Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Jurek Owsiak
Autor Wiadomość
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Apropo mojej gumowej lali Oli...

Ola na moich barkach przechodziła obok czerwonego PP(Śmiali się itp.), przechodziła obok fotoreporterów TV KRĘCIOŁY(robili zdjęcia i kręcili filmy), przechodziła obok straży pożarnej i machała im(Oczywiście banan na ryju i klaskali), przeszła przy dużej scenie obok całej lini NIEBIESKICH(Poza uśmiechem nic nie robili)... Wbiłem sobie z nią na środek ściany śmierci służb nadal nie było. Koledzy mnie podsadzili na ścianę(NIE CHCIAŁEM WRZUCIĆ OLI NA SCENE!!!!) i poprostu zacząłem ruszać olką w stronę zespołu i tyle... Obrażą się, że przy 600tyś tłumie ktoś pomachał sobie gumową lalką? Proszę was... Podszedł do mnie z góry niebieski i kulturalnie powiedział "Musisz to zabrać na dół albo będziemy musieli Ci to zabrać". No to powiedziałem, spoko już się tam nie znajdzie i tyle.

Powiedzcie mi... Kto by kawałek gumy próbował wrzucić na scene przez minute czasu trzymając ją za kolana, żeby tylko głowa i cycki wystawały? Jakbym chciał, to z ziemi by doleciała na scene -,-

Nie mam do niego urazy bo mam na to wyjebane, ale trochę przesadził z tym komentarzem i nie tylko tym... Chyba chce lizać dupę zespołom i zabijać klimat wolnego Woodstocku.

BTW. PO jasną cholere miałbym wrzucać lalkę za około 90zł na scene?! żeby odrazu ją zabrali?! Kurwa, od takich akcji są cyckonosze ;P
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

To mamy "winowajcę" ciekawe czy Dezo nie dostanie rano telefonu od Owsika żeby dać Ci bana :D
On przesadza i to stanowczo. Może i robi dużo ale czasem mam wrażenie, że zajmuje sie głównie jeżdżeniem po świecie i kręceniem filmików na bloga, a całą robotę wykonują inni.
Najgorsze jest to, że jakby ktoś mu powiedział, że przegina to by pewnie dostał takie same zjeby jak Ty. Zero trzeźwego spojrzenia na konstruktywną krytykę co zresztą pokazał już nieraz.
 
 
 
Burza_666  
Forumowy prawiczek

Wiek: 43
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

To tak apropo lali: http://www.youtube.com/watch?v=X9tRusitrIg
 
 
Dziuku  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 19
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

z jednej strony w tym roku trochę bardziej go momentami poniosło, ale i chyba jednak i powodów miał więcej (nie mówię tu o lali, bo to chyba tylko raz przesadził), ale pamiętam sytuacje jak wrzucał ze sceny na goscia spod niej który wrzucał na zespół (nie pamiętam dokładnie który), więc jest to całkowicie zrozumiałe. nie chcę tu Jurka bronić, ale przy takim stresie jakim jest organizacja Woodstocku na pewno może go czasem ponieść...

chcecie mieć "Najpiękniejszy Festiwal na Świecie"Ÿ ?
 
 
kaninchen1991  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 25 Lip 2011
Posty: 14
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

a ja mam takie trochę inne pytanie, ale nie wiedziałam gdzie zapytać. Ma ktoś jakiekolwiek pojęcie dlaczego Szanowny Jurek zamknął namiot Haribol? co roku tam chodzę, co roku jest świetna zabawa, kupa pozytywnych emocji. Namiot co prawda był rozstawiony, ale nic się tam nie działo, dlatego jak tylko zobaczyłam jak ktoś się przy nim kręci to zapytałam o co kaman. W odpowiedzi usłyszałam, że z niewiadomych nikomu przyczyn Owsiak zamknął Haribol i mantrowania nie będzie. WTF? O.o
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Ktoś tu chyba nie zna idei festiwalu, takie zachowanie nie przystoi :)
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Ostro przegiął z tymi wyzwiskami :/ utwierdził mnie w mojej opinii co do niego.... to jest przecież Woodstock do cholery!!!! On nie przyjmuje żadnej krytyki i chyba utwierdził sie w przekonaniu że jest nieomylny.... Jeżeli czegoś wymagasz to przede wszystkim sam to musisz dawać!! Sam nawołuje ze sceny abyśmy nie byli agresywni czy chamscy a tymczasem zachowuje sie jak zwykły burak! Pewnie jak zobaczy te posty to powie nam żebyśmy wypierdalali to mamusi jak nam sie nie podoba a tu taki huj jak słonia trąba bo ja nie zamierzam rezygnować z tego festiwalu ze względu na niego. Może i on to ogarnia ,ale bez nas by nie było nic! Kurwa.... aż strach pomyśleć co to będzie w przyszłości....
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Czytałem o sytuacji, że powiedział do ludzi "wypierdalać", tylko dlatego, że chcieli drugiego bisa. Bisa oczywiscie nie było, bo Owsiak stwierdził, ze napięty harmonogram i bla bla bla...
Wg. mnie to przeginka tak się odzywać. A po drugie przeginka jeszcze większa bo to pewnie Calsberg ustalił ten śmieszny harmonogram i musiał się go trzymać. Się pytam gdzie się podziały te czasy gdzie np Acidzi bisowali z 2 godziny, bo się ludziom podobało, a sponsor mógł im co najwyżej laskę obciągnąć.
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

:D
FeSTeR napisał/a:
A po drugie przeginka jeszcze większa bo to pewnie Calsberg ustalił ten śmieszny harmonogram

Pytanie czego Carlsberg nie ustalił ...
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

A pamiętacie tę akcję jak w owsiak.net podkurwiony tym, że nie podoba nam się Gooral i Zakopower pwiedział, że to jego Woodstock i jeśli chcemy, możemy wypierdalać?
 
 
 
rookman  
Forumowy prawiczek


Wiek: 40
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 47
Skąd: Hohensalza
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

To, że możemy wypierdalać jak się nie podoba to co rok od niego słyszymy.
Wkurwił mnie strasznie z tą akcją z bisem, a teraz, jak dowiedziałem się jeszcze o sytuacji z lalą, ręce mi opadły.
Coraz wyraźniej widać po Owsiaku chęć autopromocji, a nie szumnie głoszonego podziękowania za WOŚP. Jego chamskie zachowanie nie było w najmniejszym stopniu adekwatne do opisywanych sytuacji. Nie wiem, chciał ugrzecznić festiwal bo przyjechał Komorowski i puszczali relację w TVP? To niech od razu zakaże alkoholizowania się, nieszablonowych strojów oraz akcji, krzyków i wprowadzi nakaz kąpieli co godzinę żebyśmy za brudni nie chodzili. Będzie można pokazać Woodstock w TV i będzie cacy. A że w międzyczasie zniknie gdzieś klimat to nieważne. Byle było dużo sponsorów, dużo ludzi i dużo dziennikarzy.
 
 
waldus  
Coś już napisał

Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 71
Skąd: [pl]
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

cieszę się że ktoś prócz mnie zauważył problem...
niestety Jurek ustala zasady bo wie że i tak ludzie będą przyjeżdzać, za bisa zjeby ale na Elektrycznych Gitarach sam krzyknął żeby zachęcić tłum "jeszcze jeden" no i był jeszcze jeden.

Co do Haribolowców dowiedziałem się w drodze powrotnej jak rozdawali chleb z ogórkiem że były problemy ze porozumieniem się i tyle.Zero dodatkowych szczegółów.
Mogę podejrzewać że Hare sprzedająca jedzenie bała się po kieszeni odczuć darmowych ogórków i chleba z dobrym smalcem ale to TYLKO MOJE doMYSŁY.

Podziwiam ludzi którzy pracowali przy wydawaniu piwa że naprawdę robili to z uśmiechem i pamiętali twarze (podziękowania dla miłych Pań które przy paypassie obsługiwały puszkowe piwko i wiedziały że ja zawsze tylko jedno biorę)

Szczerze boli mnie że z każdym rokiem MY mamy najmniej do powiedzenia a liczą się Ci co sponsorują. Czemu nagle jak PJ dogadało się z fundacją to namiot na wypasie , telebim nagłośnienie a mała scena została wyrzucona na samą górkę w prawie zapomnienie...
bo w/g mnie lepiej było boisko wywalić na górkę lub play a nie coś gdzie się dzieją koncerty czyli to dla czego przyjechaliśmy...
To samo dziewuchy sprzedające startery, wciskała mi dziewucha 30 minut ten shit nawet kłamiąc że mi w namiocie play usuną simlocka.Oczywiście z ciekawości byłem zapytać i odpowiedz była negatywna...sorry komercja pełną gębą.
 
 
kmicic  
Coś już napisał

Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 76
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Od Towarzystwa Przyjaciół Chińskich Ręczników poprzez wielką plakietkę z napisem "BOSS" (tak, taaak) miast wymedalowanej piersi, po "wyp...laj, jak ci się nie podoba!". Pytanie, czy wraz z podpisaniem sponsorskiego cyrografu nie zaczął sie początek końca? A kiedyś piwko zapewniały drobne lokalne browary i było dobrze... Dawno temu koleżka stojąc w kolejce po żarcie gdy przyszła jego kolej zażyczył sobie hot- doga- ale dużego. Wtedy "udalaliśmy się z rechotem i bebechami", któż przypuszczał, że życzenie zamieni się w ciało, tfu, w paskudną 40 centymetrową "kiełbę", o zgrozo...
 
 
Wiatrak  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 10
Skąd: Lubsko
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

A nie zauważyliście, że Jurek Owsiak po prostu ma agrechę po alkoholu?
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Nie zauwazyłęm by pił, wiec tego nie stwierdzam. Ale agrechę jakąs po prostu łapie.

Ech. Jak czytam Wasze posty to mi smutno. :< Mamy w Polsce jeszcze jakis wolny festiwal z pozytywnymi ludźmi, bez dużych sponsorów, mega gwiazd, napiętych harmonogramów, kuponów na zarcie i wszelkich tego typu gówien? Krótko - jest jakis festiwal przypominający Woodstock zanim panu Owsiakowi zaczęła odbijac sodówa i chęć 'ogólnoświatowej' promocji?
 
 
cykor21  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 15
Skąd: obecnie W-wa
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

"A kiedyś piwko zapewniały drobne lokalne browary i było dobrze..."

Nieprawda, kiedyś był albo lech albo tyskie, nie było nigdy zadnych lokalnych browarów. Zawsze jeden browar miał wyłaczność.

Wydaje mi się, że Carlsberg po prostu przyjął strategię promocji poprzez sponosorowanie festiwali i imprez plenerowych, bo wszędzie ich pełno - może nawet do tego dokładają, bo piwo na polu za 3 zł dzisiaj wydaje się właśnie dokładaniem do interesu.
 
 
kmicic  
Coś już napisał

Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 76
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

cykor21 napisał/a:


Nieprawda, kiedyś był albo lech albo tyskie, nie było nigdy zadnych lokalnych browarów. Zawsze jeden browar miał wyłaczność.


Chodzi mi o przełom wieków i Żary! Ale może pamięć już nie ta...
 
 
zmiennazwe  
Forumowy prawiczek
Kwasożłop

Dołączył: 16 Cze 2012
Posty: 4
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

cykor21 napisał/a:
"może nawet do tego dokładają, bo piwo na polu za 3 zł dzisiaj wydaje się właśnie dokładaniem do interesu.


Chyba nie orientujesz się w cenie produkcji 1l piwa, która wynosi mniej niż 50gr. A piwo lane(wiem po rozmowie z pracownikami) miało ok. 3.5%, więc co to za piwo. A w puszcze wyszło im o 1,2zl wiecej niż w sklepie? Nie orientuję się w zarobkach pracowników, ale przy ilosci sprzedanego piwa watpie by to mialo znaczenie, poza tym rzeczywiscie to jest ich autopromocja i nie chodzi o zarobek, tylko o to zeby wszedzie bylo logo carlsberga.

A co do Owsiaka, w tak słabej formie, tak wulgarny jeszcze nie był nigdy. Zaskoczyło mnie to i odrzuciło co mówił do ludzi którzy nic złego nie zrobili.
.
 
 
pattvampire  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 20 Kwi 2012
Posty: 40
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Dokładnie! Ludzie okropnie się zachowali że chcieli 2 bisa hope. Zamiast powiedzieć że nie będzie bo jest napięty harmonogram to on że wypierdalac i że jak tak ma być to za rok woodstocku nie będzie. Tak Jurek pije i to nie mało pewnie po alko robi się agresywny. Dużo od niego zależy, organizacja tagiego festiwalu to jedną wielką nerwowka ale bez przesady.
 
 
chłystek błażej  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Lip 2012
Posty: 25
Skąd: Polandia
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

pattvampire napisał/a:
Dokładnie! Ludzie okropnie się zachowali że chcieli 2 bisa hope. Zamiast powiedzieć że nie będzie bo jest napięty harmonogram to on że wypierdalac i że jak tak ma być to za rok woodstocku nie będzie. Tak Jurek pije i to nie mało pewnie po alko robi się agresywny. Dużo od niego zależy, organizacja tagiego festiwalu to jedną wielką nerwowka ale bez przesady.


Facet się jąka, chrypnie mu głos, wypruwa z siebie flaki na scenie, ale też i mocno tankuje. A po % zaczyna odwalać szajba. Cieszę się, że ktoś to zauważył.

żeby nie było, że tylko hejtuję. Wierzę, że zachowanie Owsiaka w PW2012 było wszystkim na co, go stać i jako człowiek ogarnięty w "internetach" przeczyta krytykę i weźmie ją sobie do serca.
 
 
Kundel  
Forumowy prawiczek
zbój zawołany

Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 13
Skąd: Fordon
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Oh, nie będę się odnosił do innych sytuacji jakkolwiek złych czy lepszych, ale czy tylko mi się wydaje, czy "Afera lalkowa" o której tu mowa opiera się głównie na tym, że trzeba było jakiegoś pajaca odrywać od sceny? No, chyba, że to ja nie dowidzę na tym filmiku ;)) Co do reszty to się wypowiadał nie będę bo gówno wiem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group