Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
FREE HUGS !!!
Autor Wiadomość
leoli  
Forumowy prawiczek
A gdybym zgolił wąs


Wiek: 28
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Gorzów
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

A ja szukam chłopaka, który chodził z tym napisem free hugs na koncercie Bas Tajpan. Chyba miał dłuższe włosy i był mlody moze 19 lat. Sama nie wiem. Bylam jakaś otępiala

Jeśli jestes tu ;p Powiedziałam ci, że nie znam angielskiego. A pozniej: Ludzie bez serca.

XD jeśli ktoś go kojarzy niech sie odezwie
 
 
butalbital  
Coś już napisał


Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 84
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

ja ze znajomymi, w tym jedna krzyczała 'wykwalifikowani przytulacze, robią to najlepiej, z wyższym wykształceniem, naprawdę warto' itp. :D
ale nie pamiętam kiedy to było. xd
 
 
konradex  
Forumowy prawiczek
Supernaut


Wiek: 32
Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 14
Skąd: Wawa
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Pragnę podziękować ślicznym dziewczętom z tabliczkami "free hugs", które późnym wtorkowym popołudniem podeszły i przytuliły mnie i kumpla siedzących przed sklepikiem z woodstokowymi koszulkami. Tego mi było trzeba po zarwanej nocy i długiej podróży pociągiem :D (w dodatku kumpel się zawstydził, trochę zamknął w sobie i nie chciał przytulić, co zapoczątkowało serię dowcipów dotyczących jego orientacji seksualnej. Wciąż mamy z niego bekę :D)
 
 
youarepretty  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Witam :)
Ja z kolei poszukuje dziewczyny do ktorej przytulalem sie w nocy z 3 na 4 sierpnia na glownej ulicy. Nie pamietam dokladnie w ktorym miejscu ale pamietam , ze bylo to dosc pozno jakos po 2 w nocy.
Staly podajze 3 dziewczyny i rozdawaly hugsy.Szedlem wtedy z nisa dziewczyna z dlugimi warkoczykami i kolesiem z krotkim blond irokezem. Nie pamietam dokladnie jak wygladala dziewczyna, do ktorej sie tulilem.Pamietam jedynie, ze byla drobna, wzrost okolo 170 cm i byla cholernie sliczna. Powiedzialem do niej "You are pretty" bo nie bylem pewien czy mowi po polsku. Mam blond wlosy (wtedy byly spiete) i ubrana mialem czarna bluze.
Pewnie niewiele to komukolwiek mowi, ale Jestes tutaj ? :D
 
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Tak nawiasem jeszcze - to pozdrowionka dla chłopaka z kartką : PRZYTUL HIPISA, który mało nóg nie połamał biegnąc by przytulić mnie i moją koleżankę :))
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   Re: FREE HUGS !!!

Bujałam się z koleżanką jakoś przez dwa dni, to było w środę na pewno i chyba w sobotę. Jak zgubiliśmy jedną tabliczkę to zaraz odwiedziłam LIDL po karton, żeby skombinować drugą :D Pozdrawiam chłopaka, który dysponował czterema kolorami markerów i mi ich użyczył pod siatką :) Druga tabliczka miała niebieskie litery ;p Jednej nocy przechodząc pasażem natknęłam się na baaardzo przytulaśnego chłopaka, który stwierdził, że jestem zajebista i gratis dostałam buziaka :D
 
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Stałem bodajże drugiego, a może trzeciego dnia z koleżankami na pasażu. One były przebrane za Święte Mikołajki a ja miałem tylko czapkę Mikołaja. No i miałem kartkę FREE HUGS AND KISSES, a one ZBIERAMY PREZENTY oraz ZBIERAM BO ZBIERAM. :) Się naprzytulałem i nacałowałem :D
 
 
 
Ważka  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 06 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Promilowy Las
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Ja z przyjaciółką chodziłyśmy z tabliczkami FREE HUGS na jednej stronie, a na drugiej FREE KISSES nocą z 1 na 2 sierpnia. Byłyśmy boso, w spódniczkach i spacerowałyśmy po całym polu.
 
