Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Haribol
Autor Wiadomość
maniek14  
Na pewno offtopuje
mam na to wszystko wyjebaaaneee


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 832
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pią 17 Sie, 2012   

ja tam chyba w srode zaszedlem na krotka medytacje.. a wlasnie super dziewczyna wtedy obok mnie siedziala ale nawet nie mam pomyslu jakby ja znajsc;/ przez cala sesje robilem sobie beke probowalem medytowac po iransku ;p
 
 
 
waldus  
Coś już napisał

Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 71
Skąd: [pl]
Wysłany: Pią 17 Sie, 2012   

Radosław Lubor napisał/a:
A dlaczego pośmiać? Nie rozumiem tego całkowicie.

Tak samo do np namiotu z jogą czy odpowiedziami u Kryszny co roku musi przyjść jakiś wieśniak, by pokazać swoje wieśniactwo, i głośno komentować i się śmiać. W domu widocznie nie wychowali.


Skoro uważasz wieśniactwem śmiech to ok (większość z nas się smieje i jest wieśniakami) bo dla mnie akurat wieśniactwem jest wyśmiewanie... ale trudno każdy ma indywidualne podejście do niektórych spraw ... ;-)
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 17 Sie, 2012   

Nie chodzi o śmiech, tylko np nabijanie się, głośne komentarze, przeszkadzanie, albo śmianie się z wypowiedzi nie dlatego, że to żarty, ale dlatego, że to takie zabawne, że ktoś ma inną kulturę i wierzenia, to trzeba się zaśmiać, gdy o tym mówią.
 
 
KRZYSIOR  
Forumowy prawiczek
KRZYSIOR

Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: XXX
Wysłany: Sob 08 Wrz, 2012   

Od 4-rech lat codziennie się u nich bawiłem najlepiej tak od 22:00 do białego rana! W tym roku po tym jak zamknęli im namiot widziałem napis na szybie auta "Jurek dlaczego zamknąłeś Haribola". W każdym razie poznałem tych ludzi naprawdę spoko kolesie i myślę że robią dobrą robotę! Mamy nadzieję że JERZY się opamięta. Jak nie to może trzeba by jaką petycje wystosować, wspólnie, widziałem na Youtube są ich filmiki z Woodstocku (z poprzednich lat) z ich namiotu.

[ Dodano: Sob 08 Wrz, 2012 ]
Aras666 napisał/a:
ja mam pytanie... co to kurwa jest ten Haribol w ogóle? tak niech mi ktoś wytłumaczy na chłopski rozum... wyśmiewają się z kryszny czy coś?


Medytacja w "śpiewie" ;)) <winko> mają nawet swoją stronę www.haribol.pl
  
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob 08 Wrz, 2012   

Cytat:
"Jurek dlaczego zamknąłeś Haribola". W każdym razie poznałem tych ludzi naprawdę spoko kolesie i myślę że robią dobrą robotę! Mamy nadzieję że JERZY się opamięta.


To akurat sprawka ludzi, którzy rozbili się obok, ich przedstawiciel nawet się wypowiedział, że Haribol hałasował im po nocy, więc kilku z nich "poszło ich uciszyć", i organizatorzy musieli interweniować po zgłoszeniu zakłócania ciszy nocnej...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group