Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
CENY!
Autor Wiadomość
RastaGofer  
Rozkręca sie
Mama gotuje zupę, pewnie rosół.


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 159
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

A tam kolejki do prysznica to pikuś, a Lidl tak, też przepraszam że wepchnęłam się w kolejkę, ale chciałam jak najszybciej zjeśc czekoladę :D
 
 
 
Selene  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Rz-w
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Tak narzekacie na krysznę, a tu wystarczyć podejść do kogoś kto ledwo tknął talerz, ładnie się uśmiechnąć i już ma się kupę żarcia za darmo (; Na gastronomi też tak się da. Nawet za piwem można chodzić z kubeczkiem ^^ Co do prysznicy - płacić 7zł za ciepłą wodę kiedy żar leje się z nieba? Nie dziękuję, wolę lodowatą wodę, znacznie przyjemniej.
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Wszystko drożej, nie tylko na PW. Każdy chce zarobić, naturalna kolej rzeczy, nam też żyje się lepiej pod względem finansowym. Nie chcę urażać kogoś kto np. stracił pracę parę dni temu. Ale mówiąc ogólnie za naród jest lepiej.
 
 
 
pierna  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 57
Skąd: małopolska
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

Cytat:
I w przyszłym roku mogą znowu podbić cenę.


Nie mogą, tylko podbiją na pewno, bo podbijają zawsze :) o 1 zł albo 50 gr.
 
 
RastaGofer  
Rozkręca sie
Mama gotuje zupę, pewnie rosół.


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 159
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

Wszystko drożeje, muszą zarobić, tak czy siak "lidl jest tani" :P
 
 
 
regret666  
Rozkręca sie
jawna szydera


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 264
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

Cru napisał/a:
Cytat:
To lane było nie do wypicia, woda z piwnym sokiem...

No było z beczki więc wody to tam się nie dało dolać. Było niedobre, takie samo jak w strefach kibica, słabsze.


oj żebyś się nie zdziwiła :)) carlsberg był tam ewidentnie rozwadniany.
najlepiej było patrzeć na zawartość kubeczków pod światło. moje i znajomego piwa miały inny odcień, braliśmy z innych 'okienek'
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

regret666 napisał/a:
Cru napisał/a:
Cytat:
To lane było nie do wypicia, woda z piwnym sokiem...

No było z beczki więc wody to tam się nie dało dolać. Było niedobre, takie samo jak w strefach kibica, słabsze.


oj żebyś się nie zdziwiła :)) carlsberg był tam ewidentnie rozwadniany.
najlepiej było patrzeć na zawartość kubeczków pod światło. moje i znajomego piwa miały inny odcień, braliśmy z innych 'okienek'


Przesadzasz. Koszt wytworzenia przez nich litra piwa (szczególnie tego w kubkach o zawartości alkoholu 3,4%) jest tak niski, że byłoby to po prostu mega-skandalem, kiedy wydałoby się, że tak duża i szanowana firma stosuje takie praktyki. Nie po to są głównym sponsorem wykładającym na Woodstock miliony złotych, aby ryzykować tak tanimi zagrywkami.
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

Ja tam Carlsberga nie szanuję ;d
 
 
magius  
Rozkręca sie
m000OOOOooOOO000ooo


Wiek: 34
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 241
Skąd: Legnica
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

Co do piwa to zgodzę się - było paskudne aż mój żołądek na drugi dzień nie wytrzymał i musiałem co chwilę do toików latać <smutasek>
W sprawie prysznicy to fakt drożeją tak jak wszystko drożeje, ale znalazłem sposób. Redukcja 3/4 cala na wąż i miałem prysznic :D
Najbardziej mnie zabolał fakt iż wrzątek kosztuje aż 2 pln! Na następny rok będę musiał pomyśleć poważnie nad tym abym sam sobie go ogarnął i nic nie płacił :)
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

piwo jak piwo.. ale krishna w tym roku pocisnęła z cenami o.O
 
 
 
RastaGofer  
Rozkręca sie
Mama gotuje zupę, pewnie rosół.


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 159
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

To piwo z sokiem było możliwe. Jak nie piwo, no ale spragniony człowiek wypije wszystko ;D
 
 
 
cykor21  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 15
Skąd: obecnie W-wa
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

aqu32 napisał/a:
regret666 napisał/a:
Cru napisał/a:
Cytat:
To lane było nie do wypicia, woda z piwnym sokiem...

No było z beczki więc wody to tam się nie dało dolać. Było niedobre, takie samo jak w strefach kibica, słabsze.


oj żebyś się nie zdziwiła :)) carlsberg był tam ewidentnie rozwadniany.
najlepiej było patrzeć na zawartość kubeczków pod światło. moje i znajomego piwa miały inny odcień, braliśmy z innych 'okienek'


Przesadzasz. Koszt wytworzenia przez nich litra piwa (szczególnie tego w kubkach o zawartości alkoholu 3,4%) jest tak niski, że byłoby to po prostu mega-skandalem, kiedy wydałoby się, że tak duża i szanowana firma stosuje takie praktyki. Nie po to są głównym sponsorem wykładającym na Woodstock miliony złotych, aby ryzykować tak tanimi zagrywkami.


Nikt do piwa wody nie dolewa, bo i po co? Carlsberg na imprezy masowe podaje piwo o zawartości akoholu 3,5%, a zgodnie z polskimi przepisami faktyczna zawartość alkoholu może róznić się od tej deklarowej nawet o 1%(!), więc całkiem możliwe, ze to piwo mogło i miec 3%, dlatego smakowało jak smakowało.
 
 
RastaGofer  
Rozkręca sie
Mama gotuje zupę, pewnie rosół.


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 159
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 13 Sie, 2012   

cykor21 napisał/a:
Nikt do piwa wody nie dolewa, bo i po co? Carlsberg na imprezy masowe podaje piwo o zawartości akoholu 3,5%, a zgodnie z polskimi przepisami faktyczna zawartość alkoholu może róznić się od tej deklarowej nawet o 1%(!), więc całkiem możliwe, ze to piwo mogło i miec 3%, dlatego smakowało jak smakowało.


dokładnie .
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

Ja myślę, że nie ma co narzekać na ceny. To i tak wyjątkowo tani festiwal. Wystarczy nie pić, bo po co pić na woodstocku, tylko człowiek do ubikacji lata, jeszcze zezgonować może, czas traci ;D Jak fajki, to zapas swoich z domu. Wstęp: darmowy. Woda, jedzenie - są supermarkety, można też te kilka dni prawie nic nie jeść. Prysznice i tak działają chyba przed 4 dni ledwo, są do tego darmowe krany. To chyba kwestia uporu, by na festiwalu pod namiotami jeść coś ciepłego ;p I spodziewać się, że będzie to dobrej jakości i tanio. Czekoladę jedźcie i batony, zamiast tracić czas na kolejki i kiełbachy ^^
 
 
xXXxGumisxXXx  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 253
Skąd: Głogów
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

Na gastro nie narzekałem, to co wg. mnie się opłacało to brałem ( Mega Hotdog to jednak świnia, ale i tak czułem lekki niedosyt ;P ).
Ceny w Lidlu nie powalały, a i tak mało co robiłem tam zakupy.
Na Calsberga z góry zakładałem, ze nie wydam grosza jaka by to cena nie była ( chociaż przez moment chciałem kupić lane piwsko, ale widok kolejki zrobił swoje i przeznaczyłem 5zł na Monstera ;) )
Za prysznice to już w ogóle nie miałem zamiaru płacić, tyle co obmyłem gębę, łapy i nogi przy kranach w zupełności starczyło ( w zeszłym roku nawet kranów nie dotykałem ;P )
Żarcie u Kryszny, chciałem kupić, ale jak pewna dziewczyna mnie poczęstowała to stwierdziłem, że chyba ich powaliło za tą cenę.
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

Jedzenia u Krishny nie trzeba kupować, wielokrotnie talerzyki krążą, sam dwukrotnie odmawiałem darmowego posiłku w ten sposób, tylko te czipsy podbierałem ;p
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

Radosław Lubor napisał/a:
zamiast tracić czas na kolejki i


jakie kolejki? o czym Wy mówicie.;]

ceny nie były złe, nie przesadzajcie. poza krishną, do ogarnięcia. nawet piwsko nie powalało ceną o.O
 
 
 
kopernikth  
Coś już napisał

Wiek: 38
Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 58
Skąd: police
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

ludzie o co wam chodzi wszystko drożeje PKB podobno rośnie ludziom żyje się lepiej wiec i ceny podnieśli fakt 9 lat temu pamiętam jak Tyskie było po 2,3 ale inne czasy były mniej sie zarabiało i w ogóle nie było za dużo konkurencji a teraz jak zagraniczne firmy typu Carlsberg przejmuja wszystko no to sorry trzeba sie z tym pogodzić albo przestać jeździć na woodstock. jeśli uważacie że ceny piwa były wysokie to pojedźcie sobie na heinekena gdzie za 4 dni pobytu placisz 300 + cena biletu na pociag ewentualnie koszt paliwa, i Heniek jest tam za prawie 7 zł. poprostu zabierajcie piwo że sobą albo kupcie po wysiądnięciu z pociągu :P A zresztą woodstock jest raz w roku i jesli codziennie odłożysz złotówke to po roku na wooda bedziesz mieć 365 zł czyli więcej niż DOŚĆ. a co do fajek to rzeczywiście LUCKY klikane były tanie bo tytoń jakościowo gorszy, poprostu nie smakowały, a ten cały guziczek dzieki któremu papieros jest mentolowy to TRUCIZNA
 
 
 
bimbina  
Forumowy prawiczek


Wiek: 37
Dołączyła: 05 Maj 2011
Posty: 47
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

Ceny
Piwa... super!!
Gastro... ok , ale za ta kase mogli by serwować lepsze jedzenie
Wrzątek... rozbój w biały dzień ale do przeżycia
Prysznic... nie korzystałam ale 7zł da się przełknąć
Kran... free

PS.Llidl rządzi!! |Śniadanie dla 2os za 3-4zł ;]
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

bimbina napisał/a:
Wrzątek... rozbój w biały dzień ale do przeżycia


a tak z ciekawości ile w tym roku wrzątek?
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

Słyszałem, że dwa złote.

Ale ciepłe w upał pić? Dziwaki :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group