Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Gastro
Autor Wiadomość
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Ziemniaki chujowe. Ale zapiekana dawała radę, a i ruskimi się najadłem i nawet smakowały. Kebaba nie próbowałem ale jakiś gościu naliczył 2 albo 3 kawałki mięsa, a to juz lekka przesada.
Do kryszny jak usłyszałem, że po 7zł nawet się nie zbliżyłem. Wolę gastro w mieście. Pizza za 14 i dwoma sztukami się w trójkę najedliśmy tak, że ostatnią musieliśmy wziąć na wynos i tachać w deszczu.
No i różne puchy z Tesco i buły.
 
 
 
Glober  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 235
Skąd: Nowogard / Warszawa
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Raz tylko tam jadłem - kiełbachę w bułce. Dobra i dałem radę zaspokoić mój wcale nie taki mały wtedy głód. Do reszty nie podchodziłem i wygląda na to, że nic nie straciłem. Krishna + bułki z parówką wygrały ;)
 
 
Magda95  
Forumowy prawiczek


Wiek: 28
Dołączyła: 05 Maj 2012
Posty: 12
Skąd: żary
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

W tamtym roku jedzenie w gastro było lepsze, za to w tym lidl lepiej się spisał (ciepłe bułeczki :)) )
Jadłam:
zapiekankę - okropny ser, który w ogóle serem nie smakował <zniesmaczony>
pierogi ruskie - w tamtym roku były pyyszne, w tym jedynie zjadliwe
pierogi ze szpinakiem- bardzo dobre tylko szkoda, że tak mało (6 bodajże)
no i ziemniaczki z kefirem jak zwykle mnie nie zawiodły, choć w tamtym roku były lepsze.
Podsumowują pierogi ze szpinakiem górą! ;)
 
 
Kaysh  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 06 Lis 2011
Posty: 29
Skąd: kraków
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

kiełba w bułce- imho świetna. dość tania i można było się napchać na pół dnia.
kebab-strasznie mały jak na taką cenę. ale sycący
pierogi ruskie-mało, drogo, smakowo średnio
hot dog- ujdzie
lazania-mało, drogo, średnio dobre.
hamburger-mi osobiście nie smakował jakoś szczególnie, ale sycący.
więcej nie jadłam. kolejki nie były jakoś szczególnie wielkie. dobrze btyło rano iść jak było mało ludzi, kupić paragonów na zapas i potem stać tylko w jednej kolejce.
 
 
Kicaj  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 54
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Zapiekanka zapiekance nierówna. Hot dog hot dogowi też nie. Szli na ilość. Bleh.
Sporo z tego co jadłam było niestety zimne.

40 cm kiełba - bardzo smaczna i pożywna. Przyznaję, byłam głodna jak wilk a zapchałam się połową. : )

Z pierogów jadłam tylko ruskie - farsz to jedna wielka papka, prawdopodobnie z samych ziemniaków, musiałam prosić się o nałożenie ciepłych (kobitka chciała mi wcisnąć te dużo wcześniej nałożone na tackę i czekające na wydanie).

Kebaba nie jadłam ale z tego, co widziałam u znajomych nie był wart swojej ceny - straszne maleństwo.
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Te kupony na żarcie to porażka jakich mało!
2 megaa długie kolejki, a żarcie średnie. Rok temu o wiele lepiej było.
Ziemniaki niesłone, schabowy ok.
Pierogi ruskie - gorszych nie jadłam.
Zapiekanka, całe szczęście świeżo wypieczona to ok.
Moja ocena w skali od 1 do 5 to 2.
 
 
wisienka20  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Cze 2011
Posty: 135
Skąd: Świdnica
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Jedyne co kupiłam na gastro to był gofr i parę razy wrzątek ;p częściej zaopatrywałam się w żarełko w lidlu ;)
 
 
 
pierna  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 57
Skąd: małopolska
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Tegoroczna firma gastronomiczna to porażka. Mam szczerą nadzieję, że wróci zeszłoroczna- rozmawiałam z właścicielem chwilę przed Woodstockiem i z tego, co mówił, bardzo się zawiedli wyborem tej drugiej firmy. Idiotyzm z paragonami, idiotyzm z dwiema kolejkami, na jedno by wyszło, jakbyśmy płacili bezpośrednio przy kasach.


największy plus to KARCZEK W BUŁCE: przepyszny i warty swojej ceny w 100%! Ale warto było kupować w nocy, bo dawali go w bułce kebabowej, nie zwykłej i jeszcze bardziej to zapychało
-naleśniki z dżemem- dobre, ale dżem mulący
-zapiekanka- za drogo zdecydowanie, ale w miarę ok
-ziemniaki z kefirem- tragedia... W porównaniu do zeszłorocznych? nie ma porównania w ogóle
-hot dog- nie. za mało parówki, za dużo sałatki
 
 
fobia666  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 23
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Kiełbasa - smaczna, wielka, nie dojadłem końcówki nawet.
Kebab - za mało mięsa, za dużo surówki, ogólnie średnio.
Karkówka w bułce - jak za 12zł mogłaby być lepsza, ale ogólnie było całkiem fajnie i dużo.
 
 
chłystek błażej  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Lip 2012
Posty: 25
Skąd: Polandia
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Ohimee napisał/a:
Ziemniaczki z kefirkiem do wyrzygania.