 
soSerious  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 17 Gru 2011
Posty: 2
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   Ja również

Ja stałam z tabliczką FREE HUGS 4.08 od ok. 20 do Sabatonu, miałam na sobie koszulkę Sabatonu, krótkie spodenki, glany . Miło było przytulić was wszystkich :D <haha>
 
 
SzalonaKrowa  
Forumowy prawiczek
: ]

Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Myślenice
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Ja stalem z tabliczka "Free Hugs, I need beer" niedaleko gastro przy namiocie patorli :D wyprzytulalem miliony ludzi :P Moze ktos mnie pamieta : blondyn krotkie wlosy a z tylu tragiczne dredy
 
 
atanvarda  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 14 Lip 2012
Posty: 15
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Tabliczki nie miałam, ale przytulałam wszystkich. Szczególnie utkwili mi w pamięci kolesie, którzy mieli tabliczki "Szukam żony" "Ja też" "I ja też" i tacy co stali 4.08 zaraz na początku pasażu handlowego od strony dużej sceny, jakoś o 21, którzy mnie i moją koleżankę kojarzyli, a nie wiedzieli skąd. Jak wracałyśmy to już ich nie było. A szkoda :(
 
 
 
Oposowa  
Forumowy prawiczek
UMYTYCH PRZYTULĘ!


Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 27
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Ja chodziłam z tabliczką "UMYTYCH PRZYTULĘ" no i wyszło kto tylko sztuczny tłum pod umywalkami robił :P

miałam wrażenie, że w tym roku dużo mniej przytulaśnych osób było :(
 
 
POOWER  
Forumowy prawiczek

Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 9
Skąd: NOWEGIA
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Pamiętam CIe, tuliłaś się do mnie :P
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Oposowa napisał/a:

miałam wrażenie, że w tym roku dużo mniej przytulaśnych osób było :(


to za rok jebnij sobie tabliczke "przytule do cyca" zobaczysz ilu chetnych bedzie :))
 
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

dzięki Wam wszystkim piszącym w tym temacie, znaczy się amatorom free hugowania mój pierwszy Woodstock w życiu będzie najpiękniejszym wspomnieniem. Bardzo podobała mi się myśl pewnej dziewczyny, która leci mniej więcej tak " nieważne,czy na PW byłyby jakieś koncerty,czy nie. PW jest tworzony przez ludzi i to dlatego biją tu takie tłumy. Bo ludzie bawiliby się bardzo świetnie sami ze sobą, nawet bez muzyki".

Jeszcze raz dzięki wielkie Wam wszystkim!
Do zobaczenia za rok!
 
 
 
Zielarka  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 10 Lip 2011
Posty: 39
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Z koleżanką punkuwą stałyśmy w pierwszy dzień po południu. Miałam kiecke w groszki, glany i długie rude włosy. Aż przypomniała mi się sytuacja, gdy odwróciłam sie z Free Hugsami do kolesia , który miał tabliczkę z napisem "Szukam rudej żony" hah mina i uscisk niezapomniane. ;))
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

też przytulałam.
raz widziałam, że było baaardzo dużo tabliczek fri hagsowych i jakieś dziewczyny biegały od jednej do drugiej. a za chwile jedna 'pacz ku$%# jaki brzydki, jego nie!!!!' ...
 
 
 
Zielarka  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 10 Lip 2011
Posty: 39
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

EEE nie na tym to polega
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

ja wiem wiem.. było to mega chamskie.
 
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

miyuki, jak mnie dorwiesz na następnym Woodzie, to piwo masz jak w banku ;)
 
 
 
wrednarudamalpa  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 06 Sie 2012
Posty: 7
Skąd: amarenowy raj
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

przeczytałam i piwo postawię, tylko za co? XD
i mimo że nie miałam karteczki z napisem, przytulałam wszystkich po kolei :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang