Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
CENY!
Autor Wiadomość
pieprz_cayenne  
Forumowy prawiczek

Wiek: 111
Dołączyła: 20 Wrz 2011
Posty: 43
Skąd: zewszond
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Gastronomia i piwko ok (choć i tak w większości zaopatrywałam się w lidlu) - ale wrzątek za 2zł? tragedia. Kriszna też dupy nie urwała. Nie wiem czy kiedykolwiek będzie mi dane skorzystać z prysznica biorąc pod uwagę kolejki i cenę :P Wolę się umyć pod kranem i mieć dwa piwa. :P no ale rosnące ceny nie dziwią - raz, że coraz więcej woodstockowiczów = coraz więcej chętnych na jedzenie i nie tylko (nawet niezależnie od ceny), poza tym wszystko drożeje dookoła a na woodstocku i tak tanio da się najeść więc chyba nie ma na co za bardzo narzekać :)
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Zdziwiony jestem narzekaniem. Czy u Was w domu chleb, cement, papierosy, paliwo, czy coca-cola nie podrozały przez ten rok? Oczywiscie, że podrozały. To i zdziwony cenami nie byłem. Dodam, że nawet całkiem w porządku były, zwłaszcza lane piwo, czy Laki Strajki.
 
 
regret666  
Rozkręca sie
jawna szydera


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 264
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Magda95 napisał/a:
Jak zobaczyłam 2 zł za wrzątek to pomyślałam, że to jakiś żart, ale poza tym ceny całkiem w porządku.


w zeszłym roku też był za dwa złote.
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Fajki klikane tanie - na plus; piwo - ceny podobnie jak w zeszłym roku (+30 gr do puszki, -30 gr do lanego); żarcie - ceny jak zwykle, całkiem niezłe jak na festiwal; Lidl - ceny tak niskie, że aż się łezka w oku kręci. Co do wrzątku - warto było popytać ludzi z obozów obok, czy nie mają butli gazowej, bo 2 zł to zdzierstwo (w tamtym roku była ta sama cena!). Do kryszny nie szłam, bo bałam się zemsty Harrego (szczególnie po wcześniejszych przygodach z kefirem), a poza tym porcje były dosyć małe.
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

kiedys kryszna byla za 3zl, nie ? Tak mi sie kojarzy, ze pamietam te dobre czasy jak chodzilem najedzony na woodstocku caly czas :D
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

W tym roku się ostro wkurzyłem za 7zł u Kriszny, ale jak już dostałem, to masakra... pierwszy raz od 3 lat nie dałem rady zjeść tego co miałem na talerzu. Po prostu ledwie doniosłem ten talerz pod namiot.
 
 
zmiennazwe  
Forumowy prawiczek
Kwasożłop

Dołączył: 16 Cze 2012
Posty: 4
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Tak niedobrego piwa na woodstocku jeszcze nie było. To lane było nie do wypicia, woda z piwnym sokiem... W porownaniu do carlsberga w tamtym roku całkiem inne piwo chyba dawali.
 
 
tickettoshow  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: olsztyn
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

kolejki i cena prysznica przerażały więc nie skorzystałam :) tak jak cena wrzątku :( natomiast gastronomia ok, a Lidl wymiatał :) oficjalnie przepraszam, raz wepchnęłam się w kolejkę do Lidla :P
 
 
 
Cru  
Lubi pieprzyć
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Cytat:
To lane było nie do wypicia, woda z piwnym sokiem...

No było z beczki więc wody to tam się nie dało dolać. Było niedobre, takie samo jak w strefach kibica, słabsze. Za to z soczkiem to pychotka :)) Orzeźwiało po koncertach.
 
 
RastaGofer  
Rozkręca sie
Mama gotuje zupę, pewnie rosół.


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 159
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

A tam kolejki do prysznica to pikuś, a Lidl tak, też przepraszam że wepchnęłam się w kolejkę, ale chciałam jak najszybciej zjeśc czekoladę :D
 
 
 
Selene  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Rz-w
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Tak narzekacie na krysznę, a tu wystarczyć podejść do kogoś kto ledwo tknął talerz, ładnie się uśmiechnąć i już ma się kupę żarcia za darmo (; Na gastronomi też tak się da. Nawet za piwem można chodzić z kubeczkiem ^^ Co do prysznicy - płacić 7zł za ciepłą wodę kiedy żar leje się z nieba? Nie dziękuję, wolę lodowatą wodę, znacznie przyjemniej.
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Wszystko drożej, nie tylko na PW. Każdy chce zarobić, naturalna kolej rzeczy, nam też żyje się lepiej pod względem finansowym. Nie chcę urażać kogoś kto np. stracił pracę parę dni temu. Ale mówiąc ogólnie za naród jest lepiej.
 
 
 
pierna  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 57
Skąd: małopolska
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Cytat:
I w przyszłym roku mogą znowu podbić cenę.


Nie mogą, tylko podbiją na pewno, bo podbijają zawsze :) o 1 zł albo 50 gr.
 
 
RastaGofer  
Rozkręca sie
Mama gotuje zupę, pewnie rosół.


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 159
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   

Wszystko drożeje, muszą zarobić, tak czy siak "lidl jest tani" :P
 
 
 
regret666  
Rozkręca sie
jawna szydera


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 264
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

Cru napisał/a:
Cytat:
To lane było nie do wypicia, woda z piwnym sokiem...

No było z beczki więc wody to tam się nie dało dolać. Było niedobre, takie samo jak w strefach kibica, słabsze.


oj żebyś się nie zdziwiła :)) carlsberg był tam ewidentnie rozwadniany.
najlepiej było patrzeć na zawartość kubeczków pod światło. moje i znajomego piwa miały inny odcień, braliśmy z innych 'okienek'
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

regret666 napisał/a:
Cru napisał/a:
Cytat:
To lane było nie do wypicia, woda z piwnym sokiem...

No było z beczki więc wody to tam się nie dało dolać. Było niedobre, takie samo jak w strefach kibica, słabsze.


oj żebyś się nie zdziwiła :)) carlsberg był tam ewidentnie rozwadniany.
najlepiej było patrzeć na zawartość kubeczków pod światło. moje i znajomego piwa miały inny odcień, braliśmy z innych 'okienek'


Przesadzasz. Koszt wytworzenia przez nich litra piwa (szczególnie tego w kubkach o zawartości alkoholu 3,4%) jest tak niski, że byłoby to po prostu mega-skandalem, kiedy wydałoby się, że tak duża i szanowana firma stosuje takie praktyki. Nie po to są głównym sponsorem wykładającym na Woodstock miliony złotych, aby ryzykować tak tanimi zagrywkami.
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

Ja tam Carlsberga nie szanuję ;d
 
 
magius  
Rozkręca sie
m000OOOOooOOO000ooo


Wiek: 34
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 241
Skąd: Legnica
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

Co do piwa to zgodzę się - było paskudne aż mój żołądek na drugi dzień nie wytrzymał i musiałem co chwilę do toików latać <smutasek>
W sprawie prysznicy to fakt drożeją tak jak wszystko drożeje, ale znalazłem sposób. Redukcja 3/4 cala na wąż i miałem prysznic :D
Najbardziej mnie zabolał fakt iż wrzątek kosztuje aż 2 pln! Na następny rok będę musiał pomyśleć poważnie nad tym abym sam sobie go ogarnął i nic nie płacił :)
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

piwo jak piwo.. ale krishna w tym roku pocisnęła z cenami o.O
 
 
 
RastaGofer  
Rozkręca sie
Mama gotuje zupę, pewnie rosół.


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 159
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

To piwo z sokiem było możliwe. Jak nie piwo, no ale spragniony człowiek wypije wszystko ;D
 
 
 
cykor21  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 15
Skąd: obecnie W-wa
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

aqu32 napisał/a:
regret666 napisał/a:
Cru napisał/a:
Cytat:
To lane było nie do wypicia, woda z piwnym sokiem...

No było z beczki więc wody to tam się nie dało dolać. Było niedobre, takie samo jak w strefach kibica, słabsze.


oj żebyś się nie zdziwiła :)) carlsberg był tam ewidentnie rozwadniany.
najlepiej było patrzeć na zawartość kubeczków pod światło. moje i znajomego piwa miały inny odcień, braliśmy z innych 'okienek'


Przesadzasz. Koszt wytworzenia przez nich litra piwa (szczególnie tego w kubkach o zawartości alkoholu 3,4%) jest tak niski, że byłoby to po prostu mega-skandalem, kiedy wydałoby się, że tak duża i szanowana firma stosuje takie praktyki. Nie po to są głównym sponsorem wykładającym na Woodstock miliony złotych, aby ryzykować tak tanimi zagrywkami.


Nikt do piwa wody nie dolewa, bo i po co? Carlsberg na imprezy masowe podaje piwo o zawartości akoholu 3,5%, a zgodnie z polskimi przepisami faktyczna zawartość alkoholu może róznić się od tej deklarowej nawet o 1%(!), więc całkiem możliwe, ze to piwo mogło i miec 3%, dlatego smakowało jak smakowało.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime