Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Czy jest ktoś komu Woodstock 2012 się podobał?
Autor Wiadomość
stiffi11  
Forumowy prawiczek
stiffi11

Wiek: 34
Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 35
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

widzę że nie tylko mnie łapie powoodstockowy muł...szaleństwo,ludzie,koncerty,błoto,ten niepowtarzalny klimat,oderwanie od rzeczywistości..bach..praca,mordy które widzę na co dzień,na których widok chce mi się rzygac itp. taka kurwa nostalgia że szok,to minie po około dwóch tygodniach,ale teraz cały czas w głowie siedzi mi ten wood,tyle się na niego czeka,a on tak szybko mija <beksa> ,można w ciągu roku imprezowac,fajnie spędzac czas,ale namiastki klimatu wooda nie uświadczysz niee
hooj trzeba odliczac do następnego,ile tam zostało?358 dni?359?co to kurwa jest <rotfl3>
 
 
 
jarecki623  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Słubice
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   Jak było i dla czego .

Polecam przeczytać . http://rzepin.net/18-przystanek-woodstock/

Reportaż . "Na Woodstocku ludziska nie skoczom se do oczków" Naprawdę warto przeczytać ,bo gościu w tekście oddaje sedno sprawy .
 
 
Shoshana  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 08 Sie 2012
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Ten Woodstock był moim pierwszym ale NA PEWNO nie ostatnim! Kompletnie nie wiedziałam czego mam sie spodziewać, słyszałam wiele opinii...a było cudownie, jak już ktoś określił magicznie. Tego nie da sie opisać słowami, tam trzeba być. Atmosfera, ludzie, muzyka, cały klimat jest niepowtarzalny. Nie wiem jak ja wytrzymam te 356 dni do następnego ; (

Wiadomo, są też jakieś minusy, ale te wszystkie pozytywne rzeczy, które mnie spotkały całkowicie je przysłaniają ; ) Teraz już wiem, że te kilka dni sierpnia zawsze będą zarezerwowane na wooda, choćby nie wiem co! ; D
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

piękny brudstock.piękny, dla bogatych. <rotfl3>
 
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Sister Midnight napisał/a:
piękny brudstock.piękny, dla bogatych. <rotfl3>

A co tam niby drogie było? Piwo 3zł, a najlepsze żarcie (bułki + parówy z Lidla) jakieś 3.20zł. Taniej to ciężko już.


/od takie wsiowo-forumowe powiedzenie z wódstoka//Sistałke
 
 
Mefisto  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 35
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 20 Sie, 2012   

Ten wood byl najlepszy! A byl to juz moj 3
Osobiscie wyznaje zasade jechac w 2/3 osoby i rozbic sie z nowo poznanymi ludzmi!
Wtedy czuc ten klimat, gdy sie poznaje wyglupia z tymi ludzmi, czesto jest tak ze ten nowy jest lepszy od tych "swoich" starych kumpli : D

Chociaz z 2/3 razy spotkalem sie z typowymi dresikami szukajacymi spiny :P. Chyba pozostalosci po Prodigy

Moim skromnym zdanie gwiazdy typu Papa Roach- wielkie tak na wood, Prodigy - Ogromne Nie. ; /
 
 
konradex  
Forumowy prawiczek
Supernaut


Wiek: 32
Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 14
Skąd: Wawa
Wysłany: Pon 20 Sie, 2012   

W tym roku byłem po raz drugi i wprawdzie mi się podobało ale... Odnoszę wrażenie że wielkie gwiazdy i towarzyszący im wielki tłok nie służą atmosferze tego festiwalu. Wydaje mi się że główne arterie były znacznie bardziej zatłoczone niż rok temu (wtedy opór ludzi zjechało się trzeciego dnia dopiero). To był dla mnie główny mankament, to i zaopatrzenie sanitarne (WIĘCEJ KRANÓW!!!). No ale poza tym - wspaniała atmosfera, świetni ludzie - czyli klasycznie :D
 
 
RyszardRudy  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 17
Skąd: Litwa
Wysłany: Pon 20 Sie, 2012   

W tym roku też byłem po raz drugi (pierwszy był zeszłoroczny). Nie powiem, że mi się nie spodobał - tak dobrze się bawiłem, że mi te dni chyba szybciej minęły niż w zeszłym roku. Myślę, że tej narzekającej połowie, jak i mi, z wielu różnych drobiazgów były zepsute pierwsze wrażenia tegorocznego PW. Ja powiem, że w tym roku były rzeczy nawet i lepsze niż ubiegłym.
Pomimo większego sraczu między namiotami w pierwsze dni, więcej ludzi się zajmowało eko-dzialalnością, aktywnie były zbierane puszki oraz plastikowe kubki od piwa (z rana ich praktycznie nie było), mniej aktywniej ale też zbierano makulaturę. Na dodatek stało więcej śmietników i to bardzo wielki plus. Nie wiem w czym był problem z toiami, bo praktycznie nie stałem kolejkach - wystarczyło pójść do centrowych, tam nawet były one czystsze. Naprawdę były dobre postępy.
Po za tym sądzę, że to właśnie ci, co byli na Woodstocku nie pierwszy raz. Jak wspominam swój pierwszy PW – to było jakieś nowe odkrycie dla mnie, coś nowego, coś takiego "Wau!". W tym roku, już mniej mnie to dziwi, bo owszem, już jestem znajomy z tą pięknością PW. Dla tego teraz za mną pozostaję cel cieszyć się z uczestniczenia, a nie z podziwiania. :))
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 29
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Pon 20 Sie, 2012   

RyszardRudy napisał/a:
Dla tego teraz za mną pozostaję cel cieszyć się z uczestniczenia, a nie z podziwiania.

