Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Błotko pod grzybkiem
Autor Wiadomość
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pią 17 Sie, 2012   

Radosław Lubor napisał/a:
Cytat:
faceci tam sikali to az mi się wszystkiego odechciało...


Kiedyś, gdy nie było grzybka, robiło się błoto od kranów i tam się ludzie kąpali. Tyle, że łączyło się ze ściekami z toi toiów... ;d Tak mi się jakoś przypomniało.


Historia jest bardziej skomplikowana.
W żarach jeszcze było coś takiego jak ogólnodostępne prysznice w kształcie tego grzybka ale o mniejszych rozmiarach, rozmieszczone w 3 miejscach na polu namiotowym. Nie działały cały czas a jedynie co godzinę na jakieś 15 minut. Wszyscy stawali normalnie pod grzybkiem i się kąpali. Bardzo szybko okazało się, że woda nie odpływa jak należy i się gromadzi, tak powstały pierwsze zabawy w błocie, swoją drogą bardzo irytujące dla chcących się wykąpać.
W Kostrzynie dopiero postanowiono ten zwyczaj jakoś unormować i zrobiono dużego grzybka z terenem gdzie się woda gromadzi.

Z jednej strony fajnie a z drugiej mogli by jednak te grzybki małe przywrócić i jakoś odpływ zrobić...
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie 19 Sie, 2012   

Dezaprobator napisał/a:
[...]
Z jednej strony fajnie a z drugiej mogli by jednak te grzybki małe przywrócić i jakoś odpływ zrobić...


Ale gdzie by wtedy Toi Toi niemałą kasę zgarniał? ;] Nie po to sponsorują obsługę 1000 kibli, żeby nie odbić sobie na czymś innym ... Marketing robi swoje.
 
 
 
bebecha  
Forumowy prawiczek


Wiek: 28
Dołączyła: 25 Cze 2012
Posty: 18
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Nie 26 Sie, 2012   

Przyjechałam na woodstock z myślą ze będę w błocie i tak zrobiłam :D W zeszłym roku to samo. Po prostu ludzie którzy są w błocie jak i na całym woodzie potrafią sie bawić i jest przez to bardzo pozytywnie w błocie :D
 
 
 
Artur  
Forumowy prawiczek

Wiek: 27
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 30
Skąd: Ił
Wysłany: Wto 28 Sie, 2012   

Zdarzyło mi się bawić ponad 4 godziny w błocie , świetna sprawa ;))
 
 
Infantylna  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 14 Maj 2012
Posty: 14
Skąd: Opole
Wysłany: Pią 07 Wrz, 2012   

Nie sądziłam, że błoto może mieć tyle uroków. :D Poznałam tam kilku świetnych ludzi, grałam w rugby (czego od razu pożałowałam obrywając z glana) no i ogólnie świetna sprawa. Fakt faktem, miałam stamtąd więcej siniaków niż po pogowaniu to mimo to ciągle biegałam z bananem na twarzy.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group