Dobrze, że w tym roku nie pojechałem. Niedobre ziemniaczki na Wood? To mnie tam nie będzie ;).
 
 
czardasz17  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 06 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Schabowy był zajebisty :))
 
 
Maraska  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 09 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: Żary
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Ogólnie to nie jadłam zbyt często u Olewnika, ale z tego co spróbowałam to:
- pierogi ruskie - było ich zdecydowanie za mało i nie były aż tak dobre
- ziemniaki z kefirem - w tamtym roku były zdecydowanie lepsze, teraz mi nie smakowały
- lazania w wersji z mięsem - smakowała mi, aczkolwiek gdy ją kupiłam nie byłam za bardzo głodna i nie zjadłam całej (na początku chciałam wziąć tę ze szpinakiem, ale przy wydawaniu okazało się, że już jej nie mają...)
- zapiekanka - w tamtym roku faktycznie była lepsza, jednak i teraz zjadłam ją ze smakiem

Podsumowując, gastronomia w tamtym roku była na wyższym poziomie, dodatkowo nie było żadnych udziwnień z talonami i podwójnym oczekiwaniem na swoją kolej. Za to Lidl spisał się na medal, świeżutkie i jeszcze gorące bułeczki z rana były naprawdę wspaniałe ;)
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Maraska napisał/a:
świeżutkie i jeszcze gorące bułeczki z rana były naprawdę wspaniałe ;)
mmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!! potęga!!! w szoku byłem jak je wziąłem do ręki :p wogole w lidlu tanie ceny były.... a co do gastro to :

- Bigos - dużo i dobry.
- Zapiekanka - taka sobie..... nawet mniej niz taka sobie
- Kiełba w bułce - Szału nie było ,ale mozna było sie dobrze najesc
- Żurek - Oczywiscie dał rade
- Ziemniory z kefirem - Pomimo ogolnego zniesmaczenia mi elegancko wchodził

A co do cen to tez były dobre
 
 
wpbyeah  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 10
Skąd: wlkp.
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

nas śniadanie w lidlu dla 2 osób wychodziło 5 zł : 5 bułek , szynka i woda do picia i spokojnie można było się tym najeść w skacowane poranki :)) lidl dał rade . tylko w ostatni dzień już około północy nie było już prawie nic , bo pracownicy już sprzątali i wywozili towar . a miał być niby do 2.00
 
 
Marg!tta666  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 438
Skąd: Bojanowo
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Ja żywiłam się głównie w lidlu, dwa razy tylko byłam w gastro, kiełbasa w bułce była ok tylko trochę to suche :P mega hot-dog nie był wcale taki mega ( wszystkie w tej samej cenie co według mnie było trochę przegięciem bo połowa z nich była sporo mniejsza od reszty) i surówka w nich tez mi nie bardzo smakowała ale dało się zjeść, za to lody były ok jak za tą cenę :) Jak się dowiedziałam ze u Kryszny jest 7 zł za porcję to zrezygnowałam tym bardziej że i tak połowy z tej porcji nigdy nie zjadałam więc pieniądze były by wyrzucone w błoto....
 
 
 
żibi  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 02 Sie 2012
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Rockowy Schabowy to była pierś z kurczaka - tak czy inaczej, uratowało mi to życie :D
 
 
cykor21  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 15
Skąd: obecnie W-wa
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Ja byłem ostatni raz na PW 3 lata temu i stwierdzam, że w tym roku gastro było naprawdę przyzwoite i w dobrych cenach, do tego małe kolejki i nie zabrakło hotdogów po kilku godzinach festiwalu.

Ja zjadłem tylko bigos 2 razy i uważam, że był ok. Kiełba w bule wydawała się atrakcyjna, zapiekanka jak zapienka, a kebab to shit jak zwykle.

Dziwi mnie tylko cena kirschny, naprawdę teraz wołają aż 7 zł? Ileś lat temu to dawali za 3 zł, a jak się zagadało to i za ułamek tej ceny lub za worek śmieci. Widocznie kryzys ich przycisnął.

PS. zaskoczyło mnie to, że nie ma już gastro tuż przy wyjściu z dworca, bo grochóweczka z rana po podrózy to była jak śmietana.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Co do Krishny, to nie jest tak, że zysk, albo jego część, idzie potem na Food for Peace? Zawsze mnie to zastanawiało.

A w zeszłym roku za darmo puszczali między ludzi to, co im zostawało pod koniec dnia, talerzyki tylko krążyły. Osobiście i tak próbuję tylko ich czipsów, reszcie nie ufam, może spróbowałbym, ale w domu, w miejscu bezpiecznym ;d

Właśnie - posiada ktoś przepisy na ich żarcie?
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Generalnie, żarcie w Krischnie mi średnio smakowało. Chipsy nie w mój gust, ryż jak ryż, sos na ryżu jak 3-dniowa grochówka mojej mamy, to słodkie całkiem spoko było. Dało się zjeść, szału o jakim mi mówili nie było.
 
 
 
pierna  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 57
Skąd: małopolska
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Na początku festiwalu zamiast standardowego, corocznego sosu z mięsem sojowym dawali fajną, ostrą papkę z fasolą czerwoną, smakowało mi to bardzo w połączeniu z ryżem- orientuje się ktoś dokładnie, co to było?
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Słyszałem o jakimś puree jabłkowym u Kriszny. Prawda li to?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group