Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Co wam ukradli?
Autor Wiadomość
Lake Bodom  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 101
Skąd: Osiek
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

A nam ukradli flagę ! Tyle godzin pracy żeby jakiś osioł ukradł <beksa> zdjęcie zrobione od tyłu.
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Lake Bodom napisał/a:
A nam ukradli flagę ! Tyle godzin pracy żeby jakiś osioł ukradł <beksa> zdjęcie zrobione od tyłu.


Ja z Wioska X - byliśmy rozbici obok was i ta flaga była dla mnie przez pewien czas niejako azymutem czy podążam w dobrym kierunku. A później powiem szczerze że nawet nie zauważyłem jej braku (tyle się działo). Teraz z kolei , sobie o niej przypomniałem. Tak, była fenomenalna. Jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza flaga na Woodzie jaką widziałem. Szkoda. Może ten ktoś jest na forum i akurat to czyta ? Fajnie by było gdyby się odnalazła i na kolejnych była z wami. Co to tam było napisane ?
 
 
chłystek błażej  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Lip 2012
Posty: 25
Skąd: Polandia
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

^^ Kurde, stary współczuję.
 
 
Klaudia;))  
Coś już napisał
woodstokowiczka;)

Wiek: 28
Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 77
Skąd: Świat
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

A mi nic ;D
 
 
 
Lake Bodom  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 101
Skąd: Osiek
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

"Każdy inny, wszyscy brudni" :D To fajne uczucie jak komuś się podoba to nad czym spędziłeś kilka godzin pracy, taka nagroda jakby :))
 
 
Anciak  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 06 Sie 2012
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Aleksander napisał/a:
P.S. Mafia trampkarska / butowa, grasuje po woodzie jak widać a dziś zobaczyłem takie epickie , przepiękne zdjęcie, może to tam są teraz wasze buty ? Mi swoje trudno wypatrzyć. tyle tam ich w końcu jest ! Ktoś traktuje buty jak skalpy czy co ?! ; ) :
http://www.gazetalubuska....Params=Itemnr=2


Może to tam są moje trampki! :D
 
 
Mahian  
Forumowy prawiczek
Kierownik Imprezy


Wiek: 35
Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 16
Skąd: Płock / Łódź
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Kradną, skur**syny, kradną niestety.

O ile w poprzednich latach nasze obozowisko było nienaruszone złodziejstwem to teraz straty są.
W środę w nocy wracając z piwnych wojaży przy wejściu do namiotu potknąłem się o nerkę leżącą przed nim. Wrzuciłem ją do środka i poszedłem odsypiać, a rano okazało się, że to kumpeli z namiotu obok, jest pewna, że brała ją ze sobą jak szła spać. Zginął tylko portfel (tylko, bo mógł również m.in. nowy i całkiem drogi aparat), ale z całą gotówką i dokumentami. Większość (oprócz legitymacji kolejowej i oczywiście pieniędzy) na szczęście znalazła się w Biurze Rzeczy Znalezionych, a z braku kasy wśród przyjaciół się nie ginie. :)

Drugiej kumpeli zwinęli dziesięcioletnie rozwalające się glany. Po co one komu?! Oo
 
 
Ildar  
Coś już napisał
Tomek


Wiek: 31
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 88
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Osobiście nic ale 2 laską z naszej wioski ukradli glany tylko jedne sie znalazły, nietety tak to już jest i bedzie ;/
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

próbowali zabrać plecak koledze ale się w porę spostrzegliśmy ze coś się złego dzieje. Niestety udało się komuś uprowadzić naszą gitarę. Strata niemiłosierna...



Lake Bodom napisał/a:
A nam ukradli flagę ! Tyle godzin pracy żeby jakiś osioł ukradł <beksa> zdjęcie zrobione od tyłu.


PS: Byliśmy rozbici niedaleko, zajebista flaga, szkoda ze ktoś sobie przywłaszczył...
  
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Mi zajebali wątrobe.... no i jeszcze głos ktos mi podpierdzielił.... a tak poza tym to nic...
ba! Ktoregos dnia wchodze do namiotu a tam połowa arbuza hehe taka niespodzianka
 
 
terrorystka87  
Coś już napisał


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 88
Skąd: okolice Poznania :)
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Nam na szczęście nic nie ukradli, ale za to kumplom z namiotu obok, ukradli.....ciuchy z plecaka, dwie bluzy i chyba para spodni.
 
 
RastaGofer  
Rozkręca sie
Mama gotuje zupę, pewnie rosół.


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 159
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

A mi ukradli Nokię Expres Music i aparat Samsunga w pokrowcu od BenQ. I bandanę z Marleyem, nie wiem po co ona komu, nie wnikam.
Dla złodzieja: Aparat robi chujowe zdjęcia, a telefon i tak już się psuł, miłego używania.
 
 
 
Marg!tta666  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 438
Skąd: Bojanowo
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Nam ktoś ukradł wódkę :D a Komuś kto rozbił się obok naszego obozu ktoś ukradł plecak....
 
 
 
regret666  
Rozkręca sie
jawna szydera


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 264
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

mi nic, ale znajomym odkopali dwie kraty browarów :D
 
 
wrednarudamalpa  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 06 Sie 2012
Posty: 7
Skąd: amarenowy raj
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

mi szczęśliwie nie zginęło nic, chociaż wszystko w pijackiej głupocie zostawiłam parę razy na wierzchu w namiocie.
Glany stały poza namiotem, ale poklejone całe taśmą, żeby się nie rozleciały - takich to za darmo by nikt przyjąc pewnie nie chciał :P
znajoma za to opowiadała, że jej kumpel poszedł na koncert to mu zwinęli calutki namiot, ze wszystkim co w środku było.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Jak co roku - nic nie ukradli. Raz nawet odnieśli zostawiony portfel.
Może to szczęście, może przestrzeganie podstawowych zasad, jak poznanie sąsiadów, czy robienie bałaganu w namiocie.

Po iluś postach zauważyłem, że sporo osób zostawia rzeczy spakowane. Błąd! Wywalajcie z plecaków wszystko na kupę, wtedy nikt nic nie ukradnie, albo nie będzie się chciało przebierać, albo zobaczą, że nic cennego nie ma. Spakowany plecak to zaproszenie.

A w tym roku było tak dobrze, że nawet glany stały sobie cały czas na dworze i oddychały, czy ręczniki mogły sobie leżeć na namiotach. Takiego stanu bezpieczeństwa życzę wam wszystkim na następny rok. I pamiętania o zasadach: znania sąsiadów i bałaganu w namiocie.
 
 
RudeWredne  
Forumowy prawiczek
Turpistycznie


Wiek: 32
Dołączyła: 06 Sie 2012
Posty: 11
Skąd: Ddz/Opole!
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

U nas w zeszłym roku zginęła chłopakom zgrzewka browarów leżąca przy głowie kumpla ;) W tym roku temu samemu kumplowi zawinęli spod głowy parę butów :D
Jakiś pechowy jest, bo u nas i browary były na wierzchu, nie mówiąc o jedzeniu, aparacie, telefonach, portfelach i wszystkim innym co nie zginęło ;)
 
 
 
Oposowa  
Forumowy prawiczek
UMYTYCH PRZYTULĘ!


Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 27
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Nam na szczęście nic nie zajumali. Wywaliłyśmy z plecaków właściwie wszystko, w namiocie celowo zrobiłyśmy burdel i na wszelki wypadek zostawiłyśmy w środku kartkę "Nic do zajebania. Wszystkie cenne rzeczy zabraliśmy ze sobą".
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Koleżance,która nie była rozbita z nami dorzucono coś do piwa,a raczej poczęstowano wcześniej sporządzonym specyfikiem, a gdy poszła sobie po tym smacznie spać zajumano jej cały namiot z zawartością
 
 
tubka  
Forumowy prawiczek
kiwi belzebuba

Wiek: 33
Dołączyła: 16 Paź 2011
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

mi namiot, mój ulubiony pasek i brudne skarpetki. Tak więc mimo straty mam nadzieję,że wszystko dobrze służy ;p
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Radosław Lubor napisał/a:
Po iluś postach zauważyłem, że sporo osób zostawia rzeczy spakowane. Błąd! Wywalajcie z plecaków wszystko na kupę, wtedy nikt nic nie ukradnie, albo nie będzie się chciało przebierać, albo zobaczą, że nic cennego nie ma. Spakowany plecak to zaproszenie.

U nas w obozie zajumali koleżance (nie mojej, praktycznie jej nie znam) plecak. Oczywiście spakowany. Ja miałam taki syf w namiocie, że nie było czego kraść :P Brudne, albo wilgotne ciuchy? 5-ty Woodstock z rzędu i nic mi nie skradziono :) Kolega za to zapodział telefon podczas wysiadania z pociągu i ktoś go sobie zabrał :/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group