Dokładnie tak. Moje hasło przewodnie na następny festiwal.
 
 
matys0078  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 11
Skąd: modliborzyce
Wysłany: Pią 14 Wrz, 2012   hard core je je je

witam wszystkich ja tam w 100 procentach zadowolony jestem wood to jest wood o nim sie nie mowi tam sie poprostu jest ja 3 zaliczylem i nie ostatni a ze ludzie oceniaja to jak stada bydła to ich problem ja mam na to wyjebane he he im punk he he
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 16 Wrz, 2012   

Parafrazując dowcip z "Annie Hall" W. Allena napiszę tak:Woodstock jest naprawdę okropny.I w dodatku trwa tak krótko.
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Nie 16 Wrz, 2012   

Za krótko. :( Tęsknię za tym wszystkim, brakuje mi ludzi, klimatu, muzyki, kurzu i brudu, kranów, no wszystkiego. Miejsce ma niepowtarzalny klimat, a że był to mój pierwszy Woodstock, to widzę same plusy. :) Nawet podróż do domu czy stanie kilka godzin po bilety na kostrzyńskim dworcu wspominam dobrze. Czekam z niecierpliwością na kolejny i mam zamiar cieszyć się wszystkim i nie marudzić, bo to są tylko 3 dni w roku, więc szkoda by było marnować tak krótki czas na jakieś negatywne strony festiwalu (których de facto dla mnie nie ma :D). ;)
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie 16 Wrz, 2012   

3 dni? Tydzień albo dwa xd
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Nie 16 Wrz, 2012   

Chodziło mi bardziej o oficjalny festiwal, w tym roku byłam niestety tylko 4 dni przed rozpoczęciem. :< W przyszłym roku koniecznie muszę być duuuuuuuużo wcześniej! :D
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie 16 Wrz, 2012   

Oficjalnie trwa 4 dni, bo dzień przed dużą sceną rusza ASP i scena Kriszny :D
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Nie 16 Wrz, 2012   

A no fakt, moje przeoczenie, mimo wszystko stanowczo za krótko, żeby się nim nacieszyć na cały rok. :D Nawet dużo wcześniejszy przyjazd będzie ciągle niedosytem. :D
 
 
 
xXXxGumisxXXx  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 253
Skąd: Głogów
Wysłany: Nie 16 Wrz, 2012   

Drugi, udany Woodstock ;) Klimat panujący tam jest nie do podrobienia. Zawsze można poznać jakiś nowych ludzi, pogadać, podyskutować na rożne tematy, pozbierać podpisy za legalizacją "najpiękniejszej rośliny świata"( co też uczyniłem pomagając pewnej grupce studentów z Wawy ; d ), posłuchać dobrej muzy, a przy okazji wyszaleć się w pogo i najeść za przyzwoitą cenę. Jak ktoś miał wyczucie i szedł do toi, jak przyjeżdżała szambusia, to nie mógł trafić lepiej ^^. Jedynie te chłodne noce i "super kostnice" z samego rańca dawały się we znaki, ale to sam się dobrze pod to nie przygotowałem ( drugi raz zresztą ) ;)
Jak to ktos wcześniej wspomniał pierwszy Wood to wielkie wow i szok, a od drugiego normalka ;P
 
 
 
LordV  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Lip 2012
Posty: 22
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Nie 16 Wrz, 2012   

mi tez sie nie podobal. ale tylko z jednego wzgledu: ZA KRÓÓÓÓÓÓTKOOOOO !!!!
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Nie 16 Wrz, 2012   

Jeżeli ta normalka ma tak wyglądać, to jak dla mnie raj na ziemi. :D
 
 
 
xXXxGumisxXXx  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 253
Skąd: Głogów
Wysłany: Nie 16 Wrz, 2012   

No jeszcze 1 rzec była upierdliwa......nigdy, ale to nigdy więcej rozbijania naprzeciwko Kryszny -.-
Co jak co, ale ciągłe hare hare potrafiło wytrącić z równowagi. Nawet wielka proca była tworzona specjalnie przeciwko nim ( cel główny, rozwalić ich mega wózek ;d ), ale skończyło się na testach co do zasięgu ;p
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2012   

Melisso, sprytny sposób na zabicie tematu, teraz cisza zapadnie xd
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania