie dorzuca się do ogólnego budżetu festiwalu.

'Doładowania płatne' - że co ? Play miał 200 stanowisk do ładowania, dodatkowo udostępniał swoje ładowarki, jeśli ktoś nie miał własnej (chyba tylko 5 z tych udostępnianych ładowarek ostatecznie do nich wróciło ;] ). Do tego ok. 20 laptopów z dostępem do sieci. Wszystko oczywiście za free.

Allegro- darmowa woda, gadżety za pomoc w biciu rekordu a nawet rozdali 100 namiotów. Ładowanie komórek rowerami (fajna sprawa, ale tylko 3 rowery to trochę kpina)

Carlsberg - oczywiście główny sponsor, zapewne dają więcej $ skoro zajęli miejsce Tyskiego. Organizowali Woodstockowe Igrzyska oraz rozdawali gadżety w zamian za puszki i kubki

Monster - rozdawał gumki ze swoim logo ;D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group