Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Haribol
Autor Wiadomość
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Jurek zamknął, bo to sekta, okultyzm, szatan i seks oralny za piwo...
 
 
 
wiśniowy  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 37
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Haribol mantrowali w sobotę koło wyjścia do ul. Gorzowskiej, poczęstowali mnie pysznym bigosem (mega porcja). Gadałem z nimi i zapraszali mnie do swojego namiotu za rok, mówili że w tym roku nie mogą rozdawać darmowego żarcia bo konkurencje robią...
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

outi napisał/a:
seks oralny za piwo...


Teraz mi mówisz ?!



<rotfl3>
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

na pch24.pl pisali ;)
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Bullet, jedziecie na woodstock spać? łapy precz od Haribola. A już teksty, że kilku chłopaków w złości poszło ich uciszyć... brzmi jakbyście przyjechali tylko na Sabatona.

Zwłaszcza, że piszesz, że rok temu się tam rozbijaliście i też wam hałas przeszkadzał. To po co znowu w tym samym miejscu? Zawsze mogliście się rozbić obok dużej sceny i chodzić potem ją uciszać.

A ja myślałem, że zgłoszenia, że woodstock zagłusza ciszę nocną użytkowników to żart, i opowiadałem to jako zabawną anegdotę ludziom, a tutaj wyszło jej źródło ;x Byłoby to śmieszne, gdyby nie odbyło się kosztem żelkowej sekty.
 
 
Anarchia  
Coś już napisał


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Lip 2012
Posty: 73
Skąd: Z Katowic :D
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Ja też byłam na przeciwko ich namiotu.. Pierwszy raz na woodzie, ale znajomi mówili ze Haribol co roku jest i graja cala noc.. Pierwsza godzine mnie bardzo irytowali a później zarazili mnie ta melodią xD i gdy juz nie jeśli ja chodziłam i "śpiewałam" Haribool, hariboll ^^ ;D
 
 
 
malkusso  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 9
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Przecież ich muzyka jest genialna, szczególnie 6 z kolei godzina kiedy znasz już cały 'skomplikowany' utwór na pamięć i wszyscy w namiocie śpiewają ;P
 
 
 
Anarchia  
Coś już napisał


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Lip 2012
Posty: 73
Skąd: Z Katowic :D
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Hahahh, tekst rzeczywiście mega trudny xDD
 
 
 
HappyGregor  
Rozkręca sie
Enjoy!


Wiek: 30
Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 147
Skąd: Sieraków
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

Mi powiedzieli, że nie mogą mieć nagłośnienia i że Jurek ich wywalił...

Osobiście uważam, że po powrocie Jurka z wakacji, powinien dostać listę rzeczy do wytłumaczenia się, od gumowych lalek i braku bisów, po przez 'zamykanie' festiwalu po zabranie ludziom Harribola!
 
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

HappyGregor napisał/a:
Mi powiedzieli, że nie mogą mieć nagłośnienia i że Jurek ich wywalił...

Osobiście uważam, że po powrocie Jurka z wakacji, powinien dostać listę rzeczy do wytłumaczenia się, od gumowych lalek i braku bisów, po przez 'zamykanie' festiwalu po zabranie ludziom Harribola!


Jasne, ale wszystko z kulturką. A na wstępnie trzeba podziękować za przepiękny 18PW cokolwiek się na nim nie działo, był to najpiękniejszy festiwal na świecie.
 
 
 
Jarzczur  
Coś już napisał
Psuj

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 71
Skąd: Świdnica
Wysłany: Pon 13 Sie, 2012   

Popierdolona akcja. Haribol powinien być. Za głośno? To niech nocują w hotelu ci co im się nie podoba albo z dala od całego pola woodstockowego. Litości.
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Czw 16 Sie, 2012   

ja mam pytanie... co to kurwa jest ten Haribol w ogóle? tak niech mi ktoś wytłumaczy na chłopski rozum... wyśmiewają się z kryszny czy coś?
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 16 Sie, 2012   

To jest namiot, gdzie rozdają darmowe żelki, i je czczą :D Śpiewają Haribooo, Haribooo. Zawsze wmawiam ludziom, że tam rozdają żelki i zawsze ktoś się nabierze i pójdzie tam o nie pytać xD

A na poważnie to odłam Krysznowców chyba, mają własny namiot, grają, śpiewają i robią klimat. Można dołączyć :D
 
 
waldus  
Coś już napisał

Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 71
Skąd: [pl]
Wysłany: Czw 16 Sie, 2012   

w skrócie odprawiają Mantrę, w namiocie spiewy etc a na deptaku mieli drugi namiot do medytacji zawsze w grupach po 15 osób sesja max 25minut

Elegancka sprawa nawet zeby się pośmiać dla odmiany
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 16 Sie, 2012   

A dlaczego pośmiać? Nie rozumiem tego całkowicie.

Tak samo do np namiotu z jogą czy odpowiedziami u Kryszny co roku musi przyjść jakiś wieśniak, by pokazać swoje wieśniactwo, i głośno komentować i się śmiać. W domu widocznie nie wychowali.
 
 
maniek14  
Na pewno offtopuje
mam na to wszystko wyjebaaaneee


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 832
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pią 17 Sie, 2012   

ja tam chyba w srode zaszedlem na krotka medytacje.. a wlasnie super dziewczyna wtedy obok mnie siedziala ale nawet nie mam pomyslu jakby ja znajsc;/ przez cala sesje robilem sobie beke probowalem medytowac po iransku ;p
 
 
 
waldus  
Coś już napisał

Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 71
Skąd: [pl]
Wysłany: Pią 17 Sie, 2012   

Radosław Lubor napisał/a:
A dlaczego pośmiać? Nie rozumiem tego całkowicie.

Tak samo do np namiotu z jogą czy odpowiedziami u Kryszny co roku musi przyjść jakiś wieśniak, by pokazać swoje wieśniactwo, i głośno komentować i się śmiać. W domu widocznie nie wychowali.


Skoro uważasz wieśniactwem śmiech to ok (większość z nas się smieje i jest wieśniakami) bo dla mnie akurat wieśniactwem jest wyśmiewanie... ale trudno każdy ma indywidualne podejście do niektórych spraw ... ;-)
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 17 Sie, 2012   

Nie chodzi o śmiech, tylko np nabijanie się, głośne komentarze, przeszkadzanie, albo śmianie się z wypowiedzi nie dlatego, że to żarty, ale dlatego, że to takie zabawne, że ktoś ma inną kulturę i wierzenia, to trzeba się zaśmiać, gdy o tym mówią.
 
 
KRZYSIOR  
Forumowy prawiczek
KRZYSIOR

Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: XXX
Wysłany: Sob 08 Wrz, 2012   

Od 4-rech lat codziennie się u nich bawiłem najlepiej tak od 22:00 do białego rana! W tym roku po tym jak zamknęli im namiot widziałem napis na szybie auta "Jurek dlaczego zamknąłeś Haribola". W każdym razie poznałem tych ludzi naprawdę spoko kolesie i myślę że robią dobrą robotę! Mamy nadzieję że JERZY się opamięta. Jak nie to może trzeba by jaką petycje wystosować, wspólnie, widziałem na Youtube są ich filmiki z Woodstocku (z poprzednich lat) z ich namiotu.

[ Dodano: Sob 08 Wrz, 2012 ]
Aras666 napisał/a:
ja mam pytanie... co to kurwa jest ten Haribol w ogóle? tak niech mi ktoś wytłumaczy na chłopski rozum... wyśmiewają się z kryszny czy coś?


Medytacja w "śpiewie" ;)) <winko> mają nawet swoją stronę www.haribol.pl
  
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob 08 Wrz, 2012   

Cytat:
"Jurek dlaczego zamknąłeś Haribola". W każdym razie poznałem tych ludzi naprawdę spoko kolesie i myślę że robią dobrą robotę! Mamy nadzieję że JERZY się opamięta.


To akurat sprawka ludzi, którzy rozbili się obok, ich przedstawiciel nawet się wypowiedział, że Haribol hałasował im po nocy, więc kilku z nich "poszło ich uciszyć", i organizatorzy musieli interweniować po zgłoszeniu zakłócania ciszy nocnej...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group